کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-10-12 ساعت 02:42)ارغوان ش نوشته:  ممنون از جوابتون من به kcc اطلاع دادم اول گفت مدارک را دوباره بفرست منم فرستادم بعد گفت فایل باز نمیشه با یه فرمت دیگه بفرست دوباره با فرمت جدید فرستادم اینبار گفت Your case has been forwarded to the American Consulate/Embassy of Abu Dhabi.
Any further inquiries regarding this case must be directed to them.به همین خاطر سر در گم شدم و آدرس ایمیل ابوظبی را پیدا نمیکنم که باهاشون مکاتبه کنم میشه لطفا آدرس را برام بذارید.ممنون

به این پـــســـت مراجعه کنید....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ghasoo ، yasejavan
سلام دوستان

من برنده 2014 هستم. من دختری را دوست دارم و دلم می خواد که باهاش ازدواج کنم. اما متاسفانه وضعیت مالی خیلی خوبی ندارم و رفتن خودم هم با سختی زیاد هست. دچار دودلی شدم که الان باهاش ازدواچ کنم و ببرمش ویا اینکه خودم تنها برم و بعد از اینکه جا افتادم اونو هم بیارم. شنیدم اگر قبل از مصاحبه این کار رو بکنم خیلی راحت تر هستش و بعد از اینکه وارد آمریکا شدم باید 3 سال صبر کنم تا بتونم ایشون رو به آنجا ببرم. مخصوصا چون زمان کارنت شدنم هم نزدیک شده خیلی درگیر این مسئله هستم. فکر می کنم رفتن با خانمم می تونه از لحاظ حمایت عاطفی و مالی (کار کردن همسرم) خیلی به دو نفرمون کمک کنه و از طرفی می ترسم که مشکلاتم در اونجا با دو نفر خیلی زیاد بشه که قابل تحمل نباشه و از این کار پشیمون بشم. راستش چون از وضعیت اونجا و مشکلات مهاجرت و ... اطلاعات درستی ندارم نمی تونم تصمیم مناسبی بگیرم. اگر اطلاعاتی دارید که می تونه کمکم کنه و یا اگه شما هم وضعیتی مثل من رو تجربه کردید، تجربیاتتون خیلی به دردم می خوره. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان: mahbube
(2013-10-15 ساعت 04:21)inforfang نوشته:  سلام دوستان
من برنده 2014 هستم. من دختری را دوست دارم و دلم می خواد که باهاش ازدواج کنم. اما متاسفانه وضعیت مالی خیلی خوبی ندارم و رفتن خودم هم با سختی زیاد هست. دچار دودلی شدم که الان باهاش ازدواچ کنم و ببرمش ویا اینکه خودم تنها برم و بعد از اینکه جا افتادم اونو هم بیارم. شنیدم اگر قبل از مصاحبه این کار رو بکنم خیلی راحت تر هستش و بعد از اینکه وارد آمریکا شدم باید 3 سال صبر کنم تا بتونم ایشون رو به آنجا ببرم.

دوست عزیز با این اوصافی که گفتین بهتره خودتون برید و بعد برای ایشون اقدام کنید، در ضمن کیس های ازدواج گرین کارتی زمانش خیلی کم شده و جدیدا به 1 سال رسیده و اونجوری که خود این دوستان میگن و امید دارن که بزودی این پروسه به زیر یک سال هم برسه، پس اصلا نگران این قضیه نباشید...
دوست عزیز studpk هم برنده پارسال بودن که خودشون رفتن و بعد ازدواج کردن و قراره همسرشون رو هم با خودشون ببرن، میتونید با ایشون هم مشورت کنید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، studpk ، azadeh2014 ، inforfang ، ghafari88 ، mahbube ، yasejavan
سلام یک سوال داشتم من وضعیت ازدواج خودم رو تو ایمیل همراه فرمها گفتم و جوابم اینو مثل همه دادند:
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
ولی مدرک عقدنامه رو براشون نفرستادم گفتم یک هفته قبل از مصاحبه بفرستم حالا نگرانم چون در بعضی پستها گفتن عقدنامه رو هم باید ارسال می کردم حالا به نطرتون چیکار کنم
پیشاپیش ممنون از جوابتون
کیس نامبر: 2014AS39XX>سفارت: ابوظبی> دارای برگ آبی و انتظار از فروردین 93 تا امروز ||ابدیت اول 3 روز بعد از مصاحبه و ابدیت دوم 08-Jul-2014 و ابديت دوم ١١ اگوست نفر ٢ كيس // هر دو ١٨ اگوست ابديت// تعداد اعضای کیس: دو نفر
تشکر کنندگان:
(2013-10-21 ساعت 11:45)payman115 نوشته:  سلام یک سوال داشتم من وضعیت ازدواج خودم رو تو ایمیل همراه فرمها گفتم و جوابم اینو مثل همه دادند:

The information you provided will be included in your case file for review.
ولی مدرک عقدنامه رو براشون نفرستادم گفتم یک هفته قبل از مصاحبه بفرستم حالا نگرانم چون در بعضی پستها گفتن عقدنامه رو هم باید ارسال می کردم حالا به نطرتون چیکار کنم
پیشاپیش ممنون از جوابتون

خوب عقد نامتو هم با ترجمش رو هم دوباره ایمیل کن و بگو یادم رفته بود .منم یادم رفته بود ۲ بار فرم هامو فرستادم
I sent you all my forms and also my spouse's forms (including DP-230, DSP-122, Barcode Sheet and Photograph)
via Email, but unfortunately
I forgot to send you the copy of my marriage certificate with it's English translation.
So I, attached them in this Email along and would be appreciated if you include this attached information in my case file for the resume of Visa processing.
Please inform me receiving this email and the attached files
I

look forward to hearing your kind reply.
Sincerely yours;,
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: payman115 ، بازگشت ، yasejavan
(2013-10-25 ساعت 00:43)lili83 نوشته:  اگر Divorce رو انتخاب كنيم ولي تاريخ طلاق چندين ماه بعدا از ارسال فرم شركت در لاتاري باشه مشكلي پيش مياد؟

دوست عزیز، شما سوالاتتون رو باید در تاپیک های لاتاری 2015 بپرسید و فقط در تاپیک مربوطه، نه این که در تمامی تاپیک ها پست تکرار ی بذارید به این کار میگن اسپم کردن...
نباید این کار رو بکنید، فعلا همون متاهل بزنید، بعدا اگر قبول شدید در فرم ها طلاق رو می زنید و مدارک طلاق رو ارائه می دید...
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 00:53)lili83 نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 00:47)aghaghia نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 00:43)lili83 نوشته:  اگر Divorce رو انتخاب كنيم ولي تاريخ طلاق چندين ماه بعدا از ارسال فرم شركت در لاتاري باشه مشكلي پيش مياد؟

دوست عزیز، شما سوالاتتون رو باید در تاپیک های لاتاری 2015 بپرسید و فقط در تاپیک مربوطه، نه این که در تمامی تاپیک ها پست تکرار ی بذارید به این کار میگن اسپم کردن...
نباید این کار رو بکنید، فعلا همون متاهل بزنید، بعدا اگر قبول شدید در فرم ها طلاق رو می زنید و مدارک طلاق رو ارائه می دید...

به اين دليل در چند پست و لاتاري 2014 پرسيدم كه افرادي كه تجربه اش رو دارند، پاسخ دهند.
خب نميتونم همون متاهل رو بزنم چون عكس همسر رو هم ميخواد ،اونم با اون مشخصات (سايز،...)
به همين دليل پرسيدم كه آيا به تاريخ طلاق اهميت ميدند يا خير؟
ممنون
به هر حال این کار شما خلاف قوانین سایت هست... بهتره گزینه separated رو انتخاب کنید، البته اگر همچین گزینه ای وجود داشته باشه...
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 01:14)lili83 نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 01:00)aghaghia نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 00:53)lili83 نوشته:  
(2013-10-25 ساعت 00:47)aghaghia نوشته:  

به اين دليل در چند پست و لاتاري 2014 پرسيدم كه افرادي كه تجربه اش رو دارند، پاسخ دهند.
خب نميتونم همون متاهل رو بزنم چون عكس همسر رو هم ميخواد ،اونم با اون مشخصات (سايز،...)
به همين دليل پرسيدم كه آيا به تاريخ طلاق اهميت ميدند يا خير؟
ممنون
به هر حال این کار شما خلاف قوانین سایت هست... بهتره گزینه separated رو انتخاب کنید، البته اگر همچین گزینه ای وجود داشته باشه...

نه متاسفانه
همچين گزينه اي ندارد
فقط Divorce و legally Separated ...!!!
كه ظاهرا legally Separated رو ما ايراني ها نميتونيم انتخاب كنيمSad

مسئله اینه که اگر شما قبول بشید و هنوز نتونسته باشید قانونی از همسرتون جدا شده باشید، کیس تون رد میشه، ولی اگر قبل از رفتن به مصاحبه بتونید این مدارک رو داشته باشید شایذ بتونید آفیسر رو قانع کنید که در حال گذروندن مراحل قانونی بودید و جدا زندگی میکردید...
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
به راهنماييتون احتياج دارم،من برنده ي ٢٠١٣ هستم، ويزامو گرفتم و به اميد خدا ديماه ميرم،اما ميخوام بدونم اگه بخوام ازدواج كنم شرايطم به چه صورت خواهد شد؟ اول اينكه در ويزاي من تغيري ايجاد ميشه اگه قبل رفتنم ازدواج كنم،مثل اينكه باطل بشه و نياز به صدور مجدد داشته باشه؟ و اينكه ميتونم خودم برم و بعد همسرم بياد؟ چقدر طول ميكشه كه بياد؟٣ سال،شايدم بيشتر؟؟؟؟
يا اينكه بهتره اول برم من اونجا بعد كه گرين كارتمو گرفتم دوباره برگردم و اقدام كنم واسه ازدواج و درخواست مهاجرت همسرم؟ كلا با گرين كارت ميشه واسه همسر درخواست ويزا داد و اينكه چقدر طول ميكشه؟ قاطي كردم،اصلا نميتونم تصميم بگيرم
كمكم كنيد لطفا
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: yasejavan
(2013-10-26 ساعت 17:29)mariana نوشته:  دوستان سلام
به راهنماييتون احتياج دارم،من برنده ي ٢٠١٣ هستم، ويزامو گرفتم و به اميد خدا ديماه ميرم،اما ميخوام بدونم اگه بخوام ازدواج كنم شرايطم به چه صورت خواهد شد؟ اول اينكه در ويزاي من تغيري ايجاد ميشه اگه قبل رفتنم ازدواج كنم،مثل اينكه باطل بشه و نياز به صدور مجدد داشته باشه؟ و اينكه ميتونم خودم برم و بعد همسرم بياد؟ چقدر طول ميكشه كه بياد؟٣ سال،شايدم بيشتر؟؟؟؟
يا اينكه بهتره اول برم من اونجا بعد كه گرين كارتمو گرفتم دوباره برگردم و اقدام كنم واسه ازدواج و درخواست مهاجرت همسرم؟ كلا با گرين كارت ميشه واسه همسر درخواست ويزا داد و اينكه چقدر طول ميكشه؟ قاطي كردم،اصلا نميتونم تصميم بگيرم
كمكم كنيد لطفا

شما هر وقت بخواین میتونید ازدواج کنید ولی من پیشنهاد میکنم برین گرین کارتتون رو بگیرید بعد ازدواج کنید و برای همسرتون درخواست بدید که از وقتی اقدام کنید حدود 1 تا 1سال و نیم طول میکشه تا ایشون هم بتونن ویزا بگیرین... بهتره برای اطلاعات بیشتر به انجمن ویزای نامزدی و ازدواج مراجعه کنید...
تشکر کنندگان: yasejavan
(2013-10-27 ساعت 10:47)hamed.shirazi نوشته:  سلام
بنده در لاتاري 2014 شركت كردم ولي متاسفانه الان بعد از حدود 7 ماه متوجه شدم كه قبول شدم. تاريخ دعوت به سفارتم هم متناسب با case number ام گذشته اما من هنوز برگه هاي اوليه رو هم نفرستادم. Sad
راهي هست؟
ميشه الان تازه دو برگ درخواست اوليه رو پر كنم؟
ممنون
case number: 2014AS000018XX

الان طبق Visa Bulletin For November 2013 بايد تو همين ماه دعوت به مصاحبه شم با همين case number.
تا كي ميتونم فرمهاي اوليه رو بفرستم واسشون؟
آخه من تازه پريروز فهميدم قبول شدم. حقيقتش سه ماه ديگه هم تاريخ عقدمه. يعني اوضاعي شده ها. Sad

آقای شیرازی عزیز ...
نگرانی شما رو درک می کنم ... اما لطف کنید برای به هم نخوردن نظم تاپیک ها سوالتون رو در یک جا و مرتبط با موضوع سوالتون مطرح کنید و از ارسال سوالات تکراری در تاپیک های مختلف خودداری کنید.
ممنونم. Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia ، Saeedv13
(2013-08-19 ساعت 22:12)amaka747 نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 22:01)aghaghia نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 21:28)amaka747 نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 14:58)parsab نوشته:  مشکلی برای ازدواج بعد از برنده شدن نیست. بهشون ایمیل بزنید. ترجمه عقدنامه (ازدواج رسمی) رو میخوان. منم بهشون اطلاع دادم. باقی مدارک رو روز مصاحبه باید ارائه کنید. اینم جواب کی سی سی:
Fiancées or common law spouses cannot be listed as a beneficiary on DV cases.
Once you are legally married, you may add your spouse to the case.
To add a spouse, please submit the following to KCC once you are married:
· Copy of marriage certificate with English translation
· Forms DS 230 Part I & II for spouse
· Updated DS 230 Part I for the principal applicant
· Passport style photo of the spouse
ببینم ترجمه عقد نامرو مگه نباید ۱۵ روز قبل از مصاحبه بفرستیم ؟ اصلشم روز مصاحبه
اگر بعد از قبولی در لاتاری ازدواج کردین باید هنگام فرستادن فرم ها بصورت متاهلی یه کپی از عقدنامه و ترجمه اش رو هم بفرستین واسه کی سی سی. اون 15 روز قبل واسه سفارته...
من یادم رفته باس چه کار کنم ؟ مشکل ایجاد میشه
سلام من هم بعد از قبول شدن ازدواج کردم و مدارکمو برای کی سی سی فرستادم ولی اسم همسرم توی نامه مصاحبه نبود پیگیری هم کردم ولی نتیجه نگرفتم هفته سوم نوامبر هم مصاحبه دارم نمیدونم باید چیکار کنم
تشکر کنندگان:
(2013-10-10 ساعت 20:07)studpk نوشته:  اين هم سفرنامه يكي از دوستان پارسال كه اسم همسرشون تو نامه مصاحبه نيومده بوده.
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid251471

قسمت روز مصاحبشونو بخونين

سلام من خیلی پیگیری کردم ولی جوابی نگرفتم 3 هفته دیگه مصاحبه دارم تو رو خدا یکی کمک کنه
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 01:38)ارغوان ش نوشته:  
(2013-10-10 ساعت 20:07)studpk نوشته:  اين هم سفرنامه يكي از دوستان پارسال كه اسم همسرشون تو نامه مصاحبه نيومده بوده.

سلام من خیلی پیگیری کردم ولی جوابی نگرفتم 3 هفته دیگه مصاحبه دارم تو رو خدا یکی کمک کنه
من هم بعد از قبولی ازدواج کردم فرمهای اولیه را مجردی فرستادم اما بعد از عقد فرمهارو آپدیت کردم و به صورت متاهلی دوباره فرستادم. در نامه دوم اسم همسرم نبود من هم نگران شده بودم و قضیه رو به کی سی سی اعلام کردم که جواب دادند مشکلی نیست. قبل از مصاحبه هم ایمیلی به سفارت زدم و روند رو توضیح دادم. در روز مصاحبه پرینت تمام ایمیل های رد و بدل شده رو همراه بردم که لازم نشد چون اسم همسرم در ورودی در سفارت بعد از اسم خودم اومده بود و به راحتی وارد شدیم و کارها هم انجام شد.
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: بازگشت
(2013-10-29 ساعت 11:37)raam12000 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 01:38)ارغوان ش نوشته:  

من هم بعد از قبولی ازدواج کردم فرمهای اولیه را مجردی فرستادم اما بعد از عقد فرمهارو آپدیت کردم و به صورت متاهلی دوباره فرستادم. در نامه دوم اسم همسرم نبود من هم نگران شده بودم و قضیه رو به کی سی سی اعلام کردم که جواب دادند مشکلی نیست. قبل از مصاحبه هم ایمیلی به سفارت زدم و روند رو توضیح دادم. در روز مصاحبه پرینت تمام ایمیل های رد و بدل شده رو همراه بردم که لازم نشد چون اسم همسرم در ورودی در سفارت بعد از اسم خودم اومده بود و به راحتی وارد شدیم و کارها هم انجام شد.
ممنون یه کم از استرسم کم شد امیدوارم مشکلی پیش نیاد
تشکر کنندگان: ghasoo ، mahbube

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان