کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-07-08 ساعت 09:24)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 08:38)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام، بالاخره اجازه ورود به سایت Ceac رو به ما دادند، الان باید فرم Ds-261 یا همون فرم ایجنت رو پر کنیم
ما هنوز منتظر اپروو. ???

سلام تبریک می گویم برای من هم در جواب ایمیلی که به NVC دادم کیس نامبر را دادند اینویس را هم دادند و نوشتند که الان eligible برای ادامه فرایند هستید از امروز هم سایت ceac برای من باز شد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
(2015-07-08 ساعت 11:04)جواد حبيبي نوشته:  سلام تبریک می گویم برای من هم در جواب ایمیلی که به NVC دادم کیس نامبر را دادند اینویس را هم دادند و نوشتند که الان eligible برای ادامه فرایند هستید از امروز هم سایت ceac برای من باز شد
سلام و تبریک
جناب حبیبی در صورت امکان برای خود امضا درست کنید تا دوستان نیز از مراحل کار و زمانها مطلع شوند.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، reasonable ، pari pari ، USA2014
سلام
اگر به امضای بنده نگاه بفرمایید تاریخ اپرو و دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر بصورت تلفنی از شما دوستان عقب تره ولی با اینکه به من زمان دریافت این شماره ها NVC گفت که ما به شما ایمیل میزنیم تا eligible بشین و بتونین برین تو سایت، دیروز با توصیه عزیزان بدون اینکه ایمیل بگیرم تونستم ایجنت رو تعریف کنم و برم تو سایت. خواستم اطلاع رسانی کنم.
F2Aبازمانده لاتاری 2014, ارسال مدارک Oct 2014, تاریخ Priority date: 27 Oct 2014 , اپرو: 11March 2015, دریافت کیس نامبرو اینویس نامبر(تلفنی) :2015june10 ، تکمیل فرم 261: 2015july07 , دریافت ایمیل کیس نامبر و اینویس نامبر: 15July2015 , پرداخت 120$: 2015 21July ، دریافت ایمیل پرداخت 325$: 22July 2015 و پرداخت 325$: 26July2015، تکمیل فرم 260: 2015Aug05
پاسخ
سلام به همه دوستان،والا ما ديشب تماس گرفتيم و بعد بيش از سه ساعت موفق شديم صحبت بكنيم با ان وي سي،اما به ما گفتن كيس شما هنوز كارنت نشده و تا زماني كه كارنت نشيد نميتونيد مراحل بعدي رو انجام بديد،اين يعني چي اخه؟؟الان چه وقت كارنت شدن اخه؟ما كه اصلا از كار اينا سر در نمياريم،گفتن يه نامه واستون فرستاديم به تاريخ يك ماه قبل كه متاسفانه هنوز به دست ما نرسيده،گفت تازه تو اون نامه هم چيز خاصي نوشته نشده،پس اين نامه كه توش أيدي نامبر و مشخصات هست رو كي ميفرستن؟؟ما كه ديگه شديدا قاطي كرديم،بيش از سه ماهه كه اپروو شده پرونده ولي هيچ خبري نيست
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، reasonable ، rezahoorjandi ، pari pari ، USA2014 ، alireza51
(2015-07-08 ساعت 12:23)Karensh نوشته:  سلام به همه دوستان،والا ما ديشب تماس گرفتيم و بعد بيش از سه ساعت موفق شديم صحبت بكنيم با ان وي سي،اما به ما گفتن كيس شما هنوز كارنت نشده و تا زماني كه كارنت نشيد نميتونيد مراحل بعدي رو انجام بديد،اين يعني چي اخه؟؟الان چه وقت كارنت شدن اخه؟ما كه اصلا از كار اينا سر در نمياريم،گفتن يه نامه واستون فرستاديم به تاريخ يك ماه قبل كه متاسفانه هنوز به دست ما نرسيده،گفت تازه تو اون نامه هم چيز خاصي نوشته نشده،پس اين نامه كه توش أيدي نامبر و مشخصات هست رو كي ميفرستن؟؟ما كه ديگه شديدا قاطي كرديم،بيش از سه ماهه كه اپروو شده پرونده ولي هيچ خبري نيست
سلام
نگران نباشید.
بزودی برای شما هم مراحل کار باز می شود.
به همه سه تا 6 ماه قبل رسیدن نوبت در بولتن ویزا مهلت می دهند تا واریزها و فرمها و ... تکمیل کنند، وقتی نوبت شما در بولتن ویزا رسید (براساس زمان تقاضا PD) شما بعد سه تا شش ماه می روید برای اینترویو.
حالا یکی دوماه زودتر ارسال کنید تاثیری تو کارتون نداره، مهم اینه که دقیق فرمها را پر کنید و بفرستید.
اگر کیلیرنس نخوریم، انشالله بهار 95 همه می ریم پیش عزیزامون.
موفق باشید.
Pd = 2014/10/06
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13

پاسخ
سلام
بله بعنوان دومين نفر از بازماندگان ٢٠١٣ بعد از دكتر كه يكسال پيش رفتند مصاحبه فكر كنم ، به
مصاحبه رفتم و تمام مدارك رو اصل و ترجمه و كپي رو بردم و تمام مدارك از طريق ان وي سي به سفارت ارسال شده بود و برخي مدارك رو اصل گرفتن و مدارك گپي يا ترجمه اضافي رو برگردوندند در ضمن سوال در مورد اينكه همسر در آمريكا هستند و پرسيدن چه جوري شد كه همسر تون رفتن شما نرفتيد؟ كه واضح است ما بازمانده لاتاري هستيم و خودشان كل ماجرا ميدونند،
خوب بقيه مصاحبه هم شبيه به لاتاري است و تمام اطلاعات مصاحبه قبلي رو هم در كامپيوتر دارند و خيلي سوالات را مجدد امكان دارد تكرار كنند كه در مورد خدمت و شغل مجدد از من سوال كردند و واضح است كه ويزا نگرفتم و منتظر كليرنس بايد ماند و در اين هفته چهار بار آپديت شدم
در ضمن به ياد بسپاريد هر كيس و هر سفارت امكان دارد كاملا متفاوت عمل كنند و شما تمام اقداماتي كه در جور كردن مداوك و ترجمه ميتونيد انجام بديد و اصل و كپي و ترجمه را با خود ببريد،

باميد اينكه اين فرآيند ها براي همه ما سريعتر انجام بشه
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
ضمن عرض تبریک خدمت یکایک دوستان، از همه دوستان بخصوص علیرضای عزیز بابت خبرهای خوب و مثبت کمال تشکر را دارم، همگی زنده و موفق باشید
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
پیش بینی بولتن ویزا

[عکس: c3l6h6nunuoynsb9ifib.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، hamid_fs3 ، reasonable ، rezahoorjandi ، pari pari ، pouria.narimisa
سلام به همه عزیزان امیدوارم که خبر های خوبی در روزهای آینده بشنوید عزیزان همسر من به علت یه اشتباه بزرگ و یه سری اطلاعات غلطی که بهش دادن متاسفانه برای من دیر اقدام کرد ، همسر بنده تو مهر 93 رفتن و برای من تو فروردین 94 اقدام کردن پس با این اوضاع من باید حالا حالا ها منتظر باشم درسته ؟
عزیزان باتوجه به این شرایط من الان روند به چه صورت میباشد؟ چه مدت باید صبر کرد؟ امکان دارد برام پروسه رو شرح دهید.....باز از همه عزیزان سپاسگذارم

Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
I-130 & I-797 & 420$ & priority number = ۲۰۱۵/04/01
----------------( Estimates )----------------
Approved = ۲۰۱۵/08
Case Number = ۲۰۱۵/09
Invoice ID Number: ۲۰۱۶/01
۲۰۱۶/02 = DS261 + 120$
۲۰۱۶/03 = DS260 + 325$
Current Visa Bulletin = ۲۰۱۶/06
Interview = ۲۰۱۶/۱۰
Entering USA (No Clearance) = ۲۰۱۶/11
ٍEntering USA (Clearance) = 2017/02
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، pari pari ، alireza51
(2015-07-08 ساعت 16:43)rk20000 نوشته:  سلام به همه عزیزان امیدوارم که خبر های خوبی در روزهای آینده بشنوید عزیزان همسر من به علت یه اشتباه بزرگ و یه سری اطلاعات غلطی که بهش دادن متاسفانه برای من دیر اقدام کرد ، همسر بنده تو مهر 93 رفتن و برای من تو فروردین 94 اقدام کردن پس با این اوضاع من باید حالا حالا ها منتظر باشم درسته ؟
عزیزان باتوجه به این شرایط من الان روند به چه صورت میباشد؟ چه مدت باید صبر کرد؟ امکان دارد برام پروسه رو شرح دهید.....باز از همه عزیزان سپاسگذارم
سلام
اصلا نگران نباش.
انباشت تقاضاها بعد از دستور سال 2013 اوباما در همان سال و سال 2014 تمام شد.
در حال حاضر با سرعت تقاضاها رسیدگی می شود.
لذا در آینده نزدیک فاصله تقاضا تا مصاحبه به یکسال خواهد رسید.
اگر مشکل خاصی برای سیستم اداری مهاجرت آمریکا پیش نیاد، با این سرعت رسیدگی شما در صورت کیلیرنس نخوردن حدود 18 ماه بعد از درخواست، آمریکا خواهید بود.
Pd = 2014/10/06
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، hamid_fs3 ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، pari pari
(2015-07-08 ساعت 11:04)جواد حبيبي نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 09:24)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 08:38)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام، بالاخره اجازه ورود به سایت Ceac رو به ما دادند، الان باید فرم Ds-261 یا همون فرم ایجنت رو پر کنیم
ما هنوز منتظر اپروو. ???

سلام تبریک می گویم برای من هم در جواب ایمیلی که به NVC دادم کیس نامبر را دادند اینویس را هم دادند و نوشتند که الان eligible برای ادامه فرایند هستید از امروز هم سایت ceac برای من باز شد

من امضا را قبلا تعريف كردم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-08 ساعت 11:34)alireza51 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 11:04)جواد حبيبي نوشته:  سلام تبریک می گویم برای من هم در جواب ایمیلی که به NVC دادم کیس نامبر را دادند اینویس را هم دادند و نوشتند که الان eligible برای ادامه فرایند هستید از امروز هم سایت ceac برای من باز شد
سلام و تبریک
جناب حبیبی در صورت امکان برای خود امضا درست کنید تا دوستان نیز از مراحل کار و زمانها مطلع شوند.

ممنون از شما من قبلا امضا تعريف كردم
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
دوستان پیشکسوت سلام، سوالم تکراریه، عذر می خوام
ما تازه از دیشب می تونیم وارد سایت Ceac بشیم، و اجازه پر کردن فرم ایجنت ds-261 رو بهمون دادن،
موارد خاصی در مورد این فرم هست که باید رعایت بشه یا نه؟ الان صفحه که باز میشه اسم بنده بصورت پیشفرض نوشته شده...
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، یا اینکه لینک بدین
مرسی

پاسخ
(2015-07-08 ساعت 14:47)smpf نوشته:  سلام
بله بعنوان دومين نفر از بازماندگان ٢٠١٣ بعد از دكتر كه يكسال پيش رفتند مصاحبه فكر كنم ، به
مصاحبه رفتم و تمام مدارك رو اصل و ترجمه و كپي رو بردم و تمام مدارك از طريق ان وي سي به سفارت ارسال شده بود و برخي مدارك رو اصل گرفتن و مدارك گپي يا ترجمه اضافي رو برگردوندند در ضمن سوال در مورد اينكه همسر در آمريكا هستند و پرسيدن چه جوري شد كه همسر تون رفتن شما نرفتيد؟ كه واضح است ما بازمانده لاتاري هستيم و خودشان كل ماجرا ميدونند،
خوب بقيه مصاحبه هم شبيه به لاتاري است و تمام اطلاعات مصاحبه قبلي رو هم در كامپيوتر دارند و خيلي سوالات را مجدد امكان دارد تكرار كنند كه در مورد خدمت و شغل مجدد از من سوال كردند و واضح است كه ويزا نگرفتم و منتظر كليرنس بايد ماند و در اين هفته چهار بار آپديت شدم
در ضمن به ياد بسپاريد هر كيس و هر سفارت امكان دارد كاملا متفاوت عمل كنند و شما تمام اقداماتي كه در جور كردن مداوك و ترجمه ميتونيد انجام بديد و اصل و كپي و ترجمه را با خود ببريد،

باميد اينكه اين فرآيند ها براي همه ما سريعتر انجام بشه
با سلام و تبریک مجدد
خیلی خیلی خوشحال شدم و امید وارم
که تا پایان ماه جون کلیرنس بشید و به خانواده تون ملحق بشید
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
(2015-07-06 ساعت 21:42)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 20:00)َAni نوشته:  سلام دوستان
من از بازمانده های ۲۰۱۴ هستم. همسرم و پسرانم گرین کارت دارن و همسرم برای من پرونده تشکیل داد و تمام مدارکو هزینه رو هم پرداخت کرد ولی بنا به دلایلی پروندم کنسل شد.. حال میخوام دوباره اقدام کنم و سوال دارم:
به نظرتون میتونم پرونده ی قبلی رو دوباره به جریان بندازم؟؟؟
اگرنه، باید از کجا نمونه ی فرم 130 رو پیدا کنم که بتونم فرمو پر کنم؟؟؟

مگه پرونده كنسل هم ميشه ؟ وقتي فرم و مدارك را ميفرستيد پرونده در جريان هست تا زمانيكه اپروو بشيد و بريد به nvc.
با عرض معذرت از اينكه اين جمله را ميگم " منظورتون از كنسل شدن پرونده دقيقاً چيه ؟ اگر خدايي نكرده از همسرتون جدا شده باشيد و يا ايشان از ملحق شدن شما انصراف داده باشد ديگر راه اندازي اين پرونده مجدداً مقدور نخواهد بود. مگر اينكه فرزندان شما سيتيزن بشوند و سن قانوني داشته باشند و از طريق اونها براي شما درخواست بدهند "
كه البته اميدوارم هيچ كدام از موارد فوق نباشد. باز هم عذر ميخوام.
.
.
سلام فرنود جان
عذر خواهی نداره که عزیز جانRolleyes
بله همسرم سر یه سری مسایل کنسلش کرده ولی حالا میخوا دوباره اقدام کنم ولی چون سری قبل کسی برام پر کرده بود الان خودم نمیدونم باید چه کنم و چه مراحلی داره و فرما چجوری پر میشه . اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

ایا uscis ایمیلی داره که بشه باهاشون مکاتبه کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alvan ، pari pari ، smpf ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان