کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
دوستان می دونید که اگه مدارک ناقص باشه باعث تاخیر در پرونده میشه یا اینکه مثلا اون نقص تو مصاحبه باید ارائه بشه؟
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، پدی
(2015-10-13 ساعت 07:27)reasonable نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 01:21)sunn789 نوشته:  سلام دوستان این پول اولیه دقیقا چند باید واریز بشود و به چه صورت باید واریز بشود ؟ ممنون اگر پاسخ بدهید

در مرحله اول به همراه فرم آی 130 وبقیه فرمها باید مبلغ 420 دلار رو بصورت مانی اوردر پست کنید.

آدرس پستی را لطف میکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan
(2015-11-17 ساعت 10:11)shabghazal نوشته:  آدرس پستی را لطف میکنید
سلام
شیوه سوال در دو تایپیک به موازات هم و دادن پست های متعدد، شیوه مناسبی نیست.
راه حل مناسب در پیام خصوصی به شما پیشنهاد شد.
اگر کمی مطالعه کنید جواب سوالهای خود را پیدا می کنید.
آدرس را در راهنمای فرم 130 می توانید ببینید.
روی عبارت زیر کلیک کنید.
Instructions for Form I-130

راهنمای روندکار بازماندگان لاتاری (F2A)
جدول آخرین وضعیت دوستان همراه با ایالت انتخابی
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، rezahoorjandi ، جواد حبيبي ، alvan ، پدی
(2015-11-17 ساعت 06:26)negarin60 نوشته:  دوستان می دونید که اگه مدارک ناقص باشه باعث تاخیر در پرونده میشه یا اینکه مثلا اون نقص تو مصاحبه باید ارائه بشه؟
سلام
نگارین خانم چرا اینجا؟ چرا این سوال؟
اگر نقص مدرک اساسی باشد مثل نقص در مدارک جوینت اسپانسر و مدارک مالی، بایستی به NVC پست شود.
نقص های جزیی مثل نقص در مدارک بازمانده از جمله کپی یا نقص جزیی در 864 پتیشنر که جویت دارد را در صورت صلاحدید NVC با خود روز مصاحبه می برید و به آفیسر می دهید.

در کل این موضوع بستگی به خواست NVC در ایمیل نقص مدارک دارد.

در مورد شما چون مشکل صرفا کپی پاسپورت است و شما وقت دارید و از برنامه عقب نیستید، چنانچه گذرنامه تا یکماه دیگر هم آماده می شود صبر کنید و کامل بفرستید.

راهنمای روندکار بازماندگان لاتاری (F2A)
جدول آخرین وضعیت دوستان همراه با ایالت انتخابی
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، Shahabpk ، smpf ، hamid_fs3 ، جواد حبيبي ، alvan ، negarin60 ، sina123 ، Farnood1234
(2015-11-14 ساعت 19:46)SHABAH51 نوشته:  دوستان سلام بر همگی
من مدتهاست کمتر اینجا در کنارتان هستم.

پی‌نوشت: آخ که چقدر سخت بود نوشتن این سرگذشت بدون اینکه چهارتا لیچار نصیب کسی کنم!
Big Grin

سلام شهرام عزیز
خوندن پستی از تو بعد از مدتها بسیار خرسندم کرد.
مثل همیشه پی نوشت هات کلی جذابیت داره.آدم دلش میخواد زودتر پست رو تمام کنه تا به اون پی نوشت آخری برسه. برات بهترین ها رو آرزو دارم.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
من مدتهاست کمتر اینجا در کنارتان هستم. امروز کمی بر پست ها مرور کردم و دیدم بد نیست که تجربیات خودم را یک بار دیگر با شما در میان بگذارم.
...

پی‌نوشت: آخ که چقدر سخت بود نوشتن این سرگذشت بدون اینکه چهارتا لیچار نصیب کسی کنم!
Big Grin

چقدر سخت بود خوندن این سرگذشت بدون اینکه حرص بخورم!!
نمیدونم چی بگم ، ولی مطمئنم یک چیزی تو پرونده تو طبیعی نیست! اما دیگه پرش رفته کمش مونده . طاقت بیار ، درست میشه!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، حاجی واشنگتن ، smpf ، alireza51 ، جواد حبيبي ، alvan ، پدی
(2015-11-17 ساعت 22:40)Shahabpk نوشته:  
من مدتهاست کمتر اینجا در کنارتان هستم. امروز کمی بر پست ها مرور کردم و دیدم بد نیست که تجربیات خودم را یک بار دیگر با شما در میان بگذارم.
...

Big Grin

نمیدونم چی بگم ، ولی مطمئنم یک چیزی تو پرونده تو طبیعی نیست! اما دیگه پرش رفته کمش مونده . طاقت بیار ، درست میشه!
شهاب جان ممنونم از لطف ات. اما مطمئنم چیز غیرطبیعی در پرونده نیست و این فقط یک بدشانسی محض است. اگر خاطرت باشد در همان هجده ماهی که پرونده من اپروو نمی شد هم همین نظر را داشتی اما در واقع مشخص شد مرکز ورمونت مشکلات جدی دارد و ظاهراً چند نفر از دوستان 2014 ای هم به مانند من بعد از یک سال هنوز اپروو نشده اند. در این مورد خاص هم مشکل از سفارت آنکاراست که به دلایلی که نمیدانم سرش بسیار شلوغ است و وقت مصاحبه نمی دهد.به هرحال به قول خودت کم‌اش مونده! درود
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
دوستان کسی هست جدیدا وقت مصاحبه داشته باشه . میخوام تو سفارت ارمنستان برای من وقت مصاحبه بگیره .
یک نفر رفته سفارت جلو در بهش گفتن شما اصلا وقت ندارین . بعد از وقت گرفتن براتون ایمل میاد ولی واسه اون ایمل نیامده بود مثل اینکه تایید نهایی را نکرده بود ولی همونجا برای دو روز دیگه بهش وقت دادن .
با توجه باینکه وقتها بسته هست مثل اینکه جلو سفارت کارسازتره .
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، reasonable ، alvan
دوستان سلام
میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که برای پرداخت 120 $ چکار باید کرد؟
مادر من داخل آمریکا هستند برای گرین کارت پدرم اقدام کردند.
مادرم حساب بانکی دارند.
برای پرداخت انلاین باید چک داشته باشند یا اینکه فقط داشتن حساب بانکی کافی هست؟
خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، پدی
(2015-11-19 ساعت 23:46)hosa نوشته:  دوستان سلام
میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که برای پرداخت 120 $ چکار باید کرد؟
مادر من داخل آمریکا هستند برای گرین کارت پدرم اقدام کردند.
مادرم حساب بانکی دارند.

سلام
ما از طریق شماره هایی که روی برگه های چک نوشته شده بود با مشخصات صاحب حساب که ساکن آمریکا است پرداخت کردیم
دستور العمل اون هم طی مکاتباتی که با شما میشه راهنمایی می کنه
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، hosa ، alireza51 ، alvan
اگر حساب بانکی دارن پس کارت هم دارن و شماره حساب و احتمالا یک برگه چگ و ایملی که به بانک دادن . موقع پرداخت اسم و فامیل شماره حساب که رو دسته چک هست و یک شماره دیگه کنار همون و احتمالا یک شماره سه رقمی پشت کارت و ایمل شاید تاریخ انقصای کارت را هم بخواد . اگر برای ایشون مشکله عکس یک برگه چک . عکس بشت و رو کارت را براتون با وایبر بفرستند خودتون انجام بدین . اگر دسته چک ندارن حتما انلاین میتونن حسابشون را چک کنن وارد حسابشون بشن و شماره حساب و اون شماره دیگه را که لازمه از تو سایتشون بردارن .
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، حاجی واشنگتن ، alvan
سلام به همگی
با اجازه دوستان منم از ایران دارم کارای همسرم را انجام میدم که رفتم اونور پست کنم و استارتشا بزنم.
یه سوال دارم و اونم اینکه در تکمیل فرم ها مثلا در i-130 بعضی از جاها و جداول شامل حال ما نمیشه باید خالی باقی بمونن یا n/a بزنم؟
ممنون از راهنمایی تون
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، rezahoorjandi ، alvan
سلام دوستان من هنوز اینجا هستم.پیگیر انشاله موفقیت شما
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2015-11-24 ساعت 11:50)پدی نوشته:  سلام دوستان من هنوز اینجا هستم.پیگیر انشاله موفقیت شما
دکتر جان سایه تون مستدام...Wink

پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، smpf ، alireza51 ، Shahabpk ، alvan ، SHABAH51 ، rezahoorjandi ، pari pari ، Farnood1234 ، پدی
(2015-11-18 ساعت 00:29)SHABAH51 نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 22:40)Shahabpk نوشته:  [quote='SHABAH51' pid='679985' dateline='1447514176']
دوستان سلام بر همگی
...

Big Grin

[/quotbe]
شهاب جان ممنونم از لطف ات. اما مطمئنم چیز غیرطبیعی در پرونده نیست و این فقط یک بدشانسی محض است. اگر خاطرت باشد در همان هجده ماهی که پرونده من اپروو نمی شد هم همین نظر را داشتی اما در واقع مشخص شد مرکز ورمونت مشکلات جدی دارد و ظاهراً چند نفر از دوستان ۲۰۱۴ ای هم به مانند من بعد از یک سال هنوز اپروو نشده اند. در این مورد خاص هم مشکل از سفارت آنکاراست که به دلایلی که نمیدانم سرش بسیار شلوغ است و وقت مصاحبه نمی دهد.به هرحال به قول خودت کم‌اش مونده! درود
متاسفانه اين بدشانسي شامل من هم شد. ما ورمونتي ها همدرديم حالا بعد يكسال و ١ ماه بالاخره رسيديم جايي كه دوستان كاليفرنيايي شش هفت ماه پيش رسيدند.
مصاحبه هم كه انكاراست و خدا با داعش بخير بگذرونه
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alireza51 ، SHABAH51 ، حاجی واشنگتن ، پدی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان