کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-11-30 ساعت 14:23)Farnood1234 نوشته:  متاسفانه اين بدشانسي شامل من هم شد. ما ورمونتي ها همدرديم حالا بعد يكسال و ١ ماه بالاخره رسيديم جايي كه دوستان كاليفرنيايي شش هفت ماه پيش رسيدند.
مصاحبه هم كه انكاراست.
خوشبختانه کارها به موقع انجام شد و حداقل 2 ماه قبل کارنت شدن کامپلیت می شوید.
از برنامه عقب نیستید. (10010)Shy

راهنمای روندکار بازماندگان لاتاری (F2A)
جدول آخرین وضعیت دوستان همراه با ایالت انتخابی
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، smpf ، جواد حبيبي ، Farnood1234 ، alvan ، پدی ، rezahoorjandi ، تاتارها
سلام
ویزا بولتن coming soon شد.

[عکس: 14489756841.jpg]
پاسخ
سلام دوستان
دوتا سوال دارم،ممنون میشم راهنماییم کنید
من گرین کارت دارم و برای خانومم اقدام کردم
سوالم اینه که فرم DS-260 رو من باید پر بکنم یا خانومم
دوم اینکه فرم اسپانسر رو باید با مدارک بفرستیم به NVC یا روز مصاحبه همراه خانومم باشه؟ یا اینکه هم بفرستم به NVC و کپی اونو روز مصاحبه،خانومم ببره سفارت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan
(2015-12-04 ساعت 19:34)atamata نوشته:  سلام دوستان
دوم اینکه فرم اسپانسر رو باید با مدارک بفرستیم به NVC یا روز مصاحبه همراه خانومم باشه؟ یا اینکه هم بفرستم به NVC و کپی اونو روز مصاحبه،خانومم ببره سفارت؟
سلام
فرم 260 اطلاعات خانم شماست برای روز مصاحبه.
شما یا همسر پرکنید فرقی نداره مهم اینه که اطلاعات ایشان توش پر شود.
همه مدارک با هم و تو یک نوبت پست شود.
اطلاعات در صفحه 196 قرارداده شده است.
موفق باشید.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi
دوستان عزیز و همراهان مهاجر سرایی
بالاخره بعد دوسال(چه دوسالی بر ما گذشت) جناب NVC زحمت کشیدن و نامه مصاحبه من را در هفته چهارم ژانوی2016 اعلام فرمودند که واقعا دستشون درد نکنه
به هر حال خواستم که این ارزو را برای داشته باشم که هر چه زود تر این فرایند برای همه دوستان زود تر جلو بره و خوشحالی همگی شما ها را شاهد باشم
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
(2015-12-04 ساعت 22:38)alvan نوشته:  دوستان عزیز و همراهان مهاجر سرایی
بالاخره بعد دوسال(چه دوسالی بر ما گذشت) جناب NVC زحمت کشیدن و نامه مصاحبه من را در هفته چهارم ژانوی۲۰۱۶ اعلام فرمودند که واقعا دستشون درد نکنه
به هر حال خواستم که این ارزو را برای داشته باشم که هر چه زود تر این فرایند برای همه دوستان زود تر جلو بره و خوشحالی همگی شما ها را شاهد باشم
مبارک باشد.
انشالله ویزای یکضرب.
پاسخ
(2015-12-05 ساعت 00:00)alireza51 نوشته:  
بالاخره بعد دوسال(چه دوسالی بر ما گذشت) جناب NVC زحمت کشیدن و نامه مصاحبه من را در هفته چهارم ژانوی۲۰۱۶ اعلام فرمودند که واقعا دستشون درد نکنه
مبارک باشد.
انشالله ویزای یکضرب.

ممنون علیرضای عزیز
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، smpf ، reasonable ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi
(2015-12-04 ساعت 19:34)atamata نوشته:  سلام دوستان

فرم ds260 رو خانمتون بايد پر كنه
فرم اسپانسر و همه متعلقاتش رو بايد براى nvc بفرستيد، اگر براى روز مصاحبه نياز باشه تو ايميل دعوت به مصاحبه بهتون ميگن

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
با سلام
خيلي خوشحال شدم و شادي و سلامتي شما و خانواده محترم را آرزومنديم
با اميد به اخذ ويزاي يكضرب
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2015-12-05 ساعت 07:09)smpf نوشته:  
با سلام
خيلي خوشحال شدم و شادي و سلامتي شما و خانواده محترم را آرزومنديم
با اميد به اخذ ويزاي يكضرب
ممنون از لطف و تبریکتون جناب smpf عزیز منم خیلی خوشحال میشم که خبر کلیر شدنتون را بشنوم به امید اون روز
پاسخ
دوستان عزیز
لطفا شماره ابوظبی و شماره ارمنستان را بدید . لطفا شماره هایی باشه که حتما خودتون تونستید حرف بزنید . چون من هر چی ایمل و شماره برای دو سفارت دیدم زنگ زدم و بیام دادم هیچ فردی نه گوشی را برمیداره و نه جواب ایمل را میده .
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan
(2015-12-08 ساعت 10:40)oct 31 نوشته:  دوستان عزیز
لطفا شماره ابوظبی و شماره ارمنستان را بدید . لطفا شماره هایی باشه که حتما خودتون تونستید حرف بزنید . چون من هر چی ایمل و شماره برای دو سفارت دیدم زنگ زدم و بیام دادم هیچ فردی نه گوشی را برمیداره و نه جواب ایمل را میده .
سلام
مشکل چیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf
با سلام. دوستان به نظرتون چرا بولتن اپديت نميشه. اين ماه واسه من خيلي مهمه. من پرايوريتي ٢٩ جولاي ٢٠١٤ هست. اگه ٧ هفته يا بيشتر كارنت بشن من هم كارنت ميشم. و با توجه به اينكه هنوز اعلام نكردن فكر ميكنم براي ماه اينده جهش خوبي داشته باشيم
شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، alireza51 ، smpf ، pari pari
(2015-12-08 ساعت 23:21)ali.narooei نوشته:  با سلام. دوستان به نظرتون چرا بولتن اپديت نميشه. اين ماه واسه من خيلي مهمه. من پرايوريتي ٢٩ جولاي ٢٠١٤ هست. اگه ٧ هفته يا بيشتر كارنت بشن من هم كارنت ميشم. و با توجه به اينكه هنوز اعلام نكردن فكر ميكنم براي ماه اينده جهش خوبي داشته باشيم
سلام
امضای شما + نوشته بالا + پست های شما در مهاجرسرا

در مجموع چیزی قابل فایل کردن از آن استخراج نمی شود.
علیهذا به نظر می رسد شما هم اکنون گرین کارت دارید و برای شخصی دیگر تقاضای F2A داده اید.
تا این لحظه بولتن یک ماه را قطعا جلو رفته است.
هم اکنون با این پست جنابعالی که نشان دهنده کامپلیت بودن شما هم هست می توان گفت بولتن نتوانسته 45 روز جلو برود.
پس بولتن این با عدد 2015/07/15 را برای گروه F2A نشان خواهد داد.

در صورت تمایل برای تکمیل اطلاعات خود در جدول دوستان F2A داده ها را یادر امضا و یا به صورت خصوصی خبر دهید.

موفق باشید.

پاسخ
تشکر کنندگان: ali.narooei ، حاجی واشنگتن ، جواد حبيبي ، smpf ، alvan
باه دوست عزيزمن براي همسرم اقدام كردم. كه در ان وي سي كامپليت هم شده و منتظرم كماكان. در صورت صحت حرف هاي شما من در اپ كامينگ بولتن نخواهم بود ولي به احتمال قريب به يقين براي ماه فوريه كارنت خواهم شد.

(2015-12-09 ساعت 02:15)alireza51 نوشته:  
(2015-12-08 ساعت 23:21)ali.narooei نوشته:  با سلام. دوستان به نظرتون چرا بولتن اپديت نميشه. اين ماه واسه من خيلي مهمه. من پرايوريتي ٢٩ جولاي ٢٠١٤ هست. اگه ٧ هفته يا بيشتر كارنت بشن من هم كارنت ميشم. و با توجه به اينكه هنوز اعلام نكردن فكر ميكنم براي ماه اينده جهش خوبي داشته باشيم
سلام
امضای شما + نوشته بالا + پست های شما در مهاجرسرا

در مجموع چیزی قابل فایل کردن از آن استخراج نمی شود.
علیهذا به نظر می رسد شما هم اکنون گرین کارت دارید و برای شخصی دیگر تقاضای F2A داده اید.
تا این لحظه بولتن یک ماه را قطعا جلو رفته است.
هم اکنون با این پست جنابعالی که نشان دهنده کامپلیت بودن شما هم هست می توان گفت بولتن نتوانسته 45 روز جلو برود.
پس بولتن این با عدد ۲۰۱۵/07/15 را برای گروه F2A نشان خواهد داد.

در صورت تمایل برای تکمیل اطلاعات خود در جدول دوستان F2A داده ها را یادر امضا و یا به صورت خصوصی خبر دهید.

موفق باشید.

شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، جواد حبيبي ، smpf ، alvan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان