کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
دوستان عزیز سلام. به امید اینکه همه عزیزان جامانده هرچه زودتر به خانواده هایشان ملحق شوند. من قبلاً در مورد اپروو نشدن کیس ام بعد از نزدیک به هفده ماه نوشته بودم و اشاره ای کرده بودم که ظاهراً مرکز ورمونت مشکلی پیدا کرده است. گویا حدس و گمان من غلط نبود. چون امشب ایمیلی دریافت کردیم که در آن نوشته پرونده شما با اختیارات ویژه به مرکز جدیدی فرستاده شده و در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی خواهد شد و خواسته شده که کلیه مدارک مربوط به اسپانسرشیپ را آماده کنیم. ممنونم از همه دوستانی که در این مدت همراه و همدل بودند.
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
(2015-03-25 ساعت 00:41)SHABAH51 نوشته:  دوستان عزیز سلام. به امید اینکه همه عزیزان جامانده هرچه زودتر به خانواده هایشان ملحق شوند. من قبلاً در مورد اپروو نشدن کیس ام بعد از نزدیک به هفده ماه نوشته بودم و اشاره ای کرده بودم که ظاهراً مرکز ورمونت مشکلی پیدا کرده است. گویا حدس و گمان من غلط نبود. چون امشب ایمیلی دریافت کردیم که در آن نوشته پرونده شما با اختیارات ویژه به مرکز جدیدی فرستاده شده و در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی خواهد شد و خواسته شده که کلیه مدارک مربوط به اسپانسرشیپ را آماده کنیم. ممنونم از همه دوستانی که در این مدت همراه و همدل بودند.

خدا رو شكر كه فرستادن يه مركز ديگه. ايشالا كه شما تو اولويت قرار بگيريد و به زودى كارتون درست بشه
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
(2015-03-24 ساعت 23:23)peymanpakd نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 23:04)فریاد تنها نوشته:  سلام دوستان سوالی داشتم میخواستم ببینم در نامه اپروو شما هم زده اگر تا 30 روز نامه ای از nvc دریافت نکردید از طریق ایمیل پیگیر باشید یا نه؟ اگر امکان داره پیشکسوتان راهنمایی کنند من الان دقیقا نمیدونم پرونده تو چه مرحله ای هست الان باید منتظر کیس نامبر و انتخاب محل مصاحبه باشیم؟

سلام، واسه ما كه هنوز نامه نيومده، فقط تو سايت زده ، تو نامه شما اين قضيه 1 ماه و زده؟

امیدوارم همین روزها نامه شما هم بیاد.بله این قضیه 30 روز را در نامه من زده
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، pari pari ، alvan ، USA2014 ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-03-24 ساعت 01:15)peymanpakd نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجر سرا، سال نوي همه هم مبارك، من همين الان ديدم كه كيسمون به تاريخ 19 مارج اپرود شده,
فقط حاجى واشىنگتن عزىز و هم دوره, مىشه بگى کجا مىشه چک کرد اىن قضىه فرستادن و ىا برگشت خوردن و, خىلى نگران شدم
سلام، توی همین لینک uscis چک کن، ما پیغام اپروو رو دیدیم چند روز، بعد عوض شد، نوشته پرونده شما به uscis برگشت خورده، ظاهرا مشکل پستی بوده، در صورت مطمین شدن اطلاع میدم

https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do

پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، pari pari ، پدی ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi
(2015-03-24 ساعت 23:04)فریاد تنها نوشته:  سلام دوستان سوالی داشتم میخواستم ببینم در نامه اپروو شما هم زده اگر تا 30 روز نامه ای از nvc دریافت نکردید از طریق ایمیل پیگیر باشید یا نه؟ اگر امکان داره پیشکسوتان راهنمایی کنند من الان دقیقا نمیدونم پرونده تو چه مرحله ای هست الان باید منتظر کیس نامبر و انتخاب محل مصاحبه باشیم؟

بله دقیقا توی نامه ماهم زده اگه تا سی روز ان وی سی بهتون پیامی نداد با ایمیل درتماس باشین ،
الان باید بهمون کیس نامبر بدن و سفارتمونو تعیین کنن
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
(2015-03-25 ساعت 10:42)reasonable نوشته:  

بله دقیقا توی نامه ماهم زده اگه تا سی روز ان وی سی بهتون پیامی نداد با ایمیل درتماس باشین ،

تشکر از راهنماییتون یعنی تا 30 روز دیگه کیس نامبر و سفارت را بهمون اطلاع میدهند؟
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، Farnood1234 ، پدی ، sam11 ، smpf ، reasonable ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-03-24 ساعت 23:23)peymanpakd نوشته:  

سلام، واسه ما كه هنوز نامه نيومده، فقط تو سايت زده ، تو نامه شما اين قضيه 1 ماه و زده؟
دوست عزيز خيلي خوشحالم كه شما اولين نفري هستيد كه با pd نوامبر اپروو شديد. پس داره نوبت ما كه در نرامبر هستيم هم ميرسه. تمام نامه هاي من با تاخير جوابش اومده. فكر كنم اين نامه اپروو شدنم هم آخرين نفر بيايد. مركزي كه روي مدارك ما كار ميكنه خيلي كند است.Sad
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، alvan ، پدی ، USA2014 ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-03-25 ساعت 10:44)فریاد تنها نوشته:  

تشکر از راهنماییتون یعنی تا 30 روز دیگه کیس نامبر و سفارت را بهمون اطلاع میدهند؟
البته نميخوام شاديتون را خراب كنم اما بايد بدونيد كه مهم بولتين ويزاست. كيس نامبر و سفارت چندان مهم نيست. مهم زمان مصاحبه است كه به بولتين ويزا و pd ما برميگرده كه اميدوارم در اين ماههاي مانده تا تايستان هر ماه به اندازه سه ماه جلو بيفتد . تا حداقل براي شروع سال تحصيلي بعدي در كنار فرزندانمون باشيم
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
با سلام وتبریک سال نو به همه ی دوستان.همسر من از بازماندگان لاتاری 2013 است و من و فرزندم با گرفتن پاس سفید برگشته ایم. دیروز پرونده ی همسرم به مرکز دیگری فرستاده شده و در ای میلی به ما گفته اند که در اسرع وقت به پرونده رسیدگی میشود.از همه ی کسانی که شرایط مشابه دارند و نیز پیش کسوت ها سوالی دارم که ایا راهی هست که بدون رفتن وdomicile شدن بتوان مصاحبه ی سفارت را با موفقیت پشت سر گذاشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، Shahabpk ، USA2014 ، sam11 ، smpf ، reasonable ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-03-25 ساعت 15:30)Farnood1234 نوشته:  

البته نميخوام شاديتون را خراب كنم اما بايد بدونيد كه مهم بولتين ويزاست. كيس نامبر و سفارت چندان مهم نيست. مهم زمان مصاحبه است كه به بولتين ويزا و pd ما برميگرده كه اميدوارم در اين ماههاي مانده تا تايستان هر ماه به اندازه سه ماه جلو بيفتد . تا حداقل براي شروع سال تحصيلي بعدي در كنار فرزندانمون باشيم

بله شما درست میگید والا ما که شش ماهه خوشحال نیستیم من اینجا همسر عزیز ایران حالا چند ماه دیگه هم روش، یعنی میشه تا سپتامبر دوباره همه کنار هم باشیم؟Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، pari pari ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-03-25 ساعت 21:33)فریاد تنها نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 15:30)Farnood1234 نوشته:  

بله شما درست میگید والا ما که شش ماهه خوشحال نیستیم من اینجا همسر عزیز ایران حالا چند ماه دیگه هم روش، یعنی میشه تا سپتامبر دوباره همه کنار هم باشیم؟Rolleyes
اميدوارم كه آرزوتون تا سپتامبر محقق بشه. البته اين خيلي خوشبينانه است. من خودم تا دوسال ذهنم را بستم.
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، فریاد تنها ، پدی ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، p.keyvan ، alireza51
سلام به همه عزیزان منتظر و به مقصد رسیده،
تشکر برای بودن تان در سالی که گذشت و با آرزوی به همراه داشتن تان در سال جدید، بهترین و ناب ترین آرزوها و دعاهایم را برایتان دارم. نوروزتان فرخنده و پیروز <3
از عزیزانی که اپروو شدنم رو تبریک گفتن و به من انرژی دادند صمیمانه سپاسگزارم. نامه 797 ما هم هفته بعد از اپروو رسید و در انتظار مراحل بعدی به سر می بریم.
ایام به کام
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
پاسخ
(2015-03-25 ساعت 18:07)خانوم دکتر 3 نوشته:  با سلام وتبریک سال نو به همه ی دوستان.همسر من از بازماندگان لاتاری 2013 است و من و فرزندم با گرفتن پاس سفید برگشته ایم. دیروز پرونده ی همسرم به مرکز دیگری فرستاده شده و در ای میلی به ما گفته اند که در اسرع وقت به پرونده رسیدگی میشود.از همه ی کسانی که شرایط مشابه دارند و نیز پیش کسوت ها سوالی دارم که ایا راهی هست که بدون رفتن وdomicile شدن بتوان مصاحبه ی سفارت را با موفقیت پشت سر گذاشت.

سلام
شما باید حتما زمانی که اعتبار پاس سفیدتون تموم میشه به امریکا برگردید. البته فکر کنم میتونید تمدیدش بکنید. ولی نگران مصاحبه همسرتون نباشید. خودشون میدونند که در اینجور مواقع چه بلایی سر خانواده ها میارن. شما الان فقط به فکر اسپانسرتون و مدارکش باشید که خیلی مهمه. خصوصا پرونده شما که ممکنه جلو هم بیافته!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
سلام بر همه دوستان عزیز
از پروردگار مهربان میخواهم امسالتان به قلم تدبیر آن نقاش بی همتا چنان زیبا نقش بندد که طبیعت به تماشای شکوهش بایستد نو بهارتان شاد باد امیدوارم سال خوبی را آغاز کرده باشید و به زودی انتظارها به پایان برسد.

دوستان ما چهارشنبه وقت مصاحبه داریم برایمان دعا کنید تازه ایمیل زدند که در فرم ds260 اشکالاتی دارید که باید تصحیح کنید وگرنه وقت مصاحبه کنسل میشود. ما با توکل بر ایزد حق آماده رفتن میشویم التماس دعا
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
(2015-03-25 ساعت 00:41)SHABAH51 نوشته:  دوستان عزیز سلام. به امید اینکه همه عزیزان جامانده هرچه زودتر به خانواده هایشان ملحق شوند. من قبلاً در مورد اپروو نشدن کیس ام بعد از نزدیک به هفده ماه نوشته بودم و اشاره ای کرده بودم که ظاهراً مرکز ورمونت مشکلی پیدا کرده است. گویا حدس و گمان من غلط نبود. چون امشب ایمیلی دریافت کردیم که در آن نوشته پرونده شما با اختیارات ویژه به مرکز جدیدی فرستاده شده و در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی خواهد شد و خواسته شده که کلیه مدارک مربوط به اسپانسرشیپ را آماده کنیم. ممنونم از همه دوستانی که در این مدت همراه و همدل بودند.

سلام
تبريك سال نو و تبريك ارسال مدارك به مركز ديگه و تاريخ اوليه ارسال مدارك مهمه كه اون هم داره كارنت ميشه
انشالله بزودي مدارك را بايد بفرستيد و تو صف مياييد سر جاي خودتون مي ايستيد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان