کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
یه سوال فلسفی ذهن منو به خودش مشغول کرده..
ما فرم ها رو به Kcc ارسال کردیم و از اونجا به سفارت های مربوطه فرستاده میشه..مدارک ترجمه شده و مدیکال رو هم که تحویل سفارت دادیم..آیا دوباره به KCC برمیگرده مدارک؟ منظورم اینه که فرآیند کلیر شدن درواقع توسط سفارت پیگیری میشه یا تو خود KCC؟
اگر خوب نپرسیدم بفرمایید که اصلاح کنم.. میخوام بدونم که اصلا ربطی داره به سفارتی که توش مصاحبه شدیم یا نه..
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، farshadm999 ، farazz ، Vahid2014 ، pari pariaaa
(2013-12-07 ساعت 16:51)masuodrh نوشته:  یه سوال فلسفی ذهن منو به خودش مشغول کرده..
ما فرم ها رو به Kcc ارسال کردیم و از اونجا به سفارت های مربوطه فرستاده میشه..مدارک ترجمه شده و مدیکال رو هم که تحویل سفارت دادیم..آیا دوباره به KCC برمیگرده مدارک؟ منظورم اینه که فرآیند کلیر شدن درواقع توسط سفارت پیگیری میشه یا تو خود KCC؟
اگر خوب نپرسیدم بفرمایید که اصلاح کنم.. میخوام بدونم که اصلا ربطی داره به سفارتی که توش مصاحبه شدیم یا نه..

شما زمانی که کارهاتون به سفارت ارجاع میشه دیگه کاری با KCC ندارید. پروسه کلیرنس هم توسط خود سفارت پیگیری میشه که حالا بنا به شرایط کیس ممکنه به چند تا از سازمان های ا م ن ی ت ی یو اس فرستاده بشه و باز نتیجه به سفارت بر می گرده که نهایتاً بعد از جمع بندی سفارت ایشو می کنه و تشریف می برید ویزا رو می گیرید. امیدوارم که پاسختون رو گرفته باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: masuodrh ، farshadm999 ، محبت ، میما ، omid05 ، artam2 ، maryam_a ، soli asali ، mohamad92 ، farazz ، Vahid2014 ، pari pariaaa ، kiana11
يه ابر انرژي مثبت تقديم همه بچه هاي با صفاي منتظر كلير شدن
+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e+e
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
(2013-12-07 ساعت 16:55)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 16:51)masuodrh نوشته:  یه سوال فلسفی ذهن منو به خودش مشغول کرده..

شما زمانی که کارهاتون به سفارت ارجاع میشه دیگه کاری با KCC ندارید. پروسه کلیرنس هم توسط خود سفارت پیگیری میشه که حالا بنا به شرایط کیس ممکنه به چند تا از سازمان های ا م ن ی ت ی یو اس فرستاده بشه و باز نتیجه به سفارت بر می گرده که نهایتاً بعد از جمع بندی سفارت ایشو می کنه و تشریف می برید ویزا رو می گیرید. امیدوارم که پاسختون رو گرفته باشید.

آقا اینو مطمئن هستید ؟ چون تاجایی که من میدونم پروسهٔ کیلرنس اصلا ربطی‌ به سفارت نداره! سفارت فقط ۱ واستس!

لطفا لینک زیر رو ببینید صراحتاً گفته پروسهٔ کیلرنس هیچ ربطی‌ به کنسولگری یا سفارت نداره! اصلا منتقیشم همینه اگه ربط به سفارت داشته باشه که می‌شه سلیقه‌ای!

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1340.html

http://guadalajara.usconsulate.gov/visas...ocess.html

یه چیز دیگه یادم افتاد اصلا سفارت به دیتا بیس کاملا سری ایالت متحده دسترسی‌ نداره که بتونه چک کنه طرف چی‌ کار بوده چی‌ کارا نکرده! تو سفارت همش آمریکایی‌ نیست که ! ماسلن الان تو سفارت آمریکا تو سوئد کلا آمریکایی‌ کار نمی‌کنه هماشون سوئدین شاید ۱ یا ۲ تا آمریکایی‌ به علاوه سفیر و دورو وریاش هستن ! یعنی‌ آمریکا میاد دیتا بیسی که سال‌ها در جمع آوریش زحمت کشیده در اختیار یه نفر تو سفارت میذاره که اگه فردا یه اتفاقی‌ مثل اتفاق اسمشو نیار تو ... افتاد کل زندگیش لوو بره؟؟؟ اصلا فکر نمیکنم ربطی‌ به سفارت داشته باشه .
خوشحالم.
تشکر کنندگان: kage.omid ، KIMIA2005 ، NEURON ، soli asali ، mohamad92 ، farazz ، محبت ، pari pariaaa ، قصه گو
(2013-12-07 ساعت 01:09)sksara نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 21:05)خسته از وطن نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 20:54)2014winner نوشته:  بچه ها سفارت برای کریسمس چقدر تعطیله ؟
از 24 Dec تا 2 Jan دوست عزیز

من تو لینکی که یکی از دوستان گذاشته بود دیدم فقط اول ژانویه بودا! اگه اطلاعات مستند دارید بذارید ماهایی که اوایل ژانویه مصاحبه داریم برامون مهمه!!Cool
سال پیش تو ترکیه فقط 1 ژانویه تعطیل بود(بطور عینی o-O و مستند Smile )
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، محبت ، Vahid2014 ، pari pariaaa ، sksara
(2013-12-07 ساعت 20:11)farshadm999 نوشته:  

آقا اینو مطمئن هستید ؟ چون تاجایی که من میدونم پروسهٔ کیلرنس اصلا ربطی‌ به سفارت نداره! سفارت فقط ۱ واستس!

لطفا لینک زیر رو ببینید صراحتاً گفته پروسهٔ کیلرنس هیچ ربطی‌ به کنسولگری یا سفارت نداره! اصلا منتقیشم همینه اگه ربط به سفارت داشته باشه که می‌شه سلیقه‌ای!

یه چیز دیگه یادم افتاد اصلا سفارت به دیتا بیس کاملا سری ایالت متحده دسترسی‌ نداره که بتونه چک کنه طرف چی‌ کار بوده چی‌ کارا نکرده! تو سفارت همش آمریکایی‌ نیست که ! ماسلن الان تو سفارت آمریکا تو سوئد کلا آمریکایی‌ کار نمی‌کنه هماشون سوئدین شاید ۱ یا ۲ تا آمریکایی‌ به علاوه سفیر و دورو وریاش هستن ! یعنی‌ آمریکا میاد دیتا بیسی که سال‌ها در جمع آوریش زحمت کشیده در اختیار یه نفر تو سفارت میذاره که اگه فردا یه اتفاقی‌ مثل اتفاق اسمشو نیار تو ... افتاد کل زندگیش لوو بره؟؟؟ اصلا فکر نمیکنم ربطی‌ به سفارت داشته باشه .

فرشاد جان اگر مطلب بنده دوباره مطالعه کنید متوجه می شید که من هم همین رو عرض کردم. سفارت درخواست کننده کلیرنس و در نهایت اعلام کننده نتیجه هست و در پروسه اونقدر دخیل نیست.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: maryam_a ، farazz ، farshadm999 ، محبت ، pari pariaaa ، soli asali ، امین 13 ، قصه گو
(2013-12-07 ساعت 22:45)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 20:11)farshadm999 نوشته:  

فرشاد جان اگر مطلب بنده دوباره مطالعه کنید متوجه می شید که من هم همین رو عرض کردم. سفارت درخواست کننده کلیرنس و در نهایت اعلام کننده نتیجه هست و در پروسه اونقدر دخیل نیست.

شرمنده من دیدم پیچیده گفتید گفتم موضوع رو باز کنم برا بچها ، هر چی‌ به تاریخ مصاحبه نزدیک تر میشم عصبی تر میشم ، شما ببخش Big GrinBig GrinBig Grin
خوشحالم.
تشکر کنندگان: محبت ، ghafari88 ، masuodrh ، pari pariaaa ، soli asali ، sophia ، armin1 ، قصه گو ، farazz
قابل توجه دوستانی که پروسه کلیرنسشون بیش از 2 ماه طول کشیده

اینجا می تونید اطلاعات بسیار بسیار مفیدی از نحوه پیگیری کیستون درصورتی که فکر میکنید مدت زمان کلیرنستون بیش از حد طول کشیده بدست بیارید بیش از 30 مورد برای پیگیری کیس جالب اینجاس که یکی از آخرین گزینه ها حتی نوشتن نامه به دفتر بانوی اول ایالت متحـــــــــــــــــــــــــــــــــده یعنی میشل اوباما هم در این لیست هست.

همچنین در همین سایت اینجا اطلاعات بسیار مفیدی هست که از پروسه اف بــــــی آـــی چک گذاشته و دقیقا توضیح داده شده که چرا گاهی اوقات زیاد طول میکشه، البته ظاهرن راههایی که پیشنهاد کرده جز دو سه مورد اول بقیه اش برای موارد خیلی خیلی حاد پیشنهاد شده.
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
(2013-12-07 ساعت 15:29)ali3875 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 13:32)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 13:21)omid05 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 11:56)ghafari88 نوشته:  [quote='lida55' pid='447938' dateline='1386400930']
omid05
عضو

RE: کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام بچه ها چقدر بعد از مصاحبه سايت ابوظبي كيس رو مي شناسه معمولا؟؟؟ مرسي

سلام کیس ما رو 10 روز بعد از مصاحبه شناخت در این ادرسhttp://www.abudhabiivo.net/

والا برای ما رو همون روز که از سفارت برگشتیم می شناخت ... خیلی هم شیک و مجلسی! Tongue

يعني به نظرتون باز صبر كنم يا از طريق سفارت پيگيري كنم؟
دوست عزیز کیس ما را تا دو هفته نشناخت اما بعد از دو هفته پیگیری کردیم سه روز بعد یه ایمیل از طرف سفارت اومده بود که عذرخواهی کرده بود بابت مشکل بوجود آمده و بلافاصله کیس ما رویت شد

برای آنکارا هم سایتی هست که کیس مارو بعد مصاحبه بشناسه؟ اگه هست ممنون میشم لینکشو بذارید

علی جان این سایت مال انکاراست کیس نامبرت و واردش کن و وضعیت کیست و ببین .

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: soli asali
(2013-12-07 ساعت 15:39)kiana11 نوشته:  بچه ها سلام ،من با یکی از بچه ها که به تازگی رفته ، بابت مدت زمان اعتبارویزا در سفارت ابوضبی مذاکره کردم که گفتم شاید برای شما جالب باشد ، همتون را دوست دارم

alnbعزیز شبتون بخیر ،خوشحال هستم بدون هیچ دغدغه خاصی به کشور حاصلخیز رفتید
می خواستم بپرسم شما که بعد از ۴۸ روز کلیر شدید ایا اعتبار ویزای شما را همان ۶ ماه زدند یا ۴۸ روز را از ۶ ماه شما کم کردند (چون همانطوریکه می دانید اعتبار ویزا را با توجه به اعتبار مدیکال می زنند ، می خواستم بدونم برای سفارت ابوضبی هم مدت مدیکال مهم بوده یاخیر .ممنونتم بزرگوار

سلام
خیلی ممنون. شب شما هم به خیر
نه، اعتبار ویزا ربطی به مدت زمان کلیرنس شما نداره و از پایان کلیرنس حساب می شه. ویزای ابوظبی هم برخلاف آنکارا (ایروان رو نمی دونم) ربطی به تاریخ مدیکال نداره و از زمان آغاز اعتبار تا 6 ماه معتبره

ارادتمند

دوست عزيز ممنون بابت مكاتبه و جوابي كه داديد. الان ما مي دونيم كه با يه "ويزاي معتبر" و يه "مديكال تاريخ گذشته" مي تونيم وارد يو اس بشيم؛ اما سوال اينجاست كه در اين صورت تو يو اس دوباره مديكال رو براي ما تجويز مي كنن يا نه؟ اگه قراره اونجا بگن كه مديكالتون معتبر نيست و بريد فلان جاي همين كشور دوباره مديكال بديد خب بهتره كه قبل از ورود دوباره مديكالو معتبرش كنيم.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
تشکر کنندگان: قصه گو ، KIMIA2005 ، soli asali ، NEURON ، pari pariaaa ، سیمین راد
به به به !سلام بر دوستان صبور و عجول Big Grin
انرژی + امروزم با سرما خوردگی همراه است لذا فاصله ایمنی را رعایت کنید تا شما هم سرما نخورید
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
من هر چی از صبح گشتم شماره تلفنی که گذاشته بودید که میشد زنگ زد و از کیس خود اطلاعات گرفت رو پیدا نکردم ، شرمنده ام که تکراری سوال می پرسم ، میشه خواهش کنم یک نفر دوباره این شماره را به من بدهد ، دارم به 60 روز نزدیک میشم و شاید شماره لازم بشم Sad
هفته ی پیش که چشمامون خشک شد به سایت سفارت و انگار نه انگار ببینیم این هفته دوستان چیکار میکنند ؟
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: ghafari88 ، قصه گو ، farazz ، pari pari ، soli asali ، maryam_a ، pari pariaaa
(2013-12-08 ساعت 08:38)peymanmohajer نوشته:  دوست عزيز ممنون بابت مكاتبه و جوابي كه داديد. الان ما مي دونيم كه با يه "ويزاي معتبر" و يه "مديكال تاريخ گذشته" مي تونيم وارد يو اس بشيم؛ اما سوال اينجاست كه در اين صورت تو يو اس دوباره مديكال رو براي ما تجويز مي كنن يا نه؟ اگه قراره اونجا بگن كه مديكالتون معتبر نيست و بريد فلان جاي همين كشور دوباره مديكال بديد خب بهتره كه قبل از ورود دوباره مديكالو معتبرش كنيم.

من تا به حال جایی نخوندم که از بچه های سال های گذشته موقع ورود به آمریکا مدیکال خواسته باشن یا اصلا حرفی راجع به مدیکال به میون اومده باشه و همیشه تاریخ اعتبار ویزا مورد نظر بوده.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: قصه گو ، farazz ، KIMIA2005 ، kiana11 ، behfaza ، soli asali ، pari pariaaa ، میما ، taleghani
سلام دوستان صبح بخير
اينم انرژي مثبت امروز
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

امروز كه بچه هاي سفارت تعطيلن انشالله فردا خبراي خوبي در انتظارمون باشه
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: ghafari88 ، قصه گو ، farazz ، pari pari ، soli asali ، pari pariaaa ، nasim
(2013-12-08 ساعت 09:38)tabatabaie نوشته:  به به ......
من هر چی از صبح گشتم شماره تلفنی که گذاشته بودید که میشد زنگ زد و از کیس خود اطلاعات گرفت رو پیدا نکردم ، شرمنده ام که تکراری سوال می پرسم ، میشه خواهش کنم یک نفر دوباره این شماره را به من بدهد ، دارم به 60 روز نزدیک میشم و شاید شماره لازم بشم Sad
هفته ی ......

سلام

00120248577600
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: میما ، tabatabaie ، قصه گو ، farazz ، amin arefi ، soli asali ، pari pariaaa ، shayesteh
سلام سلام صبح بخیر ..... خوبین همگی؟!
این جوونور منم حال و هواش لاتاری ای شده همش داره رویا بافی می کنه ... می بینین؟! [عکس: 52571_connie_mini_itsa.gif] Big Grin

اینم انرژی مثبتای امروز .... باشد که هرکس به هر آرزویی که داره برسه .... Smile

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان