کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
ببخشید اسم فایل اضافه که درس کردیم چی بذاریم به عنوان مثال ادامه بخش 36 از فرم 230؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 21:24)fakhrinejad نوشته:  ببخشید اسم فایل اضافه که درس کردیم چی بذاریم به عنوان مثال ادامه بخش 36 از فرم 230؟

Continuation Section 36 of the Form 230
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee ، sejz ، maryam_a
با سلام با تشکر از زحماتتون و عرض خسته نباشید
من مدارک را با ایمیل فرستادم در سایت شما خواندم دیگه اتوریپلای نمیاد ولی برای من اتو ریپلای آمد آیا مشکلی نیست و تاییدیه اصلی کی میاید؟
من از کجا میتوانم متوجه بشم پروندم به جریان افتاده؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-11 ساعت 09:22)fakhrinejad نوشته:  با سلام با تشکر از زحماتتون و عرض خسته نباشید
من مدارک را با ایمیل فرستادم در سایت شما خواندم دیگه اتوریپلای نمیاد ولی برای من اتو ریپلای آمد آیا مشکلی نیست و تاییدیه اصلی کی میاید؟

سلام دوست عزیز
برای یه عده اتوریپلای اومده برای یه عده هم نیومده، مشکلی نیست در این زمینه...
حدود 1تا 6 هفته طول میکشه تا جواب بدن، نگران نباشید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: fakhrinejad ، KIMIA2005 ، ojee ، maryam_a ، USA2014
(2013-07-11 ساعت 10:16)aghaghia نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 09:22)fakhrinejad نوشته:  با سلام با تشکر از زحماتتون و عرض خسته نباشید

سلام دوست عزیز
برای یه عده اتوریپلای اومده برای یه عده هم نیومده، مشکلی نیست در این زمینه...
حدود 1تا 6 هفته طول میکشه تا جواب بدن، نگران نباشید...
البته در ایمیلی که من بهشون زده بودم نوشته بود 6 تا 8 هفته.باید صبور بود کاریش نمیشه کرد.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: poopak16 ، maryam_a ، USA2014
من هم الان 2 هفتس مدارکو فرستادم
اتو ريپلاي برام اومد البته قبلا بهم گفتن اطلاعاتت اوليه شما غلطه و الان تصحيحش کردم و فرستادم
نگرانم مشکلي نيست به نظرتون ؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-12 ساعت 17:01)hamedmas نوشته:  من هم الان 2 هفتس مدارکو فرستادم
اتو ريپلاي برام اومد البته قبلا بهم گفتن اطلاعاتت اوليه شما غلطه و الان تصحيحش کردم و فرستادم
نگرانم مشکلي نيست به نظرتون ؟

صبر داشته باشید دوست عزیز جواب میدن، اگر مشکلی هم باشه دوباره اطلاع میدن...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ojee

نه جدیدا دوباره اتو ریپلای میاد
یکم صبر کن جواب میدن تا 10 روز
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
سلام دوستان.من ۴۰روز پیش مدارکم را با پست تی ان تی ارسال کردم. هربار که ایمیل تایید مدارک میزنم اتو ریپلای میاد.از ۱ماه پیش تا الان ۳بار ایمیل زدم،سابجکت ایمیل رو هم هر ۳ بار عوض کردم اما باز هم اتو ریپلای میاد.مشکل چی هست؟باز هم ایمیل بزنم؟
2014AS4XXX | سفارت: ابوظبي | کارنت: ٩ژانويه | مصاحبه: ١٨مارس | ویزا : ٢٨ آگوست | ورود به آمریکا: ١٧ ژانويه ٢٠١٥ | سوشال ٤ روز بعد از ورود | گرين كارت ١٥ روز بعد از ورود | ساكن: Newport Beach CA
تشکر کنندگان:
(2013-07-13 ساعت 11:52)nedaba نوشته:  سلام دوستان.من ۴۰روز پیش مدارکم را با پست تی ان تی ارسال کردم. هربار که ایمیل تایید مدارک میزنم اتو ریپلای میاد.از ۱ماه پیش تا الان ۳بار ایمیل زدم،سابجکت ایمیل رو هم هر ۳ بار عوض کردم اما باز هم اتو ریپلای میاد.مشکل چی هست؟باز هم ایمیل بزنم؟

خوب اینکه اتو ریپلایی میاد که خوبه؛ یعنی ایمیلتون می رسه بهشون اما اینکه جواب نمی دن دلیلش فقط می تونه شلوغ بودن سرشون باشه.
اگر تی ان تی می گه رسونده پس رسونده. نگران نباشید. Smile
ولی باز اگر خیلی نگران هستین باهاشون تماس بگیرین ( ساعتای 7-8 غروب خودمون ) و تلفنی استعلام کنید.
موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ojee ، maryam_a ، nedaba
سلام دوستان
ما اوایل خرداد مدارکو با تی ان تی فرستادیم و چند بار ایمیل زدیم و فقط جواب دادن که باید 6 تا 8 هفته منتظر موند و زنگ هم زدیم گفتن هنوز در سیستم ثبت نشده حالا باید چی کار کنیم
(2013-07-13 ساعت 22:17)parinaz1 نوشته:  سلام دوستان
ما اوایل خرداد مدارکو با تی ان تی فرستادیم و چند بار ایمیل زدیم و فقط جواب دادن که باید 6 تا 8 هفته منتظر موند و زنگ هم زدیم گفتن هنوز در سیستم ثبت نشده حالا باید چی کار کنیم

حالا بایستی پیگیر واکسیناسیون و تهیه و ترجمه مدارک لازم واسه مصاحبه باشید تا زمان کارنت شدن و دریافت نامه دوم برا مصاحبه ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee ، sejz ، janatirad ، arash1392 ، aghaghia ، maryam_a
با عرض سلام
من در مورد مکاتبه با KCC یه مشکلی دارم.بعد از پست کردن فرم ها براشون ایمیل زدم که آیا فرم ها به دستشون رسیده یا نه ؟ ولی در ارسال ایمیل جای اسم و فامیل رو جا به جا نوشتم و در جواب ایمیلم زدن که :
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
من ایمیل رو درست کردم و دوباره ارسال کردم.با این متن:
Case Number: 2014AS00001***
‪Principal Applicant Name: MANIFARD, NOOSHIN
‪Date of Birth: **.**.****
Foreign State Chargeability: IRAN

Hi dear(s)

I'm one of the DV2014 winners. I have sent 122 and 230 forms by postal mail about 25 days ago. May you check and give me that forms are ok?
I look forward to hearing from you.
Sincerely yours

Nooshin Manifard
ولی بعد از 10 روز دوباره همون جواب قبلی رو برم زدن.به نظرم دیگه مشکلی در ایمیل من نبود.اگه میشه راهنمایی کنید؟ امکان داره فرم ها به دستشون نرسیده باشه؟در صورتیکه من از طریق سایت DHL که پیگیری کردم رسیده بود به آدرس مقصد.
با تشکر
تشکر کنندگان: maryam_a
(2013-07-16 ساعت 11:46)هما مانی نوشته:  با عرض سلام
من در مورد مکاتبه با KCC یه مشکلی دارم.بعد از پست کردن فرم ها براشون ایمیل زدم که آیا فرم ها به دستشون رسیده یا نه ؟ ولی در ارسال ایمیل جای اسم و فامیل رو جا به جا نوشتم و در جواب ایمیلم زدن که :
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
Case Number: 2014AS000015**
‪Date of Birth: 09 18 1981

Hi dear(s)

I'm one of the DV2014 winners. I have sent 122 and 230 forms by postal mail about 25 days ago. May you check and give me that forms are ok?
Sincerely yours

Nooshin Manifard
ولی بعد از 10 روز دوباره همون جواب قبلی رو برم زدن.به نظرم دیگه مشکلی در ایمیل من نبود.اگه میشه راهنمایی کنید؟ امکان داره فرم ها به دستشون نرسیده باشه؟در صورتیکه من از طریق سایت DHL که پیگیری کردم رسیده بود به آدرس مقصد.
با تشکر

دوست عزیز، توجه کنید که مشخصات شما اطلاعات خصوصی شما هستند و شما نباید کیس نامبر و یا تاریخ تولد کامل خودتون رو اینجا بزارید...
در رابطه با مشکلی که دارین باید چک کنید که آیا این اطلاعاتی که در میل وارد کردید با اطلاعاتی که در ثبت نام اولیه وارد کردید یکی هست یا خیر، اگر اشتباهی در هجی اسمتون، تاریخ تولدتون و غیره داشتین که در فرم ها تصحیح کردید، به خاطر داشته باشید که برای مکاتبه به کی سی سی باید همواره از اطلاعات غلطی که در ثبت نام اولیه وارد کردید استفاده کنید...
تشکر کنندگان: sejz ، maryam_a ، philter
(2013-07-16 ساعت 12:25)aghaghia نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 11:46)هما مانی نوشته:  با عرض سلام
Case Number: 2014AS00001***
‪Date of Birth: ** ** ****

Hi dear(s)

Sincerely yours

Nooshin Manifard
با تشکر

دوست عزیز، توجه کنید که مشخصات شما اطلاعات خصوصی شما هستند و شما نباید کیس نامبر و یا تاریخ تولد کامل خودتون رو اینجا بزارید...
در رابطه با مشکلی که دارین باید چک کنید که آیا این اطلاعاتی که در میل وارد کردید با اطلاعاتی که در ثبت نام اولیه وارد کردید یکی هست یا خیر، اگر اشتباهی در هجی اسمتون، تاریخ تولدتون و غیره داشتین که در فرم ها تصحیح کردید، به خاطر داشته باشید که برای مکاتبه به کی سی سی باید همواره از اطلاعات غلطی که در ثبت نام اولیه وارد کردید استفاده کنید...

ممنون از راهنماییتون.ولی اطلاعات ایمیل دقیقا منطبق با ثبت نام اولیه است.حتی Spell نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد!!!!نمی دونم مشکلشون چیه؟
تشکر کنندگان: maryam_a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان