کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
دوستان عزیز
لطفاً پیش از ارسال هر مطلبی به عنوان تاپیک دقت کنید. اگر مشکلی در ارتباط با پرونده مهاجرتی خود دارید که باید با KCC یا سفارت مکاتبه کنید و قادر نیستید تا متن مناسبی تهیه کنید یا تمایل دارید از صحت متن ایمیل خود مطمئن شوید از این تاپیک استفاده کنید. خیلی از ارسال های دوستان با موضوع این تاپیک ارتباطی ندارند. توجه داشته باشید که در صورت پاسخگویی به پست نامرتبط، ارسال شما هم مانند پست نامربوط پاک خواهد شد. بنابراین انرژی و وقت خود را صرف پاسخگویی به چنین پست هایی نکرده و سئوال کننده را به تاپیک مرتبط آن ارجاع دهید. از همه عزیزانی که با رعایت قوانین به تیم مدیریت کمک می کنند و در حفظ نظم و ترتیب تاپیک های مهاجرسرا کوشا هستند صمیمانه سپاسگزارم. ارادتمند: سعید
(2013-08-25 ساعت 02:51)arash12 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 23:53)Natasha9 نوشته:  سلام. در راستای سوال دوستان می خواستم بدونم بعد از ارسال مدارک باید حتما ایمیلی مبنی بر اینکه مدارک رو دریافت کردن بگیریم؟ چون من همچین ایمیلی نداشتم ازشون. ولی با توجه به پیگیری از سایت DHL و شاره ی پیگیریم مطمئنم که رسیده بسته م
سلام دوست عزیز اگه شما ایمیل نزدید پس ایمیلی بابت تاییدیه مدارک دریافت نمی کنید اگر کیس نامبرتون بالاست می تونین ایمیل بزنین تاییدیه بگیرید اگر هم کیس نامبرتون زیر 1800 هست که می تونین منتظر نامه دوم یا همون تاریخ مصاحبتون باشید.
می تونم بپرسم تو فرم DHL تون کی فرم رو امضا کرده؟احیانن t.cample نبوده؟

دوستان این تاپیک مربوط به قرار دادن نمونه مکاتبات با کی سی سی و یا سفارت ها هست نه در مورد سیستم پستی و یا رسیدن و نرسیدن بسته های پستی گرفتن تایید و و و . لطفا رعایت کنید وگرنه مدیران ارشد تاپیک ها رو قفل خواهند کرد و باعث ایجاد مشکلات برای خود شما و دوستانتان خواهد شدو
این مسائل رو در تاپیک گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC مطرح کنید. از توجهتون ممنونم.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: arash12 ، Saeedv13 ، ffrfar ، azadeh2014 ، Tabassomshojaat ، behrang3001
(2013-08-27 ساعت 00:32)arshia_danesh نوشته:  دوبار بهشون زنگ زدم اما هر بار میگفتن سه هفته بعد تماس بگیر اینبار میخام ایمیل بزنم چون خودم نمیتونم انگلیسی صحبت کنم و به اون شخصی که تماس میگرفت هم دسترسی ندارم
یه سئوال دیگم داشتم توی سابجکت ایمیل چی باید بنویسیم
کسی هست یاریم دهد آیا Tongue
متشکرم
Arrival of my forms by DHL. Please confirm.
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: noobnoobi
وقتی فرم ها رو معمولی پست می کنید ، نیازی به مکاتبه با kcc و نامه نگاری با کی سی سی نیست.
DHL می زنه رسیده یعنی رسیده دیگه.
اونها هم برای هیچ کسی ایمیل نمی زنن که بسته شما رسیده
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: arash12 ، noobnoobi ، nedaba
(2013-08-27 ساعت 12:43)rainyboy نوشته:  من مدارک ۲۵ می فرستادم و نامه دومم هنوز نرسیده بچه ها هم میگن که دارن مدارک جون رو بررسی می کنن. یه متنی میخوام که اینو ازشون بپرسم که چرا هنوز نامه دوم واسم نیومده . مرسی

دوست عزیز جهت اطلاع بنده هم فرمها رو ماه می ارسال کردم هنوز هم خبری از نامه دوم نیست ایمیل زدم این جواب رو امروز دریافت کردم ::

Thank you for your inquiry

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.

بنابراین کاری جز صبر و تحمل از دستمون برنمیاد ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: rainyboy ، noobnoobi ، pari pariaaa ، رژین ، kage.omid
نمونه مکاتبه با سفارت برای تغییر روز مصاحبه:
Dear Ma'am / Sir
My interview date is in January 22nd at 9 am in Yerevan/Ankara/ Abu Dhabi. Due to university finals may I respectfully change my interview date,please? It is worth mentioning that my schedule is free from March 24th to May 4th 2013.
Thanks in advance
Regards

توجه داشته باشید که تاریخ های مورد نظر خودتون رو جایگزین کنید. و به جای Due to university finals میتونید دلیل خودتون رو مثلا مشکلات شخصی(Due to some personal problems) رو بیان کنید...
(2013-09-09 ساعت 13:58)hamideftex2014 نوشته:  الان بازم میل ردم که ایا مدارکم درسته یانه

**Case Number: 2014AS000013
**********Name: H
**********Family Name:E:
Date of birth: **-**-***1
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam
On 08/28/2013, I sent you an email containing my inquiry (forms, barcode sheet & photos) and I want to be sure whether you have received the attached documents. So I would appreciate if you reply to this email upon your receipt of that email and my documents.
Please also let me know if the filled in forms or photographs do not comply with your criteria.
Yours faithfully.
جای امضا هم اسم رو با حروف کوچیک نوشتم

و متن بالا رو فرستادم .... امروز هم فرستادم منتها من برای تایپ اسم و فامیل ها در فرم حرف اول رو بزرگ و بقیه رو کوچیک زدم حالا باید دوباه فرمارو از اول پر کمن یا همینطوری خوبه ... این دومین نامه تاییدیه بود که امروز فرستادم قبلیش 5 سپتامر بود و این یکی هم امروز .... به نظر شما اگه بگم فامیلم تو آمریکا مستقیم تماس بگیره و تلفنی بپرسه بهتره یا همینطوری صبر کنم .... از استرس نمیدونم چه کار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید.

چرا اینقدر استرس!!! صبر کنید،اگر فرم هاتون رو با ایمیل فرستاده باشین، خودشون جواب میدن احتیاجی به پیگیری نداره، فقط یکم زمان میبره، یکی 2 هفته صبر کنید جواب تون رو میدن...
تشکر کنندگان: 5ina ، nedaba
(2013-09-09 ساعت 14:33)hamideftex2014 نوشته:  اخه اگه اشکال داشته باشه و زمات ارسال فذما بگذره دیگه نمیشه کاری کرد نمی دونم چه کار کنم. پس به نظرتون نگم زنگ بزنه مستقیما بپرسه؟

دوست عزیزم اصلا نگران نباش. شما تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۴ فرصت درین. به علت حجم زیادی از ایمیل و نمئو این صحبتا سرشون شلوغ منتظر باشید حتما تاییدیه میفرستن واستون.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان:
(2013-09-11 ساعت 02:23)Mehrdad48 نوشته:  با درود : آیا از دوستان کسی هست نمونه نامه دوم ویا متن نامه دوم را بزاره ؟ ممنون میشم .

درود بر شما، دوست عزیز این نـــمــــونـــــه در تاپیک بولتن موجوده...
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، amin arefi ، nedaba ، آلیس-1980
نمونه فرم برای اعلام بدنیا اومدن فرزند به کی سی سی.
Case Number
FAMILY/NAME
BIRTH DATE: MM/DD/YY
COUNTRY:IRAN
EMBASSY:xxxx
DEAR Ma'am, Sir
I'm a lottery winner, I'm pleased to inform that I have a new born in my family, so I updated the forms and attached them and our photos and barcode sheet to this mail. I will be very thankful that you confirm the receiving of my forms. Also, please let me know if some other documents is necessary in this case.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، noobnoobi ، storagemeter ، Mohammad Ahmadi ، nedaba ، آلیس-1980
سلام
من بعد از فرستادن فرمها متوجه میشیم که خانمم باردار هست
احتمالا در اسفند بچه به دنیا میاد و فکر میکنم زمان مصاحبه هم همون موقع باشه
چه نامه ای باید بزنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
(2013-09-12 ساعت 00:15)aghaghia نوشته:  نمونه فرم برای اعلام بدنیا اومدن فرزند به کی سی سی.
Case Number
FAMILY/NAME
BIRTH DATE: MM/DD/YY
COUNTRY:IRAN
EMBASSY:xxxx
DEAR Ma'am, Sir
I'm a lottery winner, I'm pleased to inform that I have a new born in my family, so I updated the forms and attached them and our photos and barcode sheet to this mail. I will be very thankful that you confirm the receiving of my forms. Also, please let me know if some other documents is necessary in this case.
شماره کیس : 2014AS000045XX
تعداد نفرات :حالا دیگه 3 (بچه دار شدن بعد قبولی)
مقصد : SANJOSE
مصاحبه : آنکارا
نامه دوم : 2/12/2014
تشکر کنندگان: nedaba
(2013-09-12 ساعت 19:01)ali alaleh نوشته:  سلام
من بعد از فرستادن فرمها متوجه میشیم که خانمم باردار هست
احتمالا در اسفند بچه به دنیا میاد و فکر میکنم زمان مصاحبه هم همون موقع باشه
چه نامه ای باید بزنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

جواب شما رو ایـــــــــنــــــجا دادم. شما باید در ان زمان به سفارت نامه بزنید که به علت زمان زایمان همسرتون قادر به حضور در مصاحبه نیستید و زمان مصاحبه رو یکی 2 ماهی عقب بندازید....
تشکر کنندگان: janatirad ، nedaba
تقریبا شده ۱۳ هفته و هنوز جواب ایمیل منو که ازشون خواسته بودم بگن مدارک به دستشون رسیده یا نه، دریافت نکردم....
چکار کنم؟
Sad
هفته پیش یه ایمیل دیگه زدم که آقا چی شد این جواب ما؟ ولی بازم هیچ جوابی نیومد
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان:
(2013-09-13 ساعت 22:15)NarCssuS نوشته:  تقریبا شده ۱۳ هفته و هنوز جواب ایمیل منو که ازشون خواسته بودم بگن مدارک به دستشون رسیده یا نه، دریافت نکردم....
چکار کنم؟
Sad
هفته پیش یه ایمیل دیگه زدم که آقا چی شد این جواب ما؟ ولی بازم هیچ جوابی نیومد

من مدارکم رو 5 می با دی اچ ال فرستاده بودم و 9 می هم توی سایت دیدم که رسیده! تا سه هفته ی پیش هم ( بعد از این همه مدت!) هیچ ایمیلی مبنی بر رسیدن مدارکم نداشتم و البته گویا طبیعی بوده چون مدارک پست شده بودن. سه هفته ی پیش ایمیل زدم و پرسیدم که آیا مدارک رو دریافت کردن یا نه؟
همین امروز حدودای 6 غروب بود که ایمیل تاییدیه رو برام فرستادن.
برای همین اگر با پست فرستادید و با پیگیری کد مرسوله تون مطمئنید که رسیده دیگه نگرانی به خودتون راه ندین.
فکر کنم صبر 4 ماهه ی من گواه خوبی بر این مدعا باشه Smile
موفق باشین
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: aghaghia ، NarCssuS ، KIMIA2005 ، amin arefi ، reza_top60 ، nedaba
بچه ها لطفا یه نمونه نامه برای تاخیر در آپدیت کیس و نامه دوم بدین مرسی

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان