کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-10-29 ساعت 11:37)raam12000 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 01:38)ارغوان ش نوشته:  
(2013-10-10 ساعت 20:07)studpk نوشته:  اين هم سفرنامه يكي از دوستان پارسال كه اسم همسرشون تو نامه مصاحبه نيومده بوده.
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid251471

قسمت روز مصاحبشونو بخونين

سلام من خیلی پیگیری کردم ولی جوابی نگرفتم 3 هفته دیگه مصاحبه دارم تو رو خدا یکی کمک کنه
من هم بعد از قبولی ازدواج کردم فرمهای اولیه را مجردی فرستادم اما بعد از عقد فرمهارو آپدیت کردم و به صورت متاهلی دوباره فرستادم. در نامه دوم اسم همسرم نبود من هم نگران شده بودم و قضیه رو به کی سی سی اعلام کردم که جواب دادند مشکلی نیست. قبل از مصاحبه هم ایمیلی به سفارت زدم و روند رو توضیح دادم. در روز مصاحبه پرینت تمام ایمیل های رد و بدل شده رو همراه بردم که لازم نشد چون اسم همسرم در ورودی در سفارت بعد از اسم خودم اومده بود و به راحتی وارد شدیم و کارها هم انجام شد.
ببخشید میشه بپرسم آدرس ایمیل سفارت ایوظبی که باهاش مکاتبه کردید چی بود؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 15:38)ارغوان ش نوشته:  
(2013-10-10 ساعت 20:07)studpk نوشته:  اين هم سفرنامه يكي از دوستان پارسال كه اسم همسرشون تو نامه مصاحبه نيومده بوده.

سلام من خیلی پیگیری کردم ولی جوابی نگرفتم 3 هفته دیگه مصاحبه دارم تو رو خدا یکی کمک کنه
من هم بعد از قبولی ازدواج کردم فرمهای اولیه را مجردی فرستادم اما بعد از عقد فرمهارو آپدیت کردم و به صورت متاهلی دوباره فرستادم. در نامه دوم اسم همسرم نبود من هم نگران شده بودم و قضیه رو به کی سی سی اعلام کردم که جواب دادند مشکلی نیست. قبل از مصاحبه هم ایمیلی به سفارت زدم و روند رو توضیح دادم. در روز مصاحبه پرینت تمام ایمیل های رد و بدل شده رو همراه بردم که لازم نشد چون اسم همسرم در ورودی در سفارت بعد از اسم خودم اومده بود و به راحتی وارد شدیم و کارها هم انجام شد.
ما ارمنستان بودیم اما اینجا ادرس سفارت ابوظبی هست :
http://mohajersara.com/thread-5607-post-...#pid346661
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: hamedmas ، mahbube
(2013-11-01 ساعت 11:16)raam12000 نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 15:38)ارغوان ش نوشته:  

ما ارمنستان بودیم اما اینجا ادرس سفارت ابوظبی هست :
http://mohajersara.com/thread-5607-post-...#pid346661
سلام
من ایمیل زدم سفارت و این جواب و دادن
Thank you for your email. Please be advised that you don’t need to mail any document at this time. Just bring your husband along with you at the time of the interview. Also have in mind that he will need all the documents that were requested from you.

You may print and bring this email with you, to assist your entry into the consular section.

Thank you

خیلی خوشحالم کلی از استرسم کم شد از همتون ممنونمSmile
تشکر کنندگان: ma2014 ، mahbube ، yasejavan ، uranus88
سلام
من و همسرم یک ماه قبل از قبول شدن من در لاتاری با هم ازدواج کردیم. در ارسال فرمهای اولیه هم اسم ایشون رو وارد کردم.. مشکلی که پیش نمی یاد؟
ساکن کشور آلمان
شماره کیس: 2014AS4500
محل مصاحبه : فرانکفورت آلمان
تاریخ مصاحبه: 01.04.2014
دریافت ویزا : 01.04.2014 (یک ضرب)
When there is a will, there is a way
تشکر کنندگان: mahbube ، r.bazargan
(2013-11-06 ساعت 14:56)honeybal2014 نوشته:  سلام
من و همسرم یک ماه قبل از قبول شدن من در لاتاری با هم ازدواج کردیم. در ارسال فرمهای اولیه هم اسم ایشون رو وارد کردم.. مشکلی که پیش نمی یاد؟
سلام
نه هیچ مشکلی براتون پیش نمی یاد به خصوص اینکه قبل از نتایج ازدواج کردین من که بعد از قبولی ازدواج کردم، تازه فرم های اول راهم مجردی فرستادم بعد دوباره بعد از ازدواج با مشخصات همسرم پر کردم و فرستادم،ولی از این خوشحالم که تو 5 سال گذشته چند سفر خارجی با همسرم داشتم که همش مدارکش موجوده و رابطمون قابل اثباتهBig Grin
تشکر کنندگان: ma2014 ، mahbube ، r.bazargan
(2013-05-11 ساعت 08:50)mohajer13 نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 18:39)Rasoul_j نوشته:  سلام دوستان
آیا کسی میتونه بعد از اعلام نتایج ازدواج کنه و اعلام نکنه وبعد از رسیدن به آمریکا و گرفتن گرین کارت بخواد بیاد همسرش رو ببره؟ شنیدم تا زمانی که سیتیزن نشیم نمیتونیم این کار رو انجام بدیم.اگر میشه لطفا بفرمایید که چه مدت باید اونجا موند و اقدام به این کار کرد.

نه دوست عزیز چنین کاری نمیشه کرد. شما برای مصاحبه باید ترجمه شناسنامه اتون رو بدید که در اون مشخص میشه که متاهل هستید یا خیر. ضمن اینکه موقع پر کردن فرمها هم وضعیت تاهل پرسیده میشه. بنابراین امکان مخفی کاری نیست.
به همه شنیده هاتون هم بدون سند و مدرک اطمینان نکنید. شخصی که گرین کارت داره هم میتونه ازدواج کرده و برای همسرش هم درخواست ویزا بده و لزوما نباید تا سیتیزن شدن صبر کنه.
سلام.منم در همین مورد سوال داشتم.من الان مجردم ولی الان چند ساله که با کسی قصد ازدواج دارم ولی چون خانوادم راضی نیستن نتونستیم ازدواج کنیم میشه بعد از اینکه من گرین کارتو گرفتم ازدواج کنیم و همسرم بیاد آمریکا؟یا باید چند سال صبر کنم تا سیتیزن بشم؟ما تو ایران نمیتونیم ازدواج کنیم چون خانواده ها راضی نیستن.من اسمم تو لاتاری در اومده.ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: mahbube
(2013-11-14 ساعت 11:20)آنا پورایمانی نوشته:  سلام.منم در همین مورد سوال داشتم.من الان مجردم ولی الان چند ساله که با کسی قصد ازدواج دارم ولی چون خانوادم راضی نیستن نتونستیم ازدواج کنیم میشه بعد از اینکه من گرین کارتو گرفتم ازدواج کنیم و همسرم بیاد آمریکا؟یا باید چند سال صبر کنم تا سیتیزن بشم؟ما تو ایران نمیتونیم ازدواج کنیم چون خانواده ها راضی نیستن.من اسمم تو لاتاری در اومده.ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز، شما برای برای ازدواج و بردن همسرتون نیازی به سیتیزن شدن ندارید و بعد از گرفتن گرین کارت هم میتونید اقدام کنید، در کشور های همسایه هم میتونید ازدواج کنید و بعد برای همسرتون اقدام کنید که حدود 1 سال تا 1 سال و نیم طول میکشه اومدنِ ایشون...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Danoosh ، سیمین راد ، sipoona ، mahbube
من بعد از برنده شدن در لاتاری ازدواج کردم وقبلا فرمامو بصورت مجرد فرستاده بودم ..مکاتبه کردم که گفتند مدارک ازدواج ( کپي سند ازدواج ، شناسنامه و عکس و فرم هاي آپديت شده ) ... میخوام مدارکو ایمیل کنم
لطفا متن ایمیلی که باید به kcc بدیم رو بزارید ...ممنون میشم .
کیس نامبر : 2014AS71XX ، مصاحبه: 9 JUNE ، سفارت : ابوظبي ، 2 نفر وضعیت : من READY همسرم : AP آپدیتها : 9 جون ،30 جون، 8 جولای ، 14 جولای ، 3 آگوست ، 10 آگوست ، 11 آگوست ،17 آگوست
تشکر کنندگان: mahbube ، yasejavan
برای چندمین بار: ازدواج بعد از قبولی در لاتاری هیچ مشکلی نداره از نظر سفارت. به کی سی سی اطلاع بدید. مدارکتون ازدواجتون را کامل و ترجمه کنید و با خیال راحت برید سفارت برای مصاحبه. (برای اینکه کار از محکم کاری عیب نکنه هم عکس مراسم عقد و عروسی و احیانا عکسهای قبل از ازدواج رو با خودتون پرینت شده ببرید و نشونشون بدید. هیچ مشکلی نیست
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، mahbube ، r.bazargan
سلام دوست عزيز,من و دوستپسرم قصد ازدواج داريم اما الان شرايطش رو نداريم ميخواستم بدونم اگه دوستپسرم ويزا بگيره و پس از رفتن به امريکا با هم ازدواج کنيم اونوقت ميشه من هم باهاش برم ميخوام بدونم چقدر طول ميکشه ممنون ميشم راهنماييم کنيدSmile
تشکر کنندگان:
(2013-12-14 ساعت 15:49)sipoona نوشته:  سلام دوست عزيز,من و دوستپسرم قصد ازدواج داريم اما الان شرايطش رو نداريم ميخواستم بدونم اگه دوستپسرم ويزا بگيره و پس از رفتن به امريکا با هم ازدواج کنيم اونوقت ميشه من هم باهاش برم ميخوام بدونم چقدر طول ميکشه ممنون ميشم راهنماييم کنيدSmile

سلام
در اون شرایط کیس شما کیس ازدواجی میشه و در حال حاضر بین 1 تا 3 سال زمان می بره تا کارهاتون انجام بشه. بدیهی هست که این زمان می تونه بیشتر و یا کمتر هم باشه که بستگی به تعداد کیس ها و شرایط حاکم بر اون ها و در نهایت وضعیت سفارت های ایالات متحده داره. موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: mahbube
سلام,نامزدم ماه ديگه کارنت ميشه اما به عنوان مجرد خودشو معرفي کرده جون فعلا شرايط ازدوتج رو نداريم ميخوام بدون بعد گرفتن ويزا وبعد از مدتي ازدواج کنيم اونوقت ميشه منم همراهش برم يا کار من خيلي طول ميکشه ممنون ميشم راهنماييم کنيد
تشکر کنندگان:
(2013-12-14 ساعت 17:06)sipoona نوشته:  سلام,نامزدم ماه ديگه کارنت ميشه اما به عنوان مجرد خودشو معرفي کرده جون فعلا شرايط ازدوتج رو نداريم ميخوام بدون بعد گرفتن ويزا وبعد از مدتي ازدواج کنيم اونوقت ميشه منم همراهش برم يا کار من خيلي طول ميکشه ممنون ميشم راهنماييم کنيد
سرکار خانم اگر قراره ازدواج کنین بهتره همین حالا این کار رو انجام بدین. لازم نیست همه مراسم رو تمام کمال به جا بیارین. فقط عقد رسمی کنین. یه روزم برین آتلیه و چند تا عکس بگیرین. یه مهمونی کوچولو هم بگیرین. عکس های آتلیه و مهمونی و اونایی که از قبل با هم گرفته بودین رو همراه خودتون ببرین مصاحبه. بلافاصله بعد از عقد، عقدنامه رو 4 سری ترجمه کنین. فرم DS-230 رو برای خودتون پر کنین و با یکی از ترجمه های عقدنامه بفرستین KCC. دو سری از عقد نامه ها برای روز مصاحبه تو سفارت لازم هست که اگر محل مصاحبه آنکارا باشه باید 15 روز قبلش با پست به سفارت رسیده باشه. یک سری از ترجمه ها هم برای احتیاط همراهتون باشه تا اگر به فرض محال مدارکتون به سفارت نرسیده بود روز مصاحبه جریان رو جمع و جور کنین.
اگر الان ازدواج نکنین و آقا تنهایی برن مصاحبه و ویزا و بعد هم آمریکا حداقل یک سال طول خواهد کشید تا شما به ایشون ملحق بشین. موفق باشید.
تشکر کنندگان: sipoona
سلام من امسال لاتاری نوشتم خواستم بدونم اگه اسمم در بیاد و قبل از پر کردن فرم های اولیه و مصاحبه ازدواج کنم و بعدش فرم ها رو پرکنم با مشخصات خودمو همسرم بعدش واسه مصاحبه باید با همسرم برم؟
تشکر کنندگان:
(2013-12-14 ساعت 22:02)mahbube نوشته:  سلام من امسال لاتاری نوشتم خواستم بدونم اگه اسمم در بیاد و قبل از پر کردن فرم های اولیه و مصاحبه ازدواج کنم و بعدش فرم ها رو پرکنم با مشخصات خودمو همسرم بعدش واسه مصاحبه باید با همسرم برم؟
بله دیگه. هر کی ویزا می خواد باید زحمت اومدن تا سفارت به همراه شما رو متحمل بشه.
تشکر کنندگان: mahbube ، nedaba ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان