کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
انگار بی حالی و رخوت اینجا به منتظرسرا هم کشیده..بابا مصاحبه ها که متوقف نشده..اطلاعات رو بدین تا اونجا به روز باشه و زنده..
دیگه آپدیت اینورش که دست ماست..
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
سلام صبح بخیر
به امید شنیدن خبرای خوب کلیرنسی برای دوستان
اینم انرژی مثبت امروز
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
(2013-12-03 ساعت 02:53)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 02:48)ssafaye66 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 15:57)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 15:39)Tara55 نوشته:  دوستان مطلع لطف كنن و منو راهنمايي بفرماين :
١-اگر تعداد فرم هاي ايرانيان برنده شده ٢٠١٤فقط ٦٠٢٩فرم هست پس چطور حدودا تا كيس نامبر ١٠٠٠٠هم تو برنده هاي ايراني هست ؟
٢-وقتي ميگن سهميه مجاز ويزا سالانه ٥٥٠٠٠تاست با ويزاي افراد همراه هر مين اپليكنته ؟
٣-وقتي ميگن سهميه ايران ٧درصد سهميه كل ويزاست يعني در بهترين حالت ٣٨٥٠فرم از كل ايرانيهاي برنده كه تقريبا نصفه وحالا اگر معيارشون براي سقف ويزا با كل همراهها باشه اگر ميانگين افراد هر فرم رو دو نفر بگيريم كه ميشه حدودا ١٦٠٠فرم ؟؟؟!!!!كه خيلي كمه و شايد قضييه كم اومدن ويزا برا بچه هاي ٢٠١٣مجددا تكرار بشه ؟!!!

(2013-12-02 ساعت 15:48)ssafaye66 نوشته:  راست میگه منم همیشه این موضوع برام سوال بوده که چه جوری حساب کردن

با توجه به اینکه هنوز سایت سی اس سی هیچ کیسیو نشناخته من خیلی نگرانم که نکنه بهمون ویزا ندن
1- دوست عزیز ایران که تنها کشور اسیایی نیست که تا شماره 10000 فقط به ایران اختصاص پیدا کرده باشد .
البته این رو هم در نظر بگیرید که تعدادی از قبول شدگان پیگیر قبولیشون نمیشن و یا مشکلات دیگه ای دارند که باعث میشه از امار کسرشوند ..
2- بلی -با احتساب هر ویزا به ازای هر کدام از اعضای خانواده
3-امیدوارم امسال این اتفاق تکرار نشه و به همه دوستان ویزا برسه .

بچه ها من خوف کردم

کیسم حدود 1000 هست مصاحبم اواسط نوامبر بود
من میترسم نتیجه اف بی ای چکم دیر بیاد و ویزا ها پر بشه
مثلا چهار ماه دیگه نتیچه بیاد مثل 2013 و بعد سقف ویزا پر شه
علت این طز فکرم اینه که سایت سی اس سی هنوز هیچ کیسیو نشناخته
از طرف دیگه تا الان توی انکارا فقط سه نفر کلیر شدن
یعنی بعد از دوماه فقط سه تا کلیر داده بیرون
من میترسم که شماره من چهار ماه دیگه کلیر بشه زمانی که همه ویزا ها پر شده باشه مثل 2013

نظر شما چیه؟
به خصوص با توجه به اینکه سی اس سی تا حالا کیسیو نشناخته

(خواهشا در جواب من 50 تا + نذارین بگین انرژی ... جواب منطقی بذارین نه انرژی بی دلیل)

اینکه ویزا‌ها پر شه خوب امکانش هست همون طور که همه ساله این اتفاق افتاده ولی‌ یه چیزی که هست ۴ ماه دیگه تازه می‌شه آوریل ۲۰۱۳ هم تا ۲۰ سپتامبر ویزا صادر شد! یعنی‌ در بد‌ترین حالت تا ۹ ماه دیگه ویزا صادر می‌شه! بدم شما که شمارت در وره ۱۰۰۰ ! نگران چی‌ هستی‌!؟ حتا اگه بده ۸ ماه هم کیلر بشی‌ ( ۲۴۰ روز ) بازم ویزا میگیری !
دوستان عزیز .... نمی دانم شما چرا اینقدر نگرانید..!شما ها که مصاحبه رفتید ...تا سپتامبر 2014 فرصت کلیر شدن و ویزا گرفتن دارید... ما کیس بالایی چی بگیم که هنوز نه کارنت شدیم ونه مصاحبه رفتیم وفرصت ما هم کوتاهتر ..ولی نگران نباشیم به همه ما بچه های مهاجر سرا ویزا می رسه .... به من الهام شده....Wink
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: nasim ، shayesteh ، میما ، pari pariaaa ، farazz ، azadeh2014 ، NIKKI ، soli asali ، Vahid2014 ، قصه گو
(2013-12-09 ساعت 23:31)قصه گو نوشته:  دوستانم .... برای این که از استرس کلیرنس در بیام از فردا بعد از ظهر ها قراره برم کلاس مکالمه زبان (intro) که با نت برگ بجای 300 تومن فقط 96 تومن دادم.صبح ها هم کلاس شیرینی پزی و آشپزی به طور هم زمان با مدرک فنی و حرفه ای. حقیقتش همونطور که قبلا" هم گفته بودم این مسئله داره برام اذیت کننده میشه.که هر روز بیام سایتو چک کنم و ببینم خبری نیست.سه هفته از مصاحبه گذشته اما من حتی حوصله ی سفرنامه نوشتن هم نداشتم. باید به زندگی عادی برگردم.از یکایک شما به خاطر دل گرمی دادنتون سپاس گزارم.

عزیزم بهترین کارو داری می کنی . ان شالله وقتی بری با کلی تجربه و هنر می ری که برای پیدا کردن کار بهت کمک می کنه دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره Smile
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: tabatabaie ، مهدی 2014 ، میما ، pari pariaaa ، farazz ، soli asali ، Vahid2014 ، قصه گو
سلام سلام
انرژی + امروز برای رسیدن خبرهای خوش
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ما که 61 روز رو هم رد کردیم ، اینهمه خودتونو ناراحت نکنید جای ما بودید چیکار میکردید ؟ شرکت مثلا بزرگ ما در حال برشکستگی است و همه به دنبال کار هستند ولی من نمیدونم که دنبال کار باشم؟نباشم؟اگر باشم قرارداد یکساله میخواهند ببندند ، اگر نباشم و اسممون اعلام نشه چیکار کنم؟
این وسط دفاع پایان نامه چی میگه؟کی حالشو داره با این حس انتظار مبهم؟
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
سلام صبح بخیر .... [عکس: 34019_j4m1w5950m851i23.gif]

اینم انرژی مثبتای امروز خیلی هم تند و سریع ...... باشد که همتون لبتون خندون بشه و شادی رو توی چهرتون ببینم ...... Big Grin

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
بایک انرژی بیشتر در امروز برای شما آرزوی شادی دارم

[font=Verdana]
++++[/font]
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
سلام......صبح بخیر.......
یه سوال. پارسال منتظر سرای بچه های 2013 دیر تشکیل شد؟ چون اطلاعات مصاحبه شده های اکتبر و نوامبر (ماههای اول و دوم مصاحبه) توش نیست البته یه چند تایی آخر نوامبر هست که نمیشه روشون تصمیم گیری کرد. مثل اینکه پروسه کلیرنس پارسال هم دیر شروع شده. کاش بود می تونستیم یه مقایسه ای بکنیم .... به جای چشم دوختن به صفحه کلیرنسسسسسسس!!!
++
++++
++++++
++++++++
+++++++++
+++++++++++
خداااااااييييااااااااا CoolCoolCool
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: ghafari88 ، farazz ، سیمین راد ، nasim ، soli asali ، Vahid2014 ، قصه گو
(2013-12-10 ساعت 10:28)pari pariaaa نوشته:  خداااااااييييااااااااا CoolCoolCool

اي بابا چرا شماها رو كلير نميكنن ماهم يه نفس راحت بكشيم Cool
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: farazz ، ghafari88 ، ffrfar ، masuodrh ، pari pari ، pari pariaaa ، aaraam ، soli asali ، قصه گو
دوستان من كليرنس سال پيش رو ميديدم از 17 DEC حدودا 7 تا كيس از ايروان كلير شده بود يه 7 روز ديگه هم تحمل كنيم ببينيم چي ميشه
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: farazz ، godot ، pari pariaaa ، masuodrh ، ghafari88 ، خسته از وطن ، soli asali ، قصه گو
چرا هيج كس جواب نمي ده ه ه...كسي ايميل و زنگ به سفارت نزد؟؟؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: farazz ، masuodrh ، soli asali ، قصه گو
دوستان! این قضیه کیلیرنس و انتظار خیلی تو زندگی من تأثیر گذاشته بود ، طوری که وااااااقعاً شبا خوابش رو میدیدم و روزا کم حرف و بی حوصله شده بودم. تا اینکه همسرم پیشنهاد داد، حالا که وقت کافی دارم در مورد پروسه رفتن و مقصد تحقیق کنم. خیلی چیزا هست که باید قبل از رفتنمون اطلاعاتمون رو در موردش کامل کنیم: آژانس و تهیه بلیط، چی و چطور بردن بار و وسایل اضافه، مراحل اداری فرودگاه مقصد و از همه بیشتر در مورد مقصدمون: انتخاب ایالت و شهر با توجه به هزینه زندگی و نرخ بیکاری و کار مربوط به تخصصمون و حتی آب و هوا و کارهای اداری پس از ورود به مقصد. انجام همه اینها کلی وقت می بره . من پیشنهاد میدم اگه کسی تاحالا این کارا رو نکرده از همین حالا شروع کنه. چون بعد از گرفتن ویزا، پروسه رفتن انقد وقت و فکرمون رو بخودش مشغول میکنه که به این کار نمی رسیم
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
(2013-12-10 ساعت 11:53)سیمین راد نوشته:  دوستان! این قضیه کیلیرنس و انتظار خیلی تو زندگی من تأثیر گذاشته بود ، طوری که وااااااقعاً شبا خوابش رو میدیدم و روزا کم حرف و بی حوصله شده بودم. تا اینکه همسرم پیشنهاد داد، حالا که وقت کافی دارم در مورد پروسه رفتن و مقصد تحقیق کنم. خیلی چیزا هست که..................

بهترین کار رو می کنید ....

و از همه مهم تر ........ زبان! Big Grin
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: kage.omid ، tabatabaie ، pari pariaaa ، artam2 ، nasim ، میما ، farazz ، محبت ، soli asali ، Vahid2014 ، pari pari ، قصه گو ، hedipes
(2013-12-10 ساعت 11:53)سیمین راد نوشته:  دوستان! این قضیه کیلیرنس و انتظار خیلی تو زندگی من تأثیر گذاشته بود ، طوری که وااااااقعاً شبا خوابش رو میدیدم و روزا کم حرف و بی حوصله شده بودم. تا اینکه همسرم پیشنهاد داد، حالا که وقت کافی دارم در مورد پروسه رفتن و مقصد تحقیق کنم. خیلی چیزا هست که باید قبل از رفتنمون اطلاعاتمون رو در موردش کامل کنیم: آژانس و تهیه بلیط، چی و چطور بردن بار و وسایل اضافه، مراحل اداری فرودگاه مقصد و از همه بیشتر در مورد مقصدمون: انتخاب ایالت و شهر با توجه به هزینه زندگی و نرخ بیکاری و کار مربوط به تخصصمون و حتی آب و هوا و کارهای اداری پس از ورود به مقصد. انجام همه اینها کلی وقت می بره . من پیشنهاد میدم اگه کسی تاحالا این کارا رو نکرده از همین حالا شروع کنه. چون بعد از گرفتن ویزا، پروسه رفتن انقد وقت و فکرمون رو بخودش مشغول میکنه که به این کار نمی رسیم
دوست من اين پيشنهاد خيلي خوبه ولي كسي مثل من كه اين كار ها رو هم كرده چي؟
من كلاس خياطي هم ميرم براي اينكه اگر خدا خواست و كلير شديم اول كاري بتونم خرج دربيارم .... كلي فيلم امريكايي هم گرفتيم و با همسر گوش ميديم هر شب ،‌از طرفي چون كارم جوري است كه مجبور بودم زانم رو تقويت كنم از اين نظر مشكلي ندارم ،‌ يه راه حل هم به من بگيد تا ديوونه نشدم : دي
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ghafari88 ، nasim ، farazz ، محبت ، soli asali ، Vahid2014 ، pari pari ، قصه گو ، zepehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان