کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-09-14 ساعت 18:54)quake نوشته:  سلام دوستان عزیز
من مهرتاش هستم و با اینکی قبلا عضو بوده ام اما به تازگی به این سایت مراجعه نکردم
سوالی دارم که شاید تکراری باشه من هم از بازماندگان لاتاری ۲۰۱۴ هستم و همسرم طی سفر به آمریکا برای من اقدام کرده
پایوریتی دیت من ۵ نوامبر ۲۰۱۴ و رسیپت دیت ۶ نوامبر ۲۰۱۴ است
من تا کنون هیچ دعوت نامه یا ایمیل یا پیغامی برای تکمیل مدارک یا پرداخت نداشتم
آیا کاری هست که باید انجام بدم با همچنان صبر کنم برای پاسخ از اداره مهاجرت
ممنونم

سلام دوست عزيز
حداقل كاري كه مي توانيد انجام دهيد اين است كه از سايت uscis وضعيت خودتان را چك كنيد كه ايا اپرو شديد يا خير؟
اگر اپرو شده باشيد اعلام كنيد تا در خصوص ادامه كار شما را در اين تاپيك كمك كنيم تا پيشرفت سريعتري داشته باشيد.
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، reasonable ، smpf ، alvan ، rezahoorjandi ، wayfarer
سلام دوستان

خیلی‌ ممنون از توضیحات کاملی که داده بودین. من دوتا سوال داشتم. می‌خواستم بدونم کاور شیت دوم که لیست مدارک مورد نیاز رو نوشته برای شما پست شده یا با ایمیل اومده? سوال دوم اینکه گرفتن IRS-transcript چند روز برای شما طول کشید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، alireza51 ، reasonable ، smpf ، rezahoorjandi ، wayfarer
(2015-09-14 ساعت 22:29)baaraan2015 نوشته:  سلام دوستان

خیلی‌ ممنون از توضیحات کاملی که داده بودین. من دوتا سوال داشتم. می‌خواستم بدونم کاور شیت دوم که لیست مدارک مورد نیاز رو نوشته برای شما پست شده یا با ایمیل اومده? سوال دوم اینکه گرفتن IRS-transcript چند روز برای شما طول کشید؟
جز نامه کیس نامبر همه چیز با ایمیل آمده است.
سوال دوم هم تصویری تو سایت گذاشته ام.
یک هفته ای ایمیل اعلام وصولش میاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، baaraan2015 ، reasonable ، hamid_fs3 ، smpf ، rezahoorjandi ، wayfarer
خیلی‌ ممنون از جوابتون. من ۱۲۰ $ را پرداخت کردم و الان " Paid " هست ولی‌ ۳۲۵$ هنوز "not invoiced " هست. هنوز هم ایمیل کاور شیت دوم رو نگرفتم. صبر کنم تا اینا بیاد بعد مدارک Affidavit of support document رو بفرستم ؟ چند روز طول میکشه تا کاور شیت دوم بیاد؟ آیا بعد از پرداخت ۳۲۵ $ میاد؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، reasonable ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، wayfarer
(2015-09-14 ساعت 23:21)baaraan2015 نوشته:  خیلی‌ ممنون از جوابتون. من ۱۲۰ $ را پرداخت کردم و الان " Paid " هست ولی‌ ۳۲۵$ هنوز "not invoiced " هست. هنوز هم ایمیل کاور شیت دوم رو نگرفتم. صبر کنم تا اینا بیاد بعد مدارک Affidavit of support document رو بفرستم ؟ چند روز طول میکشه تا کاور شیت دوم بیاد؟ آیا بعد از پرداخت ۳۲۵ $ میاد؟ ممنون
سلام
صلاح نیست در هر موردی که وقتش شده زمان را هدر بدهی.
پرداخت 325دلار و فرم 260 از تاریخ 24 ژولای برای کسی باز نشده است.
اون مورد نرم افزاریه سریع انجام می شود، شما مدارک را زودتر آماده و پست کن.
در مورد کاورشیت دوم، برای من هر چه تو سایت گذاشتم یک نوبت آمده است.

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، baaraan2015 ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، wayfarer ، Shahabpk
ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز و آرزوی موفقیت روز افزون تک تک عزیزان مهاجر،
میخواستم از عزیزان و دوستان صاحب علم و قلم و لطف که با زحمات بی دریغشون باری از گردن سایر دوستان سبک کردن تشکر کنم و خواهش کنم از دوستانی که مدارکشون رو اخیرا به nvc فرستادن، جهت آگاهی اینجانب و سایر دوستان باقی مونده لیستی از کلیه مدارک ارسالی با درج ردیف مرقون فرموده و موجب تسریع روند ارسال مدارک دوستان گردند، خداوند پشت و پناه همگی مان باشد.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، dream.land ، reasonable ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، wayfarer
سلام آقا علیرضا

خیلی‌ ممنون از پیغامتون. من هنوز نمیتونم پیغامِ خصوصی بدم چون ۲۵ تا پست ندارم. واسه همین اینجا جواب میدم. من کیس بازماندگان لاتاري نیستم. من سیتیزن هستم و برای پدر و مادرم اپلای کردم، کیس IR-5. و چون روندِ کاریشون با شما مشابه هست در اینجا سوال کردم. من همون کاری رو که گفتید انجام داده‌ام و فقط اون کاور شیت اول هست نه اونی‌ که باید مدارک را در آن‌ ضربدر بزنیم. یعنی‌ فقط این هست. http://www.uploadax.ir/images/lsywg4jnb1khr1duvwaw.jpg
خیلی‌ ممنون از راهنمایی هایی که اینجا می‌کنید، خیلی‌ مفید هستن.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، hamid_fs3 ، reasonable ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، wayfarer
(2015-09-14 ساعت 23:51)hamid_fs3 نوشته:  ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز و آرزوی موفقیت روز افزون تک تک عزیزان مهاجر،
میخواستم از عزیزان و دوستان صاحب علم و قلم و لطف که با زحمات بی دریغشون باری از گردن سایر دوستان سبک کردن تشکر کنم و خواهش کنم از دوستانی که مدارکشون رو اخیرا به nvc فرستادن، جهت آگاهی اینجانب و سایر دوستان باقی مونده لیستی از کلیه مدارک ارسالی با درج ردیف مرقون فرموده و موجب تسریع روند ارسال مدارک دوستان گردند، خداوند پشت و پناه همگی مان باشد.
سلام
حمیدآقا خوبید؟
این همه نوشتم اول بخونید صفحات 160 به بعد را باز شما آمدید اول خط.
حمید جان اینجا را کلیک کن.

انگلیسی سخته؟ پس برو اینجا
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، hamid_fs3 ، reasonable ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، wayfarer
(2015-09-15 ساعت 00:00)alireza51 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 23:51)hamid_fs3 نوشته:  ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز و آرزوی موفقیت روز افزون تک تک عزیزان مهاجر،
سلام
حمیدآقا خوبید؟
این همه نوشتم اول بخونید صفحات 160 به بعد را باز شما آمدید اول خط.
حمید جان اینجا را کلیک کن.

انگلیسی سخته؟ پس برو اینجا

ضمن تشکر از دوست بسیار خوب و فعالم آقا علیرضای گل، میخوام به عرضتون برسونم که منظورم مدارکی از قبیل شناسنامه و سایر مدارک امثالهم بود که داخل پاکت قرار خواهیم داد، و یک سوال دیگه اینه که اون کاور شیت که بدون جای تیک هست هنوز برای ما نیومده و باید از کجا بگیریمش؟ بازم ممنونم از بابت همه مهرو محبتتون.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، reasonable ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، alvan ، wayfarer
(2015-09-15 ساعت 00:47)hamid_fs3 نوشته:  ضمن تشکر از دوست بسیار خوب و فعالم آقا علیرضای گل، میخوام به عرضتون برسونم که منظورم مدارکی از قبیل شناسنامه و سایر مدارک امثالهم بود که داخل پاکت قرار خواهیم داد، و یک سوال دیگه اینه که اون کاور شیت که بدون جای تیک هست هنوز برای ما نیومده و باید از کجا بگیریمش؟ بازم ممنونم از بابت همه مهرو محبتتون.
سلام
حمید آقا زنگ بزن صحبت کنیم، ظاهرا فکرت مشغوله یا خوابت میاد خوب نگاه نمی کنی که چی داخل لینک هایی که فرستادم هست.
مدارک خودت کپی کافیه.

[عکس: 3b57c4q0y2y2e670hje1.jpg]

کاور شیت دوم را هم از روی همونی که فرستادم می تونی ردیف کنی.

نتونستی خصوصی یا تلفنی هماهنگ کن برات ردیفش کنم.
وقت رو از دست نده.
موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، alvan ، wayfarer
خدا رو شکر امروز welcom letter از NVC اومد و فرم اىجنت هم برامون باز شد,
دوستاىى که منتظر فرم اىجنت بودن ىه چک بکنن.
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
(2015-09-15 ساعت 10:54)peymanpakd نوشته:  خدا رو شکر امروز welcom letter از NVC اومد و فرم اىجنت هم برامون باز شد,
دوستاىى که منتظر فرم اىجنت بودن ىه چک بکنن.
سلام
خیلی خوشحال شدم.
در لیست دوستان که تهیه کردم، پرداخت و فرم 261 شما را سپتامبر درج می کنم.
انشالله مصاحبه زمستان 94.
مدارک اسپانسری را در اسرع وقت کامل و صحیح و در یک پک بفرستید.
چنانچه بعد از خواندن پست ها باز هم سوالی بود در پیام خصوصی و یا تلفنی پاسخگو هستم.
موفق و موید باشید.
پاسخ
در سايت uscis اعلام كرده كه ٢٦ اگوست پرونده ما را ارسال و در ٨ سپتامبر پرونده هاي ما را در مركز كاليفرنيا دريافت كردند
اميدوارم تا آخر سپتامبر ما را اپروو كنند. از ٨ سپتامبر تا ١٥ سپتامبر كه هيچ تغييري حاصل نشده ?
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
(2015-09-15 ساعت 15:09)Farnood1234 نوشته:  در سايت uscis اعلام كرده كه ٢٦ اگوست پرونده ما را ارسال و در ٨ سپتامبر پرونده هاي ما را در مركز كاليفرنيا دريافت كردند
اميدوارم تا آخر سپتامبر ما را اپروو كنند. از ٨ سپتامبر تا ١٥ سپتامبر كه هيچ تغييري حاصل نشده ?
تشکر از اطلاع رسانی
روال اپرو در این مرکز دو تا سه ماه است ولی به نظرم با شرایط جدید یکماهه اپرو می شوید
پاسخ
سلام
باید کم کم آماده باش بدیم، همین الان در تایپیک کیلیرنس لاتاری 2015 غوغاست.

پنج نفر دیگر به لیست اضافه شد.

[عکس: 14424369091.jpg]

دوستان عزیز کلیه مطالب تا مصاحبه چندین بار مطرح و بحث شده است و عملا دوستان 2014 نباید سوال خاصی در این رابطه داشته باشند و پس از طی مراحلی که می دانند منتظر مصاحبه باشند.

من اله توفیق
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان