کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
لطفا از خانمها یی که مثل من شوهرشون ویزا نگرفته و مجبور شده مدتی بدون همسرش بره هیوستون خواهشمندم برای هم خونه شدن پیام بدن .
F2Aبازمانده لاتاری 2014, ارسال مدارک Oct 2014, تاریخ Priority date: 27 Oct 2014 , اپرو: 11March 2015, دریافت کیس نامبرو اینویس نامبر(تلفنی) :2015june10 ، تکمیل فرم 261: 2015july07 , دریافت ایمیل کیس نامبر و اینویس نامبر: 15July2015 , پرداخت 120$: 2015 21July ، دریافت ایمیل پرداخت 325$: 22July 2015 و پرداخت 325$: 26July2015، تکمیل فرم 260: 2015Aug05
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، alvan ، alireza51
من بالای 10 پست دارم ولی نمیتونم امضا بسازم. ممکنه راهنمایی بفرمایید.؟؟
F2Aبازمانده لاتاری 2014, ارسال مدارک Oct 2014, تاریخ Priority date: 27 Oct 2014 , اپرو: 11March 2015, دریافت کیس نامبرو اینویس نامبر(تلفنی) :2015june10 ، تکمیل فرم 261: 2015july07 , دریافت ایمیل کیس نامبر و اینویس نامبر: 15July2015 , پرداخت 120$: 2015 21July ، دریافت ایمیل پرداخت 325$: 22July 2015 و پرداخت 325$: 26July2015، تکمیل فرم 260: 2015Aug05
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، alvan ، alireza51
دوستان بولتن ویزا معمولا چندم هر ماه اعلام میشه؟ مابین دو بولتن تاپیک خیلی سوت و کور میشه ...
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-06-20 ساعت 02:58)masoud92 نوشته:  سلام دوستان جامونده از لاتاری ۲۰۱۴
من در روند ویزای خانوادگی ، نامه کیس نامبر رو اخیرا دریافت کردم ولی موضوع اسپانسر فکرمو مشغول کرده. ما هنوز جوینت اسپانسر پیدا نکردیم.

۱- آیا همسرم می تونه به تنهایی اسپانسر من باشه و دیگه جوینت اسپانسر نگیریم؟ (با توجه به اینکه سابقه اشتغال همسرم در آمریکا چند ماه بیشتر نیست)
۲- آیا اگه مبلغ خاصی در حساب بانکی همسرم در آمریکا باشه کمکی به حل این موضوع میکنه؟
۳-اگه جواب منفیه تا کی وقت داریم جوینت اسپانسر پیدا کنیم؟

از یه وکیل مهاجرتی (دکتر ناصریان) شنیدم که برای اسپانسر همسر شدن زیاد سخت نمی گیرن ولی تو مهاجرسرا صحبت از حداقل سه سال اشتغال و پرداخت مالیات برای اسپانسر هست
ممنون
چه عجب! بالاخره یکی یک سوال درست و حسابی پرسید! هرچند به این سوال قبلا پاسخ داده بودیم!
1- به هر حال پتیشنر یا متقاضی خودش اسپانسر هست. در صورتی که در حساب بانکی خودتون برای هر نفر از اعضای خانواده مبلغی موجود داشته باشید نیاز به جوینت اسپانسر ندارید. این مبلغ باید از پایین ترین سطح متوسط درآمد در ایالتی که میخواهید به اونجا برید 15 درصد بیشتر باشه. این رقم در آمریکا بین 24 تا 36هزار دلار است. دکتر پدی عزیز معتقد بود که باید دست بالا را گرفت تا کسی نتونه روش حرفی بزنه. منم با این عقیده موافقم.
اگر به ازای هر نفر 36000 دلار موجودی در حساب بانکی همسرتون هست، با خیال راحت برید سفارت! اگر نه از همین الان دنبال جوینت اسپانسر بگردید. جوینت اسپانسر باید سیتیزن باشه و سطح متوسط درآمدش بر اساس جدول I-864p مشخص شده که چقدر باید باشه.
وکلا حرف مفت زیاد میزنن ولی مفت حرف نمیزنن! پس اگر مفتی حرفی از وکیلی شنیدید، حرف مفت زده! اینو خودشون بهم گفتن!
موفق باشید! Smile
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
سلام به بزرگواران
من از برندگان ٢٠١٦ هستم با كيس ٦٥٠٠
با عرض پوزش نتونستم جايي رو پيدا كنم كه سوالم رو بپرسم مجبور شدم اينجا بپرسم ممنون ميشم جوابم رو بدهيد .
در مورد باز ماندگان
امكان دارد توضيح بدهيد ؟
البته حدس بنده اين است كه هر سالي كه برنده ها ويزا نميگيرند و از سپتامبر هم ميگذره پرونده هاشون رو به جريان ميندازن ، درسته؟
تشكر فراوان
شماره کیس:2016AS6### سربازي س - شغل  دولتي
همسر : شغل دولتي  
تاریخ رویت قبولی:  may / 5 ( ٩٤/٠٢/١٥ )
کنسولگری:  آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، alireza51
(2015-06-25 ساعت 16:26)عسول نوشته:  سلام به بزرگواران
با عرض پوزش نتونستم جايي رو پيدا كنم كه سوالم رو بپرسم مجبور شدم اينجا بپرسم ممنون ميشم جوابم رو بدهيد .
در مورد باز ماندگان
امكان دارد توضيح بدهيد ؟
البته حدس بنده اين است كه هر سالي كه برنده ها ويزا نميگيرند و از سپتامبر هم ميگذره پرونده هاشون رو به جريان ميندازن ، درسته؟
تشكر فراوان

متاسفانه حدس شما اشتباهه
يعني با پايان سپتامبر اگر ويزا نگيريد پرونده شما كنسل و بسته ميشود.

اما اين تاپيك .....وقتي كه برنده اصلي در زمان مصاحبه ويزا بگيرد و همسرش به دليلي fbi چك بخورد به طوري كه تا پايان سپتامبر كلير نشود و يا ويزا نامبر به پايان برسد ، همسري كه ويزا گرفته براي همسر بازمانده از لاتاري درخواست ملحق شده به خانواده را ميكند.
در واقع پروسه لاتاري در پايان هر سال بسته ميشود و اگر كسي ويزا نگيرد نميتواند پرونده را دوباره به جريان بياندازد

اين مورد كه امثال ما هستند و در اين تاپيك جمع شده ايم افرادي هستيم كه برنده لاتاري ويزا گرفته ولي همسرش جامانده و اين بار از طريق كتگوري خانوادگي تشكيل پرونده جديد مي دهند كه اصلاً ربطي به لاتاري هم ندارد و بايد پروسه خودش را كه حدود دو تا سه سال اصل طي كند

اميدوارم شما و خانواده به طور كامل ويزا بگيريد و دچار اين فاصله در خانواده نشويد
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان،متاسفانه الان نزديك به سه ماه شده كه پرونده خانم من اپروو شده ولي متاسفانه خبري از نامه ان وي سي نيست،چندين بار هم ايميل زدم ولي باز خبري نيست،نكته بعدي اينكه در مورد اسپانسر ايا پول بايد تو حساب ايران باشه و يا تو حساب تو بانك امريكا؟؟ممنون ميشم راهنمايي بكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-06-25 ساعت 21:28)Farnood1234 نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 16:26)عسول نوشته:  سلام به بزرگواران
در مورد باز ماندگان
امكان دارد توضيح بدهيد ؟
تشكر فراوان

متاسفانه حدس شما اشتباهه
يعني با پايان سپتامبر اگر ويزا نگيريد پرونده شما كنسل و بسته ميشود.

اما اين تاپيك .....وقتي كه برنده اصلي در زمان مصاحبه ويزا بگيرد و همسرش به دليلي fbi چك بخورد به طوري كه تا پايان سپتامبر كلير نشود و يا ويزا نامبر به پايان برسد ، همسري كه ويزا گرفته براي همسر بازمانده از لاتاري درخواست ملحق شده به خانواده را ميكند.
در واقع پروسه لاتاري در پايان هر سال بسته ميشود و اگر كسي ويزا نگيرد نميتواند پرونده را دوباره به جريان بياندازد

اين مورد كه امثال ما هستند و در اين تاپيك جمع شده ايم افرادي هستيم كه برنده لاتاري ويزا گرفته ولي همسرش جامانده و اين بار از طريق كتگوري خانوادگي تشكيل پرونده جديد مي دهند كه اصلاً ربطي به لاتاري هم ندارد و بايد پروسه خودش را كه حدود دو تا سه سال اصل طي كند

اميدوارم شما و خانواده به طور كامل ويزا بگيريد و دچار اين فاصله در خانواده نشويد
تشكر فراوان
شماره کیس:2016AS6### سربازي س - شغل  دولتي
همسر : شغل دولتي  
تاریخ رویت قبولی:  may / 5 ( ٩٤/٠٢/١٥ )
کنسولگری:  آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، alireza51
(2015-06-25 ساعت 22:30)Karensh نوشته:  سلام خدمت همه دوستان،متاسفانه الان نزديك به سه ماه شده كه پرونده خانم من اپروو شده ولي متاسفانه خبري از نامه ان وي سي نيست،چندين بار هم ايميل زدم ولي باز خبري نيست،نكته بعدي اينكه در مورد اسپانسر ايا پول بايد تو حساب ايران باشه و يا تو حساب تو بانك امريكا؟؟ممنون ميشم راهنمايي بكنيد

پول و دارایی شما در ایران بدرد کسی اینجا نمیخوره. همسر شما باید پول را در حساب خودش در آمریکا موجود داشته باشه.
به nvc اگر با فرمت درستش ایمیل بزنید حتما جواب میدن. بعد از هر ایمیلی که میزنید معمولا یک رسید براتون میاد که یک راهنما هم درش هست. اگر فرمت نامه درست نبود اصلاح کنید و دوباره بفرستید.
ایمیل ها توسط یک سرور تقسیم بندی میشن که باید به دست کی برسن. اگر فرمت نامه درست نباشه بدست سطل آشغال میرسن!
موفق باشید! ?
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2015-06-25 ساعت 22:30)Karensh نوشته:  سلام خدمت همه دوستان،متاسفانه الان نزديك به سه ماه شده كه پرونده خانم من اپروو شده ولي متاسفانه خبري از نامه ان وي سي نيست،چندين بار هم ايميل زدم ولي باز خبري نيست،نكته بعدي اينكه در مورد اسپانسر ايا پول بايد تو حساب ايران باشه و يا تو حساب تو بانك امريكا؟؟ممنون ميشم راهنمايي بكنيد

سلام من هم مشکل شما را دارم به NVC تماس گرفتم گفتند که چند ماه تاخیر دارند و طی دو ماه اینده نامه می دهند
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، Karensh ، پدی ، rezahoorjandi ، reasonable ، alireza51
(2015-06-26 ساعت 11:15)جواد حبيبي نوشته:  

سلام من هم مشکل شما را دارم به NVC تماس گرفتم گفتند که چند ماه تاخیر دارند و طی دو ماه اینده نامه می دهند

اکر از نامه NVC منظورتون نامه ای هست که در مورد پرداخت و ارسال مدارک اسپانسر و ... هست معمولن 11 ماه تا 1 سال از زمان اقدام اولیه طول می کشه (در صورت اپروو بودن).
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، rezahoorjandi ، smpf ، جواد حبيبي ، USA2014 ، alireza51
(2015-06-27 ساعت 10:13)شاپرک نوشته:  
(2015-06-26 ساعت 11:15)جواد حبيبي نوشته:  

اکر از نامه NVC منظورتون نامه ای هست که در مورد پرداخت و ارسال مدارک اسپانسر و ... هست معمولن 11 ماه تا ۱ سال از زمان اقدام اولیه طول می کشه (در صورت اپروو بودن).
خیر منظور من نامه اعلام case number بود
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alvan ، smpf ، alireza51
(2015-06-25 ساعت 16:20)Shahabpk نوشته:  
من در روند ویزای خانوادگی ، نامه کیس نامبر رو اخیرا دریافت کردم ولی موضوع اسپانسر فکرمو مشغول کرده. ما هنوز جوینت اسپانسر پیدا نکردیم.

۱- آیا همسرم می تونه به تنهایی اسپانسر من باشه و دیگه جوینت اسپانسر نگیریم؟ (با توجه به اینکه سابقه اشتغال همسرم در آمریکا چند ماه بیشتر نیست)
۲- آیا اگه مبلغ خاصی در حساب بانکی همسرم در آمریکا باشه کمکی به حل این موضوع میکنه؟

از یه وکیل مهاجرتی (دکتر ناصریان) شنیدم که برای اسپانسر همسر شدن زیاد سخت نمی گیرن ولی تو مهاجرسرا صحبت از حداقل سه سال اشتغال و پرداخت مالیات برای اسپانسر هست
ممنون
چه عجب! بالاخره یکی یک سوال درست و حسابی پرسید! هرچند به این سوال قبلا پاسخ داده بودیم!
۱- به هر حال پتیشنر یا متقاضی خودش اسپانسر هست. در صورتی که در حساب بانکی خودتون برای هر نفر از اعضای خانواده مبلغی موجود داشته باشید نیاز به جوینت اسپانسر ندارید. این مبلغ باید از پایین ترین سطح متوسط درآمد در ایالتی که میخواهید به اونجا برید 15 درصد بیشتر باشه. این رقم در آمریکا بین 24 تا 36هزار دلار است. دکتر پدی عزیز معتقد بود که باید دست بالا را گرفت تا کسی نتونه روش حرفی بزنه. منم با این عقیده موافقم.
اگر به ازای هر نفر 36000 دلار موجودی در حساب بانکی همسرتون هست، با خیال راحت برید سفارت! اگر نه از همین الان دنبال جوینت اسپانسر بگردید. جوینت اسپانسر باید سیتیزن باشه و سطح متوسط درآمدش بر اساس جدول I-864p مشخص شده که چقدر باید باشه.
وکلا حرف مفت زیاد میزنن ولی مفت حرف نمیزنن! پس اگر مفتی حرفی از وکیلی شنیدید، حرف مفت زده! اینو خودشون بهم گفتن!
موفق باشید! Smile

سلام دوست عزیز.
نخست سپاس بسیار از راهنماییتون و اسباب خیر شدنتون در این تاپیک.

دوم کیس ما یک نفره است و انشالا میشه 36000 دلارو تهیه کنم. البته اگه بفرمایید سطح متوسط درآمد ایالت کالیفرنیارو از کجا میتونم پیدا کنم سپاسگزارتر میشم!

سوم اینکه آیا این مبلغو باید تا زمان ارسال پستی مدارک تهیه کرده باشیم و گواهی حسابشو براشون ارسال کنیم یا صرفا روز مصاحبه همراه ببرم.

آخر هم اینکه بعضی دوستان جاهایی نوشته بودند اگر کسی بخواد بجای جوینت اسپانسر مال معرفی کنه باید میزانش متوسط درآمد ایالت ضربدر 5 باشه (منظورشون به ازای 5 سالیه که نهایتا طرف سیتیزن میشه ) که اینجوری مبلغ سر به فلک میکشه. پس ظاهرا اشتباه گفتن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، cpd ، rezahoorjandi ، reasonable ، alvan ، alireza51
(2015-06-29 ساعت 01:59)masoud92 نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 16:20)Shahabpk نوشته:  

ممنون
۱- به هر حال پتیشنر یا متقاضی خودش اسپانسر هست. در صورتی که در حساب بانکی خودتون برای هر نفر از اعضای خانواده مبلغی موجود داشته باشید نیاز به جوینت اسپانسر ندارید. این مبلغ باید از پایین ترین سطح متوسط درآمد در ایالتی که میخواهید به اونجا برید 15 درصد بیشتر باشه. این رقم در آمریکا بین 24 تا 36هزار دلار است. دکتر پدی عزیز معتقد بود که باید دست بالا را گرفت تا کسی نتونه روش حرفی بزنه. منم با این عقیده موافقم.
موفق باشید! Smile

سلام دوست عزیز.
نخست سپاس بسیار از راهنماییتون و اسباب خیر شدنتون در این تاپیک.

دوم کیس ما یک نفره است و انشالا میشه 36000 دلارو تهیه کنم. البته اگه بفرمایید سطح متوسط درآمد ایالت کالیفرنیارو از کجا میتونم پیدا کنم سپاسگزارتر میشم!

سوم اینکه آیا این مبلغو باید تا زمان ارسال پستی مدارک تهیه کرده باشیم و گواهی حسابشو براشون ارسال کنیم یا صرفا روز مصاحبه همراه ببرم.

آخر هم اینکه بعضی دوستان جاهایی نوشته بودند اگر کسی بخواد بجای جوینت اسپانسر مال معرفی کنه باید میزانش متوسط درآمد ایالت ضربدر ۵ باشه (منظورشون به ازای ۵ سالیه که نهایتا طرف سیتیزن میشه ) که اینجوری مبلغ سر به فلک میکشه. پس ظاهرا اشتباه گفتن؟
با سلام خدمت دوستان
این مبلغ 36000 دلار برای یکنفر یعنی چی؟؟؟ خب اینجا همه همسرهای جا مانده یکنفر هستند دیگه. منظور کل خانواده هست؟ مثلا ما خانواده چهار نفره هستیم که سه تا یو اس هستند و من تنها ایرانم، چه مبلغی باید تو حساب باشه؟ یعنی ما 144000$ باید موجودی داشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، hamid_fs3 ، alireza51
مبلغ تمکن مالی به تعداد کل خانواده است.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ