کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام دوستان، امروز نامه کیس نامبر ما هم از NVC اومد خدا رو شکر، فقط یه سوال از دوستای با تجربه ،
الان که تو قسمت CHOOSE AN AGENT میرم بجز کیس نامبر یه چیز دیگه Invoice ID Number هم میخواد، میشه بگید اون چیه و از کجا میشه فهمیدش؟
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
(2015-05-26 ساعت 15:14)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان، امروز نامه کیس نامبر ما هم از NVC اومد خدا رو شکر، فقط یه سوال از دوستای با تجربه ،
الان که تو قسمت CHOOSE AN AGENT میرم بجز کیس نامبر یه چیز دیگه Invoice ID Number هم میخواد، میشه بگید اون چیه و از کجا میشه فهمیدش؟
تبریک بابت دریافت نامه
تا اینجا که من فهمیدم، وقتی یک ویزای برای شما در نظر گرفته شود یک نامه حاوی ID و پرداخت 120$ و خواست تکمیل فرم D261 برای شما فرستاده می شود.
فعلا باید منتظر بمانید چون فرایند F2A سریع شده است ولی سهمیه ویزاهای سالیانه تغییر محسوسی نکرده است.
اگر برای سال 2015 ویزایی به شما برسد تا 6 ماه آینده نامه دوم را می گیرید واله می رود برای 2016.
ادامه فرایند تا سفارت بین 4 تا 6 ماه بعد دریافت نامه دوم است.
کیلیرنس هم با خداست.
در امضای خودم حدودی از مراحل آتی نوشته شده است، امیدوارم همه دوستان زودتر به خانواده هایشان برسند، خیلی روزهای سختی را سپری می کنیم مخصوصا کسانی که فرزند هم دارند.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، hamid_fs3 ، alvan ، پدی ، peymanpakd ، rezahoorjandi ، iraj.im ، sam11
(2015-05-25 ساعت 19:50)خانوم دکتر 3 نوشته:  بله دوست عزیز وزمونت بوده ولی ماه قبل بهمون نامه دادن و گفتن میفرستن یک مرکر دیگه با اختیارات ویژه که کارو تسریع کنن و بعد از اون بود که به سرعت اپرو شدیم و خیلی زود کیس نامبر و اینویس نامبر دادن ولی الان نمیتونیم ایجنت انتخاب کنبم و 120 دلارو بربزیم.
با توجه به زمان ثبت نام و نامه فعلی شما، به شما یک ویزا در 2015 اختصاص داده شده است.
فرآیند گروه نزدیک 2 سال شده است.
لذا در صورتی که همه چیز خوب پیش برود انشالله شما بهار 1395 آمریکا خواهید بود.(شاید هم زودتر)
مهم سهمیه ویزاست که به شما اختصاص داده شده است.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، alvan ، پدی ، smpf ، Nooshinsalamat ، rezahoorjandi ، sam11
سلام دوستان امروز به ما ایمیل زدنند که ویزای توریستی همسرم اماده هست ومی توانیم پاسپورت را بفرستیم .دوستان اقدام کنید حتما موفق می شوید تاریخ مصاحبه همسرم 15 بهمن 93 بود وجا مانده 2014 سفارت هم دبی بود
پاسخ
(2015-05-26 ساعت 23:24)ارشا نوشته:  سلام دوستان امروز به ما ایمیل زدنند که ویزای توریستی همسرم اماده هست ومی توانیم پاسپورت را بفرستیم .دوستان اقدام کنید حتما موفق می شوید تاریخ مصاحبه همسرم 15 بهمن 93 بود وجا مانده ۲۰۱۴ سفارت هم دبی بود

سلام مبارك تون باشه
آيا شما فرم اي ١٣٠ رو قبل مصاحبه پر كرده بوديد ؟ يعني تاريخ پرونده خانوادگي تون چه تاريخيه؟
انشالله زودتر كنار خانواده خوش بگذره و ديگه نياز نيست احتمالا برگرديد و با گرفتن وكيل و تكميل فرم چنج آف استاتوس ميتونيد آنجا كارهاتون را دنبال كنيد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
ممنون دوستان خوب بله قبلا پرونده همسرم باز شده بود همسر پرونده اش برای تاریخ3 اذزماه استار خورد ومصاحبه اش 15 بهمن ماه مصاحبه ویزای توریستی داشت شما دوستان وکیل در لوس انجلس می شناسید ایا بدون وکیل می توانیم خودم ادامه بدهیم یعنی فرم ها را پر کنم لطفا اگر کسی اطلاعات داره توضیح بده ممنون ممنون امیدوارم همه به زودی پیش خانوادهایشان باشند
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، حاجی واشنگتن ، alvan ، Nooshinsalamat ، پدی ، USA2014 ، rezahoorjandi ، sam11 ، alireza51
ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان، لطفا راهنمایی بفرمایید مراحل و نحوه اخذ وقت از سفارتهارو جهت ویزای توریستی، در صورت امکان اگه مفصل توضییح بدید ممنون میشم، بامید موفقیت همه عزیزان مهاجر. بعنوان مثال: کدوم سفارت، کدوم سایت، کدوم فرم؟ ای کاش چند ماه پیش همه گی شانسمونو امتحان میکردیم.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، پدی ، USA2014 ، rezahoorjandi ، sam11 ، alireza51
سلام دوستان شما باید فرم D160 را پرکنید برای وقت سفارت بعد از پر کردن در خود سایت در خواست وقت می کنید البته برای وقت گر فتن باید 160 دلار واریز کنید مهسر من سفارت دبی رفت این به خودتان بستگی دارد کدام سفارت را انتخاب کنید البته دوسان از این نمی شه پول واریز کرد در هر صورت اگر خواستید اژانسی که اشنای من هست را می توانم معرفی کنم مهمسرم خودش فرم را پر کرد ولی بقیه کارها را ین دوستمان در اژانس هواپیمایی کرد به امید روزی که همه در کنار خانواده باشند
پاسخ
سلام دوستان
Nvc جواب ايميل همسرم رو امروز داده كه شامل كيس نامبر و اينويس نامبره. براى دوستان ديگه هم كه نامه شون اومده اينويس نامبر هم دادند؟؟؟
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
(2015-05-28 ساعت 23:41)pari pari نوشته:  سلام دوستان
Nvc جواب ايميل همسرم رو امروز داده كه شامل كيس نامبر و اينويس نامبره. براى دوستان ديگه هم كه نامه شون اومده اينويس نامبر هم دادند؟؟؟

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت هر چه زودترتون، nvc به آدرس ایران ما نامه داده که شامل کیس نامبر هستش و اینویس نامبر نداره. پرونده هامون شهره فرنگه Big Grin
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، alvan ، smpf ، USA2014 ، rezahoorjandi ، جواد حبيبي ، sam11 ، alireza51
(2015-05-29 ساعت 14:34)hamid_fs3 نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 23:41)pari pari نوشته:  سلام دوستان

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت هر چه زودترتون، nvc به آدرس ایران ما نامه داده که شامل کیس نامبر هستش و اینویس نامبر نداره. پرونده هامون شهره فرنگه Big Grin

ممنونم. براى ما كه اصلا نامه اى نفرستادند. همسرم يك ماه پيش به nvc ايميل زدند كه چرا با گذشت ٣٠ روز از اپروو شدن ، هنوز نامه اى نيومده متعاقب اون هر روز هم با nvc تماس ميگرفتند كه مدام روى پيغامگير ميرفت، بالاخره هفته گذشته جوابشو دادند و كيس نامبر و محل مصاحبه رو گفتند، ديروز هم بعد از يك ماه جواب ايميل رو دادند كه شامل كيس نامبر و اينويس نامبر بود.
جا مانده از لاتارى 2014

2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
از شما عزيزان كه براي همسرتون فرم را پر كرديديه سؤال داشتم راستش فكر كنم يه اشتباه كردم من فرم ds-260را براي پدرم كه تو كتگوري IR5 هست پر كردم در صفحه اول petitioners را انتخاب كردم ولي هيچ اطلاعاتي راجبه petitioner ازم نخواست نميدونم درسته يا نه و اينكه بعد از سابميت كردن فهميدم شماره پلاك آدرس امريكا را اشتباه نوشتم حالا به نظر تون چي كار كنم
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، alireza51
فكر كنم جواب شو خودم فهميدم ، خيلي مهم نيست به اسم كي وارد سايت ميشه در نهايت فرم بايد براساس اطلاعات متقاضي پر بشه و براي تصحيحش هم ميتونيد تماس بگيريد فايل رو براتون باز كنند يا روز مصاحبه اشتباه تو أعلام و تصحيح كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، rezahoorjandi ، Shahabpk ، sam11 ، alireza51
(2015-05-19 ساعت 16:41)alireza51 نوشته:  
(2015-05-19 ساعت 16:30)pari pari نوشته:  سلام دوستان. ظاهرا براى اين قضيه مهاجرت اگه گاهى اوقات خودمون پيگيرى نكنيم از چيزى با خبر نميشيم. همسر من بالاخره تونستند ديروز با nvc تماس بگيرند و در مورد كيسمون سوال كنند كه به دستشون رسيده يانه؟؟خوشبختانه بعد از گرفتن شماره پرونده و مشخصات، كيس نامبر و محل مصاحبه رو به همسرم گفتند و گفتن فعلا منتظر باشيد. جالبه كه تو اين مدت نه به ما ايميلى زدند و نه نامه اى فرستادن در صورتى كه كيس نامبر ما مشخص شده بوده.پيشنهاد ميكنم كه دوستان ديگه هم اين كار رو بكنن،هرچند فعلا قرار نيست كارى كنيم ولى حداقل يكم دلمون خوش ميشه

قابل توجه فرنود عزیز
جناب فرنود باور کنید کار شما هم در جریانه منتها خبر ندادن به شماWink
انشالله اپرو شدید و الان پروندتون تو NVC است، منتظرم خبر خوش بدید همینجا خوشحالمون کنید.
برای ما اپرو با ایمیل خبررسانی شد ولی برای نامه NVC ایمیل نزدن و اگر پاکت نامه رو تو پارکینگ ندیده بودم الان تو بی خبری بودیم.
سلام دوستان،
کیس من هم هنوز بعد از شش ماه اپروو نشده!!! خبری از ایمیل هم نیست. به نظرتون زنگ بزنم USCIS؟
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، pari pari ، smpf ، sam11 ، alireza51
(2015-05-30 ساعت 12:00)rezahoorjandi نوشته:  
(2015-05-19 ساعت 16:41)alireza51 نوشته:  
(2015-05-19 ساعت 16:30)pari pari نوشته:  سلام دوستان. ظاهرا براى اين قضيه مهاجرت اگه گاهى اوقات خودمون پيگيرى نكنيم از چيزى با خبر نميشيم. همسر من بالاخره تونستند ديروز با nvc تماس بگيرند و در مورد كيسمون سوال كنند كه به دستشون رسيده يانه؟؟خوشبختانه بعد از گرفتن شماره پرونده و مشخصات، كيس نامبر و محل مصاحبه رو به همسرم گفتند و گفتن فعلا منتظر باشيد. جالبه كه تو اين مدت نه به ما ايميلى زدند و نه نامه اى فرستادن در صورتى كه كيس نامبر ما مشخص شده بوده.پيشنهاد ميكنم كه دوستان ديگه هم اين كار رو بكنن،هرچند فعلا قرار نيست كارى كنيم ولى حداقل يكم دلمون خوش ميشه

قابل توجه فرنود عزیز
جناب فرنود باور کنید کار شما هم در جریانه منتها خبر ندادن به شماWink
انشالله اپرو شدید و الان پروندتون تو NVC است، منتظرم خبر خوش بدید همینجا خوشحالمون کنید.
برای ما اپرو با ایمیل خبررسانی شد ولی برای نامه NVC ایمیل نزدن و اگر پاکت نامه رو تو پارکینگ ندیده بودم الان تو بی خبری بودیم.
سلام دوستان،
کیس من هم هنوز بعد از شش ماه اپروو نشده!!! خبری از ایمیل هم نیست. به نظرتون زنگ بزنم USCIS؟
حتما تماس بگيريد دوست عزيز. ما هم قبل از اينكه اپروو بشيم تماس گرفتيم كه مطمئن بشيم نقص مدرك نداريم.
جا مانده از لاتارى 2014

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان