کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
......................................
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، reasonable ، khmp ، alireza51
سلام بر همه دوستان
با عرض معذرت بخاطر اینکه شما را از نتیجه مصاحبه با خبر نکردم طبق معمول ما هم FBIچک خوردیم اما با کلی ایراد و اشکال
اول اینکه به کوچولو هم ویزا ندادند و ایراد گرفتند که باید عکس جدید بگیرد.کسی که مدارک را چک میکرد یک خانم جوان ایرانی ارمنی بود که بسیار عصبی برخورد کرد و همش ایراد میگرفت اول از هر چیز از عکس کوچولو بعد مدارک اسپانسر که در این مورد حق داشت و اسپانسر ما مدارک مالیاتی سال 2012 را بجای 2013 فرستاده بود که وقتی خودم متوجه شدم شوکه شدم با چقدر هزینه که برای پست مدارک داده بودم اشتباه فرستاده بود و خواستند بجز او یک اسپانسر دیگر معرفی کنم!
وچرا کارت معافی را جدید نگرفتی !پاسپورتتان 8 ماه دیگر بیشتر وقت ندارد چرا جدید نگرفتید! سوء پیشینه هم اصلا نگاه نکردند این همه وقت گذاشتم تا توانستم بگیرم!
بعد نوبت مصاحبه شد یک آقای جوان ریشی انجام میداد و گفت چرا خانمتان مدارکی که اثبات کند در آمریکا است ندارد اگر پیش شماست چرا میخواهید بروید؟ در آخر گفت باید یک نامه بنویسد و دلایل قانع کننده ای برای این که آنجا نیست بیاورد.و پرسید چرا ویزا ندادند در لاتاری که توضیح دادم تحقیقاتشان به آخر سپتامبر رسید و کامل نشد قبول کرد.و برگه آبی را دستم دادند و گفتند زمان کلیر شدن مدارک خواسته شده را بیاورید
امان از دست اسپانسرم که خدای ادعاست اما ......
ببخشید طولانی شد التماس دعا
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
امروز ١٣ آپريل هست و هنوز بولتين ويزا آبديت نشده. خدا كنه حالا كه اينقدر دير آبديت ميشه حداقل سه ماه جلو بيفته
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
(2015-04-13 ساعت 15:37)sam11 نوشته:  سلام بر همه دوستان
با عرض معذرت بخاطر اینکه شما را از نتیجه مصاحبه با خبر نکردم طبق معمول ما هم FBIچک خوردیم اما با کلی ایراد و اشکال
اول اینکه به کوچولو هم ویزا ندادند و ایراد گرفتند که باید عکس جدید بگیرد.کسی که مدارک را چک میکرد یک خانم جوان ایرانی ارمنی بود که بسیار عصبی برخورد کرد و همش ایراد میگرفت اول از هر چیز از عکس کوچولو بعد مدارک اسپانسر که در این مورد حق داشت و اسپانسر ما مدارک مالیاتی سال 2012 را بجای 2013 فرستاده بود که وقتی خودم متوجه شدم شوکه شدم با چقدر هزینه که برای پست مدارک داده بودم اشتباه فرستاده بود و خواستند بجز او یک اسپانسر دیگر معرفی کنم!
وچرا کارت معافی را جدید نگرفتی !پاسپورتتان 8 ماه دیگر بیشتر وقت ندارد چرا جدید نگرفتید! سوء پیشینه هم اصلا نگاه نکردند این همه وقت گذاشتم تا توانستم بگیرم!
بعد نوبت مصاحبه شد یک آقای جوان ریشی انجام میداد و گفت چرا خانمتان مدارکی که اثبات کند در آمریکا است ندارد اگر پیش شماست چرا میخواهید بروید؟ در آخر گفت باید یک نامه بنویسد و دلایل قانع کننده ای برای این که آنجا نیست بیاورد.و پرسید چرا ویزا ندادند در لاتاری که توضیح دادم تحقیقاتشان به آخر سپتامبر رسید و کامل نشد قبول کرد.و برگه آبی را دستم دادند و گفتند زمان کلیر شدن مدارک خواسته شده را بیاورید
آن شاله کار شما درست میشود.نکته مهمی که سام عزیز فرمودند مدارک اقامت همسر در آمریکا خیلی مهمه.یعنی باید بتواند ثابت کند که همسر در حال حاضر در امریکاست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2015-04-13 ساعت 20:00)پدی نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 15:37)sam11 نوشته:  سلام بر چرا خانمتان مدارکی که اثبات کند در آمریکا است ندارد اگر پیش شماست چرا میخواهید بروید؟ در آخر گفت باید یک نامه بنویسد و دلایل قانع کننده ای برای این که آنجا نیست بیاورد.و پرسید چرا ویز نشد قبول کرد.و برگه آبی را دستم دادند و گفتند زمان کلیر شدن مدارک خواسته شده را بیاورید
آن شاله کار شما درست میشود.نکته مهمی که سام عزیز فرمودند مدارک اقامت همسر در آمریکا خیلی مهمه.یعنی باید بتواند ثابت کند که همسر در حال حاضر در آمریکاست

ولی خوب در نهایت ازشون قبول کردن که در امریکا حضور ندارن درسته?
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، reasonable ، smpf ، alvan ، sce ، sam11 ، alireza51
ناراحت شدم دوست عزيز.ايشالا كه هرچه زودتر كليير بشيد
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
اول سپتامبر?
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
بولتون ویزا بالاخره زحمت کشید و یک ماه رفت جلو.
خسته نباشه واقعا
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
ناراحت شدم دوست عزيز.ايشالا كه هرچه زودتر كليير بشيد
جا مانده از لاتارى 2014

2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، smpf ، alvan ، پدی ، ali_gh ، hamid_fs3 ، sam11
(2015-04-14 ساعت 01:05)reasonable نوشته:  بولتون ویزا بالاخره زحمت کشید و یک ماه رفت جلو.
خسته نباشه واقعا

بازم خدا رو شكر كه جلو ميره و عقب گرد نداره
جا مانده از لاتارى 2014

پاسخ
کسی اینجا میدونه برای لاتاری آسیا تا چه شماره‌ای اعلام کردن؟ یعنی مثل سال قبل تا ۱۳۰۰۰ هست یا کمتر؟ آخه خیلی دیر دارن جلو میرن که

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، reasonable ، sam11 ، alireza51
(2015-04-09 ساعت 04:14)sce نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 11:34)tina alin نوشته:  دوستان عزیز من 2 ماه دیگه دوباره به آمریکا میرم و پاس سفید میگیرم میخوام از کسانی که تجربشو داشتن بپرسم
1.چند وقت باید اونجا باشم تا پاس سفیدمو بگیرم
2. این قضیه بعدا باعث نمی شه به شوهرم ویزا ندن؟
3.آیا کسی هست که بدون اینکه اونجا زندگی کرده باشه تونسته باشه همسرشو ببره؟
شما اگه تاپیک پاس سفید رو بخونین همه چیز دستگیرتون میشه.
1-شما اگه مدارک رو آماده کنین و تا رسیدین اونا رو پست کنین فکر کنم مجموعا یه یه ماهی طول میکشه که کل کاراتون راه بیوفته.البته ایالت به ایالت فرق داره.
2-خیر.این قضیه ربطی به همسرتون نداره و پرونده ایشون روال قانونی خودش رو میره.
3-منظورتون رو از بدون اینکه زندگی کنه رو نفهمیدم.اما من یکی از بستگان رو میشناسم که از زمان گرفتن گرین کارت تو سال 2007 تا الان مجموعا 10 ماه هم اینجا نمونده.الان کیس دختر ایشون که تو سال 2007 به خاطر بالای بیست و یک سال نتوستن باهاشون بیاین،برای ماه می امسال دعوت به مصاحبه شده.پس معلوم میشه حتی 3 بار پاس سفید گرفتن ایشون هیچ تاثیری در روند پرونده دخترشون نداشته.حالا شما می تونین این قضیه رو به همسر هم تعمیم بدین.
البته دوستان با تجربه بهتر می تونن نظر بدن.
موفق باشین.

مرسى از پاسختون دوست عزيز منظورم از زندگى اين بود كه شنيدم وقتى همسر به سفارت ميره شما بايد در آمريكا باشى و علاوه بر اون مگه مدارك مالياتى و اجاره خونه و غيره از همسر نمى خوان؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، smpf ، alvan ، جواد حبيبي ، sam11 ، alireza51
..........................................
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، ali_gh ، smpf ، alvan ، reasonable ، جواد حبيبي ، sam11 ، alireza51
سلام به همگی
پرداخت 325 دلار برای من هم باز شده.
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
(2015-04-14 ساعت 20:47)ali_gh نوشته:  سلام به همگی
پرداخت 325 دلار برای من هم باز شده.
بهتون تبریک میگم؛ امیدوارم بقیه مراحلم به خوبی پیش بره
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
تشکر کنندگان: USA2014 ، Nooshinsalamat ، smpf ، ali_gh ، alvan ، pari pari ، hamid_fs3 ، جواد حبيبي ، sam11 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان