کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام
سال نو را به همه دوستان تبریک میگم! و امیدوارم که در سال جدید همه را اینجا ببینیم و کار همه درست بشه. برای 2015 هم دیگه پیش نیاد!
ببخشید دوستان یکم سرم شلوغه ولی حتما بهتون سر میزنم!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
سلام
سال نو به همه مبارك
باميد خدا تمامي بازماندگان در اين سال كنار خانواده و با هم در شادي و سلامتي زندگي كنند،
شادكام و سلامت باشيد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
با سلام به همه دوستان قدیمی و پیشکسوت و دوستان جدیدالورود به این تاپیک و با تاخیر میخواستم این عید نوروز را به همهتون تبریک بگم و دعا کنم که هیشکه از خانوادش دور نباشه تو این سال جدید . همیشه شاد باشید
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
سلام دوستان سال نو همه مبارکRolleyes

ما هم 4 مارچ اپروو شدیم ولی هنوز هیچ نامه ای نیمده واسمون فقط تو سایت زده که اپروو شدیم.

امیدوارم امسال سال خوبی برای همه دوستان باشه...
پاسخ
(2015-03-22 ساعت 15:03)USA2014 نوشته:  سلام دوستان سال نو همه مبارکRolleyes

ما هم 4 مارچ اپروو شدیم ولی هنوز هیچ نامه ای نیمده واسمون فقط تو سایت زده که اپروو شدیم.

امیدوارم امسال سال خوبی برای همه دوستان باشه...

سلام. تبريك ميگم دوست عزيز
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، USA2014 ، smpf ، حاجی واشنگتن ، hamid_fs3 ، پدی ، reasonable ، sam11 ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان عزیز مهاجرسرایی، اعم از شرکت کننده ها، منتظرها، مصاحبه رفته ها،قبول شده ها، گرین کارت گرفته ها، بازمانده ها، بدون اسپانسرها، سیتی زن ها، برگشتی ها، پشیمون ها، وطن پرست ها، غرب زده ها و ...! سال نوتون مبارک، امیدوارم در سال ۹۴ یا همون 2015_2016 اتفاق های بسیار بسیار بسیار خوب و خوشایند براتون اتفاق بیفته، اوس کریم هر چی صلاح بدونی، هر چی مقدر کنی، ما تسلیمیم...
زت زیاد

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، pari pari ، Nooshinsalamat ، hamid_fs3 ، reza16 ، پدی ، Shahabpk ، reasonable ، sam11 ، romance33 ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام به همه دوستان مهاجر سرا، سال نوي همه هم مبارك، من همين الان ديدم كه كيسمون به تاريخ 19 مارج اپرود شده,
فقط حاجى واشىنگتن عزىز و هم دوره, مىشه بگى کجا مىشه چک کرد اىن قضىه فرستادن و ىا برگشت خوردن و, خىلى نگران شدم
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
هورااااا نامه بعد از اپروو شدن همسرم (I-797) امروز اومد گفته کیس همسرم را فرستادند NVC.
Big Grin
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
پاسخ
(2015-03-24 ساعت 01:15)peymanpakd نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجر سرا، سال نوي همه هم مبارك، من همين الان ديدم كه كيسمون به تاريخ 19 مارج اپرود شده,
فقط حاجى واشىنگتن عزىز و هم دوره, مىشه بگى کجا مىشه چک کرد اىن قضىه فرستادن و ىا برگشت خوردن و, خىلى نگران شدم
سلام دوست عزيز. هم سال جديد و هم اپروو شدنتون را تبريك ميگم. ميشه امضاتون را درست كنيد تا ما بدونيم pd شما چه تاريخي بوده كه اپروو شديد ؟
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، alvan ، پدی ، reasonable ، حاجی واشنگتن ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان. سال جديد را به همگي تبريك ميگم. ظاهراً دوستاني كه pd شون در اكتبر بوده اكثراً اپروو شدند. آيا كساني كه نوامبر اقدام كردند اپروو شدند ؟ ما كه هنوز چشم انتظاريم.
من هر روز سايت را چك ميكنم و فقط همون پيام هميشگي كه مدارك شما در تازيخ ٣ نوامبر رسيده را دريافت ميكنم Sad
اين انتظار داره ما را داغون ميكنه. تازه يكسال ديگه اش هم مونده. تازه ٦ ماه گذشته Sad(
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، alvan ، پدی ، reasonable ، حاجی واشنگتن ، sam11 ، smpf ، romance33 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-03-24 ساعت 01:15)peymanpakd نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجر سرا، سال نوي همه هم مبارك، من همين الان ديدم كه كيسمون به تاريخ 19 مارج اپرود شده,

تبريك ميگم دوست عزيز

(2015-03-24 ساعت 15:02)Farnood1234 نوشته:  سلام دوستان. سال جديد را به همگي تبريك ميگم. ظاهراً دوستاني كه pd شون در اكتبر بوده اكثراً اپروو شدند. آيا كساني كه نوامبر اقدام كردند اپروو شدند ؟ ما كه هنوز چشم انتظاريم.
من هر روز سايت را چك ميكنم و فقط همون پيام هميشگي كه مدارك شما در تازيخ ٣ نوامبر رسيده را دريافت ميكنم Sad
اين انتظار داره ما را داغون ميكنه. تازه يكسال ديگه اش هم مونده. تازه ٦ ماه گذشته Sad(

ايشالا شما هم به زودى اپروو ميشيد، نگران نباشيد
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، peymanpakd ، پدی ، reasonable ، حاجی واشنگتن ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
ميشه بگيد pd چه تارىخىه که من امضام رو به روز کنم
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
سهم خودمم فرم I 130
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، pari pari ، پدی ، reasonable ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-03-24 ساعت 20:12)peymanpakd نوشته:  ميشه بگيد pd چه تارىخىه که من امضام رو به روز کنم

pD همان تاريخي است كه uscis اعلام كرده كه مدارك شما را دريافت كرده است. كه اين تاريخ حدوداً بعد از ورود به خاك امريكا و پست مدارك به uscis ميباشد
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
سلام دوستان سوالی داشتم میخواستم ببینم در نامه اپروو شما هم زده اگر تا 30 روز نامه ای از nvc دریافت نکردید از طریق ایمیل پیگیر باشید یا نه؟ اگر امکان داره پیشکسوتان راهنمایی کنند من الان دقیقا نمیدونم پرونده تو چه مرحله ای هست الان باید منتظر کیس نامبر و انتخاب محل مصاحبه باشیم؟
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanpakd ، alvan ، pari pari ، پدی ، Shahabpk ، reasonable ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-03-24 ساعت 23:04)فریاد تنها نوشته:  سلام دوستان سوالی داشتم میخواستم ببینم در نامه اپروو شما هم زده اگر تا 30 روز نامه ای از nvc دریافت نکردید از طریق ایمیل پیگیر باشید یا نه؟ اگر امکان داره پیشکسوتان راهنمایی کنند من الان دقیقا نمیدونم پرونده تو چه مرحله ای هست الان باید منتظر کیس نامبر و انتخاب محل مصاحبه باشیم؟

سلام، واسه ما كه هنوز نامه نيومده، فقط تو سايت زده ، تو نامه شما اين قضيه 1 ماه و زده؟
پروردگارا

2014as5300
سهم خودمم فرم I 130
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، فریاد تنها ، reasonable ، Farnood1234 ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان