کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
x با شماره اي كه در زير داده ميتونيد تماس بگيريد
اين پيامي است كه با دانستن اون عددي كه با eac ما در سايت uscıs وارد ميكنيم پيغام ميده. وقتي اون شماره را داشته باشيد ميتونيد هر روز وضعيت كيستون را چككنيد و بفهميد كه جه زماني اپروو شده ايد.
در انتهاي نامه شماره تلفن داده.
با اون شماره تماس بگيريد و حتماً با دادن اسم و ساير مشخصاتتون ميتونيد شمار ه eac را ازشون بگيريد

Case Was Received
On November 3, 2014, we received your Form I-130, Immigrant Petition for Relative, Fiance(E), or Orphan, Receipt Number EAC159*******, and sent you the receipt notice that describes how we will process your case. Please follow the instructions in the notice. If you do not receive your receipt notice by December 3, 2014, please call Customer Service at 1-800-375-5283. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، smpf ، alvan ، behfaza ، حاجی واشنگتن ، پدی ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-04-02 ساعت 00:01)Farnood1234 نوشته:  
(2015-04-01 ساعت 16:31)afsi39 نوشته:  سلام و تشکر مجدد. یعنی جای نگرانی نیست به خاطر گم کردن رسید فرم i130من باید منتظر pdباشم

شما با دانستن تاريخ pd تون ( كه طبق فرمايش شما حدود سپتامبر وارد امريكا شديد و بعد از دو هفته برگشتيد بايد همان حول و هوش اواخر سپتامبر ٢٠١٤ باشد ) بايد منتظر زمان كارنت شدنتون از طريق سايت بولتين ويزا باشيد كه البته حالا حالا ها مونده تا نوبتتون بشه. چون اگر حدود سپتامبر ٢٠١٤ باشيد الان سايت بولتين تازه تا اول آگوست ٢٠١٣ را براي مصاحبه دعوت كرده است.( اين توضيح كاربرد و استفاده از تاريخ pd )
اما اون چيزي كه الان بايد منتظرش باشيد ايميلي است كه مبني بر اپروو شدن شما مياد. كه بايد بعد از دريافت اون يك سري مدارك كه خواستند با يك مبلغ پول و .... مجدداً براي nvc بفرستيد تا اونها براي شما محل سفارتي كه قرار است مصاحبه شويد و كيس نامبرتون را معرفي كنند.

چون شما نامه i797 را گم كرديد و نميدونيد شماره eac 123456678 تون چه عددي است نميتونيد پرونده تون را از طريق uscis پيگيري كنيد كه بدونيد كي اپروو شده ايد.
پس حتماً به دقت ايميل و نامه هاي دريافتي تون را چك كنيد چون شما به ايران برگشتيد به صاحب منزلي كه آدرسش را معرفي كرده ايد تاكيد كنيد كه هر روز جعبه پستي اش را هم چك كند . در ضمن از الان فكر اسپانسر هم باشيد چون شما برگشتيد ايران و اين مسئله ممكناست براتون ايجاد نقص در مدارك كند
البته با تماس تلفني با شمارهuscis هم ميتوانيد مشكلتون را تلفني عنوان كنيد و با دادن ساير مشخصاتتون شماره eac تون را هم بگيريد. يا از وضعيت كيستون كسب اطلاع كنيد. كه البته اكثراًروي انسرينگ است

شماره تماس : ٠٠١٨٠٠٣٧٥٥٢٨٣

00 1 (800) 375-5283
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، alireza51
سلام از پاسخگویی شما امیدوارم خیلی زود موفق به گرفتن ویزا شوید.من 16 سپتامبر وارد امریکا شدم و8 نوامبر از امریکا خارج شدم امید که انچه بهترین است برای همگی ما پیش بیاد واقعا از کمک شما ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، pari pari ، alvan ، پدی ، Farnood1234 ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
خب الحمدالله همه دوستان رو روال افتادند وشکر خدا کلیت موضوعات برای دوستان جا افتاده ما هم جز فشار دادن دکمه تبریک و تشکر کار دیگری نمی توانیم بکنیم.همچنان نظاره گر موفقیتهای شما خواهم بود
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2015-04-03 ساعت 07:40)پدی نوشته:  خب الحمدالله همه دوستان رو روال افتادند وشکر خدا کلیت موضوعات برای دوستان جا افتاده ما هم جز فشار دادن دکمه تبریک و تشکر کار دیگری نمی توانیم بکنیم.همچنان نظاره گر موفقیتهای شما خواهم بود
سلام به دوست و پيشكسوت خوبم پدي عزيز. من تمام نوشته هاتون را خوندم. در واقع من بيشتر ميخوانم تا بنويسم . تعطيلات بود و تاپيك خالي بود خواستيم دوستمون بي جواب نماند و لذا ما فقط داريم در حضور شما درس پس ميديم . همونطور كه فرموديد ما كليات را فهميديم اما هميشه جزئياته كه مهم است و ما واقعاً در اين جزئيات به حضور و راهنمايي هاي شما دوست دلسوز و مهربان محتاجيم.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
باسلام خدمت تمام عزیزان
من یه سوالی داشتم میخواستم از همه عزیزان که راهنمایی بفرمایید
همسر من تازه دیروز کارهای من را انجام دادن و فرم ها را ارسال کردن .....میخواستم بدونم روند کار به شکلی هست و چند مرحله داره و این پروسه زمانی تا رسیدن به سفارت جه مدت طول می کشه (هم خوش بینانه و هم بد بینانه) عذرخواهی می کنم اگر این سوالم تکراری هست......باز هم ممنونم از پاسخ شما دوستان

Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
I-130 & I-797 & 420$ & priority number = ۲۰۱۵/04/01
----------------( Estimates )----------------
Approved = ۲۰۱۵/08
Case Number = ۲۰۱۵/09
Invoice ID Number: ۲۰۱۶/01
۲۰۱۶/02 = DS261 + 120$
۲۰۱۶/03 = DS260 + 325$
Current Visa Bulletin = ۲۰۱۶/06
Interview = ۲۰۱۶/۱۰
Entering USA (No Clearance) = ۲۰۱۶/11
ٍEntering USA (Clearance) = 2017/02
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، rezahoorjandi ، pari pari ، smpf ، reasonable ، alireza51
(2015-04-02 ساعت 00:01)Farnood1234 نوشته:  
(2015-04-01 ساعت 16:31)afsi39 نوشته:  سلام و تشکر مجدد. یعنی جای نگرانی نیست به خاطر گم کردن رسید فرم i130من باید منتظر pdباشم

شما با دانستن تاريخ pd تون ( كه طبق فرمايش شما حدود سپتامبر وارد امريكا شديد و بعد از دو هفته برگشتيد بايد همان حول و هوش اواخر سپتامبر ٢٠١٤ باشد ) بايد منتظر زمان كارنت شدنتون از طريق سايت بولتين ويزا باشيد كه البته حالا حالا ها مونده تا نوبتتون بشه. چون اگر حدود سپتامبر ٢٠١٤ باشيد الان سايت بولتين تازه تا اول آگوست ٢٠١٣ را براي مصاحبه دعوت كرده است.( اين توضيح كاربرد و استفاده از تاريخ pd )
اما اون چيزي كه الان بايد منتظرش باشيد ايميلي است كه مبني بر اپروو شدن شما مياد. كه بايد بعد از دريافت اون يك سري مدارك كه خواستند با يك مبلغ پول و .... مجدداً براي nvc بفرستيد تا اونها براي شما محل سفارتي كه قرار است مصاحبه شويد و كيس نامبرتون را معرفي كنند.

چون شما نامه i797 را گم كرديد و نميدونيد شماره eac 123456678 تون چه عددي است نميتونيد پرونده تون را از طريق uscis پيگيري كنيد كه بدونيد كي اپروو شده ايد.
پس حتماً به دقت ايميل و نامه هاي دريافتي تون را چك كنيد چون شما به ايران برگشتيد به صاحب منزلي كه آدرسش را معرفي كرده ايد تاكيد كنيد كه هر روز جعبه پستي اش را هم چك كند . در ضمن از الان فكر اسپانسر هم باشيد چون شما برگشتيد ايران و اين مسئله ممكناست براتون ايجاد نقص در مدارك كند
البته با تماس تلفني با شمارهuscis هم ميتوانيد مشكلتون را تلفني عنوان كنيد و با دادن ساير مشخصاتتون شماره eac تون را هم بگيريد. يا از وضعيت كيستون كسب اطلاع كنيد. كه البته اكثراًروي انسرينگ است

شماره تماس : ٠٠١٨٠٠٣٧٥٥٢٨٣

00 1 (800) 375-5283

سلام
مطمئنید که دقیقاً بعد از اپروو شدن باید پول و مدارک رو بفرستیم تا سفارتمون رو برامون تعیین کنند؟ یا اینکه این مراحل مال زمانهای دورتر و بعدتره؟
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، reasonable ، alireza51
(2015-03-31 ساعت 23:50)sam11 نوشته:  سلام دوستان
ما الان ایروان هستیم امروز جواب آزمایشها را گرفتیم و فردا صبح به امید خدا و دعای خیر دوستان راهی سفارت میشویم دعا کنید گیر الکی ندهند و دیگه مدارک نخواهند تمام بشه بره علاوه بر همه چیز ما چند برابر هزینه کردیم امیدوارم که نتیجه بخش باشد به هر حال ارزشش رادارد. به امید موفقیت همه دوستان شبتان به خیر التماس دعا

سلام به شما دوست عزیز
چه خبرا؟ همه چیز خوب پیش میره؟ از ارمنستان و سفارت و مصاحبه بگید برامون. خوش خبر باشید دوست عزیز. بی صبرانه منتطریم.
راستی همسرتون الان امریکا هستند؟
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، Shahabpk ، پدی ، USA2014 ، pari pari ، smpf ، reasonable ، Nooshinsalamat ، alireza51
(2015-03-29 ساعت 11:27)sce نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 10:07)romance33 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 23:12)حاجی واشنگتن نوشته:  دارم از کنجکاوی می ترکم!Big Grin واقعا واقعا دیگه منصرف شدین برای رفتن به آمریکا یا اینکه خبرایی هست؟ توی تاپیک های مختلف رد پاتونو دیدم گفتم شاید دارین بار و بنه رو می بندین!!!WinkCool
حاجیییییییییییییییییی Big Grin من که از ته دل نمیخوام بیخیال بشم ولی وقتی همسر جان تصمیمشون برای برگشت نیست خوب من هم تابع ایشون هستم. رد پای نامحسوس من در همه تاپیک ها هست Big Grin و صرفا سر میزنم که هم از حال دوستان با خبر باشم و هم اگر کمکی از دستم بربیاد بتونم براشون انجام بدم. در رابطه با پرونده خودم تقریبا داره یکسال میشه که دیگه پیگیریش نکردم و فکر میکنم که همین روزاست که کلاً باطل بشه. ولی من جسته و گریخته هنوزم توی این تاپیکها سر میزنم مخصوصا اینجا که برای من کورسوی امیدی است واسه دیدن دوستان خوب قدیمی.
دوستان قديمي هيچوقت فراموش نميشن.
من هم جسته گريخته به دنبال رد پاي يه آشنا مي گردم.
راستی کجان این اشناهای بی معرفت قدیمی !! Big Grin دیگه سر نمیزنن انگار با برفای زمستون آب شدن رفتن دنبال یه لقمه هات داگ !!!
بابا رومنس یه جذبه ای ، اخمی چیزی به خرج بده ، همین همسر جان گفت نه!! اگه بعد از اینکه دیر شد ، نظرش برگرده چی؟ هر چند تو خودت ماشاا... عاقلی Wink
راستی سال نو همه بزرگواران مبارک ، ما که داریم تازه یک شنبه میریم سیزده بدر ، میگن هوا خوب ولی احتمالا میدونید که نیویورک دو چیزش به غیر قابل پیش بینی بودن معروف ، مردمش و اب و هوا!!!!!
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
سلام بر همگی ما هم اپروو شدیم
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
پاسخ
(2015-03-29 ساعت 11:19)rezahoorjandi نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 15:02)Farnood1234 نوشته:  سلام دوستان. سال جديد را به همگي تبريك ميگم. ظاهراً دوستاني كه pd شون در اكتبر بوده اكثراً اپروو شدند. آيا كساني كه نوامبر اقدام كردند اپروو شدند ؟ ما كه هنوز چشم انتظاريم.
من هر روز سايت را چك ميكنم و فقط همون پيام هميشگي كه مدارك شما در تازيخ ٣ نوامبر رسيده را دريافت ميكنم Sad
اين انتظار داره ما را داغون ميكنه. تازه يكسال ديگه اش هم مونده. تازه ٦ ماه گذشته Sad(
با تبریک سال نو خدمت شما و همسر گرامیتونSmile
امید به خدا این انتظارها نیز به سر خواهد آمد. موفق و پیروز باشید Smile
با سلام دوست عزیز ما 26nov بودیم اپروو شدیم به تاریخ 24march
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
پاسخ
(2015-04-04 ساعت 09:37)عاطفه سروش نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 15:02)Farnood1234 نوشته:  سلام دوستان. سال جديد را به همگي تبريك ميگم. ظاهراً دوستاني كه pd شون در اكتبر بوده اكثراً اپروو شدند. آيا كساني كه نوامبر اقدام كردند اپروو شدند ؟ ما كه هنوز چشم انتظاريم.
من هر روز سايت را چك ميكنم و فقط همون پيام هميشگي كه مدارك شما در تازيخ ٣ نوامبر رسيده را دريافت ميكنم Sad
اين انتظار داره ما را داغون ميكنه. تازه يكسال ديگه اش هم مونده. تازه ٦ ماه گذشته Sad(

خيلي بهتون تبريك ميگم و خوشحالم كه كارتون داره به سرعت پيش ميره. . من ٣ نوامبر هستم اما هنوز اپروو نشدم. نميدونم اين همسر من توي كدوم مركز براي من درخواست داده كه همه كارهاش گازوئيلي است. نامه i797 من هم يكماه طول كشيد تا اومد.
كلاً انكار مسئولش يك پيرمرداست كه تا پرونده من را ورق ميزنه خوابش ميگيره. بعد دوباره كه بيدار ميشه از اول بايد بخونه. خلاصه كه اين سيكل تكرار ميشه هر روز Wink
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alvan ، پدی ، pari pari ، smpf ، sce ، عاطفه سروش ، Nooshinsalamat ، USA2014 ، sam11 ، alireza51
(2015-04-04 ساعت 09:13)عاطفه سروش نوشته:  سلام بر همگی ما هم اپروو شدیم

خدا رو شكر. تبريك ميگم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
(2015-04-04 ساعت 11:50)Farnood1234 نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 09:37)عاطفه سروش نوشته:  

خيلي بهتون تبريك ميگم و خوشحالم كه كارتون داره به سرعت پيش ميره. . من ٣ نوامبر هستم اما هنوز اپروو نشدم. نميدونم اين همسر من توي كدوم مركز براي من درخواست داده كه همه كارهاش گازوئيلي است. نامه i797 من هم يكماه طول كشيد تا اومد.
كلاً انكار مسئولش يك پيرمرداست كه تا پرونده من را ورق ميزنه خوابش ميگيره. بعد دوباره كه بيدار ميشه از اول بايد بخونه. خلاصه كه اين سيكل تكرار ميشه هر روز Wink
خیلی ممنون انشاله کار شما هم بزودی انجام می شه ظاهرا پرونده هایی که از لس انجلس اقدام شده روند تندتری داشته

(2015-04-05 ساعت 01:58)pari pari نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 09:13)عاطفه سروش نوشته:  سلام بر همگی ما هم اپروو شدیم

خدا رو شكر. تبريك ميگم

خیلی ممنونم پری پری عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، pari pari ، rezahoorjandi ، alvan ، smpf ، Farnood1234 ، reasonable ، USA2014 ، sam11 ، alireza51
.......................................
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alvan ، reasonable ، USA2014 ، smpf ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان