کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام
دوستان بالاخره نامه اعلام چک شدن مدارک را دریافت کردم.
خوشبختانه فقط یک مورد کوچک جا افتاده بود که نوشته اند با خودم اصلاح شده آن را ببرم مصاحبه و چیزی پست نکنم و مدارکم کامل بوده است.
دیگر کار ما با NVC تمام شد و مدارک به سفارت آمریکا در ابوظبی ارسال می شود.
با این حساب مصاحبه زودتر از موعد به شرط خالی بودن وقت سفارت و نبودن افراد کارنت شده در صف امکان پذیر شده است و دریافت ویزا در زمان PD.

Send documents = 2015/08/22
Received by NVC = 2015/08/24
Complete = 2015/09/14

[عکس: zau8fk5fsp05fzqn1vy8.jpg]

[عکس: vhhrelanbpizc6krbpbb.jpg]
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
(2015-09-15 ساعت 23:45)alireza51 نوشته:  سلام
دوستان بالاخره نامه اعلام دریافت مدارک را دریافت کردم.
خوشبختانه فقط یک مورد کوچک جا افتاده بود که نوشته اند با خودم اصلاح شده آن را ببرم مصاحبه و چیزی پست نکنم و مدارکم کامل بوده است.
بعد از یک مرور دیگر به سفارت آمریکا در ابوظبی ارسال می شود.
با این حساب مصاحبه زودتر از موعد امکان پذیر شده است و دریافت ویزا در زمان PD.

ارسال مدارک : ۲۰۱۵/08/22
دریافت شده توسط ان وی سی : ۲۰۱۵/08/24
ایمیل چک شدن مدارک : ۲۰۱۵/09/14

[عکس: eit7_check-940622-۱.jpg]

[عکس: 7nvt_check-940622-۲.jpg]

علیرضای عزیز
بهترین خبری را که می شد دریافت کنم همین بود بسیار خوشحال شدم و مثل همیشه باز هم باعث انرژی مثبت شدی و بهتر اینکه همانطور که قبلا گفتم برای مصاحبه نیاز به انتظار برای کارنت شدن نمی باشد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
[quote='alireza51' pid='661922' dateline='1442344558']
[size=medium]سلام
دوستان بالاخره نامه اعلام دریافت مدارک را دریافت کردم.

سلام دوست عزیز
یعنی شما میگین اگه مدارک رو قبل از ۳۲۵ دلار و پر کردن فرم ۲۶۰ بفرستیم مشکلی نداره؟چون الان من ۱۲۰ دلار رو پرداخت کرم فرم ۲۶۱ رو هم پر کردم ولی ۳۲۵ دلار هنوز invoice نشده.مدارکم هم آماده اس.این کاور شیت هم دریافت کردم:

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
[quote='alireza51' pid='661922' dateline='1442344558']
سلام
دوستان بالاخره نامه اعلام چک شدن مدارک را دریافت کردم.

ارسال مدارک : ۲۰۱۵/08/22
دریافت شده توسط ان وی سی : ۲۰۱۵/08/24
ایمیل چک شدن مدارک : ۲۰۱۵/09/14

به به چه خبر خوبى. پس ديگه همه كاراتون انجام شد و فقط بايد منتظر وقت مصاحبه باشيد. ايشالا كه هممون به زودى بريم مصاحبه
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
(2015-09-16 ساعت 00:07)arminkh نوشته:  سلام دوست عزیز
یعنی شما میگین اگه مدارک رو قبل از ۳۲۵ دلار و پر کردن فرم ۲۶۰ بفرستیم مشکلی نداره؟چون الان من ۱۲۰ دلار رو پرداخت کرم فرم ۲۶۱ رو هم پر کردم ولی ۳۲۵ دلار هنوز invoice نشده.مدارکم هم آماده اس.این کاور شیت هم دریافت کردم:
مرحله اول : ارسال 261 و واریز 120دلار
مرحله دوم : ارسال مدارک اسپانسری به NVC
مرحله سوم : وقتی باز شد واریز 325 دلار و ارسال فرم 260 این مرحله برای برخی دوستان بعد مرحله دوم باز شده است.
مرحله چهارم : Complete
مرحله پنجم : دریافت نامه مصاحبه
آخرم مصاحبه
پاسخ
(2015-09-16 ساعت 00:11)pari pari نوشته:  به به چه خبر خوبى. پس ديگه همه كاراتون انجام شد و فقط بايد منتظر وقت مصاحبه باشيد. ايشالا كه هممون به زودى بريم مصاحبه
ممنون
مدارک complete شده است.
انشالله همه دوستان بزودی بروند مصاحبه.
احتمالا دوستانی که مدارکشان کامل باشد زودتر از موعد به مصاحبه خواهند رفت.
با این حساب میانگین PD تا مصاحبه خیلی زودتر از پیش بینی ها از 20 ماه به 12 رسید.
باور کردنی نیست ولی اتفاق افتاد.Smile
پاسخ
باسلام به همه دوستان
بالاخره پرداخت 120دلار و فرم 261 هم برای ما بازشد و ایمیل هم دریافت کردیم بهمراه کاورشیت. متاسفانه تصویرهایی که علیرضای عزیز از صفحه 160 ببعد گذاشتند لود نشد. چندتا پرسش برام بوجود اومده ممنون میشم که پاسخ بدهید. 1. از نه موردی که توی کاورشیت بعنوان مدارک مالی خواسته شده کدوماش را پتیشنر و کدوماش را جوینت اسپانسر باید تهیه بکنند ؟ اساسا کدومشون اجباریه و حداقل مدرکه؟ آیا یک فرم i864 و یک برگه tax برای هرکدام کافیه؟
2. با توجه به اینکه خانم بنده فعلا ایران هستند آیا اسکن کلیه ی مدارک و ایمیل انها به جوینت اسپانسر برای گرفتن پرینت و سپس ارسال همگی بعلاوه مدارک اسپانسری خودش به nvc کار درستیه؟ با سپاس
جامانده از لاتاری 2014
PD : 24 NOV 2014
Approved: 20 MAR 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، reasonable ، rezahoorjandi ، pari pari ، جواد حبيبي ، alvan ، smpf ، wayfarer
(2015-09-16 ساعت 01:46)pari1392 نوشته:  باسلام به همه دوستان
بالاخره پرداخت 120دلار و فرم 261 هم برای ما بازشد و ایمیل هم دریافت کردیم بهمراه کاورشیت. متاسفانه تصویرهایی که علیرضای عزیز از صفحه 160 ببعد گذاشتند لود نشد. چندتا پرسش برام بوجود اومده ممنون میشم که پاسخ بدهید. ۱. از نه موردی که توی کاورشیت بعنوان مدارک مالی خواسته شده کدوماش را پتیشنر و کدوماش را جوینت اسپانسر باید تهیه بکنند ؟ اساسا کدومشون اجباریه و حداقل مدرکه؟ آیا یک فرم i864 و یک برگه tax برای هرکدام کافیه؟
۲. با توجه به اینکه خانم بنده فعلا ایران هستند آیا اسکن کلیه ی مدارک و ایمیل انها به جوینت اسپانسر برای گرفتن پرینت و سپس ارسال همگی بعلاوه مدارک اسپانسری خودش به nvc کار درستیه؟ با سپاس
اگر جوینت اسپانسر دارید تقریبا همه مال اونه و فقط یک 864 و یک نامه دستی یا از اداره مالیات برای پتیشنره
برای جوینت اسپانسر تقریبا همه موارد را می خواهد
بله همه مدارک را اسکن و بفرستید پرینت بگیرد حتی عکس خودتون نه خانمتون
مشکل تصاویر به خاطر سایت میزبان بود و الان حل شده است.
دوستان برای شلوغ نشدن تایپیک می توانید در پیام خصوصی با من هماهنگ شوید.
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، pari1392 ، rezahoorjandi ، pari pari ، جواد حبيبي ، alvan ، sam11 ، smpf ، wayfarer
سلام دوستان من یک اسپانسر پیدا کردم که گرین کارتی است و 3 سال آمریکاست و شرایط اسپانسریو داره فقط می گه که من 2 سال دیگه می خوام برای مادر و پدرم اقدام کنم مشکلی براش پیش نمیاد که اسپانسر ما بشه؟
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، جواد حبيبي ، alireza51 ، alvan ، smpf ، wayfarer ، reasonable
(2015-09-16 ساعت 08:08)عاطفه سروش نوشته:  سلام دوستان من یک اسپانسر پیدا کردم که گرین کارتی است و ۳ سال آمریکاست و شرایط اسپانسریو داره فقط می گه که من ۲ سال دیگه می خوام برای مادر و پدرم اقدام کنم مشکلی براش پیش نمیاد که اسپانسر ما بشه؟
سلام
خیر
همین قدر که اسپانسر شما می شود از این به بعد تخفیف مالیاتی دارد و وی تا شما سیتی زن شوید اسپانسر شما خواهد بود.
اگر درآمد وی جوابگو، متناسب با جدول اعلامی باشد هر چند نفر را که در جدول درآمدش برسد می تواند اسپانسر شود.
پاسخ
..................................
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، alireza51 ، alvan ، rezahoorjandi ، smpf ، wayfarer ، reasonable ، pari1392
(2015-09-16 ساعت 09:08)مهتاب.م نوشته:  سلام دوستان من ميخوام با توجه به درامدم و مقدار پولي كه در حساب بانكي امريكا دارم اسپانسر همسرم بشم و جوينت اسپانسر نداريم
ميخواستم بپرسم من كدوم فرم رو بايد پر كنم
I-864 يا I-864EZ ?
ممنون
سلام
متناسب با جدول زیر عمل کنید.
برای اطلاعات بیشتر با جناب حبیبی که در ریز مسایل مربوط به فرم ها هستند تماس بگیرید.

[عکس: aemb_answaer-01.jpg]
پاسخ
(2015-09-16 ساعت 08:08)عاطفه سروش نوشته:  سلام دوستان من یک اسپانسر پیدا کردم که گرین کارتی است و ۳ سال آمریکاست و شرایط اسپانسریو داره فقط می گه که من ۲ سال دیگه می خوام برای مادر و پدرم اقدام کنم مشکلی براش پیش نمیاد که اسپانسر ما بشه؟

سلام
باید درآمدش در دو سال دیگر بنحوی باشد که پاسخگوی کل افراد household اسپانسر باشد یعنی خانواده فعلی بعلاوه شما و دو نفر دیگر که محاسبه سایز فعلی خانواده شامل همسر و بچه هایی می شود که هنوز از درآمد خانواده استفاده می کنند.
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، alvan ، rezahoorjandi ، sam11 ، smpf ، wayfarer ، reasonable ، حاجی واشنگتن
(2015-09-16 ساعت 09:08)مهتاب.م نوشته:  سلام دوستان من ميخوام با توجه به درامدم و مقدار پولي كه در حساب بانكي امريكا دارم اسپانسر همسرم بشم و جوينت اسپانسر نداريم
ميخواستم بپرسم من كدوم فرم رو بايد پر كنم
I-864 يا I-864EZ ?
ممنون

سلام دوست عزیز
چنانچه خودتون اسپانسر می شوید فرم دوم باید تکمیل شود البته باید با توجه به سایز خانواده درآمد کافی طبق poverty guideline 2015 را داشته باشید و فرم های مالیاتی به همراه جداول مربوطه را ارائه دهید که گواه این موضوع باشد
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، alvan ، rezahoorjandi ، smpf ، wayfarer ، مهتاب.م ، حاجی واشنگتن
سلام بر همه دوستان
دوستان پس از گذشت 6 ماه از کیس ما خبری نیست روز 12 فروردین ما مصاحبه داشتیم که برگه آبی گرفتیم اما هنوز کلیر نشدیم خیلی نگرانیم به نظر دوستان ایمیل بزنم و پی گیری کنم یا نه منتظر بمانم دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید متشکرم.آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه دوستان دارم
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان