کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سوال:
واریز مبلغ 120$ زودتر از موعد تاثیری هم رو روند کار دارد یا نه؟

ظاهرا مراحل چنین است، درسته؟

1- انتخاب ایجنت (حتما تلفنی باید باشه یا روال دیگری هم دارد؟)
2- واریز 120$
3- ارسال فرم DS261
4- ...........................
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، smpf ، alvan ، rezahoorjandi ، جواد حبيبي
سلام بر غیور مردان جامانده کارنت شده.مبارک باشه.هورآاااااااا

پس کجا هستند این دوستان
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2015-06-10 ساعت 23:01)alireza51 نوشته:  سوال:
واریز مبلغ 120$ زودتر از موعد تاثیری هم رو روند کار دارد یا نه؟

ظاهرا مراحل چنین است، درسته؟

۱- انتخاب ایجنت (حتما تلفنی باید باشه یا روال دیگری هم دارد؟)
۲- واریز 120$
۳- ارسال فرم DS261
۴- ...........................
اصلا تا ایجنت انتخاب نکنید نمیتونین پول بریزین اونم خودشون با نامه بهتون میگن همون نامه که اینویس نامبر بهتون میدن.پس زودتر از موعد نمیشه.
انتخاب ایجنت هم الان تلفنیه چون سایت اشکال تکنیکال داره و خودشون اینطوری الان تو سایت تلفن دادن تا اشکالشون برطرف بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، alireza51 ، sam11 ، پدی ، smpf ، alvan ، hamid_fs3 ، rezahoorjandi
(2015-06-10 ساعت 22:27)خانوم دکتر 3 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 21:18)pari pari نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 14:40)خانوم دکتر ۳ نوشته:  سلام به همه ی بزرگواران گروه.
دو تا سوال دارم.
۱. در صورتی که روز مصاحبه ی کیس های f2a که از بازمانده های لاتاری هستند مدارک جوینت اسپانسر ایراد داشته باشه کیس کلا ریجکت میشه یا دوباره یک نوبت دیگه بهش میدن نقیصه را برطرف کنه؟
۲. بعد از پرداخت 120 دلار باز باید منتظر ایمیل از ان وی سی باشیم؟الان انتخاب ایجنت تلفنی شده چون سایت ایراد داره .من هم تلفنی انتخاب کردم بعد هم 120 دلارو تونستم بریزم.ایا این انتخاب ایجنت همان فرم 261 بوده؟

بدون اينكه خودشون بگن شما ١٢٠ دلار رو ريختيد؟؟؟يعنى ما هم بايد اين كار رو بكنيم؟؟؟؟
نه دوست عزیز.همانطور که گفتم اول تلفنی ایجنت انتخاب کردم بعد اجازه دادن پولو واریز کنم.

ميشه لطفا شماره اى كه تماس گرفتيد رو بديد
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، smpf ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان ىک سوال در ماهى که کارنت شدىم در همون ماه مصاحبه مى رىم ىا ممکنه عقبتر بىفته.ما که با داشتن وکىل از فرمهامون چند جا اىراد گرفتند .از اونجاىىکه همسرم دو ماهه امرىکاست و ىک ماهه دىگه بلىط برگشت داره نمى دونىم کى مصاحبه مى رىم که مطابق اون بلىطو عقب بندازىم تا روز مصاحبه همسرم امرىکا باشه ممنون مى شم راهنماىى کنىد.در ضمن اپرو ما 21 اکتبر 2013 هست
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، پدی ، smpf ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-06-10 ساعت 23:26)پدی نوشته:  سلام بر غیور مردان جامانده کارنت شده.مبارک باشه.هورآاااااااا

پس کجا هستند این دوستان

سلام پدي جان
با اجازه بزرگترهاااا، امضا ي خود را عوض كردم و انشالله هفته دوم تير طبق نامه واصله از ان وي سي بايد برم مصاحبه
باميد خدا تك تك همقطاران ٢٠١٣ بايد اماده مصاحبه بشوند
دعا ميكنم سرعت كار براي همه افزايش يابد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2015-06-11 ساعت 07:04)smpf نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 23:26)پدی نوشته:  سلام بر غیور مردان جامانده کارنت شده.مبارک باشه.هورآاااااااا

پس کجا هستند این دوستان

سلام پدي جان
با اجازه بزرگترهاااا، امضا ي خود را عوض كردم و انشالله هفته دوم تير طبق نامه واصله از ان وي سي بايد برم مصاحبه
باميد خدا تك تك همقطاران ٢٠١٣ بايد اماده مصاحبه بشوند
دعا ميكنم سرعت كار براي همه افزايش يابد

تبريك ميگم دوست عزيز. ايشالا كه مصاحبه هم به خوبى انجام ميشه و به زودى به خانوادتون ملحق ميشيد
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، iraj.im ، smpf ، پدی ، حاجی واشنگتن ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان عزیز. امیدوارم کار هممون به خوبی پیش بره و از این زمان انتظار بهترین استفاده رو بکنیم. یه سؤال دارم. آدرسی که در آمریکا برای پتیشنر(خانمم) داده بودیم عوض شده . با توجه به اینکه نامه کیس نامبر اومده، لازمه این تغییر آدرس رو بهشون اطلاع بدیم؟ یا دیگه با اون آدرس کاری ندارن؟ اگه لازم باشه به هر دلیلی از جمله این تغییر آدرس بهشون ایمیل بزنم از این به بعد میتونم با ایمیل خودم مکاتبه کنم؟ ممنون
جا مانده لاتاری 2014 . خانم و دخترم با پاس سفید به ایران برگشتند. PD دسامبر 2014. اولین نامه NVC (اختصاص کیس نامبر) 22 اپریل 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، hamid_fs3 ، پدی ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-06-10 ساعت 23:56)pari pari نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 22:27)خانوم دکتر ۳ نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 21:18)pari pari نوشته:  [quote='خانوم دکتر ۳' pid='623042' dateline='1433931052']
سلام به همه ی بزرگواران گروه.
دو تا سوال دارم.
۱. در صورتی که روز مصاحبه ی کیس های f2a که از بازمانده های لاتاری هستند مدارک جوینت اسپانسر ایراد داشته باشه کیس کلا ریجکت میشه یا دوباره یک نوبت دیگه بهش میدن نقیصه را برطرف کنه؟
۲. بعد از پرداخت 120 دلار باز باید منتظر ایمیل از ان وی سی باشیم؟الان انتخاب ایجنت تلفنی شده چون سایت ایراد داره .من هم تلفنی انتخاب کردم بعد هم 120 دلارو تونستم بریزم.ایا این انتخاب ایجنت همان فرم 261 بوده؟

بدون اينكه خودشون بگن شما ١٢٠ دلار رو ريختيد؟؟؟يعنى ما هم بايد اين كار رو بكنيم؟؟؟؟
نه دوست عزیز.همانطور که گفتم اول تلفنی ایجنت انتخاب کردم بعد اجازه دادن پولو واریز کنم.

ميشه لطفا شماره اى كه تماس گرفتيد رو بديد
[/quot
603-334-0888
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
دوستان 2013 لطفا اطلاع بدید که چند وقت بعد از کارنت شدن وقت مصاحبه را تعیین میکنند.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-06-11 ساعت 11:02)سوشا نوشته:  دوستان ۲۰۱۳ لطفا اطلاع بدید که چند وقت بعد از کارنت شدن وقت مصاحبه را تعیین میکنند.ممنون

تقريبا شش ماه قبل از كارنت شدن مكاتبات ان وي سي براي پرداخت ها و ارسال مدارك آغاز ميشود،
به نظر من و جمعبندي شخصي خودم اينه كه:
به محض بررسي مدارك و رفع اشكال ها (حتي تايپي و درج اعداد و تعداد نفرات غلط و مدارك مالياتي و توضيحاتي كه بايد براي ان نوشته شود و مدارك مالي كه در فرم اي ٨٦٤ بايد درست درج شود و ايرادهاي متنوع در ان وي سي) ان وي سي يا مدارك و تاييد به سفارت ميفرستد و يا با ذكر نكاتي از شما ميخواهد تصحيح شده نواقص را به سفارت ببريد، حال اگر سفارت وقت داشته باشد حتي در مواردي قبل كارنت شدن و در اكثر موارد در ماه ايي كه كارنت شديد، وقت به شما ميدهد، ولي اگر رفع نقص در ان وي سي طول بكشد خواه ناخواه كمي وقت مصاحبه عقب ميافتد ولي سعي ميكنن افراد در ماه كارنت شدن شان و يا ماه بعدي مصاحبه شوند،

به هر صورت ودر كل ميتوان گفت اصلا ما نميتوانيم شرايطي كه پيش خواهد آمد رو حدس بزنيم و استثناء انقدر رخ ميدهد كه بهتر است زياد به اين موضوع ها فكر نكنيد، فقط هنگام انجام هر كاري كه رسيد با تامل و دقت كار را انجام دهيم كه تصحيح اش واقعا وقت گير است و روح انسان و صبرش را خراش ميدهد، به هر حال بايد قانع شويم كه هرچه خدا بخواهد همان ميشود و برخي جاها منطق و مطالعه و تلاش ما شايد حصول نتيجه را در بر نداشته باشد.
اميدوارم هرچه زودتر مراحل اين اقدامي كه خودمان با دست خودمان رقم زديم به نتيجه خير برسد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
متاسفانه من از جداول بولتن ویزا سر در نمیارم، از دوستان آگاه میخوام خواهش کنم در خصوص کارنت شدن پرونده هامون راهنمایی بفرمایند که ما 2014 ایها بطور تقریبی کی کارنت میشیم؟
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، pari pari ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-06-11 ساعت 13:39)hamid_fs3 نوشته:  متاسفانه من از جداول بولتن ویزا سر در نمیارم، از دوستان آگاه میخوام خواهش کنم در خصوص کارنت شدن پرونده هامون راهنمایی بفرمایند که ما ۲۰۱۴ ایها بطور تقریبی کی کارنت میشیم؟
سلام
تقاضای شما 2014/10/07 است.
با توجه به بهبود وضع بولتن و نظم دار شدن آن، به نظرم اگر شرایط همین طور پیش برود و جهش خاصی در زمانهای بولتن رخ ندهد، شما در زمستان 94 نامه واریز و تکمیل فرم و تعیین ایجنت را دریافت می کنید. پیش بینی می کنم مصاحبه شما حوالی خرداد سال 95 خواهد بود.
اگر کیلیرنس نخورید همان موقع هم ویزا را می گیرد.
وقتی نوبت شما تو بولتن رسید یعنی قبلش کاراتونو انجام دادین وقتشه برید مصاحبه.
آقا حمید من حدس می زنم امسال کارا بهتر پیش می رود، انشالله زودتر می روید اون دنیا.Big Grin
به امضای من توجه کنید شما یک روز بعد من اقدام کردید.
زمانهای تقریبی را مشاهده می کنید.
آقا حمید پشت سر من بیا راهو نشونت می دم.
Wink
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
:
(2015-06-11 ساعت 16:17)alireza51 نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 13:39)hamid_fs3 نوشته:  متاسفانه من از جداول بولتن ویزا سر در نمیارم، از دوستان آگاه میخوام خواهش کنم در خصوص کارنت شدن پرونده هامون راهنمایی بفرمایند که ما ۲۰۱۴ ایها بطور تقریبی کی کارنت میشیم؟
سلام
تقاضای شما ۲۰۱۴/۱۰/07 است.
با توجه به بهبود وضع بولتن و نظم دار شدن آن، به نظرم اگر شرایط همین طور پیش برود و جهش خاصی در زمانهای بولتن رخ ندهد، شما در زمستان 94 نامه واریز و تکمیل فرم و تعیین ایجنت را دریافت می کنید. پیش بینی می کنم مصاحبه شما حوالی خرداد سال 95 خواهد بود.
اگر کیلیرنس نخورید همان موقع هم ویزا را می گیرد.
وقتی نوبت شما تو بولتن رسید یعنی قبلش کاراتونو انجام دادین وقتشه برید مصاحبه.
آقا حمید من حدس می زنم امسال کارا بهتر پیش می رود، انشالله زودتر می روید اون دنیا.Big Grin
به امضای من توجه کنید شما یک روز بعد من اقدام کردید.
زمانهای تقریبی را مشاهده می کنید.
آقا حمید پشت سر من بیا راهو نشونت می دم.
Wink
دورا دور علیرضا جان دوست دارم داداش، از اینکه اینقدر مثبت و خوب هستید لذت میبرم، دستت درد نکنه، از خدای مهربون آرزوی موفقیت برای خودت و خانواده محترم دارم. هستم پشت سرت داداش Smile
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
سلام دوستان عزیز
بالاخره کیس نامبر وشماره اینویس نامبر پرونده شوهرم اومد.
من دوماه پیش به ان وی سی ایمیل زده بودم و امروز بعد از دوماه به ایمیلم جواب دادن. Big Grin
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان