کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
شما میدونید باسپانسراید این فرمها رو از کجا بگیره؟حضوریه؟ یا اینترنتی؟
I write following affidavit of support documents for sponsor to come to know:
1-Copy of your federal tax return
2-A copy of each and every form W-2 and form 1099 that relates to your return (s). for the last three years.
Note: If you were not required to file a federal income tax return under U.S. tax law because your income was low in any of the last three years, attach a written explanation.
If you were not required to file a federal income tax return under any U.S. tax law for any other reason in any of the last three years, attach a written explanation including evidence of the exemption (a copy of the instruction form the IRS publication) and how you are subject to it.
3- Copy of your passport.
4-fiiling in I-864 form
5- Evidence of income
6-1040 form
Asset type if your income is low (optional)
If you want: Prepare a list or table on a plain sheet or paper with the following information for each of the asset: (optional)
A brief description of the asset (it may be included balance of all saving and checking accounts) --current value-remains--debt, If any.
Submit bank statement covering the last 12 months or a statement from an officer of the bank or other financial institution in which you have deposits, including deposit/withdrawal history for the last 12 months, and current balance.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، جواد حبيبي ، alvan ، rezahoorjandi
سلام دوستان , امروز من براى انتخاب اىجنت با اىن شماره تماس گرفتم 0016033340888 , اما اىن تلفن گوىا گفت که با بخش وىزاهاى غىر مهاجرتى تماس گرفتىد,
شمارشون مگه عوض شده؟

اخه قبلا به همىن شماره زنگ زدم مربوط بود به انتخاب اىجنت و اىنوىس نامبر
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، smpf ، wayfarer ، alvan ، reasonable ، rezahoorjandi
(2015-08-14 ساعت 19:54)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان , امروز من براى انتخاب اىجنت با اىن شماره تماس گرفتم 0016033340888 , اما اىن تلفن گوىا گفت که با بخش وىزاهاى غىر مهاجرتى تماس گرفتىد,
شمارشون مگه عوض شده؟

اخه قبلا به همىن شماره زنگ زدم مربوط بود به انتخاب اىجنت و اىنوىس نامبر

سلام دوست عزیز
شماره NVC جهت پاسخگویی به این موارد 6033340700 می باشد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، wayfarer ، alvan ، reasonable ، rezahoorjandi
(2015-08-14 ساعت 00:17)سوشا نوشته:  دوستان خواهش میکنم یکی جوابمو بده
من از تاریخ 26 مارچ ۲۰۱۴ که نامه approve اومده دیگه هیچ خبر یا ایمیل بهم ندادند و میبینم خیلی از دوستان کیس نامبر و اینویس نامبر و پولها شون هم ریختند با توجه به اینکه وکیل هم دارم ولی هیچ خبر نیست وکیل هم میگه فقط باید منتظر باشی.ایا این شرایط طبیعی است؟ من خودم بارها با NVC تماس گرفتم ولی جواب نمیدن تا اینکه چند روز پیش به سایت NVC ایمیل زدم ولی باز هم جواب ندادند. چیکار کنم؟ حق دارم نگران باشم یا نه؟خواهش میکنم سریعتر جوابمو بدید. ممنوم.
دلت را بذار جاي دل ما ورمونتي ها كه هنوز اپروو هم نشديم. باز شما اپروو شديد و منتظر نامه اش هستيد.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، pari pari ، smpf ، USA2014 ، rezahoorjandi ، wayfarer
سلام دوستان
اصل عقد نامه و شناسنامه رو قبلا مي فرستادن همراه مدارك،جديدا لازم نيست؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: wayfarer ، alvan ، smpf ، reasonable
(2015-08-15 ساعت 13:22)Nooshinsalamat نوشته:  سلام دوستان
اصل عقد نامه و شناسنامه رو قبلا مي فرستادن همراه مدارك،جديدا لازم نيست؟
ممنونم

اصل برای ان وی سی لازم نیست. خودشون هم تاکید می کنن که به هیچ وجه اصل مدارک رو ارسال نکنید.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
دوستا ن سلام
چند سئوال.ممنون می شم پاسخ بدین
فرم ds260 را فقط principle applicant باید پر کنه یا من و دخترم هم که همراه همسرمون هستیم هم جداگانه باید پر کنیم.
دوم این فرم I864 که پتیشنر باید پر کنه آنلاینه یا اینکه باید پرینت بگیره پر کنه بعد با اسناد و مدارک ما و خودش یکجا پست کنه؟ سوم تو قسمت choose agent همسر من به عنوان principle applicant نوشته شده و من و دخترم join to follow نوشتند در کنار همسرم وضعیت ارسال not started قرمزه است و در کنار اسم من و دخترم not available و طوسیه . وضعیت فیش ها هم همه برداخت شده است. این روال درسته؟ در کنار اسم من و دخترم قبلا not started بود. حالا not available . ببخشید سئوالام زیاد شد در ضمن f4 هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alvan ، smpf
دوستان توی فرم 260 یه سوال توی قسمت مشخصات همسرهست که ایا همسرشما باشما به امریکا مهاجرت میکند؟اگه بگیم نه میپرسه بعدا مهاجرت میکنه؟
چی باید بگیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، alvan ، wayfarer ، smpf ، rezahoorjandi
(2015-08-15 ساعت 16:13)USA2014 نوشته:  دوستان توی فرم 260 یه سوال توی قسمت مشخصات همسرهست که ایا همسرشما باشما به آمریکا مهاجرت میکند؟اگه بگیم نه میپرسه بعدا مهاجرت میکنه؟
چی باید بگیم؟ چون همسر که اینجا من هستم که گرین کارت دارم کلا بگیم نه مشکلی پیش نمیاد؟

سلام دوست عزیز
پاسخ هر دو سوال به ناچار نه است البته قبلا در جای دیگری از فرم ادرس سکونت همسر را خواسته است که بدینوسیله مشخص می شود که همسر در امریکا است ضمن اینکه اساسا نوع ویزای درخواستی ما نیز نشان دهنده این موضوع است
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، USA2014 ، pari pari ، wayfarer ، smpf ، rezahoorjandi ، حاجی واشنگتن
(2015-08-15 ساعت 17:22)جواد حبيبي نوشته:  
(2015-08-15 ساعت 16:13)USA2014 نوشته:  دوستان توی فرم 260 یه سوال توی قسمت مشخصات همسرهست که ایا همسرشما باشما به آمریکا مهاجرت میکند؟اگه بگیم نه میپرسه بعدا مهاجرت میکنه؟
چی باید بگیم؟ چون همسر که اینجا من هستم که گرین کارت دارم کلا بگیم نه مشکلی پیش نمیاد؟

سلام دوست عزیز
پاسخ هر دو سوال به ناچار نه است البته قبلا در جای دیگری از فرم ادرس سکونت همسر را خواسته است که بدینوسیله مشخص می شود که همسر در آمریکا است ضمن اینکه اساسا نوع ویزای درخواستی ما نیز نشان دهنده این موضوع است
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، wayfarer ، alvan ، rezahoorjandi ، smpf
..........................................
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، USA2014 ، alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، reasonable ، alireza51
(2015-08-14 ساعت 17:34)USA2014 نوشته:  
(2015-08-13 ساعت 22:57)مهتاب.م نوشته:  
(2015-08-13 ساعت 12:28)alireza51 نوشته:  
(2015-08-13 ساعت 07:30)مهتاب.م نوشته:  
سلام

صفحات 160 تا 164 را مطالعه کنید.

[عکس: 7f0ob8seojt43l9urjde.jpg]

در صورتیکه بخواهید به صورت حساب بانکی عمل کنید حداقل مبالغ در جدول زیر آمده است:

[عکس: xkqt8dapvbx7kdcjz3q.jpg]

دوست عزیز این مبالغی رو که شما جهت اسپانسر شدن نوشتید مربوط به کسانی هست که در ارتش آمریکا خدمت میکنند مبالغ برای افراد عادی بیشتر است و روبه روی اونها نوشته شده است .
دوست عزيز اقاي حبيبي زحمت كشيدن اين قسمت مربوط به دارايي را واسه من فرستادن ، در واقع زماني كه بحث دارايي مطرح ميشه بر أساس پنج برابر ١٢٥ درصد اينكام بايد حساب كنيد و واسه يه خانواده ٤ نفره مبلغ نزديك به ١٥٠٠٠٠ دلار را بايد در حساب داشته باشيدWhat Cash Value of Assets is Needed?
The total net value of assets, less liens and liabilities against them, must equal five times the difference between the sponsor's income and 125% of the poverty level for the household size.

Sponsors of spouses and children of U.S. citizens must only prove assets valued at three times the difference between the poverty guideline and actual household income.
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، smpf ، wayfarer ، alvan ، USA2014 ، مهتاب.م ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-08-16 ساعت 03:01)مهتاب.م نوشته:  دوستان ببخشيد كسي ميدونه USCIS ELIS ACCOUNT NUMBER منظور چه شماره ايه؟ يكي از سوالات فرم I-864 هست

وقتی که 165دلار رو برای گرین کارتتون پرداخت میکردین بهتون اکانت نامبر دادن؛اگه هنوز نگهش داشتین بنویسین برای مشخصات خودتون؛
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
سلام دوستان ،برای nvc اصل ترجمه ها رو بفرستیم یا ازش کپی بگیرم و کپی رو بفرستم .
در ضمن من یه سری ترجمه دارم که مال 2014 است و اصل مدارکمم تغییر نکرده میتونم از انها استفاده کنم؟ یا باید دوباره ترجمه کنم؟(آخه دارالترجمه ها میگن اگه از تاریخ ترجمه 6 ماه بگذره قابل قبول نیست)
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alvan ، smpf ، wayfarer ، alireza51
RE:ALIREZA 51

خوشحالم که اینطور فکر میکنید.من به ASK NVC ایمیل کردم ولی هنوز یک هفته گذشته و خبری نیست.نامه ای هم در ایران بدستم نرسیده. خیلی ممنونم که برام وقت گذاشتین و پیغام خصوصی دادید.متن های شما همیشه تاثیر گذار و مفید و پر از انرژی مثبت است.باز هم ممنونم.تارخ دقیق PD من 16 دسامبر 2014 است.ببخشید من چون کمتر از 25 پست داشتم نتونستم پیغام خصوصی براتون بذارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، alvan ، rezahoorjandi ، smpf ، wayfarer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان