کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-08-25 ساعت 21:41)iris نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 09:20)afshinghwink نوشته:  دوستان خوب Smile
فقط توجه داشته باشین امضائ های شما در عقدنامه و فرمها و پاسپورتتون یکی باشه و مورد مهم دیگه اینکه روز مصاحبه دو سری ترجمه سند ازدواج داشته باشین یکی برای خودتون و دیگری برای همسرتون..
موفق باشید
منظورت از امضا پاسپورت چیه؟

شما اگر پاسپورتتون رو نگاه کنید یه کادر برای امضا داره که اولین باری که از کشور خارج بشین ازتون میخوان که امضاش کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: azadeh2014
(2013-08-31 ساعت 13:39)aghaghia نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 21:17)سعید3862 نوشته:  سلام دوستان
من تازه ازدواج کردم و میخوام همسرم رو به کیس اضافه کنم. فرمها رو هم قبلا ارسال کردم. اما به احتمال زیاد همسرم زمان مصاحبه پیش من نخواهد بود. آیا همسرم میتونه در کشوری که هست برای مصاحبه به صورت انفرادی بره؟ یا لزوما باید به یک سفارت بریم؟

پیشاپیش ممنونم.

دوست عزیز این مسئله بعید به نظر میرسه! بهتره با سفارت مورد نظر یا کی سی سی مکاتبه کنید و این مسئله رو شخصا بپرسید و پی گیری کنید و اگر جواب خاصی دادن، تجربه تون رو در اینچا برای سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

من با KCC تماس گرفتم و این سوال رو پرسیدم. و گفتن که همسرم میتونه در کشوری (کانادا) که هست برای مصاحبه بصورت انفرادی بره. حتی لزومی هم نداره که ما با هم وارد آمریکا بشیم و من به عنوان برنده لاتری باید اول وارد بشم Smile
تشکر کنندگان: aghaghia ، philter ، cello86 ، محبت ، noobnoobi ، احمد حبیبی ، Natasha9
(2013-09-01 ساعت 22:44)سعید3862 نوشته:  من با KCC تماس گرفتم و این سوال رو پرسیدم. و گفتن که همسرم میتونه در کشوری (کانادا) که هست برای مصاحبه بصورت انفرادی بره. حتی لزومی هم نداره که ما با هم وارد آمریکا بشیم و من به عنوان برنده لاتری باید اول وارد بشم Smile

این که برنده میتونه زودتر وارد بشه رو میدونستم، ولی نمیدونستم در دو کشور جدا هم میشه یک خانواده مصاحبه بشن، ممنون که تجربه تون رو به اشتراک گذاشتین...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: philter ، محبت ، noobnoobi ، Natasha9 ، r.bazargan
آقا من تازه فهمیدم که قبول شدم. چیکار کنم. هول هولکی که نمیشه زن گرفت
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: محبت
(2013-09-03 ساعت 18:10)رامین اهوازی نوشته:  آقا من تازه فهمیدم که قبول شدم. چیکار کنم. هول هولکی که نمیشه زن گرفت

خب حالا مگه مجبورین حتما ازدواج کنید!!!
تشکر کنندگان: محبت ، ghafari88 ، mohammad19911991 ، Natasha9
سلام،
من برای ماه اکتبر، کارنت شده ام. با فردی قصد ازدواج دارم که به علت مشکلات سربازی تا چند ماه آینده موفق به گرفتن پاسپورت نمی شود. سوال من این است که با توجه به این مسئله و اینکه خیلی زمان دقیق گرفتن پاسپورت ایشان مشخص نیست، زمان درست برای عقد و یا اعلام به KCC کی میتونه باشه؟
با سپاس
تشکر کنندگان:
(2013-09-03 ساعت 18:10)رامین اهوازی نوشته:  آقا من تازه فهمیدم که قبول شدم. چیکار کنم. هول هولکی که نمیشه زن گرفت

خوب حالا مگه مجبوری ازدواج کنی؟! Big Grin
نکنه کسی رو زیر سر داری آقا رامین؟! Wink
شیرینی ما یادت نره! Tongue
ولی خارج از شوخی اگر قصد ازدواج داری، سوال من اینه که کیس نامبرت تو چه محدوده ای هست؟!
اگر کیس نامبرت بالاست که مشکلی نداری داداش. فرصت هست.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: رامین اهوازی
کیس من 75xx است. خو مجبورم لابد Smile

(2013-09-03 ساعت 18:15)aghaghia نوشته:  

جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ghafari88 ، cpd
این قضیه برای من خیلی درگیری ذهنی درست کرده... کسی هست که بدونه بهترین راه چیه؟

(2013-09-04 ساعت 13:47)Laaleh نوشته:  سلام،
من برای ماه اکتبر، کارنت شده ام. با فردی قصد ازدواج دارم که به علت مشکلات سربازی تا چند ماه آینده موفق به گرفتن پاسپورت نمی شود. سوال من این است که با توجه به این مسئله و اینکه خیلی زمان دقیق گرفتن پاسپورت ایشان مشخص نیست، زمان درست برای عقد و یا اعلام به KCC کی میتونه باشه؟
با سپاس
تشکر کنندگان: yasejavan
(2013-09-07 ساعت 17:17)رامین اهوازی نوشته:  کیس من 75xx است. خو مجبورم لابد Smile

(2013-09-03 ساعت 18:15)aghaghia نوشته:  

تقریبا 7-8 ماهی وقت دارید تا مصاحبه، اگر مجبورید وقتتون رو تنظیم کنید!!!!
تشکر کنندگان: ghafari88 ، massi63
(2013-09-07 ساعت 18:00)Laaleh نوشته:  این قضیه برای من خیلی درگیری ذهنی درست کرده... کسی هست که بدونه بهترین راه چیه؟

با سپاس

ببینید لاله خانم، تا جایی که من اطلاع دارم در روز مصاحبه همراهان نفر اصلی باید همراهشون باشند.
اگر در فرم هاتون اسم ایشون رو نوشتید و قید کردید که همسرتون هستند، به نظر من باید با سفارت مکاتبه ای داشته باشید و درخواست کنید که وقت مصاحبتون رو عقب بندازن شاید بتونید تا اون موقع پاس ایشون رو بگیرید.
اما اگر در فرم هاتون اسمی از ایشون نبردید( که احتمالاً هم همینطور هست) شما عملا دارید به عنوان یک فرد مجرد به مصاحبه تشریف می برید و اگر ایشالا ویزای یک ضرب هم بگیرید یه مقدار قضیه پیچیده میشه. یعنی اگر بعد از دریافت ویزا ازدواج کنید ( تا جایی که من اطلاع دارم) ویزای شما هم باطل میشه و مجداداً باید به مصاحبه با ایشون تشریف ببرید.
بهرحال اینکه اگر می خواید قبل از مصاحبه فرم هاتون رو آپ دیت کنید باید خیلی سریع این کار رو انجام بدید ( عقد ) و فرم هاتون رو مجدد تنظیم کنید و به اطلاع KCC برسونید.
باز اگر اشتباه راهنمایتون کردم از دوستان دیگه خواهش می کنم اصلاح کنند.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia
(2013-09-08 ساعت 08:41)ghafari88 نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 18:00)Laaleh نوشته:  این قضیه برای من خیلی درگیری ذهنی درست کرده... کسی هست که بدونه بهترین راه چیه؟

با سپاس

ببینید لاله خانم، تا جایی که من اطلاع دارم در روز مصاحبه همراهان نفر اصلی باید همراهشون باشند.
اگر در فرم هاتون اسم ایشون رو نوشتید و قید کردید که همسرتون هستند، به نظر من باید با سفارت مکاتبه ای داشته باشید و درخواست کنید که وقت مصاحبتون رو عقب بندازن شاید بتونید تا اون موقع پاس ایشون رو بگیرید.
اما اگر در فرم هاتون اسمی از ایشون نبردید( که احتمالاً هم همینطور هست) شما عملا دارید به عنوان یک فرد مجرد به مصاحبه تشریف می برید و اگر ایشالا ویزای یک ضرب هم بگیرید یه مقدار قضیه پیچیده میشه. یعنی اگر بعد از دریافت ویزا ازدواج کنید ( تا جایی که من اطلاع دارم) ویزای شما هم باطل میشه و مجداداً باید به مصاحبه با ایشون تشریف ببرید.
بهرحال اینکه اگر می خواید قبل از مصاحبه فرم هاتون رو آپ دیت کنید باید خیلی سریع این کار رو انجام بدید ( عقد ) و فرم هاتون رو مجدد تنظیم کنید و به اطلاع KCC برسونید.

خیلی ممنون از پاسختون، من فرمها رو به عنوان مجرد پر کردم. دقیقا مشکلم اینجاست که اگر سریعا عقد کنیم و به KCC هم بگیم باز چون ایشون پاسپورت ندارند نمیتونن برای مصاحبه بیان! می ترسم وقت مصاحبه رو بخوام عقب بندازم یهو بندازن آخر سال بعد جز آخرین کیس ها!!
تشکر کنندگان: ghafari88
(2013-09-08 ساعت 09:16)Laaleh نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 08:41)ghafari88 نوشته:  

با سپاس

خیلی ممنون از پاسختون، من فرمها رو به عنوان مجرد پر کردم. دقیقا مشکلم اینجاست که اگر سریعا عقد کنیم و به KCC هم بگیم باز چون ایشون پاسپورت ندارند نمیتونن برای مصاحبه بیان! می ترسم وقت مصاحبه رو بخوام عقب بندازم یهو بندازن آخر سال بعد جز آخرین کیس ها!!

خواهش می کنم.
من تنها چیزی که به ذهنم می رسه این هست که شما اول سریعاً عقد کنید و فرم هاتون رو هم آپ دیت کنید. بعد از اون براساس زمانی که ممکنه ایشون پاس گرفته باشن، به سفارت ایمیل بدید و یه بازه زمانی هم پیشنهاد بدید تا بهتون وقت مجدد بدن. فقط اصلاً بهشون روز خاصی پیشنهاد ندید چون شکل خوبی نداره. همون بازه زمانی پیشنهاد بدید و بهشون بگید ایده آلتون این هست اون ها هم ایشالا جامه عمل می پوشونن.
موفق باشید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: Laaleh ، cpd
سلام
من نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم ! پس اگر مخالف با موضوع این تاپیک هست پوزش میخوام.

من ثبت نام لاتاریم با همراه یعنی همسرم بوده. الان به مشکلات برخوردیم و در کشمکش طلاق و جدایی هستیم و این مشکلات امکان دارد تا موقع دعوت به مصاحبه بنده بطول انجامد.

سوال من از دوستان با تجربه اینه که، آیا این امکان وجود داره که من قبل از صدور حکم طلاق تنهایی برای مصاحبه برم ؟! آیا سفارت موافقت میکنه ؟! من شدیدا نگران موضوع لاتاریم و روز مصاحبم هستم.

خواهشا بنده رو راهنمایی بفرمایید.
تشکر کنندگان:
(2013-09-08 ساعت 13:10)kingrokh نوشته:  سلام
من نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم ! پس اگر مخالف با موضوع این تاپیک هست پوزش میخوام.

من ثبت نام لاتاریم با همراه یعنی همسرم بوده. الان به مشکلات برخوردیم و در کشمکش طلاق و جدایی هستیم و این مشکلات امکان دارد تا موقع دعوت به مصاحبه بنده بطول انجامد.

سوال من از دوستان با تجربه اینه که، آیا این امکان وجود داره که من قبل از صدور حکم طلاق تنهایی برای مصاحبه برم ؟! آیا سفارت موافقت میکنه ؟! من شدیدا نگران موضوع لاتاریم و روز مصاحبم هستم.

خواهشا بنده رو راهنمایی بفرمایید.

برنده اصلی خودتو هستین یا همسرتون ؟ تنهایی نمیتونین برین مصاحبه. طلاق بگیرین قضیه رو با کی سی سی در میون بذارین و فرم هاتون رو آپدیت کنین. روز مصاحبه احتمالا باید اثبات کنید به آفیسر که طلاق گرفتین (با مدرک).
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان