کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-06-29 ساعت 01:59)masoud92 نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 16:20)Shahabpk نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 02:58)masoud92 نوشته:  سلام دوستان جامونده از لاتاری ۲۰۱۴
من در روند ویزای خانوادگی ، نامه کیس نامبر رو اخیرا دریافت کردم ولی موضوع اسپانسر فکرمو مشغول کرده. ما هنوز جوینت اسپانسر پیدا نکردیم.

۱- آیا همسرم می تونه به تنهایی اسپانسر من باشه و دیگه جوینت اسپانسر نگیریم؟ (با توجه به اینکه سابقه اشتغال همسرم در آمریکا چند ماه بیشتر نیست)
۲- آیا اگه مبلغ خاصی در حساب بانکی همسرم در آمریکا باشه کمکی به حل این موضوع میکنه؟
۳-اگه جواب منفیه تا کی وقت داریم جوینت اسپانسر پیدا کنیم؟

از یه وکیل مهاجرتی (دکتر ناصریان) شنیدم که برای اسپانسر همسر شدن زیاد سخت نمی گیرن ولی تو مهاجرسرا صحبت از حداقل سه سال اشتغال و پرداخت مالیات برای اسپانسر هست
ممنون
چه عجب! بالاخره یکی یک سوال درست و حسابی پرسید! هرچند به این سوال قبلا پاسخ داده بودیم!
۱- به هر حال پتیشنر یا متقاضی خودش اسپانسر هست. در صورتی که در حساب بانکی خودتون برای هر نفر از اعضای خانواده مبلغی موجود داشته باشید نیاز به جوینت اسپانسر ندارید. این مبلغ باید از پایین ترین سطح متوسط درآمد در ایالتی که میخواهید به اونجا برید 15 درصد بیشتر باشه. این رقم در آمریکا بین 24 تا 36هزار دلار است. دکتر پدی عزیز معتقد بود که باید دست بالا را گرفت تا کسی نتونه روش حرفی بزنه. منم با این عقیده موافقم.
اگر به ازای هر نفر 36000 دلار موجودی در حساب بانکی همسرتون هست، با خیال راحت برید سفارت! اگر نه از همین الان دنبال جوینت اسپانسر بگردید. جوینت اسپانسر باید سیتیزن باشه و سطح متوسط درآمدش بر اساس جدول I-864p مشخص شده که چقدر باید باشه.
وکلا حرف مفت زیاد میزنن ولی مفت حرف نمیزنن! پس اگر مفتی حرفی از وکیلی شنیدید، حرف مفت زده! اینو خودشون بهم گفتن!
موفق باشید! Smile

سلام دوست عزیز.
نخست سپاس بسیار از راهنماییتون و اسباب خیر شدنتون در این تاپیک.

دوم کیس ما یک نفره است و انشالا میشه 36000 دلارو تهیه کنم. البته اگه بفرمایید سطح متوسط درآمد ایالت کالیفرنیارو از کجا میتونم پیدا کنم سپاسگزارتر میشم!

سوم اینکه آیا این مبلغو باید تا زمان ارسال پستی مدارک تهیه کرده باشیم و گواهی حسابشو براشون ارسال کنیم یا صرفا روز مصاحبه همراه ببرم.

آخر هم اینکه بعضی دوستان جاهایی نوشته بودند اگر کسی بخواد بجای جوینت اسپانسر مال معرفی کنه باید میزانش متوسط درآمد ایالت ضربدر ۵ باشه (منظورشون به ازای ۵ سالیه که نهایتا طرف سیتیزن میشه ) که اینجوری مبلغ سر به فلک میکشه. پس ظاهرا اشتباه گفتن؟

سلام، تمکن مالی تو امضاء من هست

پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، reasonable ، hamid_fs3 ، alvan ، USA2014 ، Shahabpk ، smpf ، پدی ، جواد حبيبي ، alireza51
(2015-06-30 ساعت 09:58)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2015-06-29 ساعت 01:59)masoud92 نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 16:20)Shahabpk نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 02:58)masoud92 نوشته:  سلام دوستان جامونده از لاتاری ۲۰۱۴
من در روند ویزای خانوادگی ، نامه کیس نامبر رو اخیرا دریافت کردم ولی موضوع اسپانسر فکرمو مشغول کرده. ما هنوز جوینت اسپانسر پیدا نکردیم.

۱- آیا همسرم می تونه به تنهایی اسپانسر من باشه و دیگه جوینت اسپانسر نگیریم؟ (با توجه به اینکه سابقه اشتغال همسرم در آمریکا چند ماه بیشتر نیست)
۲- آیا اگه مبلغ خاصی در حساب بانکی همسرم در آمریکا باشه کمکی به حل این موضوع میکنه؟
۳-اگه جواب منفیه تا کی وقت داریم جوینت اسپانسر پیدا کنیم؟

از یه وکیل مهاجرتی (دکتر ناصریان) شنیدم که برای اسپانسر همسر شدن زیاد سخت نمی گیرن ولی تو مهاجرسرا صحبت از حداقل سه سال اشتغال و پرداخت مالیات برای اسپانسر هست
ممنون
چه عجب! بالاخره یکی یک سوال درست و حسابی پرسید! هرچند به این سوال قبلا پاسخ داده بودیم!
۱- به هر حال پتیشنر یا متقاضی خودش اسپانسر هست. در صورتی که در حساب بانکی خودتون برای هر نفر از اعضای خانواده مبلغی موجود داشته باشید نیاز به جوینت اسپانسر ندارید. این مبلغ باید از پایین ترین سطح متوسط درآمد در ایالتی که میخواهید به اونجا برید 15 درصد بیشتر باشه. این رقم در آمریکا بین 24 تا 36هزار دلار است. دکتر پدی عزیز معتقد بود که باید دست بالا را گرفت تا کسی نتونه روش حرفی بزنه. منم با این عقیده موافقم.
اگر به ازای هر نفر 36000 دلار موجودی در حساب بانکی همسرتون هست، با خیال راحت برید سفارت! اگر نه از همین الان دنبال جوینت اسپانسر بگردید. جوینت اسپانسر باید سیتیزن باشه و سطح متوسط درآمدش بر اساس جدول I-864p مشخص شده که چقدر باید باشه.
وکلا حرف مفت زیاد میزنن ولی مفت حرف نمیزنن! پس اگر مفتی حرفی از وکیلی شنیدید، حرف مفت زده! اینو خودشون بهم گفتن!
موفق باشید! Smile

سلام دوست عزیز.
نخست سپاس بسیار از راهنماییتون و اسباب خیر شدنتون در این تاپیک.

دوم کیس ما یک نفره است و انشالا میشه 36000 دلارو تهیه کنم. البته اگه بفرمایید سطح متوسط درآمد ایالت کالیفرنیارو از کجا میتونم پیدا کنم سپاسگزارتر میشم!

سوم اینکه آیا این مبلغو باید تا زمان ارسال پستی مدارک تهیه کرده باشیم و گواهی حسابشو براشون ارسال کنیم یا صرفا روز مصاحبه همراه ببرم.

آخر هم اینکه بعضی دوستان جاهایی نوشته بودند اگر کسی بخواد بجای جوینت اسپانسر مال معرفی کنه باید میزانش متوسط درآمد ایالت ضربدر ۵ باشه (منظورشون به ازای ۵ سالیه که نهایتا طرف سیتیزن میشه ) که اینجوری مبلغ سر به فلک میکشه. پس ظاهرا اشتباه گفتن؟

سلام، تمکن مالی تو امضاء من هست
حاجی جون ممنون از اطلاعاتتون،
پس یعنی برای چهار نفر 24250$ تو حساب همسرم در یو اس باشه خودش به تنهایی میتونه اسپانسر من باشه؟
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، hamid_fs3 ، alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، USA2014 ، alireza51
طبق جدول سطح زندگی که خودشون اعلام کردن برای خانواده 3 نفره 20090 دلار برای سال 2015 هستش، از دوستان میخوام راهنمایی بفرمایند که با در نظر گرفتن سن پسرم که الان تو آمریکاست و نزدیکه 22 سالشه، جزو زیر مجموعه خانواده حساب نمیشه؟ و اگر ما باتفاق همسرم 2 نفر محسوب بشیم 15930 دلار تو حساب همسرم باشه برای اسپانسر شدن کافیه؟ از دوستان با تجربه خواهش میکنم لطفا راهنمایی بفرمایند.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، alireza51
(2015-05-22 ساعت 06:35)smpf نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 21:01)alireza51 نوشته:  چند تا سوال :

۱- ظاهرا ID را NVC به ما بدهد می توانیم برویم Agent تعریف کنیم و بقیه کارها، در ست است؟ باید صبر کنیم یا کاری دیگر؟
۲- ترجمه مدارکی که موقع لاتاری دادیم که رفت هیچ- مدارکی که ترجمه کردیم دادیم برای تقاضا چه می شود؟ به NVC فرستاده می شود؟ یا باید دوباره ترجمه کنیم به NVC هم سوا بدیم؟
۳- چه مدارکی NVC از ما می خواد که نیاز به ترجمه داشته باشه؟ یا همان هایی که موقع ثبت نام دادیم کافیست؟
۴- وقتی فرم ها پرشد + پول ها واریز شد + مدارک تکمیل شد + پرونده رفت سفارت، آیا سفارت هم بجز معاینه پزشکی از ما ترجمه می خواهد؟

از این جهت پرسیدم که اگر نیاز است یک دفعه بدیم چند سری آماده کنند.
ممنون

١- با اولين ايميلي كه به ان وي سي بزنيد اينويس نامبر را همراه كيس نامبر ميفرستند و شما ميتوانيد پروفايل خود را چك كنيد، ولي وقتي نامه بزنند و كاور شيت بفرستند شما مجاز به انتخاب ايجنت ميشويد،
٢- ان وي سي بعد ايجنت و پرداخت ١٢٠ دلار و ٣٢٥$ درخواست ارسال مدارك ميكند و يكسري كپي مدارك مالي و عقدنامه و ،،،، بايد ارسال شود، و اصل مدارك را همراه خود به سفارت خواهيد برد،
٣- ترجمه هاي زمان مصاحبه لاتاري كافي است جز مدارك مالي كه بايد بروز باشد و اينجا فرم ٨٦٤ و مدارك مالياتي همسر در امريكا مهم است
٤- بله سفارت اصل مدارك ارسالي به ان وي سي و هر سفارت مدارك اضافى را نيز شايد درخواست كند كه البته هر سفارت شيوه بررسي مدارك را مختص خودش دارد و حتما مصاحبه و مدارك پزشكي نيز الزامي است
تمام مدارك يكسري كافي است مگر كسي به ان وي سي هم بخواهدض اصل بفرسته كه دو سري لازم اش ميشود
سلام دوست عزیز
ارسال کاور شیت و مراحل بعدی که nvc اطلاع می دهد از طریق نامه می باشد و یا اینکه از طریق ایمیل می فرستند
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، hamid_fs3 ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان. من سوالم رو اینجا هم می پرسم امیدوارم اینجا به نتیجه برسم!

در مورد ترجمه کارت معافیت از خدمت. همسر من معاف از خدمت بوده اما کارتش رو به این کارت های جدید هوشمند تعویض نکرده.
حالا برای ترجمه فرستادیم، دادگستری تایید نکرده و گفته باید تعویض بشه. اگر بدون مهر دادگستری بفرستیم مشکلی پیش میاد؟ چون تعویضش ممکنه خیلی طول می کشه حتی تا ۱ سال... لطفن اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید. میشه روز مصاحبه با مهر دادگستری ببریم؟ تو روند کاری تاثیر می ذاره؟

الان از طرف ان وی سی اینویس نامبر هم اومده برامون اما همچنان اجازه ورود نمیده. لازمه باهاشون تماس بگیرم یا روند کار شما هم همینطور بوده؟
مرسی
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، rezahoorjandi ، USA2014 ، alireza51
(2015-06-30 ساعت 18:48)شاپرک نوشته:  سلام دوستان. من سوالم رو اینجا هم می پرسم امیدوارم اینجا به نتیجه برسم!

در مورد ترجمه کارت معافیت از خدمت. همسر من معاف از خدمت بوده اما کارتش رو به این کارت های جدید هوشمند تعویض نکرده.
حالا برای ترجمه فرستادیم، دادگستری تایید نکرده و گفته باید تعویض بشه. اگر بدون مهر دادگستری بفرستیم مشکلی پیش میاد؟ چون تعویضش ممکنه خیلی طول می کشه حتی تا ۱ سال... لطفن اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید. میشه روز مصاحبه با مهر دادگستری ببریم؟ تو روند کاری تاثیر می ذاره؟

الان از طرف ان وی سی اینویس نامبر هم اومده برامون اما همچنان اجازه ورود نمیده. لازمه باهاشون تماس بگیرم یا روند کار شما هم همینطور بوده؟
مرسی
من کارت معافیت پسرم رو برای هوشمند کردن دادم ظرف ۱۵ روز رسید.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، شاپرک ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان
بعد از ايميلي كه حدود ٢ هفته پيش به NVC فرستاده بودم ، امروز با ايميل ، كيس نامبر رو برامون فرستادند.
ولي اينويس نامبر در نامه ذكر نشده!
دوباره بايد به NVC ايميل بزنم و اينويس نامبر رو بپرسم يا در مراحل بعدي اون رو مي دند؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، reasonable ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-06-30 ساعت 18:48)شاپرک نوشته:  سلام دوستان. من سوالم رو اینجا هم می پرسم امیدوارم اینجا به نتیجه برسم!

مرسی

نگران تعویض کارت معافیت نباش دوست خوبم، الان دیگه مثل قدیم نیست، برا منم که چند ماه پیش تعویض کردم 10 روزه اومد، در ضمن ترجمه پایان خدمت نیاز به تایید دادگستری نداره تا جایی که میدونم. موفق باشید
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، شاپرک ، reasonable ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام به همگي،والا ما كه هرچي ايميل ميزنيم اصلا جواب نميدن،شايد هم اشتباه ايميل ميزنيم،ميشه لطفا بگيد دقيقا به كجا و چطور ايميل ميزنيد؟؟والا ديگه خودمون هم مونديم از دست اينا چيكار بكنيم،خيلي ممنونم از همه دوستان كه كمك ميكنن
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
اعلام دوره جدید بزودی ....
نظم بسیار خوبی در بولتن ویزا برقرار شده است.
امید است روند رسیدگی به گروه F2A باز هم کاهش پیدا کند.
این روند از 3 سال به 2 سال و از 2 سال به 20 ماه کاهش پیدا کرده است.
این هم اکنون حدود 18 ماه شده است.

[عکس: wdobkc112b3wron19ib.jpg]
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
از مركز ورمونت متنفرم
٩ ماه تمام شد هنوز اينا پرونده را ورق هم نزدن چه برسه اپروو كنند
خدا همشون را لعنت كنه
از اون افيسر سفارت ارمنستان كه خانواده ان را ازم گرفت تا اون كارمند هاي تنبلشون ....
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، SHABAH51 ، pari pari ، سوشا ، rezahoorjandi ، USA2014 ، رامین اهوازی ، alireza51
(2015-07-02 ساعت 06:25)Farnood1234 نوشته:  از مركز ورمونت متنفرم
خدا همشون را لعنت كنه
از اون افيسر سفارت ارمنستان كه خانواده ان را ازم گرفت تا اون كارمند هاي تنبلشون ....
دوست عزیز من موقعیت شما را درک می کنم. بنده برای اپروو شدن پرونده ام در ورمونت 18 ماه صبر کردم آخر سر هم آنجا نشدم! به محض اینکه کارنت شدن من نزدیک شد پرونده را با اختیارات ویژه فرستادند مرکز کالیفرنیا و من در عرض 13 روز اپروو شدم!! بعد از آن هم کارهای nvc خیلی سریع انجام شد و الآن فقط منتظر اعلام تاریخ مصاحبه هستم. به عبارت ساده تر من تقریباً همزمان با کسانی می روم مصاحبه که تا شانزده ماه زودتر از من اپروو شده بودند!
نگران نباشید اما برای روزهای سخت آماده باشید. درود بر شما و همه دوستان
Smile
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
(2015-07-02 ساعت 16:25)SHABAH51 نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 06:25)Farnood1234 نوشته:  از مركز ورمونت متنفرم
خدا همشون را لعنت كنه
دوست عزیز من موقعیت شما را درک می کنم. بنده برای اپروو شدن پرونده ام در ورمونت 18 ماه صبر کردم آخر سر هم آنجا نشدم! به محض اینکه کارنت شدن من نزدیک شد پرونده را با اختیارات ویژه فرستادند مرکز کالیفرنیا و من در عرض 13 روز اپروو شدم!! بعد از آن هم کارهای nvc خیلی سریع انجام شد و الآن فقط منتظر اعلام تاریخ مصاحبه هستم. به عبارت ساده تر من تقریباً همزمان با کسانی می روم مصاحبه که تا شانزده ماه زودتر از من اپروو شده بودند!
نگران نباشید اما برای روزهای سخت آماده باشید. درود بر شما و همه دوستان
Smile
سلام.واقعا استرس زیادی به شما وارد کردند اما خدا را شکر که از پروسه عقب نیفتادید.خوشحال شدم دوباره نوشته شما رو دیدم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
سلام و وقت بخیر خدمت همه

مادر، پدر و خواهرم به تازگی از طریق لاتاری ویزا رو گرفتن و تا یک ماه دیگه وارد خاک آمریکا میشن و گرین کارت رو دریافت میکنن. من هم پسر مجرد بالای 21 سال هستم. چندتا سوال داشتم ممنون میشم لطف کنید پاسخ بدید.

1- اینکه کدوم یک از این افراد برای من اقدام کنن فرق داره ؟؟؟
2- یه تایم حدودی میتونید بدید برای دعوت به مصاحبه من ؟؟؟
3- برای اینکه بتونن برای من درخواست بدن باید چیکار کنن ؟؟؟ اینترنتیه یا حضوری ؟؟؟ مدارک چی میخواد ؟؟؟
4- اگر بر فرض بعد از دریافت گرین کارت برگردن ایران و دیگه نرن آمریکا آیا مصاحبه منم کنسل میشه ؟؟؟

خیلی ممنونم.
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
اینجا تو امریکا یک وکیل به من گفت خانواده شما به عنوان تنها فرد بازمانده میتونن برای شما درخواست ویزا بدن تا شما تا زمانی که نوبت گرین کارتتون میشه کنارشون باشید . من نمیدونستم و یکسال نیم بعد فهمیدم که وکیل گفت اون که یکسال نیم تنها زندگی کرده بعد از این هم میتونه شما باید همون موقع اقدام میکردید . وکیل سیروس مشکی 8183423030 - 3108881122 cyrusmeshki@gmail.com
بیزن اصیل 3102713600
کاملی 3122331000
ناصریان 3103377900
تمام این وکلا را تو گوگل سرج کنید اطلاعاتشون را بدست میارید.
فرقی نمیکنه بدر یا مادر هر کدام جوانتر هستند بهتر هست .
حدود هفت سال اگر مجرد باشید و اگر متاهل 12 سال .
درخواست را باید فرم های خاصی داره که من اطلاع ندارم پرکنند و بفرستند یک شماره کیس نامبر دریافت میکنند و تا هفت سال باید صبر کنید تا زمانی که دیدید کارنت شدید وقت مصاحبه هم همان موقع بشما خواهند داد .
اگر گرین کارت خودشان باطل بشه برای شما هم نمیتونن اقدام کنند مگر اینکه سیتی زن بشن و بعد برگردن ایران که موقع مصاحبه شما باید امریکا باشن و اسبانسر شما بشوند .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان