کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
با سلام دوستانی که تاییدیه دریافت نکردن در ماه جون می تونند با تماس تلفنی مشکلشون رو حل کنند.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: NarCssuS ، nedaba
پست موقت

دوستانی که تمایل به شرکت در گردهمایی برندگان 2014 دارند به لینک زیر مراجعه کنند :

http://mohajersara.com/thread-6819-post-...#pid415251
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، nedaba
سلام من این ایمل رو از kcc دریافت کردم این همون تایدیه دریافت فرم های من ودیگه نیازی نیست دوباره بفرستم؟
دوستان ضمنا این نامه که وقت مصاحبه رو تایین میکنه کی میاد؟ از کجا بفهمیم تا کیس نامبر چندم رو اعلام کردن؟
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
2014AS36xx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبوﻟﮯ: 25 ﻣﮯ ۲۰۱3 ღ ا ღ مصاﺣﺒﮧ: 6 فبریه ۲۰۱4، ابوظبی، برگهٔ آﺑﮯ
تشکر کنندگان:
(2013-09-18 ساعت 10:05)reza 123 نوشته:  سلام من این ایمل رو از kcc دریافت کردم این همون تایدیه دریافت فرم های من ودیگه نیازی نیست دوباره بفرستم؟
دوستان ضمنا این نامه که وقت مصاحبه رو تایین میکنه کی میاد؟ از کجا بفهمیم تا کیس نامبر چندم رو اعلام کردن؟

دوست خوبم تمامی سوالات شما قبلا پرسیده شده و دوستان به صورت کامل توضیحش رو دادن. قبل از پرسیدن سوال صفحات قبلی رو بخونین.
بله این نامه همون تاییده ی مدارک شماست.
نامه ی تعیین وقت مصاحبه تون بعد از کارنت شدن ( که باید به بخش بولتن ویزای همون سایت سفارت آمریکا برای دیدن کارنت شدن کیس نامبرتون مراجعه کنین) جایگزین متنی میشه که در اون صفحه قبولیتون رو مشاهده کردین. یعنی دوباره باید به همون سایت سر بزنین و اطلاعاتتون رو وارد کنید.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: reza 123 ، arash12 ، ali1985ir
(2013-09-18 ساعت 10:05)reza 123 نوشته:  سلام من این ایمل رو از kcc دریافت کردم این همون تایدیه دریافت فرم های من ودیگه نیازی نیست دوباره بفرستم؟
بله تاییدیه ست... پستهای اول تاپیک ها بخصوص پست اول تاپیک بولتن ویزا رو بخونید!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: reza 123
(2013-09-16 ساعت 20:06)arash12 نوشته:  با سلام دوستانی که تاییدیه دریافت نکردن در ماه جون می تونند با تماس تلفنی مشکلشون رو حل کنند.

منظورتون سپتامبره؟ از ماه جون تقریبا سه ماه گذشته!!!
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: nedaba
(2013-09-18 ساعت 10:25)Natasha9 نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 20:06)arash12 نوشته:  با سلام دوستانی که تاییدیه دریافت نکردن در ماه جون می تونند با تماس تلفنی مشکلشون رو حل کنند.

منظورتون سپتامبره؟ از ماه جون تقریبا سه ماه گذشته!!!
سلام بله منظورم کسایی هستند که در ماه جون مدارکشون رو ایمیل زدن یا پست کردن و تاییدیه دریافت نکردن در ماه سپتامبر می تونند با زنگ زدن به KCC مشکلشون رو حل کنند.
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: nedaba ، Natasha9
سلام و خسته نباشيد
منم مثل ساير دوستان مداركم رو با ميل فرستادم و تاييدش رو بابت رسيدن مداركم دريافت كردم ، از اونجا كه من جزء كارنتي هاي سري دوم هستم و هنوز نامه دوم دريافت نكردم ، مي خواستم بدونم امكانش هست مدارك ارسالي من نقص يا ايرادي داشته باشه يا خير ؟ يا بايد بيشتر تامل كنم تا نامه دوم جايگزين بشه ؟؟؟

لزومي داره من دوباره مداركم رو بفرستم يا با kcc مكاتبه كنم يا تماس بگيرم ؟؟؟

ممنون از راهنماييتون
2014AS000019## : Case Number
تاريخ ارسال مدارك با ايميل : 16 jun
تاريخ دريافت تاييد مدارك : 21 jun
تاريخ كارنت شدن : October
تاريخ دريافت نامه دوم : 21 October
تاريخ و زمان مصاحبه : 04 December
(2013-09-21 ساعت 21:25)ali1985ir نوشته:  سلام و خسته نباشيد
منم مثل ساير دوستان مداركم رو با ميل فرستادم و تاييدش رو بابت رسيدن مداركم دريافت كردم ، از اونجا كه من جزء كارنتي هاي سري دوم هستم و هنوز نامه دوم دريافت نكردم ، مي خواستم بدونم امكانش هست مدارك ارسالي من نقص يا ايرادي داشته باشه يا خير ؟ يا بايد بيشتر تامل كنم تا نامه دوم جايگزين بشه ؟؟؟

ممنون از راهنماييتون
سلام دوست عزیز مدارکتون رو کی فرستادین؟نه لزومی نداره صبر کنید تا نامه دوم جایگزین بشه.
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: ali1985ir ، nedaba
(2013-09-21 ساعت 22:41)arash12 نوشته:  

ممنون از راهنماييتون
سلام دوست عزیز مدارکتون رو کی فرستادین؟نه لزومی نداره صبر کنید تا نامه دوم جایگزین بشه.

من مداركم رو 16 jun فرستادم ، تاييدش 21 june برام اومد ... البته من مداركم رو فقط با ايميل ارسال كردم ...
2014AS000019## : Case Number
تاريخ ارسال مدارك با ايميل : 16 jun
تاريخ دريافت تاييد مدارك : 21 jun
تاريخ كارنت شدن : October
تاريخ دريافت نامه دوم : 21 October
تاريخ و زمان مصاحبه : 04 December
(2013-09-21 ساعت 22:47)ali1985ir نوشته:  
(2013-09-21 ساعت 22:41)arash12 نوشته:  

ممنون از راهنماييتون

من مداركم رو 16 jun فرستادم ، تاييدش 21 june برام اومد ... البته من مداركم رو فقط با ايميل ارسال كردم ...
بنظر من می تونید یک تماس تلفنی هم بگیرید ولی نگران نباشید براتون میاد.فقط باید سایت قبولیتون رو چک کنید.چون نامه دوم اونجا میاد.
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: ali1985ir ، nedaba
سلام به دوستان عزیز مهاجرسرا. من از برندگان 2014 هستم و در ماه جدید کارنت شدم. هرروز برای دیدن نامه دوم به سایت مربوطه مراجعه می‌کنم ولی فقط نامه اول را مشاهده می‌کنم. تازه امروز متوجه متنی شدم که از ما خواسته در فرم DS-230 بارکد خود را کپی کنیم
In order to facilitate the processing of your case, please include one printed copy of this barcode sheet when you return the DSP-122 and DS-230 (Parts I & II) forms to the Kentucky Consular Center (KCC).

من فرمها رو به طور کامل پر کردم اما بارکد را در فرمها کپی نکردم و ایملی از KCC گرفتم که حاوی پیام زیر بود و بنظرم می‌آمد که همه مدارک به دست KCC رسیده

حالا من بایدچه کنم باید فرمها را دوباره پر کنم و بارکدرا اظافه کنم؟
اگر باید این کار را انجام بدم بارکد را در کدام صفحه و کجا باید کپی کنم لطفا مرا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2013-09-25 ساعت 23:02)arashS نوشته:  سلام به دوستان عزیز مهاجرسرا. من از برندگان 2014 هستم و در ماه جدید کارنت شدم. هرروز برای دیدن نامه دوم به سایت مربوطه مراجعه می‌کنم ولی فقط نامه اول را مشاهده می‌کنم. تازه امروز متوجه متنی شدم که از ما خواسته در فرم DS-230 بارکد خود را کپی کنیم
In order to facilitate the processing of your case, please include one printed copy of this barcode sheet when you return the DSP-122 and DS-230 (Parts I & II) forms to the Kentucky Consular Center (KCC).

من فرمها رو به طور کامل پر کردم اما بارکد را در فرمها کپی نکردم و ایملی از KCC گرفتم که حاوی پیام زیر بود و بنظرم می‌آمد که همه مدارک به دست KCC رسیده

اگر باید این کار را انجام بدم بارکد را در کدام صفحه و کجا باید کپی کنم لطفا مرا راهنمایی کنید
دوست عزیز barcode sheet یعنی صفحه قبولی اولیه که کیس نامبرتون در اون اعلام شده...شما علاوه بر فرمهای 122 و 230 باید صفحه قبولی را هم ارسال می کردید
منظورشون کپی بارکد در فرمها نیست!
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان:
(2013-09-25 ساعت 23:31)hamid.eng نوشته:  
(2013-09-25 ساعت 23:02)arashS نوشته:  سلام به دوستان عزیز مهاجرسرا. من از برندگان 2014 هستم و در ماه جدید کارنت شدم. هرروز برای دیدن نامه دوم به سایت مربوطه مراجعه می‌کنم ولی فقط نامه اول را مشاهده می‌کنم. تازه امروز متوجه متنی شدم که از ما خواسته در فرم DS-230 بارکد خود را کپی کنیم

دوست عزیز barcode sheet یعنی صفحه قبولی اولیه که کیس نامبرتون در اون اعلام شده...شما علاوه بر فرمهای 122 و 230 باید صفحه قبولی را هم ارسال می کردید
یعنی الان دچار مشکل می‌شم؟
یعنی باید دوباره مدارکم رو ارسال کنم؟
صفحه قبولی رو باید چطور از طریق ایمیل ارسال کنم اگه درون یه فایل ورد کپی کنم و ارسال کنم کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2013-09-25 ساعت 23:43)arashS نوشته:  
(2013-09-25 ساعت 23:31)hamid.eng نوشته:  

یعنی الان دچار مشکل می‌شم؟
یعنی باید دوباره مدارکم رو ارسال کنم؟
صفحه قبولی رو باید چطور از طریق ایمیل ارسال کنم اگه درون یه فایل ورد کپی کنم و ارسال کنم کافیه؟
شما می تونید به راحتی به کی سی سی ایمیل برنین مدرکتون را ارسال کنید :
KCCDV@state.gov
بله درون یه فایل ورد کپی و ارسال کنید و یا پرینت pdf ازش بگیرین
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان