کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-09-16 ساعت 11:05)جواد حبيبي نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 08:08)عاطفه سروش نوشته:  سلام دوستان من یک اسپانسر پیدا کردم که گرین کارتی است و ۳ سال آمریکاست و شرایط اسپانسریو داره فقط می گه که من ۲ سال دیگه می خوام برای مادر و پدرم اقدام کنم مشکلی براش پیش نمیاد که اسپانسر ما بشه؟

سلام
باید درآمدش در دو سال دیگر بنحوی باشد که پاسخگوی کل افراد household اسپانسر باشد یعنی خانواده فعلی بعلاوه شما و دو نفر دیگر که محاسبه سایز فعلی خانواده شامل همسر و بچه هایی می شود که هنوز از درآمد خانواده استفاده می کنند.

سلام آقای حبیبی یه کم کار سخت شد که.بازم ممنونم از پاسختون
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، alvan ، smpf ، wayfarer ، sam11
سلام
دوستان عزیز چندین بار نوشتم بازم می نویسم.

بعد از پرداخت 120دلار و دریافت کاورشیت بی درنگ مدارک اسپانسری را پست کنید.
دوستانی هم که تازه شروع کردن و هنوز 120 دلار را نریخته اند از الان به فکر پیدا کردن اسپانسر باشند.

لزومی به صبر برای پرداخت 325 دلار یا فرم 260 نیست، به موقع برای کسانی که باز نشده است، باز می شود.
دولت آمریکا می خواهد که شما ذره ای از امکانات رایگان دولتی تا سیتی زن شوید استفاده نکنید و این از همه چی براش مهمتره.
هر روز تعلل باعث عقب افتادن پرونده خواهد شد.
ما باید از طرف خودمون بی نقص کار کنیم.
برخی موارد دست ما نیست و شانسه مثل کیلیرنس یا مثل دوستانمون از مرکز ورمونت.

ولی مواردی همچون تهیه و ارسال به موقع مدارک دست خودمان است.

پس تا آنجا که به خودتون مربوطه پرونده خودتون را عقب نیاندازید.

موفق باشید.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
(2015-09-16 ساعت 12:57)عاطفه سروش نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 08:08)عاطفه سروش نوشته:  سلام دوستان من یک اسپانسر پیدا کردم که گرین کارتی است و ۳ سال آمریکاست و شرایط اسپانسریو داره فقط می گه که من ۲ سال دیگه می خوام برای مادر و پدرم اقدام کنم مشکلی براش پیش نمیاد که اسپانسر ما بشه؟

سلام
باید درآمدش در دو سال دیگر بنحوی باشد که پاسخگوی کل افراد household اسپانسر باشد یعنی خانواده فعلی بعلاوه شما و دو نفر دیگر که محاسبه سایز فعلی خانواده شامل همسر و بچه هایی می شود که هنوز از درآمد خانواده استفاده می کنند.

خیلی سخت نیست اگر مشخصات خانواده را بدهید میزان حداقل درآمد را برای الان که می خواهند اسپانسر شما باشند و برای دوسال دیگر نیز که 2 نفر اضافه خواهند شد به شما اعلام می کنم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alireza51 ، alvan ، smpf ، wayfarer ، pari pari ، sam11 ، حاجی واشنگتن
(2015-09-16 ساعت 13:46)جواد حبيبي نوشته:  

سلام

خیلی سخت نیست اگر مشخصات خانواده را بدهید میزان حداقل درآمد را برای الان که می خواهند اسپانسر شما باشند و برای دوسال دیگر نیز که ۲ نفر اضافه خواهند شد به شما اعلام می کنم
ما خودمون 3 نفر هستیم اسپانسر مجرد و یه نفر هست پدر و مادر هم 2 نفر
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، rezahoorjandi ، smpf ، wayfarer ، sam11
سلام
قطار دوستان 2014 یی

عزیزان به ایستگاه پایانی نزدیک شده اید.
امیدوارم بعد پیاده شدن از قطار همدیگر را فراموش نکنیم.

دوستان ورمونتی، قطار شما خراب شده بود و برای شما یک قطار سریع السیر در نظر گرفته شده که بزودی سوار می شوید.

[عکس: 14424200661.jpg]
پاسخ
(2015-09-16 ساعت 14:56)عاطفه سروش نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 13:46)جواد حبيبي نوشته:  

سلام

خیلی سخت نیست اگر مشخصات خانواده را بدهید میزان حداقل درآمد را برای الان که می خواهند اسپانسر شما باشند و برای دوسال دیگر نیز که ۲ نفر اضافه خواهند شد به شما اعلام می کنم
ما خودمون ۳ نفر هستیم اسپانسر مجرد و یه نفر هست پدر و مادر هم ۲ نفر
از سه نفر خودتان چند نفر الان امریکا هستند و گرین کارت دارند
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، alireza51 ، sam11 ، smpf ، rezahoorjandi ، wayfarer
[/quote]

چرا سخت شما رفتی امریکا زیاد کار کن کو اسبانسر او بشو . اینجوری تلافی هم کردی .
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، جواد حبيبي
سلام

مدارک مربوط به شما مثل شناسنامه/عقدنامه/عکس/مدرک سربازی معمولا نقصی ندارند.

ولی در قسمت مربوط به اسپانسر و جوینت اسپانسر مشکلاتی بوجود می آید که معمولا روند پرونده ها کند می کند.
در صورتی که جوینت اسپانسر می گیرید،
به نکات زیر دقت کنید :

1- فرم 864 خودتون را بادقت پر کنید.
2- در صورتی که خودتون کار نداشتید مدرک دستی یا مدرکی از اداره مالیات در این رابطه پیوست کنید.
3- جوینت اسپانسری پیدا کنید که سوابق مالیاتی سالم در حداقل سه سال گذشته داشته باشد.
4- درآمد جوینت اسپانسر حتما با توجه به تعداد خانواده خودش بعلاوه خانواده شما از حداقل جداول مربوطه بالاتر باشد، هر چه بالاتر بهتر.
5- ترجیحا تمام مدارک مالیاتی تا سه سال گذشته را برای پرونده شما ارائه کند، شاید درآمد سالیانه وی متغییر باشد و این کار محکم کاری خواهد بود.
6- مدارک مربوط به سیتی زن بودن و یا اقامت دائم داشتن خود را ارسال کند.
7- فرم 864 را جوینت اسپانسر درست پرکند.
8- مدارکی که در کاورشیت نیاز است را حتما بفرستد.
9- ترتیب چیدن مدارک همانند کاورشیت باشد و تیک مدارک روی آن زده شود.

خلاصه یکی را پیدا کنید که صلاحیت لازمه را داشته باشد تا به مشکل نخورید و یکضرب بروید برای نامه مصاحبه.

این مرحله اولین کیلیرنس شماست، امیدوارم یکضرب این مرحله را رد کنید.
موفق باشید.
پاسخ
سلام علی رضا جان مرسی از این همه وقت و حوصله ای که برای کمک به دوستان میزاری یه سوال داشتم‌ دارمد جوینت اسپانسر اگه خودش یک‌نفر باشه باید بعلاوه خانواده من بشه یا فقط من چون همسرم که برای من اقدام کردن که خودش گرین کارت داره ولی چون ایرانه نمیتونه اسپانسرم شه ممنون میشم‌ راهنماییم کنید ویه سوال دیگه اگه جوینت اسپانسرم گرین کارتش کم شده باشه میتونه مدرک دیگه ای رو برای اثبات شهروندی امریکا بفرسته بازم ممنون بابت وقتی که همه دوستان میزارن واسه راهنمای
کیس ازدواج با گرین کارتی ارسال مدارک اخر اکتبر 2014,اپرو ٢٥ مارچ ،١٥اگوست گرفتن كيس نامبر واينويس نامبر از طريق تلفن،پركردن فرم ٢٦١اخر اگوست،
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، جواد حبيبي ، alvan ، wayfarer ، rezahoorjandi ، dream.land ، smpf
(2015-09-17 ساعت 11:22)mehdi16 نوشته:  سلام علی رضا جان مرسی از این همه وقت و حوصله ای که برای کمک به دوستان میزاری یه سوال داشتم‌ دارمد جوینت اسپانسر اگه خودش یک‌نفر باشه باید بعلاوه خانواده من بشه یا فقط من چون همسرم که برای من اقدام کردن که خودش گرین کارت داره ولی چون ایرانه نمیتونه اسپانسرم شه ممنون میشم‌ راهنماییم کنید ویه سوال دیگه اگه جوینت اسپانسرم گرین کارتش کم شده باشه میتونه مدرک دیگه ای رو برای اثبات شهروندی آمریکا بفرسته بازم ممنون بابت وقتی که همه دوستان میزارن واسه راهنمای
سلام
برای طرح بهتر سوال و حصول نتیجه با توجه به بسته بودن پیام خصوصی شما، برای شما ایمیل حاوی اطلاعات تماس ارسال شد.
برای اثبات هویت راههای دیگری هم هست که می تواند تا پیداشدن گرین کارت از ادارات مربوطه برگه ای جهت تایید گرفته و پیوست کند.
همسر شما اسپانسر شماست و باید 864 و برگه دستی برای مالیات را پر کند و اصل آن را بفرستد و بقیه مدارک مربوط به شما کپی کافیست.
بند household شامل شما + جوینت اسپانسر + افراد تحت اسپانسری فعلی وی می شود. (با تشکر از تذکر جناب حبیبی)

با توجه به اینکه این قسمت مهمترین قسمت کار ماست و هر گونه خطا و اشتباهی ماهها پرونده را عقب می اندازد، پیشنهاد می گردد با حساسیت بالا و بدون اتلاف وقت عمل کنید.

موفق باشید.
پاسخ
(2015-09-17 ساعت 11:22)mehdi16 نوشته:  سلام علی رضا جان مرسی از این همه وقت و حوصله ای که برای کمک به دوستان میزاری یه سوال داشتم‌ دارمد جوینت اسپانسر اگه خودش یک‌نفر باشه باید بعلاوه خانواده من بشه یا فقط من چون همسرم که برای من اقدام کردن که خودش گرین کارت داره ولی چون ایرانه نمیتونه اسپانسرم شه ممنون میشم‌ راهنماییم کنید ویه سوال دیگه اگه جوینت اسپانسرم گرین کارتش کم شده باشه میتونه مدرک دیگه ای رو برای اثبات شهروندی آمریکا بفرسته بازم ممنون بابت وقتی که همه دوستان میزارن واسه راهنمای

سلام دوست عزیز
با شرایطی که گفتید تعداد 2 نفر می شود (شخص اسپانسر بعلاوه شما ) یعنی همسر شما که گرین کارت دارند محاسبه نمی شوند البته این که گفتید اسپانسر یک نفر است یعنی همسر و فرزندان وابسته به خود ندارد نکته مهم دیگری که همه دوستان باید توجه داشته باشند این است که چنانچه اسپانسر قبلا برای نفر و یا نفرات دیگری اسپانسر سده باشد و انها هم اکنون در آمریکا ساکن باشند باید این نفرات نیز محاسبه شوند
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi16 ، alireza51 ، alvan ، wayfarer ، rezahoorjandi ، smpf ، hamid_fs3 ، حاجی واشنگتن ، sam11
سلام دوستان همسر من هم اپرو شد و نامه اون اومد ، الان من موندم فرمش رو چطوری پر کنم ، فرم را به نام خودم پر کنم یا همسرم ، من ایران هستم پول رو چطور باید از طریق صرافی واریز کنم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
(2015-09-17 ساعت 17:16)zzarin نوشته:  سلام دوستان همسر من هم اپرو شد و نامه اون اومد ، الان من موندم فرمش رو چطوری پر کنم ، فرم را به نام خودم پر کنم یا همسرم ، من ایران هستم پول رو چطور باید از طریق صرافی واریز کنم
1-خونسرد باشید و استرس نداشته باشید
2-با شرکت پاریز تراول تماس بگیرید http://www.pariztravel.com (تشکر از دریم لند عزیز)
3- می تونید ایجنت خودتون باشید فرم را پر کنید و بفرستید

با دقت و بدون فوت وقت کارها را انجام دهید.
برای حصول بهتر نتیجه در پپام خصوصی شماره تماس بگیرید و سوال کنید.
امضای خود را تغییر دهید تا در جدول روند کارهای بچه های سایت اضافه شود.

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، zzarin ، dream.land ، جواد حبيبي ، Farnood1234 ، hamid_fs3 ، alvan ، rezahoorjandi ، wayfarer
(2015-08-12 ساعت 23:28)alireza51 نوشته:  
(2015-08-12 ساعت 23:24)tina alin نوشته:  خيلى از لطفتون ممنونم
ولى همسرتون اين فرم رو فقط امضا كردن ؟ چون احتمالا مالياتى ندادن
و اينكه آيا مداركى مبنى بر اينكه همسرتون اونجا زندگى ميكنن رو ازتون نخواستن؟
مدارک زیر را فقط می خواهند نه چیز دیگری :
ردیف دوم هم بیشترش مال جوینت اسپانسر شماست، شما 864 را پر و امضا کنید.
لطفا قبل ارسال صفحات 160 تا 164 را مطالعه کنید.

[عکس: owte59k571ylb32yr3.jpg]

هیچ کدوم از فرم ها آپلود نشده
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، جواد حبيبي ، smpf ، hamid_fs3 ، alvan ، wayfarer
(2015-09-17 ساعت 17:27)alireza51 نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 17:16)zzarin نوشته:  سلام دوستان همسر من هم اپرو شد و نامه اون اومد ، الان من موندم فرمش رو چطوری پر کنم ، فرم را به نام خودم پر کنم یا همسرم ، من ایران هستم پول رو چطور باید از طریق صرافی واریز کنم
۱-خونسرد باشید و استرس نداشته باشید
۲-جناب رامین اهوازی از همین جاواریز کردند ازشون بپرسید
۳- می تونید ایجنت خودتون باشید فرم را پر کنید و بفرستید

با دقت و بدون فوت وقت کارها را انجام دهید.
برای حصول بهتر نتیجه در پپام خصوصی شماره تماس بگیرید و سوال کنید.
امضای خود را تغییر دهید تا در جدول روند کارهای بچه های سایت اضافه شود.

موفق باشید.

با سلام میتونید برای واریز وجه با شرکت پاریز تراول تماس بگیرید و اونها براتون واریز‌ها را انجام بدن

http://www.pariztravel.com
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Case:F2A
ارسال مدارک : Oct 21,2014
PD: Oct 22,2014
Approved on March
Case & Invoice Numbers: July 10,2015
DS-261: July 14,2015
120$ : PAID
325$ : PAID
DS-260: Completed
پاسخ