کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-02-14 ساعت 03:30)smpf نوشته:  سلام
به همه دوستان
خبر داغ داغ
همين الان نامه واريز وجه ١٢٠$ براي ما واصل شد،
نكته اول دقيقا يكسال و دو ماه منتظر اين نامه پس از اپروو بوديم
نكته دوم تورم در پرداخت وجه داريم و ٨٨$ به ١٢٠$ ترقي كرده است،
نكته سوم اضطراب طي مراحل بعد افتاد تو وجودمان،
نكته آخر راهنمايي و تذكر پشكسوتان نياز است.

اميدوارم همه ٢٠١٣ ايي ها اين نامه را گرفته باشند و اپروو ٢٠١٤ ايي ها بزودي بدست شان برسد،

سلام
خب به سلامتی یک مرحله دیگه جلو رفتین . خیلی مبارکه!
احتمالا دیگه خودتون بقیه مراحل رو خوب میدونین ، ولی اینها رو فقط برای یادآوری میگم!
بعد از اینکه 120 دلار رو پرداخت کردین یک لینک تو سیس بهتون میدن و شما اجازه پیدا میکنید که فرم ds-261 را پر کنید. در این فرم شما یک نفر را در امریکا به عنوان وکیل و امین خودتون به اداره مهاجرت امریکا معرفی میکنید! توجه کنید که آدرس و شماره ی تلفن اون شخص کاملا درست باشه!
از همین الان شروع کنید به جمع و جور کردن مدارک خودتون و همسرتون (که از نظر اداره مهاجرت باید قاعدتا در این مدت تو امریکا زندگی کرده باشه) ، و خصوصا جوینت اسپانسر شما که باید دیگه تا الان فرم های مالیاتی 2014 خودش رو رد کرده باشه!
در مرحله ی بعد برای شما یک نامه میاد که از شما میخواهد که 230 دلار رو که الان احتمالا بالاتر هم رفته پرداخت کنید و فرم ds-260 را پر کنید . بعد از شما میخواهند که همه ی مدارک را همراه با یک کاور شیت (متن از قبل آماده شده ای که شماره ی کیس شما و بارکد پرونده تون روش چاپ شده ) که باید روی همه ی مدارک قرار بگیره را بفرستید . اینکار رو باید همسرتون و جوینت اسپانسرش انجام بدن ، شما فقط فرم 260 آنلاین را پر میکنید!
تا خودشون به شما اعلام نکرده اند و مستقیما به شما ننوشته اند که چه مراحلی را طی کنید ، خودتون هیچ کاری انجام ندید و هیچ فرمی را (حتی اگر در دسترس بود) سابمیت نکنید چون باعث میشه مراحل پرونده ی شما طولانی تر بشه!
در مراحل بعدی برای شما نامه ای میاد که یک چک لیست داره و به شما اعلام میکنه که چه مدارکی درسته و چه مدارکی ناقص . اگر همه ی مدارک هم درست باشه این نامه میاد! اگر مدرکی ناقص باشه در چک لیست مشخص میکنند . دقیقا همون چیزی را که خواستند بفرستید . هیچ مدرک اضافه ای نباشه! هر نامه ای هم که میفرستید باید اون کاور شیت را داشته باشه! اگر مدارک شما اون کاور شیت را نداشته باشه شما چیزی نفرستاده اید!
اصل هیچ مدرکی را نفرستید ، مگر اینکه خودشون بخوان! فقط کپی! توجه کنید که در اینجا داریم در مورد مدارک زندگی فرد متقاضی (پتیشنر) در امریکا و جوینت اسپانسرش و فرم های مربوط به اینها صحبت میکنیم!
اگر همه ی اینها درست پیش بره ، بعد از آخرین چک لیست منتظر وقت سفارت باشید!

زبان انگلیسی هم که ردیفه ایشالا!
چرا امضا ها هنوز از لاتاری حرف میزنه؟ چرا امضا ها تون رو درست نمیکنید؟!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
سلام ببخشید من بلد نیستم امصا بزارم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، hamid_fs3 ، smpf ، پدی ، sam11 ، alireza51
(2015-02-17 ساعت 21:53)ارشا نوشته:  سلام ببخشید من بلد نیستم امصا بزارم لطفا راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز باید ده تا پست بزارید مهم نیست چی باشه بعد قسمت امضا براتون فعال میشه . در ضمن alvan، hamid_fs3، smpf عزیز که کلید تبریک و تشکر را فشار دادید از چی تشکر کردید خوب راهنمایی میکردید .Big Grin Big Grin
گفتم یکم بخندیدم یک وقت ناراحت نشین .Sad
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، alvan ، پدی ، حاجی واشنگتن ، hamid_fs3 ، smpf ، sam11 ، romance33 ، alireza51
doostani ke mikhan baraye pas sefed eghdam konand - ba tavajo be in ke hame migan pas sefid 7 hafte bishtar zaman nemikhad ama adare mohajerat goftan 4 ta 5 mah zaman mikhad va bedalil in ke karmand kam daran na faghat baraye in kar - baraye har kar dige ke eghdam konid zaman ha to lani tar shode
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
سلام دوستان
بالاخره مراحل انجام پروسه در NVC براي ما هم شروع شد
امروز برامون ايميل زدن ???
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
پاسخ
خبر خوب ..یکی دیگر از دوستان 2013 دیشب نامه پرداخت 120 دلاری براشون اومد.واقعا خوشحال کننده است.لطفا دوستانی که بزودی نامه براشون میاد حتما به نکاتی که آقا شهاب فرمودند دقت کنند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
من بیشتر از ده پست گذاشتم ولی دکمه signature له پایین صفحه است را می زنم فقط تیک می خوره باز ببخشید چون نمی دونستم دوباره نوشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، smpf ، sam11 ، alireza51
(2015-02-18 ساعت 06:23)khmp نوشته:  سلام دوستان
بالاخره مراحل انجام پروسه در NVC براي ما هم شروع شد
امروز برامون ايميل زدن ???

دوست عزیز به شما تبریک عرض می کنم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alvan ، reza16 ، khmp ، pari pari ، smpf ، sam11 ، alireza51
(2015-02-18 ساعت 02:34)zzarin نوشته:  doostani ke mikhan baraye pas sefed eghdam konand - ba tavajo be in ke hame migan pas sefid 7 hafte bishtar zaman nemikhad ama adare mohajerat goftan 4 ta 5 mah zaman mikhad va bedalil in ke karmand kam daran na faghat baraye in kar - baraye har kar dige ke eghdam konid zaman ha to lani tar shode
من حاضرم بصورت داوطلبانه واسشون كار كنمBig Grin
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alvan ، pari pari ، smpf ، sam11 ، alireza51
سلام دوستان
نامه پرداخت 120دلار برای منم هم اومد.
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
(2015-02-18 ساعت 08:14)ارشا نوشته:  من بیشتر از ده پست گذاشتم ولی دکمه signature له پایین صفحه است را می زنم فقط تیک می خوره باز ببخشید چون نمی دونستم دوباره نوشتم

سلام دوست عزيز شما اطلاعاتي مبني بر موافقت با ويزاي توريستي همسرتون نذاشتيد كه حداقل بدونيم كدوم سفارت بوده
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، جواد حبيبي ، smpf ، sam11 ، alireza51
(2015-02-18 ساعت 13:32)ali_gh نوشته:  سلام دوستان
نامه پرداخت 120دلار برای منم هم اومد.

دوست عزیز صمیمانه به شما تبریک می گویم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: reza16 ، alvan ، ali_gh ، pari pari ، پدی ، smpf ، sam11 ، alireza51
(2015-02-18 ساعت 13:55)reza16 نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 08:14)ارشا نوشته:  من بیشتر از ده پست گذاشتم ولی دکمه signature له پایین صفحه است را می زنم فقط تیک می خوره باز ببخشید چون نمی دونستم دوباره نوشتم

سلام دوست عزيز شما اطلاعاتي مبني بر موافقت با ويزاي توريستي همسرتون نذاشتيد كه حداقل بدونيم كدوم سفارت بوده

سلام دوستان ببخشید اگر اطلاعات ناقص گذاشتم .من خودم همراه بچه ها حدود 3 ماه امریکا بودم والان بر گشتم ایران وباید اوایل تیر مجددا برم.همسر من 15 بهمن ما در سفارت دبی مصاحبه داشته هیچ مدرکی ازش نخواستند فقط پرسیدند چرا می خواهی بروی وهمسرم توضیح داد که بازمانده لاتاری است وهمسر وفرزندانش 3 ماه در امریکا در هتل بودند والان برگشتند وباید تیر ماه مجددا بروند واو می خواهد با خانواده برود تا خانه کرایه کند وبچه هارا در مدرسه ثبت نام کند خلاصه کارهای اولیه مانده خانواده را انجام دهد چون به تنهایی برای همسرش با داشتن دو فرزند انجام این کارها سخت است .افیسر خیلی خوب بر خورد کرده وتصدیق کرده و گفته باویزای شما موافقت شده شما سایت در جک کنید ووقتی ویزا اماده بود پاستون را بفرستید. بازم اگر سوالی هست در خدمت دوستان عزیز هستم

سلام دوستان ببخشید اگر اطلاعات ناقص گذاشتم .من خودم همراه بچه ها حدود 3 ماه امریکا بودم والان بر گشتم ایران وباید اوایل تیر مجددا برم.همسر من 15 بهمن ما در سفارت دبی مصاحبه داشته هیچ مدرکی ازش نخواستند فقط پرسیدند چرا می خواهی بروی وهمسرم توضیح داد که بازمانده لاتاری است وهمسر وفرزندانش 3 ماه در امریکا در هتل بودند والان برگشتند وباید تیر ماه مجددا بروند واو می خواهد با خانواده برود تا خانه کرایه کند وبچه هارا در مدرسه ثبت نام کند خلاصه کارهای اولیه مانده خانواده را انجام دهد چون به تنهایی برای همسرش با داشتن دو فرزند انجام این کارها سخت است .افیسر خیلی خوب بر خورد کرده وتصدیق کرده و گفته باویزای شما موافقت شده شما سایت در جک کنید ووقتی ویزا اماده بود پاستون را بفرستید. بازم اگر سوالی هست در خدمت دوستان عزیز هستم

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، reza16 ، pari pari ، hamid_fs3 ، smpf ، sam11 ، جواد حبيبي ، alireza51
علی آقا و smpf عزیز
عرض سلام و تبریک، امیدوارم هر چه سریع تر به سرمنزل مقصود، عمه ریکا برسین...

پاسخ
تشکر کنندگان: reza16 ، Shahabpk ، ali_gh ، pari pari ، پدی ، hamid_fs3 ، smpf ، جواد حبيبي ، romance33 ، alireza51
(2015-02-18 ساعت 15:30)ارشا نوشته:  

سلام دوستان ببخشید اگر اطلاعات ناقص گذاشتم .من خودم همراه بچه ها حدود 3 ماه آمریکا بودم والان بر گشتم ایران وباید اوایل تیر مجددا برم.همسر من 15 بهمن ما در سفارت دبی مصاحبه داشته هیچ مدرکی ازش نخواستند فقط پرسیدند چرا می خواهی بروی وهمسرم توضیح داد که بازمانده لاتاری است وهمسر وفرزندانش 3 ماه در آمریکا در هتل بودند والان برگشتند وباید تیر ماه مجددا بروند واو می خواهد با خانواده برود تا خانه کرایه کند وبچه هارا در مدرسه ثبت نام کند خلاصه کارهای اولیه مانده خانواده را انجام دهد چون به تنهایی برای همسرش با داشتن دو فرزند انجام این کارها سخت است .افیسر خیلی خوب بر خورد کرده وتصدیق کرده و گفته باویزای شما موافقت شده شما سایت در جک کنید ووقتی ویزا اماده بود پاستون را بفرستید. بازم اگر سوالی هست در خدمت دوستان عزیز هستم

سلام دوستان ببخشید اگر اطلاعات ناقص گذاشتم .من خودم همراه بچه ها حدود 3 ماه آمریکا بودم والان بر گشتم ایران وباید اوایل تیر مجددا برم.همسر من 15 بهمن ما در سفارت دبی مصاحبه داشته هیچ مدرکی ازش نخواستند فقط پرسیدند چرا می خواهی بروی وهمسرم توضیح داد که بازمانده لاتاری است وهمسر وفرزندانش 3 ماه در آمریکا در هتل بودند والان برگشتند وباید تیر ماه مجددا بروند واو می خواهد با خانواده برود تا خانه کرایه کند وبچه هارا در مدرسه ثبت نام کند خلاصه کارهای اولیه مانده خانواده را انجام دهد چون به تنهایی برای همسرش با داشتن دو فرزند انجام این کارها سخت است .افیسر خیلی خوب بر خورد کرده وتصدیق کرده و گفته باویزای شما موافقت شده شما سایت در جک کنید ووقتی ویزا اماده بود پاستون را بفرستید. بازم اگر سوالی هست در خدمت دوستان عزیز هستم

ممنون دوست عزيز از توضيحات كاملتون
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، smpf ، sam11 ، جواد حبيبي ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان