کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
با عرض سلام،من مدارکم رو ۱ ماه پیش فرستادم،و کیس نامبرم ۶۰۰۰ هستش،می‌خواستم ببینم تا چه زمانی‌ مهلت دارم که به خاطر ازدواج مدارکم رو از نو بفرستم؟ تا اونجا که مطالعه کردم متوجه شدم که گویا بعد از اعلام وقت مصاحبه, برای اینکار مجبور میشم با سفارت مصاحبه کننده وارد مکاتبه بشم،مهلت تغییر فرم‌ها از طریق نامه نگاری با -KCC- تا کی‌ هستش؟
برای همه یک تاریخ یکسان هست یا اینکه برای هر کس متغیره بسته به کیس نامبرش؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-17 ساعت 18:47)armin anti نوشته:  با عرض سلام،من مدارکم رو ۱ ماه پیش فرستادم،و کیس نامبرم ۶۰۰۰ هستش،می‌خواستم ببینم تا چه زمانی‌ مهلت دارم که به خاطر ازدواج مدارکم رو از نو بفرستم؟ تا اونجا که مطالعه کردم متوجه شدم که گویا بعد از اعلام وقت مصاحبه, برای اینکار مجبور میشم با سفارت مصاحبه کننده وارد مکاتبه بشم،مهلت تغییر فرم‌ها از طریق نامه نگاری با -KCC- تا کی‌ هستش؟
برای همه یک تاریخ یکسان هست یا اینکه برای هر کس متغیره بسته به کیس نامبرش؟

شما تا قبل از اين كه كارنت بشين بايد با كي سي سي مكاتبه كنيد و همون طور كه خودتون گفتيد بعدش بايد با سفارت مورد نظرتون مكاتبه كنيد. زماني هم كه داريد بستگي به كيس نامبر شما داره، شما هنوز چند ماهي وقت داريد...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، noobnoobi ، 5ina ، armin anti ، morvarid1364
هیچ استرسی برای ازدواج و یا تولد فرزند بعد از قبولی در لاتاری نداشته باشید. با خیال راحت ازدواج کنید و مدارک را به کی سی سی بفرستید. حتی بعد از کارنت شدن هم اگر ازدواج کنید مشکل نیست میتوانید با سفارت مکاتبه کنید و مدارک لازم را اضافه کنید. درهنگام مصاحبه هم ممکن است برای اطمینان خاطر از شما عکس و فیلم مراسم عروسی بخواهند که مطمئن شوند ازدواج صوری نبوده. امیدوارم این اخرین پست این قسمت باشه! Smile
تشکر کنندگان: 5ina ، armin anti ، morvarid1364 ، Szsanazsz ، massi63 ، بازگشت ، yasejavan
سلام. کسی که بعد از گرفتن گرین کارت ازدواج کنه میتونه همسرش رو با ویزای توریستی دعوت کنه؟
اگه میشه در طول سال چندماه میتونه اونجا بمونه؟
كيس نامبر: ***2014AS5/ كنسولگري: آنكارا ----» ایروان/ رؤيت قبولي: 10 july/ ارسال فرم ها(ايميل): 21 july/ دريافت ايميل تأييديه: 24 July/ کارنت: February/ نامه دوم: 12 Februray/ مصاحبه: April 2w/ برگه آبی/ آپديت: روز مصاحبه و روز بعد/ آپدیت با ایمیل 11 اگوست/بدون ایمیل 19 آگوست/ بدون ایمیل 2 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2013-08-19 ساعت 15:38)sorooosh نوشته:  سلام. کسی که بعد از گرفتن گرین کارت ازدواج کنه میتونه همسرش رو با ویزای توریستی دعوت کنه؟

سلام، شما بعد از گرفتن گرین کارت میتونید برای اقامت دائم همسر خارجی‌ خودتون اقدام کنید و اصلا پرسهٔ زمنبری نیست نهایتان ۱سلو نیم یا ۲سال طول میکش که بیان پیشتون.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، ghasoo
(2013-08-19 ساعت 15:43)5ina نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 15:38)sorooosh نوشته:  سلام. کسی که بعد از گرفتن گرین کارت ازدواج کنه میتونه همسرش رو با ویزای توریستی دعوت کنه؟

سلام، شما بعد از گرفتن گرین کارت میتونید برای اقامت دائم همسر خارجی‌ خودتون اقدام کنید و اصلا پرسهٔ زمنبری نیست نهایتان ۱سلو نیم یا ۲سال طول میکش که بیان پیشتون.

پس اینهمه حرف و حدیث درباره اینکه 4تا5 سال طول میکشه و اینکه باید حتما سیتیزن باشیم چیه؟!!!
کلی برنامه ها رو باید تنظیم کنیم که نمیدونیم بر اساس حرف کی باید پیش بریم!!!
كيس نامبر: ***2014AS5/ كنسولگري: آنكارا ----» ایروان/ رؤيت قبولي: 10 july/ ارسال فرم ها(ايميل): 21 july/ دريافت ايميل تأييديه: 24 July/ کارنت: February/ نامه دوم: 12 Februray/ مصاحبه: April 2w/ برگه آبی/ آپديت: روز مصاحبه و روز بعد/ آپدیت با ایمیل 11 اگوست/بدون ایمیل 19 آگوست/ بدون ایمیل 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2013-08-19 ساعت 15:59)sorooosh نوشته:  

پس اینهمه حرف و حدیث درباره اینکه 4تا5 سال طول میکشه و اینکه باید حتما سیتیزن باشیم چیه؟!!!

خوب شما بده ۴ ۵ سال سیتیزن میشین. شما اینجارو مطالعه بفرمایید جواب همهٔ سوالاتون رو پیدا می‌کنین. شما برای ازدواج کردن نیزی به سیتیزن بودن ندارین با داشتن گرین کارت هم میتونید برای همسر خارجی‌ خودتون اقدام کنین. و ۱ ۲ سال بیشتر هم طول نمی‌کشه.
حتما اینجارو هم بخونید.
در مورد مدت زمان به اتمام رسیدنم به شما می‌تونم دوستان متقاضی ویزای k3 رو نام ببرم که ۱ ساله ویزاشون رو گرفتن.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: sorooosh ، morvarid1364
(2013-08-19 ساعت 15:59)sorooosh نوشته:  

دوست عزیز این مورد قبلا تا 3-4 سال طول میکشید ولی جدیدا حدود 1/5 تا 2 سال طول میکشه. برای همسر یا فرزند های که ازدواج نکردن نیازی به سیتیزن شدن نیست ولی برای بقیه اعضای خانواده (پدر، مادر/خواهر، برادر/ و فرزندان متاهل) باید سیتیزن باشید تا بتونید براشون اقدام کنید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: 5ina ، sorooosh ، noobnoobi ، morvarid1364
(2013-08-19 ساعت 21:28)amaka747 نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 14:58)parsab نوشته:  مشکلی برای ازدواج بعد از برنده شدن نیست. بهشون ایمیل بزنید. ترجمه عقدنامه (ازدواج رسمی) رو میخوان. منم بهشون اطلاع دادم. باقی مدارک رو روز مصاحبه باید ارائه کنید. اینم جواب کی سی سی:
Thank you for your inquiry.
Fiancées or common law spouses cannot be listed as a beneficiary on DV cases.
Once you are legally married, you may add your spouse to the case.
To add a spouse, please submit the following to KCC once you are married:
· Copy of marriage certificate with English translation
· Forms DS 230 Part I & II for spouse
· Updated DS 230 Part I for the principal applicant
· Passport style photo of the spouse
ببینم ترجمه عقد نامرو مگه نباید ۱۵ روز قبل از مصاحبه بفرستیم ؟ اصلشم روز مصاحبه
اگر بعد از قبولی در لاتاری ازدواج کردین باید هنگام فرستادن فرم ها بصورت متاهلی یه کپی از عقدنامه و ترجمه اش رو هم بفرستین واسه کی سی سی. اون 15 روز قبل واسه سفارته...
تشکر کنندگان: morvarid1364
(2013-08-19 ساعت 22:01)aghaghia نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 14:58)parsab نوشته:  مشکلی برای ازدواج بعد از برنده شدن نیست. بهشون ایمیل بزنید. ترجمه عقدنامه (ازدواج رسمی) رو میخوان. منم بهشون اطلاع دادم. باقی مدارک رو روز مصاحبه باید ارائه کنید. اینم جواب کی سی سی:
اگر بعد از قبولی در لاتاری ازدواج کردین باید هنگام فرستادن فرم ها بصورت متاهلی یه کپی از عقدنامه و ترجمه اش رو هم بفرستین واسه کی سی سی. اون 15 روز قبل واسه سفارته...
من یادم رفته باس چه کار کنم ؟ مشکل ایجاد میشه
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: morvarid1364
(2013-08-19 ساعت 22:12)amaka747 نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 22:01)aghaghia نوشته:  
من یادم رفته باس چه کار کنم ؟ مشکل ایجاد میشه
اشکالی نداره یه ایمیل بفرستین و بهشون اطلاع بدین، بعد هم ترجمه و کپی سند ازدواجتون رو براشون بفرستین..
تشکر کنندگان: afshinghwink ، ghasoo ، morvarid1364 ، massi63
دوستان خوب Smile
فقط توجه داشته باشین امضائ های شما در عقدنامه و فرمها و پاسپورتتون یکی باشه و مورد مهم دیگه اینکه روز مصاحبه دو سری ترجمه سند ازدواج داشته باشین یکی برای خودتون و دیگری برای همسرتون..
موفق باشید
تشکر کنندگان: aghaghia ، 5ina ، morvarid1364 ، ghafari88 ، massi63 ، yasejavan
سلام دوستان
من تازه ازدواج کردم و میخوام همسرم رو به کیس اضافه کنم. فرمها رو هم قبلا ارسال کردم. اما به احتمال زیاد همسرم زمان مصاحبه پیش من نخواهد بود. آیا همسرم میتونه در کشوری که هست برای مصاحبه به صورت انفرادی بره؟ یا لزوما باید به یک سفارت بریم؟

پیشاپیش ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2013-08-20 ساعت 09:20)afshinghwink نوشته:  دوستان خوب Smile
فقط توجه داشته باشین امضائ های شما در عقدنامه و فرمها و پاسپورتتون یکی باشه و مورد مهم دیگه اینکه روز مصاحبه دو سری ترجمه سند ازدواج داشته باشین یکی برای خودتون و دیگری برای همسرتون..
موفق باشید
منظورت از امضا پاسپورت چیه؟
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان:
(2013-08-25 ساعت 21:17)سعید3862 نوشته:  سلام دوستان
من تازه ازدواج کردم و میخوام همسرم رو به کیس اضافه کنم. فرمها رو هم قبلا ارسال کردم. اما به احتمال زیاد همسرم زمان مصاحبه پیش من نخواهد بود. آیا همسرم میتونه در کشوری که هست برای مصاحبه به صورت انفرادی بره؟ یا لزوما باید به یک سفارت بریم؟

پیشاپیش ممنونم.

دوست عزیز این مسئله بعید به نظر میرسه! بهتره با سفارت مورد نظر یا کی سی سی مکاتبه کنید و این مسئله رو شخصا بپرسید و پی گیری کنید و اگر جواب خاصی دادن، تجربه تون رو در اینچا برای سایر دوستان به اشتراک بگذارید.
تشکر کنندگان: philter ، Natasha9

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان