کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام دوستان برای یکی از دوستان ایمیلی اومده که باید فرم i485 را پر کنه ایشون الان نزدیک 20 روز هست که اپروو شدن . ولی واسه خود من چندروز پیش یک ایمیل البته واسه وکیلم اومده و ایشون واسه من فرستادن که از طرف nvc هست که کیس نامبر ان وی سی را مشخص کرده و نوشته که فعلا واجد صلاحیت نیستید تا زمانیکه کیستون بر اساس تاریخ پی دی کارنت بشه و بولتن ویزا را چک کنید میخواستم ببینم کدوم یکی روال طبیعی داره پیش میره?
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، Nooshinsalamat ، pari pari ، reasonable ، USA2014 ، smpf ، romance33 ، alireza51
ايميلي كه واسه دوستمون اومده اينه
NEXT STEP AFTER PETITION FOR ALIEN RELATIVE (FORM I-130)

Based on your recent family based Green Card (I-130) application, the possible next step for many immigrants is:

Adjustment of Status (Form I-485)

Beneficiaries residing within the U.S. will need to file an I-485, and they can begin filling out that application immediately. (Although you cannot file the I-485 until both the I-130 petition is approved and a visa number becomes available.)
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، pari pari ، reasonable ، USA2014 ، smpf ، rezahoorjandi ، romance33 ، alireza51
.......................................
پاسخ
تشکر کنندگان: USA2014 ، smpf ، alireza51
دوستان اپرو شدن یعنی چی؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alireza51
سلام دوستان بزرگوار
بالاخره دستور پرداخت $ 120 من هم امروز واسم ایمیل شد و از الان دارم مراحل ان را مرور میکنم امید وارم که به مشکلی بر نخورم والا پیش کسوتان help me pls . ممنون از همگیتان
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
سلام به همه ی دوستان
نامه ی NVC برای من هم اومد تو نامه کیس نامبر و اسم کیس و درخواست دهنده هست
شرح نامه به این صورت که نوشته: در حال حاضر ،در حال حاضر ،ویزا در دسترس نیست به دلیل متقاضیان زیاد و حتی نوشته که امکان داره این پروسه چندین سال طول بکشه ولی این ها همه در حد توصیه است و نگرانی نداره و حتی باز هم گفته که در دسترس باشین واگر آدرس و شرایط تون عوض شد به ما اعلام کنید.

برای همه آرزوی وصال دارم
2014AS41XX/ ابوظبی/20April
بنده دریافت ویزا: 20 آپریل همسر: بازمانده 2014
ورود به امریکا : 3 اکتبر به مقصد لس آنجلس
دریافت ssn بعد از یک هفته
بعد از 28 روز دریافت Green Card
پاسخ
(2015-04-07 ساعت 01:00)tina alin نوشته:  دوستان اپرو شدن یعنی چی؟

یعنی پروندتون از uscis یک مرحله پیشرفت میکنه و میره به NVC و در اونجا باید منتظر مراحل بعدی و کارنت شدن باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
(2015-04-07 ساعت 12:07)romance33 نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 01:00)tina alin نوشته:  دوستان اپرو شدن یعنی چی؟

یعنی پروندتون از uscis یک مرحله پیشرفت میکنه و میره به NVC و در اونجا باید منتظر مراحل بعدی و کارنت شدن باشین.

سلام دوست عزیزromance33' الان کیس نامبر ما از ان وی سی اومده و اینطور که من در امضای شما میبینم شما 8 اکتبر 2013 کیس نامبرتون گرفتید و 14 اکتبر فرم 261 را پر کردین درسته؟ میشه یه توضیحی بفرمایید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، alvan ، پدی ، smpf ، USA2014 ، rezahoorjandi ، reasonable ، alireza51
(2015-04-07 ساعت 12:30)reza16 نوشته:  سلام دوست عزیزromance33' الان کیس نامبر ما از ان وی سی اومده و اینطور که من در امضای شما میبینم شما 8 اکتبر 2013 کیس نامبرتون گرفتید و 14 اکتبر فرم 261 را پر کردین درسته؟ میشه یه توضیحی بفرمایید ممنون

دوست عزیز این مال سال گذشته بود که روند کار خیلی سریع داشت پیش میرفت. اون موقع چون من کارنت بودم به محض اینکه نامه کیس نامبرم اومد همزمان با اون اینویس نامبر های من برای پرداخت هم اومد و بعد از اولین پرداخت تونستم مراحل رو یکی یکی پیش ببرم. ولی اینم بگم شما تو پروسه مهاجرت اصلاً نمیتونی دو تا کیس پیدا کنی که شرایطشون مثل هم باشه. براتون آرزوی موفقیت دارم.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
(2015-04-07 ساعت 10:56)MOHAMMADKHANI نوشته:  سلام به همه ی دوستان
شرح نامه به این صورت که نوشته: در حال حاضر ،در حال حاضر ،ویزا در دسترس نیست به دلیل متقاضیان زیاد و حتی نوشته که امکان داره این پروسه چندین سال طول بکشه ولی این ها همه در حد توصیه است و نگرانی نداره و حتی باز هم گفته که در دسترس باشین واگر آدرس و شرایط تون عوض شد به ما اعلام کنید.

برای همه آرزوی وصال دارم
حاج خانوم به سلامتی ان شاا...Big Grin حاجی تون 6 آپریل کیس نامبر بالاخره گرفت، افتادیم ایروان Cool

پاسخ
دوستان عزیز من 2 ماه دیگه دوباره به امریکا میرم و پاس سفید میگیرم میخوام از کسانی که تجربشو داشتن بپرسم
1.چند وقت باید اونجا باشم تا پاس سفیدمو بگیرم
2. این قضیه بعدا باعث نمی شه به شوهرم ویزا ندن؟
3.آیا کسی هست که بدون اینکه اونجا زندگی کرده باشه تونسته باشه همسرشو ببره؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، smpf ، rezahoorjandi ، reasonable ، alireza51
You may use this e-mail message in lieu of an appointment letter.

Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date.
On the day of your interview, please bring the following documents to our office and hand them to the Consular Assistant in the following order:
□ DS-260 Form (please visit https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx) and barcode page
□ Passport pickup location receipt (please visit https://usvisa-info.com/en-TR/selfservic...nformation)
□ A copy of I-864/I-134 for all family members is required.
□ Proof of petitioner’s domicile in the US (please click on http://travel.state.gov/visa/immigrants/...183.html#3 or http://www.uscis.gov/files/form/i-864instr.pdf for detailed information on the domicile requirement).
با سلام خدمت دوستان عزيز بعد از كلى آماده شدن براى روز مصاحبه امروز از سفارت انكارا براى من همچيه ايميلى امده
ممنون ميشم اگر مينونيد سريع راهنماييم كنيد چون وقت كمى دارم 2هفته تا مصاحبه كل مداركم را اماده كردم يكدفعه اين ايميل برام امروز امد ميشه دقيق بگيد چى خواسته ايا من كه سال2010 كل هزينه ها را پرداخت كردم دوباره بايد پول بدم و اين رجيستر كردن پاسپورت چه كارى هست كه بايد انجام بديم و پستى كه در انكارا بايد انتخاب كنيم كه نزديك ميدان كيزي لاى باشه ممنون ميشمf4. هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-04-07 ساعت 12:47)حاجی واشنگتن نوشته:  

برای همه آرزوی وصال دارم
حاج خانوم به سلامتی ان شاا...Big Grin حاجی تون 6 آپریل کیس نامبر بالاخره گرفت، افتادیم ایروان Cool

مبارك باشه حاج آقاSmile
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
(2015-04-07 ساعت 21:03)pari pari نوشته:  

برای همه آرزوی وصال دارم

مبارك باشه حاج آقاSmile

سلام پری جان، خوبی... مرسی وقتی ایمیل اومد واقعا ذوق مرگ شدم! Big Grin امیدوارم که همگی بازمانده ها به خانواده هاشون بپیوندن، راستی کیس نامبر شما نیومده؟!

پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، smpf ، alvan ، USA2014 ، rezahoorjandi ، reasonable ، جواد حبيبي ، romance33 ، ali_gh ، sam11 ، alireza51
(2015-04-07 ساعت 21:21)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 21:03)pari pari نوشته:  

برای همه آرزوی وصال دارم

مبارك باشه حاج آقاSmile

سلام پری جان، خوبی... مرسی وقتی ایمیل اومد واقعا ذوق مرگ شدم! Big Grin امیدوارم که همگی بازمانده ها به خانواده هاشون بپیوندن، راستی کیس نامبر شما نیومده؟!

نه هنوز نيومده، براى شما ايميل اومده يا نامه؟؟؟
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان