کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام به دوستان عزیز ،من 165 دلار را قبل از ورودم پرداخت کردم .و الان حدود 1 هفته است وارد آمریکا شدم .این receipt id ندارم میشه بگید این کجاست ؟البته من سایت elis.uscis که در ان اکانت ساختم برای پرداخت 165 دلار را چک میکنم و زیر receipt من چیری نیست .میشه منو در این زمینه راهنمایی کتید.ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، alvan ، smpf ، i am here ، SHABAH51 ، alireza51
با سلام
ترجمه عقد نامه و شناسنامه یکی کافیه یا بعد از اپروو دوباره یه سری نیاز میشه?ممنون از پاسختون
جامانده از لاتاری 2014
PD : 24 NOV 2014
Approved: 20 MAR 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، Shahabpk ، alvan ، پدی ، smpf ، sam11 ، SHABAH51 ، alireza51
(2014-10-28 ساعت 17:19)sam11 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
با عرض خسته نباشید به همگی آقا شهاب سفرنامه تان به ایروان را کجا میتوانم مطالعه کنم زیرا باید کم کم خودمان را آماده کنیم ممنون از راهنماییتان

اینم سفرنامه من! امیدوارم بدردتون بخوره! شامل دو بخش پشت سر هم هست.
به تاپیک ارمنستان لاتاری ها هم سر بزن . اطلاعات مفید تری پیدا میکنی!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، alvan ، HERMES7 ، پدی ، جواد حبيبي ، smpf ، sam11 ، SHABAH51 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
(2014-10-29 ساعت 12:51)pari1392 نوشته:  با سلام
ترجمه عقد نامه و شناسنامه یکی کافیه یا بعد از اپروو دوباره یه سری نیاز میشه?ممنون از پاسختون

ترجمه ها برای درخواست 130 یکی کافیه. ولی nvc پروسه کاری خودشو داره. مجددا یکسری ترجمه را از شما میخواد و اصل مدارک هم در زمان مصاحبه لازم میشه!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، alvan ، HERMES7 ، پدی ، pari1392 ، smpf ، حاجی واشنگتن ، sam11 ، SHABAH51 ، زری وحدتی ، alireza51
سلام به همه دوستان مهاجرسرایی.
میخواستم بدونم اون بدبختایی که در حین انجام سربازی, گرین کارت برنده میشن باید چیکار کنند.اصلا راهی وجود داره که بتونن از کسور خارج بشن یا نه. ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، sam11 ، SHABAH51
(2014-10-29 ساعت 01:58)rahelejam نوشته:  سلام به دوستان عزیز ،من 165 دلار را قبل از ورودم پرداخت کردم .و الان حدود 1 هفته است وارد آمریکا شدم .این receipt id ندارم میشه بگید این کجاست ؟البته من سایت elis.uscis که در ان اکانت ساختم برای پرداخت 165 دلار را چک میکنم و زیر receipt من چیری نیست .میشه منو در این زمینه راهنمایی کتید.ممنون میشم

به سایت elis که لاگین میکنید . تو همون صفحه اول نوشته!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، smpf ، حاجی واشنگتن ، USA2014 ، rahelejam ، SHABAH51 ، mehdi didam ، alireza51
دوستان کدام یکی از این دو جمله صحیح و بهتره:
I reached to numerical limit of 2014
یا
I exceeded the numerical limit of 2014
ممنونم از کمکتون
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، SHABAH51 ، alireza51
...
...
...
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، USA2014 ، amjad ، sam11 ، alireza51
دوستان و بزرگان سلام
همسر من چند روزیه که رفته کالیفرنیا و دیروز برای من درخواست ویزای همسری (F2A) کرد. و امروز هم میخواد فرم 131 پر کنه و بعد از انگشت نگاری برگرده. حالا یه سوال:
نحوه پر کردن فرم برای خانوم من که در واقع Petitioner منه با دیگران فرق داره؟ منظورم تو پارت 2 و 7 فرمه که آیا باید چیزی نوشته بشه در مورد من یا خیر؟
و اینکه خانومم فرم 131 رو برای دخترم هم پر میکنه. تو پارت 9 منظور از فرم G-28 چیه؟ خانومم باید این فرم رو هم پرکنه؟
ممنون میشم از کمک و راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، USA2014 ، smpf ، sam11 ، SHABAH51 ، mehdi didam ، alireza51
دوستان مجدد سلام .من در طی این هفته 2 تا ایمیل دریافت کردم از طرف uscis به subject:uscis acceptance confirmation در هر ایمیل یه receipt nimber داده و اعلام کزده که 7 تا 10 روزه دیگر فرم I-797 را دریافت خواهم کرد .
البته بگم که من هم برای پاس سفید اقدام کردم و هم برای همسرم (2 روز پیش )اقدام کرده ام .این receipt number یکی با LIN و دیگری با WAC شروع میشود .میشه به من بگید کدام برای پاس سفید و دیگری ایا برای گرین کارت است ؟
ممنون میشم منو در این زمینه راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، sam11 ، SHABAH51 ، mehdi didam ، Shahabpk ، alireza51
(2014-10-31 ساعت 04:25)rahelejam نوشته:  دوستان مجدد سلام .من در طی این هفته 2 تا ایمیل دریافت کردم از طرف uscis به subject:uscis acceptance confirmation در هر ایمیل یه receipt nimber داده و اعلام کزده که 7 تا 10 روزه دیگر فرم I-797 را دریافت خواهم کرد .
البته بگم که من هم برای پاس سفید اقدام کردم و هم برای همسرم (2 روز پیش )اقدام کرده ام .این receipt number یکی با LIN و دیگری با WAC شروع میشود .میشه به من بگید کدام برای پاس سفید و دیگری ایا برای گرین کارت است ؟
ممنون میشم منو در این زمینه راهنمایی کنید.

سلام
لطفا امضاي خود را تكميل كنيد تا بشه وضعيت شما را فهميد كه مثلا تاريخ اقدام هاي انجام شده چگونه است، اما بعد
پرونده گرين كارت با IOE شروع ميشود
و پرونده همسرتون با WAC
و پرونده پاس سفيد شما LIN
در ضمن شما هر سه پرونده را ميتونيد در سايت مربوطه ثبت نام كنيد
https://egov.uscis.gov/cris/jsps/login.j...EpgvBqrKLu
و با ايميل و sms. تلفن همراه عمه ريكا تغيير وضعيت را به شما براي تك تك پرونده هاتون اطلاع رساني ميكند و با ورود به اين سايت از وضعيت همه پرونده هاتون و تاريخ آخرين اقدام بعمل آمده مطلع ميشويد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، shandiz ، پدی ، arenfard ، alvan ، حاجی واشنگتن ، sam11 ، USA2014 ، rahelejam ، mehdi didam ، alireza51
ﻳﮑﻲ ﻣﻮﻧﺪ ﻭ ﻳﮑﻴﻤﻮﻥ ﺭﻓﺖ ﺟﻬﺎﻥ ﻣﺎ ﺩﻭ ﻗﺴﻤﺖ ﺷﺪ
ﻳﮑﻲ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻮﻱ ﺧﺎﮐﺶ ﻳﮑﻲ ﺭﺍﻫﻲ ﻏﺮﺑﺖ ﺷﺪ
ﻳﮑﻴﻤﻮﻥ ﺍﺯ ﻗﻔﺲ ﭘﺮ ﺯﺩ ﻳﮑﻲ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﺴﺖ
ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺩﺭﻳﺎ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻲ ﺭﺍﻩ ﻭ ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﺴﺖ
ﺩﻭ ﺗﺎ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﻣﺒﻬﻢ ﻳﻪ ﺗﺎﺑﺴﺘﻮﻥ ﺑﻲ ﺧﻮﺭﺷﻴﺪ
ﻫﻤﻮﻥ ﻓﺼﻠﻲ ﮐﻪ ﺭﻭﻳﺎﻣﻮﻥ ﻣﺜﻞ ﺍﺭﺗﺶ ﻓﺮﻭﭘﺎﺷﻴﺪ
ﻣﻴﻮﻥ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﻳﻪ ﺁﻫﻨﮓ ﻳﺎﺩﮔﺎﺭﻱ ﻣﻮﻧﺪ
ﻳﮑﻲ ﻣﻮﻥ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻭﺭ ﺷﺪ ﻳﮑﻲ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﻤﺎﺯ ﻣﻴﺨﻮﻧﺪ
ﺗﻮ ﻭ ﻋﮑﺴﺎﻱ ﺩﻳﺮﻭﺯﺕ ﻣﻨﻮ ﺷﻌﺮﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﺩﻓﺘﺮ
ﺗﻮﻱ ﻧﻮﺳﺘﺎﻟﮋﻱ ﺟﺎﻣﻮﻧﺪﻳﻢ ﺑﻪ ﺯﻳﺮ ﺧﺎﮎ ﻭ ﺧﺎﮐﺴﺘﺮ
ﺑﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﺍﻭﻣﺪﻳﻢ ﺍﻣﺎ ﻣﺎ ﺍﻳﻦ ﺩﻧﻴﺎ ﺭﻭ ﻧﺸﻨﺎﺧﺘﻴﻢ
ﭼﻪ ﻣﻴﻤﻮﻧﺪﻳﻢ ﭼﻪ ﻣﻴﺮﻓﺘﻴﻢ ﺑﻬﻢ ﺑﺎﺯﻱ ﺭﻭ ﻣﻲ ﺑﺎﺧﺘﻴﻢ
ﻳﮑﻲ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺯﻧﺪﮔﻴﺸﻮ ﺗﻮﻱ ﺗﺸﻮﻳﺶ ﺗﻨﻬﺎﻳﻲ ﺳﻔﺮ ﮐﺮﺩ
ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﺴﺖ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﻭ ﺟﺎ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﮐﻪ ﻳﻪ ﺣﺴﻲ ﺗﻮ ﻗﻠﺒﺶ ﻣﻴﮕﻪ ﺑﺮﮔﺮﺩ
ﻳﮑﻲ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻫﻨﻮﺯﻡ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺩﺭﻳﺎ ﺗﻮﻱ ﺩﻧﻴﺎ ﺩﻳﺮﻭﺯﺵ ﺍﺳﻴﺮﻩ
ﻳﻪ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺷﺎﻳﺪ ﺟﻮﻭﻧﻴﺸﻮ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﭘﺲ ﺑﮕﻴﺮﻩ
ﺗﻮ ﻭ ﻋﮑﺴﺎﻱ ﺩﻳﺮﻭﺯﺕ ﻣﻨﻮ ﺷﻌﺮﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﺩﻓﺘﺮ
ﺗﻮﻱ ﻧﻮﺳﺘﺎﻟﮋﻱ ﺟﺎﻣﻮﻧﺪﻳﻢ ﺑﻪ ﺯﻳﺮ ﺧﺎﮎ ﻭ ﺧﺎﮐﺴﺘﺮ
ﺑﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﺍﻭﻣﺪﻳﻢ ﺍﻣﺎ ﻣﺎ ﺍﻳﻦ ﺩﻧﻴﺎ ﺭﻭ ﻧﺸﻨﺎﺧﺘﻴﻢ
ﭼﻪ ﻣﻴﻤﻮﻧﺪﻳﻢ ﭼﻪ ﻣﻴﺮﻓﺘﻴﻢ ﺑﻬﻢ ﺑﺎﺯﻱ ﺭﻭ ﻣﻲ ﺑﺎﺧﺘﻴﻢ
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
پاسخ
سلام به دوستانی که مثل من از لاتاری ۲۰۱۴ جا موندن.امشب ساعت ۱۰ شب خانم سلرا گرو در ارتباط با لاتاری در voa صحبت میکنه اگر تمایل داشتید میتونید تماس بگیرید و از چگونگی روند پرونده های پارسال سوال کنید.با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، sam11 ، arenfard ، حاجی واشنگتن ، alvan ، SHABAH51 ، USA2014 ، smpf ، pari1392 ، mehdi didam ، Shahabpk ، alireza51
(2014-10-31 ساعت 14:40)hooman.s نوشته:  سلام به دوستانی که مثل من از لاتاری ۲۰۱۴ جا موندن.امشب ساعت ۱۰ شب خانم سلرا گرو در ارتباط با لاتاری در voa صحبت میکنه اگر تمایل داشتید میتونید تماس بگیرید و از چگونگی روند پرونده های پارسال سوال کنید.با تشکر

درود
نوش دارو پس از مرگ سهرابه(دور از جونه جامونده‏ ها) ولی واسه جدیدیا(2015) خوبه
سپاس از اطلاع رسانی
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، alvan ، SHABAH51 ، USA2014 ، smpf ، sam11 ، mehdi didam ، Shahabpk ، alireza51
سلام دوستان جامانده منBig Grin
منم بالاخره وارد یو اس آ شدم.Shy
مدارک همسرم رو فرستادم، حالا یه ایمیل واسم با اسم I-797 اومد واسم.
آیا این همون تاریخ پی دی حساب میشه یا باید صبر کنیم از سنتری که تعیین شده تواین نامه دوباره نامه بیاد و تاریخ پی دی رو مشخص کنه??
مرسی از کمکهای همتون
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، sam11 ، pari pari ، SHABAH51 ، sadra2015 ، mehdi didam ، Shahabpk ، حاجی واشنگتن ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان