کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-09-08 ساعت 14:28)5ina نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 13:10)kingrokh نوشته:  سلام
من نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم ! پس اگر مخالف با موضوع این تاپیک هست پوزش میخوام.

من ثبت نام لاتاریم با همراه یعنی همسرم بوده. الان به مشکلات برخوردیم و در کشمکش طلاق و جدایی هستیم و این مشکلات امکان دارد تا موقع دعوت به مصاحبه بنده بطول انجامد.

سوال من از دوستان با تجربه اینه که، آیا این امکان وجود داره که من قبل از صدور حکم طلاق تنهایی برای مصاحبه برم ؟! آیا سفارت موافقت میکنه ؟! من شدیدا نگران موضوع لاتاریم و روز مصاحبم هستم.

خواهشا بنده رو راهنمایی بفرمایید.

برنده اصلی خودتو هستین یا همسرتون ؟ تنهایی نمیتونین برین مصاحبه. طلاق بگیرین قضیه رو با کی سی سی در میون بذارین و فرم هاتون رو آپدیت کنین. روز مصاحبه احتمالا باید اثبات کنید به آفیسر که طلاق گرفتین (با مدرک).

برنده من هستم !
تشکر کنندگان:
(2013-09-12 ساعت 01:17)kingrokh نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 14:28)5ina نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 13:10)kingrokh نوشته:  سلام
من نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم ! پس اگر مخالف با موضوع این تاپیک هست پوزش میخوام.

من ثبت نام لاتاریم با همراه یعنی همسرم بوده. الان به مشکلات برخوردیم و در کشمکش طلاق و جدایی هستیم و این مشکلات امکان دارد تا موقع دعوت به مصاحبه بنده بطول انجامد.

سوال من از دوستان با تجربه اینه که، آیا این امکان وجود داره که من قبل از صدور حکم طلاق تنهایی برای مصاحبه برم ؟! آیا سفارت موافقت میکنه ؟! من شدیدا نگران موضوع لاتاریم و روز مصاحبم هستم.

خواهشا بنده رو راهنمایی بفرمایید.

برنده اصلی خودتو هستین یا همسرتون ؟ تنهایی نمیتونین برین مصاحبه. طلاق بگیرین قضیه رو با کی سی سی در میون بذارین و فرم هاتون رو آپدیت کنین. روز مصاحبه احتمالا باید اثبات کنید به آفیسر که طلاق گرفتین (با مدرک).

برنده من هستم !

دوست عزیز اگه مدرک نبرید و پروندتونUPDATE نشه به مشکل میخورید
کیس نامبر: AS ***22
کنسولگری:انکارا--> ابوظبی

تشکر کنندگان: محبت
Exclamation 
سلام
من بعد از قبولی در لاتاری ازدواج کردم، ولی همسرم تازه خدمت سربازی رو شروع کرده و تا 2 سال دیگه نمیتونه از کشور خارج بشه! الان میخام فرم های آپدیت شده رو برای KCC بفرستم، میخام ببینم با توجه به اینکه همسرم نمیتونه از کشور خارج بشه برای مصاحبه، ما باید چیکار کنیم؟!! :-؟
ممنون میشم اگر راهنماییمون کنین!
تشکر کنندگان:
(2013-09-12 ساعت 20:11)Fahimeh Kh نوشته:  سلام
من بعد از قبولی در لاتاری ازدواج کردم، ولی همسرم تازه خدمت سربازی رو شروع کرده و تا 2 سال دیگه نمیتونه از کشور خارج بشه! الان میخام فرم های آپدیت شده رو برای KCC بفرستم، میخام ببینم با توجه به اینکه همسرم نمیتونه از کشور خارج بشه برای مصاحبه، ما باید چیکار کنیم؟!! :-؟
اگه تو فرمهاتون همسرتون رو اعلام کردین باید ایشون هم حتما حضور داشته باشن مگرنه کیستون رد میشه.
با توجه به اینکه در طول سربازی به هیچکس اجازه خروج نمیدن 2 تا راه میتونم پیشنهاد کنم:
1-همسرتون رو در فرم ها وارد نکنین و خودتون برین و از اونجا برای همسرتون اقدام کنید و حدودا 2 سال پروسه اش طول میکشه و بعد از سربازی به شما ملحق میشن.
2-در مورد این پیشنهاد مطمئن نیستن ولی بازگو میکنم میتونین تحقیق کنین:همسرتون به یه شکلی در دانشگاهی ثبت نام کنن و میتونن سربازیشون رو نصف کاره بزارن و با وثیقه دانشجویی از کشور خارج بشن و قید وثیقه رو بزنن و دیگه برنگردن و همراه شما باشن.
موفق باشین
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: محبت ، Natasha9 ، Given
(2013-09-15 ساعت 13:08)noobnoobi نوشته:  
اگه تو فرمهاتون همسرتون رو اعلام کردین باید ایشون هم حتما حضور داشته باشن مگرنه کیستون رد میشه.
با توجه به اینکه در طول سربازی به هیچکس اجازه خروج نمیدن 2 تا راه میتونم پیشنهاد کنم:
1-همسرتون رو در فرم ها وارد نکنین و خودتون برین و از اونجا برای همسرتون اقدام کنید و حدودا 2 سال پروسه اش طول میکشه و بعد از سربازی به شما ملحق میشن.
2-در مورد این پیشنهاد مطمئن نیستن ولی بازگو میکنم میتونین تحقیق کنین:همسرتون به یه شکلی در دانشگاهی ثبت نام کنن و میتونن سربازیشون رو نصف کاره بزارن و با وثیقه دانشجویی از کشور خارج بشن و قید وثیقه رو بزنن و دیگه برنگردن و همراه شما باشن.
موفق باشین

ممنون از جوابتون،
1- دقیقا ما هم همین کار رو میخایم بکنیم، فقط این که گفتین همسرم رو در فرم ها وارد نکنم، منظور چیه؟ من فرم های خودم رو در حالت مجردی فرستاده بودم، اما یعنی الان اعلام نکنم که ازدواج کردم تا روز مصاحبه؟ یعنی فرم های آپدیت شده همسرم رو پست نکنم الان براشون؟
2- راه دوم برای ما عملی نیست راستش... :/
تشکر کنندگان: 5ina
(2013-09-15 ساعت 13:41)Fahimeh Kh نوشته:  
موفق باشین

ممنون از جوابتون،
1- دقیقا ما هم همین کار رو میخایم بکنیم، فقط این که گفتین همسرم رو در فرم ها وارد نکنم، منظور چیه؟ من فرم های خودم رو در حالت مجردی فرستاده بودم، اما یعنی الان اعلام نکنم که ازدواج کردم تا روز مصاحبه؟ یعنی فرم های آپدیت شده همسرم رو پست نکنم الان براشون؟

واسه راه دوم هم خدا بزرگه دوست من.. یه قانون جدید گذاشتن نمیدونم شما در جریانش هستین یا نه.. اونایی که ۳سال خارج از ایران بودن می‌تونن هرسال ۳ بار و در کلّ به مدت ۲ماه ایران باشن.. پسر عموی من ۴ ۵ روز قبل با این قانون اومد ایران.. هفته بعد هم برمیگرد ۲باره..
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، محبت
(2013-09-15 ساعت 13:47)5ina نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 13:41)Fahimeh Kh نوشته:  
موفق باشین

ممنون از جوابتون،

واسه راه دوم هم خدا بزرگه دوست من.. یه قانون جدید گذاشتن نمیدونم شما در جریانش هستین یا نه.. اونایی که ۳سال خارج از ایران بودن می‌تونن هرسال ۳ بار و در کلّ به مدت ۲ماه ایران باشن.. پسر عموی من ۴ ۵ روز قبل با این قانون اومد ایران.. هفته بعد هم برمیگرد ۲باره..

اینکه میگین 2 سال ول میکشه که بتونید همسرتون رو ببرین پیش خودتون واقعا درسته ؟ یعنی کسی که گرین کارت داره میتونه اینکارو بکنه ؟ آخه من هرجا رو نگاه می کنم نوشته واسه کسی که گرین کارت داره 4-5 سال و واسه کسی که سیتیزن هست 1-2 سال زمان می بره تا بتونه همسر محترم رو ببره پیش خودش ... میشه یکم بیشتر توضیح بدین و یا یه منبعی رو معرفی کنین .. خیلی ممنون میشمSmile
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:1 اکتبر 2014
سرویس سنترکالیفرنیا
پ.د :8 اکتبر 2014
تاريخ اپروو: 24 فوریه 2015
دريافت كيس نامبر: 19 می 2015 -ابوظبی
تشکر کنندگان:
پست موقت

دوستانی که تمایل به شرکت در گردهمایی برندگان 2014 دارند به لینک زیر مراجعه کنند :

http://mohajersara.com/thread-6819-post-...#pid415251
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت
سلام ، من يه سوالي داشتم : دوس پسرم لاتاري رو برده ،همه مدارك رو هم مجرد پر كرده بوده ، قراره تو همين يكي دو هفته ايميل بزنن كه بره ويزاشو بگيره، گفته بودين كه تا زماني كه از ويزاش استفاده نكرده ميتونه عقد كنه ،ويزاي قبلي باطل ميشه و ويزاي جديد براي هر دو نفر صادر ميشه!! ميخام بدونم تا كي ما فرصت عقد داريم؟؟؟؟؟؟؟ كلا ويزا كه مياد 6 ماهه است؟ آخه يكي نوشته بود تا پايان سپتامبر وقت هست؟؟؟ لطفا يكي منو راهنمايي كنه !! همه آينده م رو هواست Sad من تا كي فرصت عقد دارم؟؟؟ امروز 16 سپتامبره !!!
تشکر کنندگان:
سلام
به این سایت مراجعه کنید و بسیاری از جوابهاتون رو پیدا میکنید http://www.uscis.gov/portal/site/uscis
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان:
دوستان در صورت تغییراتی در وضعیت خانوادگی تا کی زمان برای اطلاع رسانی به کی سی سی موجوده ؟!
آیا اگه دقیقه ۹۰ اتفاقی بیافته و زمانی برای ارسال اسناد نباشه، آیا میشه مدارک رو ترجمه شده در روز مصاحبه تسلیم کرد ؟!
منظور بنده طلاق میباشد.
تشکر کنندگان:
سلام به همگي. خواستم بهتون اطلاع بدم كه افراد داراي گرين كارت ميتونن براي همسرشون از طريق كتگوري f2a اقدام كنن. و در حال حاضر مدت انتظار براي اين كتگوري به 1 تا 2 سال رسيده. لازم نيست 5 سال صبر كنين سيتيزن بشين بعد اقدام كنين. يه سر به http://mohajersara.com/forum-32.html بزنين. حتي بعضيها اعتقاد دارن كه زير 1 سال ويزاشونو ميگيرن ولي هنوز تجربه موثقي از اين موضوع نداريم.
منم همونطور كه امضام مشخصه گرين كارتمو گرفتم و الانم اقدام كردم براي همسرم ولي حقيقت ميگم اگه امكانشو دارين قبل مصاحبتون عقد كنين و باهم برين مصاحبه.
در مورد ازدواج بعد از مصاحبه و تا قبل از ورود به آمريكا هم من كسي بودم كه تو تاپيك سال قبل اين راه حل رو عنوان كردم و مكاتباتم با سفارت آنكارا هم اونجا گذاشتم. به دلايلي نشد خودم از اين روش استفاده كنم.
ولي در صفحه آخر تاپيك سال قبل، يكي از بچه ها تجربه خودشو نوشته كه با اين روش ويزا گرفته.
اگه سوال ديگه اي دارين در خدمتم

راستي 1 راه ديگه هم اينه كه اگه تا مصاحبتون چيزي نمونده و فرصتتون كمه درخواست تغيير زمان مصاحبه بدين كه زمان داشته باشين و بتونين عقد كنين. اما يه سر به http://mohajersara.com/forum-32.html بزنين تجربه بقيه دوستانو ببينين كه حدودا براي چقدر بعدش وقت بهشون دادن
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: aghaghia ، Given ، Natasha9
سلام دوستان عزیز
این درست هست که می گن تعداد نفرات قبولی که مثلا 3000 نفر برای ایران هست همه رو حساب کردن بالفرض یه خانواده را 4 نفر و منی که مجردم رو یک نفر ازین 3000 نفر حساب کردن و برای اینکه آمارشون درست باشه ممکنه به من که می خوام متاهلی برم ویزا ندن؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

تشکر کنندگان: r.bazargan
(2013-09-17 ساعت 13:15)armita1363 نوشته:  سلام ، من يه سوالي داشتم : دوس پسرم لاتاري رو برده ،همه مدارك رو هم مجرد پر كرده بوده ، قراره تو همين يكي دو هفته ايميل بزنن كه بره ويزاشو بگيره، گفته بودين كه تا زماني كه از ويزاش استفاده نكرده ميتونه عقد كنه ،ويزاي قبلي باطل ميشه و ويزاي جديد براي هر دو نفر صادر ميشه!! ميخام بدونم تا كي ما فرصت عقد داريم؟؟؟؟؟؟؟ كلا ويزا كه مياد 6 ماهه است؟ آخه يكي نوشته بود تا پايان سپتامبر وقت هست؟؟؟ لطفا يكي منو راهنمايي كنه !! همه آينده م رو هواست Sad من تا كي فرصت عقد دارم؟؟؟ امروز 16 سپتامبره !!!

دوست عزیز
نامزد شما برنده کدوم لاتاری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 2013 یا 2014؟؟؟؟
اگه 2013 که دیگه فرصتی نیست متاسفانه چون پروسه لاتاری 2013 تموم شد اما اگه 2014 برنده شده بلههه میتونه بعد از قبول شدن در لاتاری و حتی بعد از دریافت ویزا اعلام کنه که ازدواج کرده اما اگه بتونه تا قبل از مصاحبه اطدواجشو اعلام کنه درصد گرفتن ویزا بیشتره
تشکر کنندگان: studpk
(2013-09-24 ساعت 23:57)tina alin نوشته:  سلام دوستان عزیز
این درست هست که می گن تعداد نفرات قبولی که مثلا 3000 نفر برای ایران هست همه رو حساب کردن بالفرض یه خانواده را 4 نفر و منی که مجردم رو یک نفر ازین 3000 نفر حساب کردن و برای اینکه آمارشون درست باشه ممکنه به من که می خوام متاهلی برم ویزا ندن؟
اگر بعد از قبولی ازدواج کنید احتمال اینکه کلیرنس بخورین خیلی‌ بالا میره! اکثر بچه‌های ۲۰۱۳ که مجرد بودند و بعد از قبولی ازدواج کردند کلیرنس خوردند و حتا به علت تمام شدن سهمیه ۷ درصد ایران، بعضی‌ از آنها اصلا ویزا نگرفتند!
تشکر کنندگان: ffrfar ، Given ، ghasoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان