کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-06 ساعت 22:10)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 21:42)خسته از وطن نوشته:  اگه خدا قسمت کنه کلیر بشیم وقتی یه نفر از اعضای خانواده میره برای گرفتن ویزا باید برای گرفتن ویزای بقیه خانواده وکالت نامه داشته باشه؟!! دوست عزیزمون Javadi436 خودشون خواستن وکالت نامه ببرن؟!!
(اگه دقت کنین انرژی مثبت در باطن این پسته!! Big Grin )

وکالت نامه!!؟ وکالت نامه ایران اگه بخواد تو خارج از ایران اعتبار داشته باشه باید ترجمه بشه ، وزارت امور خارجه تائید کنه! دادگستری تائید کنه! یا اینکه اگه خارج از کشور تشریف دارید برید نتاری پابلیک وکالت نامه امضا کنید! وکالت نامه فارسیه محضری ایران آخه به چه درد سفارت آمریکا می‌خوره!؟!!!

من فکر کنم چیزی نیاز نباشه از روی پاس خودتون میدن
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
می خوام بدونین که اگه بعضی روزا از من انرژی مثبت اینجا نیست به این معنی نیست که نخواستم این کارو کنم چون مثلن نامید شدم فقط شاید بعضی روزا فرصت نکنم که این کارو کنم. یه ضرب المثل معروف هست که میگه "وقتی امید داری ممکنه شکست بخوری اما احتمالن پیروز خواهی بود ولی وقتی ناامید هستی حتما شکست می خوری"

اینم از انرژی های امروز که به طلایی سوق پیدا کردند

+++
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
(2013-12-07 ساعت 09:28)melina132 نوشته:  سلام صبح دوستان بخير
اميدوارم بعد تعطيلات آخر هفته برادر و خواهراي شاغل در سفارت ي اقدام مثبتي انجام بدن و كلير كردن دوستان رو شروع كنند.
اين هم انرژي مثبت امروز
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

موفق باشيد
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: hedipes ، قصه گو ، pari pariaaa ، pari pari ، soli asali ، farazz
(2013-12-07 ساعت 11:56)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 11:52)lida55 نوشته:  omid05
عضو

RE: کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام بچه ها چقدر بعد از مصاحبه سايت ابوظبي كيس رو مي شناسه معمولا؟؟؟ مرسي

سلام کیس ما رو 10 روز بعد از مصاحبه شناخت در این ادرسhttp://www.abudhabiivo.net/

والا برای ما رو همون روز که از سفارت برگشتیم می شناخت ... خیلی هم شیک و مجلسی! Tongue

يعني به نظرتون باز صبر كنم يا از طريق سفارت پيگيري كنم؟
CN : 2014AS0000021## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13Sep/مصاحبه : هفته آخر Nov Smile وضعيت: كليير بعد از ١٨٨ روز ---ورود به امريكا٦ سپتامبر، سنديگو . دريافت سوشيال ١٣ سپتامبر،دريافت گرين كارت ٢٧ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، farazz
(2013-12-07 ساعت 13:21)omid05 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 11:56)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 11:52)lida55 نوشته:  omid05
عضو

سلام کیس ما رو 10 روز بعد از مصاحبه شناخت در این ادرسhttp://www.abudhabiivo.net/

والا برای ما رو همون روز که از سفارت برگشتیم می شناخت ... خیلی هم شیک و مجلسی! Tongue

دوست عزیز کیس ما را تا دو هفته نشناخت اما بعد از دو هفته پیگیری کردیم سه روز بعد یه ایمیل از طرف سفارت اومده بود که عذرخواهی کرده بود بابت مشکل بوجود آمده و بلافاصله کیس ما رویت شد
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: ghafari88 ، lighter ، pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، omid05 ، maryam_a ، farazz
بنظرتون امکان داره که دلیل کند طی شدن پروسه کلیرینس امسال، تمام شدن ویزاهای لاتاری 2013 قبل از موعد باشه؟ یعنی اینکه کندتر کلیر کنند تا افراد بیشتری مصاحبه شوند و بعد انتخابی تر در مورد صدور ویزا تصمیم بگیرند؟
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، amohammadiazar ، soli asali ، farazz
(2013-12-07 ساعت 13:43)elnazgh نوشته:  بنظرتون امکان داره که دلیل کند طی شدن پروسه کلیرینس امسال، تمام شدن ویزاهای لاتاری 2013 قبل از موعد باشه؟ یعنی اینکه کندتر کلیر کنند تا افراد بیشتری مصاحبه شوند و بعد انتخابی تر در مورد صدور ویزا تصمیم بگیرند؟

فكر نميكنم الناز جان .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: amohammadiazar ، masuodrh ، H Pier ، ghafari88 ، soli asali ، Vahid2014 ، محبت ، maryam_a ، mohamad92 ، farazz
تعداد برندگان 2014 ایران با جمع برندگان دو دوره 2013 تقریبا برابره یا آمار من اشتباهه؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: Vahid2014 ، محبت ، soli asali ، farazz
هيچ كس زنگي يا ايميلي به سفارت نزد؟؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: masuodrh ، kage.omid ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa
(2013-12-07 ساعت 14:49)masuodrh نوشته:  تعداد برندگان 2014 ایران با جمع برندگان دو دوره 2013 تقریبا برابره یا آمار من اشتباهه؟

برابره اختلافش 2 نفره فقط
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: masuodrh ، محبت ، soli asali ، farazz
(2013-12-07 ساعت 15:24)alimomen نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 14:49)masuodrh نوشته:  تعداد برندگان 2014 ایران با جمع برندگان دو دوره 2013 تقریبا برابره یا آمار من اشتباهه؟

برابره اختلافش 2 نفره فقط

پس باید از الان پوستمون رو کلفت کنیم..
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: Vahid2014 ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa
(2013-12-07 ساعت 13:32)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 13:21)omid05 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 11:56)ghafari88 نوشته:  [quote='lida55' pid='447938' dateline='1386400930']
omid05
عضو

دوست عزیز کیس ما را تا دو هفته نشناخت اما بعد از دو هفته پیگیری کردیم سه روز بعد یه ایمیل از طرف سفارت اومده بود که عذرخواهی کرده بود بابت مشکل بوجود آمده و بلافاصله کیس ما رویت شد

برای آنکارا هم سایتی هست که کیس مارو بعد مصاحبه بشناسه؟ اگه هست ممنون میشم لینکشو بذارید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: Vahid2014 ، قصه گو ، soli asali ، farazz
(2013-12-07 ساعت 15:29)ali3875 نوشته:  برای آنکارا هم سایتی هست که کیس مارو بعد مصاحبه بشناسه؟ اگه هست ممنون میشم لینکشو بذارید

سیستم ابوظبی با دو سفارت دیگه فرق می کنه دوست عزیز و بارها در همین مهاجرسرا راجع به این موضوع صحبت شده. آنکارا و ایروان کیس های کلیر شده رو روی سایت خودشون اعلام می کنند اما ابوظبی باید کیس رو داخل سایت دیگه ای که به همین منظور طراحی کردند وارد کنید تا وضعیت کیستون رو بهتون بگه که کلیر شدید یا نه. در کل برای آنکارا همچین سایتی وجود نداره.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: قصه گو ، kiana11 ، محبت ، behfaza ، maryam_a ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa
بچه ها سلام ،من با یکی از بچه ها که به تازگی رفته ، بابت مدت زمان اعتبارویزا در سفارت ابوضبی مذاکره کردم که گفتم شاید برای شما جالب باشد ، همتون را دوست دارم

alnbعزیز شبتون بخیر ،خوشحال هستم بدون هیچ دغدغه خاصی به کشور حاصلخیز رفتید
می خواستم بپرسم شما که بعد از ۴۸ روز کلیر شدید ایا اعتبار ویزای شما را همان ۶ ماه زدند یا ۴۸ روز را از ۶ ماه شما کم کردند (چون همانطوریکه می دانید اعتبار ویزا را با توجه به اعتبار مدیکال می زنند ، می خواستم بدونم برای سفارت ابوضبی هم مدت مدیکال مهم بوده یاخیر .ممنونتم بزرگوار

سلام
خیلی ممنون. شب شما هم به خیر
نه، اعتبار ویزا ربطی به مدت زمان کلیرنس شما نداره و از پایان کلیرنس حساب می شه. ویزای ابوظبی هم برخلاف آنکارا (ایروان رو نمی دونم) ربطی به تاریخ مدیکال نداره و از زمان آغاز اعتبار تا 6 ماه معتبره

ارادتمند
دوستانی که ترکیه مصاحبه شدند، اگر دارای خانواده هستید و فقط یک نفر از شما برای گرفتن ویزا تشریف می بره ترکیه باید از اعصای خانواده که بالای 18 سال هستند وکالت نامه داشته باشید که به زبان انگلیسی و یا ترکی ترجمه شده باشه... این وکالت نامه برای ارائه به دفتر پستی هست که قراره پاسپورت های مزین به ویزا رو تحویل بگیرید و ربطی به سفارت نداره، پس همون مهر دارالترجمه کافیه...
این مطلب رو قبلا چندین بار گفتیم، آقای جوادی هم یه پست مفصل گذاشتن ولی باز هم دوستان میان میگن فکر نمیکنم لازم باشه!!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان