کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-03-25 ساعت 10:44)فریاد تنها نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 10:42)reasonable نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 23:04)فریاد تنها نوشته:  سلام دوستان سوالی داشتم میخواستم ببینم در نامه اپروو شما هم زده اگر تا 30 روز نامه ای از nvc دریافت نکردید از طریق ایمیل پیگیر باشید یا نه؟ اگر امکان داره پیشکسوتان راهنمایی کنند من الان دقیقا نمیدونم پرونده تو چه مرحله ای هست الان باید منتظر کیس نامبر و انتخاب محل مصاحبه باشیم؟

بله دقیقا توی نامه ماهم زده اگه تا سی روز ان وی سی بهتون پیامی نداد با ایمیل درتماس باشین ،
الان باید بهمون کیس نامبر بدن و سفارتمونو تعیین کنن

تشکر از راهنماییتون یعنی تا 30 روز دیگه کیس نامبر و سفارت را بهمون اطلاع میدهند؟

خواهش میکنم، بله توی نامشون که نوشتن سی روز .
امیدوارم همه مراحل به سرعت پیش بره
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، pari pari ، alvan ، Farnood1234 ، پدی ، فریاد تنها ، rezahoorjandi ، sam11 ، USA2014 ، alireza51
سلام به همه دوستان خوبم.شنیدن و دیدن خبر اپروو هاتون واقعا خوشحالم کرد. به تک تکتون تبریک میگم اسم نمیبرم که خدای نکرده کسی از قلم نیفته. ولی اجازه میخوام یه تبریک ویژه به دوست بسیار خوبم شهرام عزیز بگم و امیدوارم که این تغییر مرکز براتون بهترین ها رو به همراه داشته باشه.
سال نو رو به همتون تبریک میگم و آرزو دارم سال جدید سالی پر از سلامتی و برکت و رحمت برای یکایکتون باشه.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
(2015-03-28 ساعت 12:52)romance33 نوشته:  سلام به همه دوستان خوبم.شنیدن و دیدن خبر اپروو هاتون واقعا خوشحالم کرد. به تک تکتون تبریک میگم اسم نمیبرم که خدای نکرده کسی از قلم نیفته. ولی اجازه میخوام یه تبریک ویژه به دوست بسیار خوبم شهرام عزیز بگم و امیدوارم که این تغییر مرکز براتون بهترین ها رو به همراه داشته باشه.
سال نو رو به همتون تبریک میگم و آرزو دارم سال جدید سالی پر از سلامتی و برکت و رحمت برای یکایکتون باشه.
سلام شقایق جان، احوال شما... خیلی خیلی ممنون بابت رتبه، سال نو شماهم مبارک باشه...
دارم از کنجکاوی می ترکم!Big Grin واقعا واقعا دیگه منصرف شدین برای رفتن به امریکا یا اینکه خبرایی هست؟ توی تاپیک های مختلف رد پاتونو دیدم گفتم شاید دارین بار و بنه رو می بندین!!!WinkCool

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، pari pari ، jojo_hami ، reasonable ، romance33 ، rezahoorjandi ، smpf ، زری وحدتی ، پدی ، sce ، USA2014 ، alireza51
(2015-03-28 ساعت 23:12)حاجی واشنگتن نوشته:  دارم از کنجکاوی می ترکم!Big Grin واقعا واقعا دیگه منصرف شدین برای رفتن به آمریکا یا اینکه خبرایی هست؟ توی تاپیک های مختلف رد پاتونو دیدم گفتم شاید دارین بار و بنه رو می بندین!!!WinkCool

حاجیییییییییییییییییی Big Grin من که از ته دل نمیخوام بیخیال بشم ولی وقتی همسر جان تصمیمشون برای برگشت نیست خوب من هم تابع ایشون هستم. رد پای نامحسوس من در همه تاپیک ها هست Big Grin و صرفا سر میزنم که هم از حال دوستان با خبر باشم و هم اگر کمکی از دستم بربیاد بتونم براشون انجام بدم. در رابطه با پرونده خودم تقریبا داره یکسال میشه که دیگه پیگیریش نکردم و فکر میکنم که همین روزاست که کلاً باطل بشه. ولی من جسته و گریخته هنوزم توی این تاپیکها سر میزنم مخصوصا اینجا که برای من کورسوی امیدی است واسه دیدن دوستان خوب قدیمی.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
(2015-03-24 ساعت 05:00)فریاد تنها نوشته:  هورااااا نامه بعد از اپروو شدن همسرم (I-797) امروز اومد گفته کیس همسرم را فرستادند NVC.
Big Grin
تبریک فراوان خدمت شما و همسر گرامیتونSmile
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، pari pari ، Nooshinsalamat ، hamid_fs3 ، smpf ، reasonable ، پدی ، USA2014 ، alireza51
(2015-03-24 ساعت 15:02)Farnood1234 نوشته:  سلام دوستان. سال جديد را به همگي تبريك ميگم. ظاهراً دوستاني كه pd شون در اكتبر بوده اكثراً اپروو شدند. آيا كساني كه نوامبر اقدام كردند اپروو شدند ؟ ما كه هنوز چشم انتظاريم.
من هر روز سايت را چك ميكنم و فقط همون پيام هميشگي كه مدارك شما در تازيخ ٣ نوامبر رسيده را دريافت ميكنم Sad
اين انتظار داره ما را داغون ميكنه. تازه يكسال ديگه اش هم مونده. تازه ٦ ماه گذشته Sad(
با تبریک سال نو خدمت شما و همسر گرامیتونSmile
امید به خدا این انتظارها نیز به سر خواهد آمد. موفق و پیروز باشید Smile
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
(2015-03-29 ساعت 10:07)romance33 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 23:12)حاجی واشنگتن نوشته:  دارم از کنجکاوی می ترکم!Big Grin واقعا واقعا دیگه منصرف شدین برای رفتن به آمریکا یا اینکه خبرایی هست؟ توی تاپیک های مختلف رد پاتونو دیدم گفتم شاید دارین بار و بنه رو می بندین!!!WinkCool

حاجیییییییییییییییییی Big Grin من که از ته دل نمیخوام بیخیال بشم ولی وقتی همسر جان تصمیمشون برای برگشت نیست خوب من هم تابع ایشون هستم. رد پای نامحسوس من در همه تاپیک ها هست Big Grin و صرفا سر میزنم که هم از حال دوستان با خبر باشم و هم اگر کمکی از دستم بربیاد بتونم براشون انجام بدم. در رابطه با پرونده خودم تقریبا داره یکسال میشه که دیگه پیگیریش نکردم و فکر میکنم که همین روزاست که کلاً باطل بشه. ولی من جسته و گریخته هنوزم توی این تاپیکها سر میزنم مخصوصا اینجا که برای من کورسوی امیدی است واسه دیدن دوستان خوب قدیمی.

دوستان قديمي هيچوقت فراموش نميشن.
من هم جسته گريخته به دنبال رد پاي يه آشنا مي گردم.
پاسخ
Smile 
سلام به همه دوستان منتظر
*** سال نو مبارک ***
[عکس: 506141_a6pn8TP0.jpg]
[font=Arial][font=Arial]با توجه به اینکه بسیاری از دوستان پس از اقدام برای بازماندگان خود در ایران با گرفتن پاس سفید به ایران بازگشته اند، این سوال مهم مطرح است که : "دقیقا چه زمانی باید کیس اصلی به امریکا بازگردد؟ و نیز از زمان بازگشت چقدر انتظار لازم است تا بازمانده به ایشان ملحق گردد؟[/font]"[/font]
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
پاسخ
(2015-03-29 ساعت 11:27)sce نوشته:  دوستان قديمي هيچوقت فراموش نميشن.

شاپور جان دیدن پست هات توی تاپیکهای مختلف و دیدن اسمت من رو هم حسابی شاد میکنه.از اینکه میبینم هستی خوشحالم.بهترین ها رو برات آرزو دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، alvan ، sam11 ، حاجی واشنگتن ، smpf ، reasonable ، rezahoorjandi ، پدی ، sce ، USA2014 ، amjad ، alireza51
باعرض سلام وتبريك سال جديد دوستان يك سؤال داشتم من از جامانده لاتارى 2013 هستم F2A كه يك ماه پيش از NVC نامه پرداخت ١٢٠ دلار آمد ولى اول Choose an agent دوم pay fees خواسته كه من agent را معرفى كرده ام هنوز بعد از يك ماه چيزى بابت پرداخت ١٢٠ براى من نيامده به نظر شما چكاركنم نگرانم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، sam11 ، smpf ، reasonable ، romance33 ، rezahoorjandi ، پدی ، sce ، alireza51
(2015-03-29 ساعت 11:27)sce نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 10:07)romance33 نوشته:  

دوستان قديمي هيچوقت فراموش نميشن.
بابا بخدا فقط من احساس مو گفتم... Big Grin خدا سایه ی شما دوستان عزیز و پیشکسوت رو از سرِ ما و این سایت کم نکنهWink

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، romance33 ، rezahoorjandi ، pari pari ، پدی ، sce ، sam11 ، alireza51
(2015-03-29 ساعت 14:25)بيژن نوشته:  باعرض سلام وتبريك سال جديد دوستان يك سؤال داشتم من از جامانده لاتارى 2013 هستم F2A كه يك ماه پيش از NVC نامه پرداخت ١٢٠ دلار آمد ولى اول Choose an agent دوم pay fees خواسته كه من agent را معرفى كرده ام هنوز بعد از يك ماه چيزى بابت پرداخت ١٢٠ براى من نيامده به نظر شما چكاركنم نگرانم؟

دوست عزیز روی پرداختهای شما یه قفل هست وقتی به اکانتتون میرید زمانی میتونین پرداخت کنین که قفلها برداشته شده باشه. نگران نباشین هر کدوم از اینها معمولا بین یک هفته تا بعضاً دوماه زمان میبره. ویادتون باشه که توی این پروسه صبر از همه چیز بهتره.
پاسخ
(2015-03-30 ساعت 09:34)romance33 نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 14:25)بيژن نوشته:  باعرض سلام وتبريك سال جديد دوستان يك سؤال داشتم من از جامانده لاتارى 2013 هستم F2A كه يك ماه پيش از NVC نامه پرداخت ١٢٠ دلار آمد ولى اول Choose an agent دوم pay fees خواسته كه من agent را معرفى كرده ام هنوز بعد از يك ماه چيزى بابت پرداخت ١٢٠ براى من نيامده به نظر شما چكاركنم نگرانم؟

دوست عزیز روی پرداختهای شما یه قفل هست وقتی به اکانتتون میرید زمانی میتونین پرداخت کنین که قفلها برداشته شده باشه. نگران نباشین هر کدوم از اینها معمولا بین یک هفته تا بعضاً دوماه زمان میبره. ویادتون باشه که توی این پروسه صبر از همه چیز بهتره.

تشكر از جواب شما دوست عزيز اميدوارم كار شماهم درست شود انشاالله
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، rezahoorjandi ، alvan ، reasonable ، pari pari ، smpf ، پدی ، sce ، sam11 ، alireza51
دوستان سلام. ما یک ایمیل دریافت کردیم که توضیح داده شده که رسیدگی به مراحل پرونده پدرم به مرکز کالیفرنیا منتقل شده است. دوستان اگر ممکن هست لطفا راهنمایی بفرمایید که الان در این مرحله ما چکاری باید انجام بدیم؟ از توجهتون سپاسگذارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، alvan ، smpf ، پدی ، romance33 ، sce ، sam11 ، alireza51
سلام خدمت همکی دوستان.
خوشحالم برگشتم.دلم براتون تنک شدع بود.شت نمیتونم فارسی تایپ کنم !! عمش غلط در میاد.
من در 3 ماه گذشتع مشگلات زیادی داشتم که نشدسر بززنم یکیش دزدیده شدن همه وسایل و زندکگیم و از جمله لپتاب و هاردم بود که توش همه اطلاعاتم بود.
تا از این شوک و سو استفاده هاش در بیام و به زندکی عائی برکردم ماه ظول کشید.
ختی الان از مدارکی که برای uscic فرستادم عم هیج کچی و چیزی ندارم حز همون ناممه ای که برام اومده بود.
ولی هبر حوش اینگع عرکی رو میشناخنم کیسش اپروو شد.
تو 1 ماع گذشتع خدا رو شکر حدود 20 نقر از دوستایی که مثل من کیس جاموندع بودن اپروو شدن .البته خودم نهشدم چون مدارک رو بدون گرین کارت فرستادم و الان ازم گپی گرین کارت رو خواستن.
چقدر سختتع فارسی تایپ کنم وقتی صفحع اصلا فارسی نداره! برمیگردم سال نو همگی مبارگ
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان