کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
دوستان سلام
اگر کسی تو مدت زمانی که منتظره جواب کلیرنس بیاد ازدواج کنه میتونه واسه ویزای همسرش هم اقدام کنه؟
تشکر کنندگان:
(2013-09-30 ساعت 18:28)ha78sa نوشته:  دوستان سلام
اگر کسی تو مدت زمانی که منتظره جواب کلیرنس بیاد ازدواج کنه میتونه واسه ویزای همسرش هم اقدام کنه؟

بله. اگه به تاپيك مشابه سال قبل برين، يك نفر تجربشو در اين مورد گفته كه تونستن ويزا بگيرن. اگه پستشونو پيدا كردم. لينكشو براتون ميذارم.

اون پستو پيداش نكردم. اما اگه ايشالا كليرنس نخوردين هم باز تا قبل از اينكه از ويزاتون استفاده كنين ميتونين عقد كنين. اين تجربه يكي از دوستان 2013:
http://mohajersara.com/thread-5183-post-...#pid414734
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: ha78sa ، yasejavan
(2013-09-30 ساعت 18:36)studpk نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 18:28)ha78sa نوشته:  دوستان سلام

بله. اگه به تاپيك مشابه سال قبل برين، يك نفر تجربشو در اين مورد گفته كه تونستن ويزا بگيرن. اگه پستشونو پيدا كردم. لينكشو براتون ميذارم.

اون پستو پيداش نكردم. اما اگه ايشالا كليرنس نخوردين هم باز تا قبل از اينكه از ويزاتون استفاده كنين ميتونين عقد كنين. اين تجربه يكي از دوستان 2013:
http://mohajersara.com/thread-5183-post-...#pid414734

ممنون از پاسختون، من لینکش رو پیدا کردم:
http://mohajersara.com/thread-5183-post-...#pid359439
تشکر کنندگان: studpk ، Natasha9
دوستان سلام
میشه بلافاصله بعد از رفتن پاس سفید گرفت و برگشت و تو اون 2سال ازدواج کرد و برای ویزای همسر اقدام کرد؟
یعنی اون 2سالی که میگن طول میکشه برای ویزای ازدواج میشه در حین مدت پاس سفید باشه؟
كيس نامبر: ***2014AS5/ كنسولگري: آنكارا ----» ایروان/ رؤيت قبولي: 10 july/ ارسال فرم ها(ايميل): 21 july/ دريافت ايميل تأييديه: 24 July/ کارنت: February/ نامه دوم: 12 Februray/ مصاحبه: April 2w/ برگه آبی/ آپديت: روز مصاحبه و روز بعد/ آپدیت با ایمیل 11 اگوست/بدون ایمیل 19 آگوست/ بدون ایمیل 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: yasejavan
(2013-09-30 ساعت 22:43)sorooosh نوشته:  دوستان سلام
میشه بلافاصله بعد از رفتن پاس سفید گرفت و برگشت و تو اون 2سال ازدواج کرد و برای ویزای همسر اقدام کرد؟
یعنی اون 2سالی که میگن طول میکشه برای ویزای ازدواج میشه در حین مدت پاس سفید باشه؟
بله امكانش هست. اما در زمان مصاحبه همسرتون شما بايد در آمريكا باشين و بهتره كه يه مدت قبلش رفته باشين تا يه كاراييو انجام داده باشين كه مشخص باشه قصد زندگي در آمريكا دارين و منتظر همسرتون هستين
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
تشکر کنندگان: sorooosh ، yasejavan
دوستانی که جدیدا عضو شدن و بعضا بعضی از دوستان قدیمی، چرا مشخصات کیستون رو در تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان لاتاری 2014 اعلام نمی کنید و یا برای خانم وحدتی نمی فرستید؟! این جدول و تاپیک برای تخمین تعداد برندگان و رنج کیس نامبرهاست، لطفا همکاری کنید، حتی کسانی که عضو هستند و سوال نمی پرسند هم میتونند اطلاعاتشون رو بفرستند، این کار به همه ما کمک می کنه، دوستان 2013 خیلی در این مورد همکاری کردند، نمی دونم چرا دوستان 2014 مایل به همکاری نیستند!!!!!!!!!!!
پ.ن: دوستانی که نامه دوم دریافت کردن هم لطفا اطلاعاتشون رو برای خانم وحدتی بفرستند تا ایشون جدول رو آپدیت کنند، ممنون Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
سلام .. دوستان کسی میدونه اگر ویزامون رو تازه گرفته باشیم و بعدش بخوایم ازدواج کنیم چه کار باید بکنیم که همسرمون هم باهامون بیاد ؟ بهترهقبل رفتن با سفارت مکاتبه کنیم یا بعد از ورود به کشور مقصد و گرفتن گرین کارد اقدام کنیم .. لطفا سریع ترین راه رو بهم معرفی کنید .. ممنونم
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:1 اکتبر 2014
سرویس سنترکالیفرنیا
پ.د :8 اکتبر 2014
تاريخ اپروو: 24 فوریه 2015
دريافت كيس نامبر: 19 می 2015 -ابوظبی
تشکر کنندگان: saam2122 ، yasejavan
(2013-10-05 ساعت 18:18)cpd نوشته:  سلام .. دوستان کسی میدونه اگر ویزامون رو تازه گرفته باشیم و بعدش بخوایم ازدواج کنیم چه کار باید بکنیم که همسرمون هم باهامون بیاد ؟ بهترهقبل رفتن با سفارت مکاتبه کنیم یا بعد از ورود به کشور مقصد و گرفتن گرین کارد اقدام کنیم .. لطفا سریع ترین راه رو بهم معرفی کنید .. ممنونم

تا جایی که حافظه م یاری می کنه و توی کامنتها خوندم باید بگم که در صورتیکه هنوز از ویزاتون استفاده نکردین اگر ازدواج کنین و به کی سی سی اعلام کنین اون ویزا رو باطل می کنن و دوباره وقت مصاحبه بهتون می دن و این بار باید با همسرتون تشریف ببرید مصاحبه.
اگر هم از ویزاتون استفاده کنین و وارد خاک آمریکا بشین هم بعد از دریافت گرین کارتتون اقدام باید بکنین. که خوب پروسه ی طولانی تری داره ولی اینکه همسرتون بلافاصله باهاتون بیاد ممکن نیست.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: ghafari88 ، cpd ، noobnoobi ، pooya.n ، yasejavan
(2013-10-06 ساعت 11:20)Natasha9 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 18:18)cpd نوشته:  سلام .. دوستان کسی میدونه اگر ویزامون رو تازه گرفته باشیم و بعدش بخوایم ازدواج کنیم چه کار باید بکنیم که همسرمون هم باهامون بیاد ؟ بهترهقبل رفتن با سفارت مکاتبه کنیم یا بعد از ورود به کشور مقصد و گرفتن گرین کارد اقدام کنیم .. لطفا سریع ترین راه رو بهم معرفی کنید .. ممنونم

تا جایی که حافظه م یاری می کنه و توی کامنتها خوندم باید بگم که در صورتیکه هنوز از ویزاتون استفاده نکردین اگر ازدواج کنین و به کی سی سی اعلام کنین اون ویزا رو باطل می کنن و دوباره وقت مصاحبه بهتون می دن و این بار باید با همسرتون تشریف ببرید مصاحبه.
اگر هم از ویزاتون استفاده کنین و وارد خاک آمریکا بشین هم بعد از دریافت گرین کارتتون اقدام باید بکنین. که خوب پروسه ی طولانی تری داره ولی اینکه همسرتون بلافاصله باهاتون بیاد ممکن نیست.
سلام cpdجان، اولا ویزا یکضرب رو بهت تبریک میگم. این میل به ازدواج در جوانان ما بعد از قبولی در لاتاری به صورت ناگهانی چندین برابر می‌شه! به نظر من شما که ویزا رو گرفتی‌ دیگه ریسک باطل شدن ویزا و مصاحبه دوباره رو نکن، چون مزه کلیرنس رو نچشیدی، به نظر من برو اول آمریکا و دختر پسرهای اونجا رو هم ببین، از هر رنگ و نژادی بخوای اونجا پیدا می‌شه، رنگو وارنگ، شاید نظرت عوض بشه، ولی‌ اگه خواستی‌ به سلامتی‌ الان ازدواج کنی‌ و همسرت رو با ویزا لاتاری ببری اونجا، بالاخره ریسک کلیرنس داره و حتا اگه ویزا رو هم بگیرین بالاخره یک نفر از برندگان لاتاری ۲۰۱۴ در سپتامبر ۲۰۱۴ از ویزا محروم میشه موفق باشی‌!
برنده DV-2013
تشکر کنندگان: ghafari88 ، cpd ، r.bazargan
(2013-10-06 ساعت 11:20)Natasha9 نوشته:  تا جایی که حافظه م یاری می کنه و توی کامنتها خوندم باید بگم که در صورتیکه هنوز از ویزاتون استفاده نکردین اگر ازدواج کنین و به کی سی سی اعلام کنین اون ویزا رو باطل می کنن و دوباره وقت مصاحبه بهتون می دن و این بار باید با همسرتون تشریف ببرید مصاحبه.
همونطور که دوستمون ناتاشا فرمودند شما تا قبل از استفاده از ویزا می تونین به سفارت اطلاع بدین که قصد ازدواج دارید. اونها براتون وقت جدید تعیین می کنن و شما این بار با مدارک کامل خودتون و همسر طبق فایل pdf راهنمای سفارت و البته اصل و ترجمه عقدنامه تشریف می برین مصاحبه. بعد از مصاحبه و موقعی که خواستند برای همسرتون ویزا صادر کنند ویزای قبلی شما باطل و ویزای جدیدی صادر میشه. هیچ خطری متوجه ویزای فعلی شما نخواهد شد و عملاً شما یک ویزا رو به خودتون اختصاص دادین ولی اگر از ویزاتون استفاده کنید دیگه باید بعد از ورود به آمریکا و گرفتن گرین کارت برای ایشون اقدام کنید و پروسه اش ممکنه تا حدود یک سال طول بکشه. با توجه به سختی های ابتدای مهاجرت برای همه افراد به خصوص خانم های تنها من به شما توصیه می کنم که اگر قصد ازدواج دارید این کار رو هر چه سریعتر انجام بدین و قبل از ورود برای همسرتون ویزا بگیرید و با هم وارد آمریکا بشین. موفق باشید.
تشکر کنندگان: laili ، cpd ، studpk ، aghaghia ، Szsanazsz ، پسر شجاع ، ghafari88 ، noobnoobi ، Natasha9 ، yasejavan ، r.bazargan
سلام من یعد از قبولی ازدواج کردم و مدارک رو دوباره با مشخصات همسرم تکمیل کردم و فرستادم ولی الان که تاریخ مصاحبه اومده اسم همسرم ذکر نشده میخواستم بدونم این مشکلی نداره نباید اسمش تو نامه مصاحبم می یومد؟Sad
تشکر کنندگان:
(2013-10-10 ساعت 19:45)ارغوان ش نوشته:  سلام من یعد از قبولی ازدواج کردم و مدارک رو دوباره با مشخصات همسرم تکمیل کردم و فرستادم ولی الان که تاریخ مصاحبه اومده اسم همسرم ذکر نشده میخواستم بدونم این مشکلی نداره نباید اسمش تو نامه مصاحبم می یومد؟Sad

چرا باید میومد ... شما همین الان به KCC یک ایمیل بزنید و موضوع رو بهشون توضیح بدید. روز مصاحبه هم تمام مکاتباتتون با KKC رو پرینت بگیرید و همراه داشته باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ghasoo
(2013-10-10 ساعت 19:45)ارغوان ش نوشته:  سلام من یعد از قبولی ازدواج کردم و مدارک رو دوباره با مشخصات همسرم تکمیل کردم و فرستادم ولی الان که تاریخ مصاحبه اومده اسم همسرم ذکر نشده میخواستم بدونم این مشکلی نداره نباید اسمش تو نامه مصاحبم می یومد؟Sad

http://mohajersara.com/thread-5183-post-...#pid228702
اينجارو بخونيد با چند تا پست پايينترش. 2 نفر دقيقا مشكل شما براشون پيش اومده بوده. kcc بهشون جواب داده كه فرماي آپديت شدشونو ببرن سفارت. به نظرم حتما به خود سفارت هم نامه بزنين. چون الان پرونده شما ديگه دست سفارته نه kcc.
تشکر کنندگان: ghafari88 ، H Pier ، noobnoobi ، Natasha9
اين هم سفرنامه يكي از دوستان پارسال كه اسم همسرشون تو نامه مصاحبه نيومده بوده.
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid251471

قسمت روز مصاحبشونو بخونين
تشکر کنندگان:
(2013-10-10 ساعت 20:07)studpk نوشته:  اين هم سفرنامه يكي از دوستان پارسال كه اسم همسرشون تو نامه مصاحبه نيومده بوده.
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid251471

قسمت روز مصاحبشونو بخونين

ممنون از جوابتون من به kcc اطلاع دادم اول گفت مدارک را دوباره بفرست منم فرستادم بعد گفت فایل باز نمیشه با یه فرمت دیگه بفرست دوباره با فرمت جدید فرستادم اینبار گفت Your case has been forwarded to the American Consulate/Embassy of Abu Dhabi.
Any further inquiries regarding this case must be directed to them.به همین خاطر سر در گم شدم و آدرس ایمیل ابوظبی را پیدا نمیکنم که باهاشون مکاتبه کنم میشه لطفا آدرس را برام بذارید.ممنون
تشکر کنندگان: mahbube

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان