کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
من فکر میکنم پروسه کلیر کردنشون هنوز شروع نشده این بنده خداهایی هم که کلیر شدند همونایی بودند که باید یه ضرب میگرفتند یعنی شرایطشون واقعا احتیاج به کلیرنس نداشته امیدوار باشید هنوز خیلی خیلی وقت هست من که به دلم افتاده امسال همه بچه های مهاجرسرا با آمار کامل کلیر میشند و منتظرسرایی سرسبزوزیبا خواهیم داشت به امید موفقیت همگی
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
سلام بچه ها چقدر بعد از مصاحبه سايت ابوظبي كيس رو مي شناسه معمولا؟؟؟ مرسي
CN : 2014AS0000021## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13Sep/مصاحبه : هفته آخر Nov Smile وضعيت: كليير بعد از ١٨٨ روز ---ورود به امريكا٦ سپتامبر، سنديگو . دريافت سوشيال ١٣ سپتامبر،دريافت گرين كارت ٢٧ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
(2013-12-06 ساعت 22:10)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 21:42)خسته از وطن نوشته:  اگه خدا قسمت کنه کلیر بشیم وقتی یه نفر از اعضای خانواده میره برای گرفتن ویزا باید برای گرفتن ویزای بقیه خانواده وکالت نامه داشته باشه؟!! دوست عزیزمون Javadi436 خودشون خواستن وکالت نامه ببرن؟!!
(اگه دقت کنین انرژی مثبت در باطن این پسته!! Big Grin )

وکالت نامه!!؟ وکالت نامه ایران اگه بخواد تو خارج از ایران اعتبار داشته باشه باید ترجمه بشه ، وزارت امور خارجه تائید کنه! دادگستری تائید کنه! یا اینکه اگه خارج از کشور تشریف دارید برید نتاری پابلیک وکالت نامه امضا کنید! وکالت نامه فارسیه محضری ایران آخه به چه درد سفارت آمریکا می‌خوره!؟!!!

بله برای ترکیه لازمه وکالت نامه و همون ترجمه و مهر دارالترجمه هم کافیه چون قراره وکالت نامه رو به پست ارائه کنید نه به سفارت آمریکا!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: shlahni ، محبت ، قصه گو ، KIMIA2005 ، farazz ، soli asali ، nedaba ، گل نهال
(2013-12-06 ساعت 20:10)pari pari نوشته:  چرا هيچكس كلير نميشه؟كم كم دارم نا اميد ميشمSad

تحت هر شرایطی با ناامیدی مخالفیم....Shy
کیس نامبر **23 / ارسال مدارک 7 جولای/ کارنت اکتبر/ دریافت نامه دوم 20 نوامبر/ تاریخ مصاحبه: هفته اول ژانویه/ آپدیتها: 7 ژانویه ، 26 ژانویه ، 10 فوریه، 28 می و 30 می / کلییر 1 جون/ اخذ ویزا 17 جون.
تشکر کنندگان: محبت ، قصه گو ، farazz ، میما ، pari pariaaa ، soli asali ، Vahid2014 ، maryam_a
(2013-12-06 ساعت 21:05)خسته از وطن نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 20:54)2014winner نوشته:  بچه ها سفارت برای کریسمس چقدر تعطیله ؟
از 24 Dec تا 2 Jan دوست عزیز

من تو لینکی که یکی از دوستان گذاشته بود دیدم فقط اول ژانویه بودا! اگه اطلاعات مستند دارید بذارید ماهایی که اوایل ژانویه مصاحبه داریم برامون مهمه!!Cool
کیس نامبر **23 / ارسال مدارک 7 جولای/ کارنت اکتبر/ دریافت نامه دوم 20 نوامبر/ تاریخ مصاحبه: هفته اول ژانویه/ آپدیتها: 7 ژانویه ، 26 ژانویه ، 10 فوریه، 28 می و 30 می / کلییر 1 جون/ اخذ ویزا 17 جون.
تشکر کنندگان: قصه گو ، farazz ، pari pariaaa ، soli asali ، Vahid2014 ، maryam_a ، mohamad92
(2013-12-06 ساعت 20:52)pari pariaaa نوشته:  پيشكسوت هاي جدول كليرنس اقدامي نكرديد بعد از ٦٠ روز؟
نه هنوز .ولي فكر ميكنم ديگه لازمه يه تماسي با سفارت داشته باشيم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: قصه گو ، farazz ، ghafari88 ، میما ، pari pariaaa ، soli asali ، mohamad92
(2013-12-06 ساعت 21:55)KIMIA2005 نوشته:  دوستان گل
سفارتها گذاشتن قبل از شروع تعطیلات سال نو یک حال اساسی به جمع منتظران بدن و تعداد زیادی رو یکدفعه کلیر کنند اونوقت برن واسه تعطیلات میگید نه ؟ اگر همینطور که گفتم نشد... Big Grin

اميدوارممممممممم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: قصه گو ، KIMIA2005 ، farazz ، pari pariaaa ، sksara ، soli asali ، sharifian
(2013-12-07 ساعت 01:09)sksara نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 21:05)خسته از وطن نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 20:54)2014winner نوشته:  بچه ها سفارت برای کریسمس چقدر تعطیله ؟
از 24 Dec تا 2 Jan دوست عزیز

من تو لینکی که یکی از دوستان گذاشته بود دیدم فقط اول ژانویه بودا! اگه اطلاعات مستند دارید بذارید ماهایی که اوایل ژانویه مصاحبه داریم برامون مهمه!!Cool
سلام
تعطیلی رسمی دولت آمریکا برای کریسمس فقط یک روزه و اونم 1 ژانویه ستWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: H Pier ، قصه گو ، Vahid2014 ، nasim ، farazz ، shayesteh ، masuodrh ، pari pariaaa ، sksara ، soli asali ، behfaza ، maryam_a ، NEURON ، A_A
۲۵ دسامبر هم تعطیل بخاطر کریسمس و ۱ ژانویه به دلیل ساله نولی سفارت آمریکا تو هر کشور بر طبق قوانین اون کشور هم تعطیل ، ماسلن عید فطر تو کشورهای مسلمون که تعتی سفارت آمریکا هم تعطیله.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: H Pier ، قصه گو ، nasim ، farazz ، pari pariaaa ، sksara ، soli asali ، NEURON
سلام صبحتون بخیر
بعد از یک هفته ی بدون کلیر اومدن سرکار و انرژی مثبت دادن کاری بس دشوار است ، الان که سفارت تعطیل و دوستان در استراحت به سر میبرند ، امیدوارم این تعطیلی اینقدر براشون انرژی داشته باشه که این هفته جبران هفته قبل را بکنند و این آخر ماه میلادی را برای ما شیرین و سبز کنند .
این هم انرژی + امروز :
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
سلام صبح دوستان بخير
اميدوارم بعد تعطيلات آخر هفته برادر و خواهراي شاغل در سفارت ي اقدام مثبتي انجام بدن و كلير كردن دوستان رو شروع كنند.
اين هم انرژي مثبت امروز
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

موفق باشيد
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
سلام سلام .... صبح زیبا و سرد پاییزیتون بخیر .... Wink
چند وقته که می بینم بعضی از دوستان از انرژی مثبت هایی که داده میشه گله دارند. من تا حدودی درکشون می کنم و این موضوع شاید برای اون عزیزانی که مطالبت رو می خونن و دنبال مطلب خاصی هستند آزار دهنده باشه. اما می دونید چیه ؟ .... واقعیت قضیه اینه که وضعیت و حال و هوای این تاپیک یه مقدار با کل مهاجرسرا فرق می کنه. نه مال امسال ها ... کلاً ... برید برای پارسال رو هم بخونید .... می دونید ... این تاپیک حس داره .... جون داره .... نمیشه خیلی بهش سخت گرفت. بچه ها توی این تاپیک به هم انرژی می دن برای اینکه فضای این تاپیک می طلبه ..... بهرحال داستان این انرژی دادن ها شده مصداق اون قطره آبی که انقدر روی سنگ می چکه تا سنگ رو سوراخ کنه .... بخاطر همین داستان هاست که من نوعی که کلیر هم شدم باز میام اینجا .... فقط بخاطر همین چیزایی که گفتم ....

خوب بسه ... زیاد حرف زدم .... زود باشید ببینم .... امروز ورزش صبحگاهیمون شامل شنا هم میشه ..... [عکس: 464321_Laie_44.gif]
Big Grin

اینم انرژی مثبتای امروز ..... باشد که همچین بزنه سنگ رو سوراخ کنه که بیا و ببین! Tongue

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-12-06 ساعت 22:10)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 21:42)خسته از وطن نوشته:  اگه خدا قسمت کنه کلیر بشیم وقتی یه نفر از اعضای خانواده میره برای گرفتن ویزا باید برای گرفتن ویزای بقیه خانواده وکالت نامه داشته باشه؟!! دوست عزیزمون Javadi436 خودشون خواستن وکالت نامه ببرن؟!!
(اگه دقت کنین انرژی مثبت در باطن این پسته!! Big Grin )

وکالت نامه!!؟ وکالت نامه ایران اگه بخواد تو خارج از ایران اعتبار داشته باشه باید ترجمه بشه ، وزارت امور خارجه تائید کنه! دادگستری تائید کنه! یا اینکه اگه خارج از کشور تشریف دارید برید نتاری پابلیک وکالت نامه امضا کنید! وکالت نامه فارسیه محضری ایران آخه به چه درد سفارت آمریکا می‌خوره!؟!!!
دوست عزیزم امیدوارم که البته هیچ وقت خسته از وطن نباشید و روزی برسه که افتخار بکنیم .
اگر متن رسید چاپی ثبت نام پست رو مطالعه فرمایید قید شده است که برای اعضا خانواده بالای 18 سال نامه محضری یا از دادگاه لازم است بنده هم که به پست (فقط پست ترکیه ) مراجعه کردم اولین چیزی که خواست وکالت نامه بود که البته به زبان انگلیسی یا ترکی باید ترجمه کنید و در ضمن نیازی به تایید وزارت خارجه و دادگستری ایران نیست. (این چیزی بود که واقعا اتفاق اقتاد که البته از دوستانی که هفته قبل از ما رفته بودن نیز خواسته اند)
موفق باشید.
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، aghaghia ، nedaba ، NEURON ، farazz ، محبت
omid05
عضو

RE: کلیرنس برندگان ۲۰۱۴

سلام کیس ما رو 10 روز بعد از مصاحبه شناخت در این ادرسhttp://www.abudhabiivo.net/
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، farazz
(2013-12-07 ساعت 11:52)lida55 نوشته:  omid05
عضو

RE: کلیرنس برندگان ۲۰۱۴

سلام کیس ما رو 10 روز بعد از مصاحبه شناخت در این ادرسhttp://www.abudhabiivo.net/

والا برای ما رو همون روز که از سفارت برگشتیم می شناخت ... خیلی هم شیک و مجلسی! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، Vahid2014 ، maryam_a ، farazz ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان