کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-02-09 ساعت 12:29)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان
همسر و فرزند من بعد 3 ماه که گرین کارتشون و گرفتن و برای من فرم I130 پر کردن با پاس سفید برگشتن؛ البته هنوز پاس سفید براشون صادر نشده و در واقع بعد از انگشت نگاری برگشتند.
حالا دو تا سوال حیاتی دارم که اگه دوستایی که اطلاع دارن بگن ممنون میشم
1 اینکه بعد از اقدام برای من اون ایمیل معروف اومد که نوشته بود مدارک شما به دست ما رسید و به uscis کالیفرنیا فرستاده شد و توش 1 رسید نامبر بود واسه پیگیری از سایت uscis؛ اما تو همین نامه گفته که نامه پستی به همین مفهوم و منظور طی 7 الی 10 روز به دستمون میرسه که نرسید؛البته مثل این که اون نامه هم شامل همین کدی میشه که با ایمیل برامون فرستادن و جهت پیگیری از سایت uscis ؛ و عده از دوستا گفتن نیومدن نامه مهم نیست.
و2 اینکه همسرم بعد از انگشت نگاری برگشت مشکلی برای پاس سفید ایجاد نمیشه؟
3 هم اضافه شد و اون اینکه این دکتر کاملی فلان فلان شده همش میگه اگه شخصی با گرین کارت واسه همسرش اقدام کنه 5 سال زمان میبره ؛ آیا واقعا 5 ساله؟
خداییش جواب بدین و خانواده ای رو از نگرانی در بیارید
بازم ممنون
دایی پیمان 2014یی
سلام به دائی پیمان 2014 یی
1-به همه میگن که اصل نامه به دستشون میرسه. برای من هم اصل نامه به آدرس آمریکام رسید ولی شما ایمیل اون رو دارین پس از اون یه پرینت بگیرین و نگران نباشین.
2- مشکلی ایجاد نمیشه مگر اینکه خدای نکرده بعد از چند وقت بگن فینگر پرینت مجدد میخوان.
3-قانون و زمان قبلی 5 سال بوده، سال 2013 این زمان به حدود یکسال رسید و لی متأسفانه دوباره ویزا بولتین عقب گرد داشت و الان حدود 2.5 تا 3.5 سال طول میکشه.
در آخر امیدوارم همه چیز براتون به خیر و شادی پیش بره ولی این رو هم میگم که بزارین زندگیتون طبق روال عادیش پیش بره و زیاد خودتون رو درگیرش نکنین. شما در هر حالتی باید این زمان رو بگذرونین و صبور باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
همسر و فرزند من بعد 3 ماه که گرین کارتشون و گرفتن و برای من فرم I130 پر کردن با پاس سفید برگشتن؛ البته هنوز پاس سفید براشون صادر نشده و در واقع بعد از انگشت نگاری برگشتند.
1 اینکه بعد از اقدام برای من اون ایمیل معروف اومد که نوشته بود مدارک شما به دست ما رسید و به uscis کالیفرنیا فرستاده شد و توش 1 رسید نامبر بود واسه پیگیری از سایت uscis؛ اما تو همین نامه گفته که نامه پستی به همین مفهوم و منظور طی 7 الی 10 روز به دستمون میرسه که نرسید؛البته مثل این که اون نامه هم شامل همین کدی میشه که با ایمیل برامون فرستادن و جهت پیگیری از سایت uscis ؛ و عده از دوستا گفتن نیومدن نامه مهم نیست.
3 هم اضافه شد و اون اینکه این دکتر کاملی فلان فلان شده همش میگه اگه شخصی با گرین کارت واسه همسرش اقدام کنه 5 سال زمان میبره ؛ آیا واقعا 5 ساله؟
بازم ممنون
دایی پیمان 2014یی

دايي پيمان عزيز. من تا اونجايي كه ميدونم جوابتون را ميدم. البته باز دوستان پيشكسوت بهتره كه پاسخگو باشند.
در مورد نامه شما نگران نباشيد مياد. نامه من هم حدود يكماه طول كشيد تا اومد و pd و سريالي كه ميتونم در سايت چك كنم را در اون نامه اعلام كردند كه با اون سريال ميتونيد وضعيت كيستون را چك كنيد ( البته در مورد خود من از روزي كه شماره پيگيري ام آمده تا حالا هيچ تغييري در اين پنج ماه حاصل نشده Sad
در مورد همسرتون نگران نباشيد. مهم انگشت نگاري بود كه ايشان انجام دادند
اما نكته اي كه واقعاً براش دست به قلم شدم مورد سوم شماست.
چرا نگران هستيد ؟ شما كه در حال حاضر تمام خانواده در كنار هم هستيد و خانم و بچه ها با پاس سفيد در كنارتون هستند؟ امثال ما كه خانواده تكه پاره شده و هر روز بكسال ميگذره برامون بايد نگران طولاني شدن اين وضعيت باشيم.
در واقع شما بيشتر بايد نگران زمان مصاحبه تون باشيد چون اون زمان نياز به يك اسپانسر داريد و دلايل كافي براي اينكه افيسر را متقاعد كنيد كه قرار است به همسرتان ملحق بشويد.
دكتر كاملي موكداً توي مصاحبه هاشون اين مطلب را عنوان ميكنند كه گرين كارت خانوادگي وقتي ويزا داده ميشه كه قرار است يك خانم و يا آقا به همسرش كه در امريكا سكونت دارد ملحق بشود.
و نكته دوم كه هميشه ايشان تاكيد ميكنند مداركي است دال بر پرداخت ماليات و اجاره خانه و قبوض آب و برق و مدارك مدرسه فرزند و .... كه اثبات ميكند يك خانم با آقا در امريكا زندگي ميكند و كار دارد و قرار است همسرش را ساپورت مالي كند تا به ايشان ملحق شود و يا يك كواسپانسر قوي لازم داريد. چنانچه كولسپانسر داريد نگران هيچي نباشيد و از كنار همسر و فرزند بودنتون لذت ببريد و به فكر زبان و كسب و كاري كه قرار است در امريكا داشته باشيد و برنامه ريزي سفر و .... باشيد.

من اين نكته را در چند صفحه قبل هم مطرح كردم. البته يكي از دوستان گفتند كه اين تنها به نظر افيسر برميگردد و در مورد كيس خانوادگي سختگيري خاصي نميشود. اما باور من همان مطالبي است كه دكتر كاملي اعلام كردند چون منطق پشت صحبت دكتر كاملي قابل قبولتر است و ملحق شدن همسر بايد دلايلي در خصوص سكونت شوهر يا خانم در امريكا لازم است.

در مورد ٥ سال كمي اغراق آميز است. الان بولتين ويزا را كه چك كنيد پرونده هاي may 2013 در خال بررسي است. يعني حدود ١٥-١٧ ماه عقبتر از زمان ماست.
حال اگر بولتين يكماه يكماه هم پيش برود حداكثر دو سال زمان لازم است.
مگر اينكه اين روند واقعاً كند تر بشود

ببخشيد از زياده گويي ام. موفق باشيد
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، pari pari ، peymanpakd ، hamid_fs3 ، جواد حبيبي ، smpf ، romance33 ، sam11 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-02-09 ساعت 16:22)Farnood1234 نوشته:  
بازم ممنون
دایی پیمان 2014یی

دايي پيمان عزيز. من تا اونجايي كه ميدونم جوابتون را ميدم. البته باز دوستان پيشكسوت بهتره كه پاسخگو باشند.
در مورد نامه شما نگران نباشيد مياد. نامه من هم حدود يكماه طول كشيد تا اومد و pd و سريالي كه ميتونم در سايت چك كنم را در اون نامه اعلام كردند كه با اون سريال ميتونيد وضعيت كيستون را چك كنيد ( البته در مورد خود من از روزي كه شماره پيگيري ام آمده تا حالا هيچ تغييري در اين پنج ماه حاصل نشده Sad
چرا نگران هستيد ؟ شما كه در حال حاضر تمام خانواده در كنار هم هستيد و خانم و بچه ها با پاس سفيد در كنارتون هستند؟ امثال ما كه خانواده تكه پاره شده و هر روز بكسال ميگذره برامون بايد نگران طولاني شدن اين وضعيت باشيم.
در واقع شما بيشتر بايد نگران زمان مصاحبه تون باشيد چون اون زمان نياز به يك اسپانسر داريد و دلايل كافي براي اينكه افيسر را متقاعد كنيد كه قرار است به همسرتان ملحق بشويد.
دكتر كاملي موكداً توي مصاحبه هاشون اين مطلب را عنوان ميكنند كه گرين كارت خانوادگي وقتي ويزا داده ميشه كه قرار است يك خانم و يا آقا به همسرش كه در امريكا سكونت دارد ملحق بشود.
و نكته دوم كه هميشه ايشان تاكيد ميكنند مداركي است دال بر پرداخت ماليات و اجاره خانه و قبوض آب و برق و مدارك مدرسه فرزند و .... كه اثبات ميكند يك خانم با آقا در امريكا زندگي ميكند و كار دارد و قرار است همسرش را ساپورت مالي كند تا به ايشان ملحق شود و يا يك كواسپانسر قوي لازم داريد. چنانچه كولسپانسر داريد نگران هيچي نباشيد و از كنار همسر و فرزند بودنتون لذت ببريد و به فكر زبان و كسب و كاري كه قرار است در امريكا داشته باشيد و برنامه ريزي سفر و .... باشيد.

من اين نكته را در چند صفحه قبل هم مطرح كردم. البته يكي از دوستان گفتند كه اين تنها به نظر افيسر برميگردد و در مورد كيس خانوادگي سختگيري خاصي نميشود. اما باور من همان مطالبي است كه دكتر كاملي اعلام كردند چون منطق پشت صحبت دكتر كاملي قابل قبولتر است و ملحق شدن همسر بايد دلايلي در خصوص سكونت شوهر يا خانم در امريكا لازم است.

در مورد ٥ سال كمي اغراق آميز است. الان بولتين ويزا را كه چك كنيد پرونده هاي may 2013 در خال بررسي است. يعني حدود ١٥-١٧ ماه عقبتر از زمان ماست.

فرنود عزیز ممنون از جوابت
اما این وسط چند تا سوال یا هرچی که میشه اسمش و گذاشت باقی میمونه و اون اینکه اگر در نظر بگیریم حرف دکتر کاملی که بنده شخصا و به دور از هر گونه تبلیغ یا تکذیبی به صداقت ایشون برای کمک به ایران ایرانی شک دارم ؛ درست باشه، یه خانم جوان با یک نوزاده 5 ماهه چه جوری میتونه کار کنه یا به هر شکلی مالیات بده، به نظر من دولت اونا حتما این مسائل رو در نطر میگیرن،
در هر صورت واقعا هم از شما و هم از دوستی که تو پست قبلی جواب بنده رو دادخیلی خیلی ممنونم.
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، smpf ، romance33 ، sam11 ، rezahoorjandi ، alireza51
ویزا بولتن بر خلاف چند ماه گذشته که هر ماه 22 روز پیشرفت داشت این بار برای ماه مارس 45 روز پیشرفت کرده! یعنی برای ما که محاسبات مون بر اساس همون 22 روز بوده یک ماه جهش!! همین Sad
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
(2015-02-09 ساعت 23:15)peymanpakd نوشته:  
(2015-02-09 ساعت 16:22)Farnood1234 نوشته:  
بازم ممنون
دایی پیمان 2014یی

در مورد ٥ سال كمي اغراق آميز است. الان بولتين ويزا را كه چك كنيد پرونده هاي may 2013 در حال بررسي است. يعني حدود ١٥-١٧ ماه عقبتر از زمان ماست.

فرنود عزیز ممنون از جوابت
اما این وسط چند تا سوال یا هرچی که میشه اسمش و گذاشت باقی میمونه و اون اینکه اگر در نظر بگیریم حرف دکتر کاملی که بنده شخصا و به دور از هر گونه تبلیغ یا تکذیبی به صداقت ایشون برای کمک به ایران ایرانی شک دارم ؛ درست باشه، یه خانم جوان با یک نوزاده 5 ماهه چه جوری میتونه کار کنه یا به هر شکلی مالیات بده، به نظر من دولت اونا حتما این مسائل رو در نطر میگیرن،
در هر صورت واقعا هم از شما و هم از دوستی که تو پست قبلی جواب بنده رو دادخیلی خیلی ممنونم.

پيمان عزيز. من هم اميدوارم كه واقعاً در مورد اين كيس آفيسر همكاري لازم را با همه بكنه. چون تا اونجا كه من توي اين تاپيك ديدم و خوندم همه خانمهايي كه ويزا گرفتند ، فقط يك ورود به خاك امريكا دادند و براي شوهرانشون درخواست دادند وبا پاس سفيد برگشتند
حتي خيلي از آقايون هم همين كار را كردند.
اما همانطور كه ميدونيد جديداً دولت امريكا مبنا را روي اين گذاشته كه هر كسي گرين كارت داره بايدحتماً توي امريكا بمونه
حتي جديداً كساني كه شش ماه يكبار هم فقط براي خراب نشدن گرين كارتشون ورود ميدهند دچار مشكل شدند و سختگيري شون زياد شده. قبلاً حتي با دلايل موجه پاس سفيد را يك دوره ديگه تمديد ميكردند.
دوست خوبم. چيزي كه دكتر كاملي ميگه در رابطه با ويزاي خانوادگي است.
يعني يك كسي در امريكاست و قراره خانواده اش را بياره پيش خودش. حالا اون ميتونه يك خانم باشه يا يك آقا.
اينكه ما در سري قبل در پرونده لاتاري بوديم و به هر دليل يك نفرمون ويزا نگرفتيم توجيه نميكنه.
اون پرونده عملاً بسته شده و پرونده جديد با قوانين خودشه.
يعني شما تصميم داريد در امريكا زندگي كنيد. پس حتماً بايد يك سري دلايلي را براي اين امر به اثبات برسونيد
من درك ميكنم كه يك خانم با يك بچه نميتونه به تنهايي در امريكا زندگي كنه. اما اونها معتقدند كه اگه نميتونه پس چطور ميخواد همسرش را هم بياره پيش خودش. ؟
اين مسئله براي ما قابل هضم نيست. اما اگر شما كامنت هاي ساير متقاضيان از كشورهاي ديگه براي ورود به امريكا را بخونيد ميبينيد كه خيلي ها هستند كه مسلط به زبان هستند و حتي براي كار هم اپلاي كردند و حتي قبل از ورود جاب هم دارند.
همون فيسبوك u. S.department كافيه فقط كامنت ها را بخونيد.
مسلماً دولت امريكا ترجيح ميده كسي در كشورش وارد بشه كه توانايي هايي داشته باشه.
من منكر توانايي اون خانم با نوزادش نيستم. چه بسا ممكنه بسيار هم با قابليت باشه و فعلاً به واسطه بچه امكان كار و اقامت نداشته باشند، صرفاً منظورم از مطرح كردن اين ديدگاه دولت امريكا و منطق پشت قوانينشونه.
آقاي كاملي هيج نسبتي با من نداره. تا اونجا كه من ميدونم هم ايشان روي پرونده هاي ويزاي سرمايگذاري كار ميكنند اما به عنوان يك وكيل هميشه با منطق حرفهاش قانع شدم.
وكلاي ديگه اي هم در شبكه هاي ماهواره اي هستند كه مثل دلال ميمونند و حتي به مردم عادي با هيچ تخصص و علم و سواد و سرمايه اي قول ويزاي امريكا ميدهند.
اما چيزي كه من در دكتر كاملي ديدم اين بود كه موكداً توصيه ميكنه كه اگر تخصص يا تحصيل نداريد زندگي ايرانتون را نابود نكنيد.
هستند هموطناني كه در ايران زندگي نسبتاً خوبي داشتند و با سراب زندگي در امريكا همه را باختند.
لاتاري يك شانس بود
اما ويزاي خانوادگي يعني شما با علم اينكه ميخواهيد امريكا زندكي كنيد متقاضيان امدن همسرتون هستيد.
اميدوارم توضيحاتم خسته كننده يا اشتباه نباشه
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، جواد حبيبي ، smpf ، romance33 ، hamid_fs3 ، sam11 ، rezahoorjandi ، alireza51
بولتين ويزاي ماه مارس
22 jun

يك كم دستشون راه افتاده
انشالله اين ماه پرونده هامون هم اپروو بشه
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
سلام
به همه دوستان
خبر داغ داغ
همين الان نامه واريز وجه ١٢٠$ براي ما واصل شد،
نكته اول دقيقا يكسال و دو ماه منتظر اين نامه پس از اپروو بوديم
نكته دوم تورم در پرداخت وجه داريم و ٨٨$ به ١٢٠$ ترقي كرده است،
نكته سوم اضطراب طي مراحل بعد افتاد تو وجودمان،
نكته آخر راهنمايي و تذكر پشكسوتان نياز است.

اميدوارم همه ٢٠١٣ ايي ها اين نامه را گرفته باشند و اپروو ٢٠١٤ ايي ها بزودي بدست شان برسد،
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
سلام.آقا به شدت تبریک.خیلی تبریک.امیدوارم هر چه زودتر بقیه مراحل پیش بره.خیلی خوشحال شدم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2015-02-14 ساعت 03:30)smpf نوشته:  سلام
به همه دوستان
خبر داغ داغ

اميدوارم همه ٢٠١٣ ايي ها اين نامه را گرفته باشند و اپروو ٢٠١٤ ايي ها بزودي بدست شان برسد،

ضمن تبریک به شما دوست عزیز ، ایا دریافت این نامه به کارنت شدن هم ارتباطی دارد؟
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: reza16 ، alvan ، smpf ، pari pari ، پدی ، sam11 ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام به دوستان در رابطه با اين نامه واريز وجه ١٢٠ دلاري دوستان پيشكسوت تجربشون را بذارن ببينيم اين نامه قبل از كارنت شدن بدستشون رسيده يا بعد از كارنت شدن ؟ و اگه قبل از كارنت شدن بوده تقريبا چه مدت طول كشيده و كارنت شدند؟
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، alvan ، smpf ، پدی ، sam11 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-02-14 ساعت 14:11)reza16 نوشته:  سلام به دوستان در رابطه با اين نامه واريز وجه ١٢٠ دلاري دوستان پيشكسوت تجربشون را بذارن ببينيم اين نامه قبل از كارنت شدن بدستشون رسيده يا بعد از كارنت شدن ؟ و اگه قبل از كارنت شدن بوده تقريبا چه مدت طول كشيده و كارنت شدند؟

دوستان عزيز مدتي مونده به كارنت شدن اين نامه براي نفراتي مياد كه پس از طي مراحل ان وي سي اگر مقبول بشه وقت سفارت ميدن و بعد طي مراحل مصاحبه و طي مرحله چك و اداري صدور ويزا خواهد بود و همه رو هم نه ماه تا يكسال بيشتر طول ميكشه
آنوقت انشالله كارنت هم خواهيد شد پس ربط دارد و ندارد،
ولي كارنت شدن تا اخر كار مهم است و سهميه كشوري سال هم مهم است به هر حال ما حساب كتابش رو نفهميديم پس خواهشا زياد دو تا چهارتا نكنيد،

طي تمام مراحل را با سرعت براي شما ارزو داريم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
به همه دوستان
خبر داغ داغ

تبريك ميگم دوست عزيز. اميدوارم ما هم به زودى اپروو بشيم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
به همه دوستان
خبر داغ داغ

با سلام و تبریک
واقعا خوشحال شدم و تقریبا حال و هوای پارسالا میده که منتظرکارنت شدن همسرم بودم و مرتب توی تاپیک کارنتیها بودیم.
نمیدونم چی بگم به هر حال مبارک باشه به امید روزی که این نامه و نامه مصاحبه برای همه ی کسانی که از هم دور افتاده اند صادر بشه
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
دوستان عزیز پس از مدتی طولانی برگشتم تا اگه کمکی از دستم بر میاد انجام بدم، من ساکن کالیفرنیا هستم. هر سوالی داشتین ایمیل بدین چون معلوم نیست که بتونم همیشه اینجا سر بزنم.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، پدی ، جواد حبيبي ، alvan ، smpf ، pari pari ، soruosh ، sam11 ، reza16 ، romance33 ، rezahoorjandi ، sce ، ali_gh ، alireza51
موتور این روشن شده.اولین چراغ رو امسال رو SMPF عزیز روشن کردند.مطمئنا شروع خوبی برای همه است.یعنی بزودی کارنتی ها سریعتر ميشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان