کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان صبح بخير
پاشيد پاشيد كه برادرا و خواهرهاي شاغل در سفارت اومدن ببينيم اين هفته چيكار ميكنن واسمون
اينم انژي مثبت امروز
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
سلام سلام سلام
ایشالا امروز بعد از اینجوری : [عکس: 670519_computer4.gif]

اینجوری بشید : [عکس: 551419_computer3.gif]

1- اِهِم .... مممممم ..... ممنون از وقتی که در اختیار من قرار دادید! ...... Big Grin ...... از همه عزیزان دلم که ابراز احساسات کردند کمال تشکر رو دارم. باشد که همینایی که این بالا نوشتم رو امروز شاهد باشیم دیگه خدایی!
2- عزیزان آنکارایی و ایروانی ..... سر جدتون از این سوالا نپرسید دیگه! .... بابا جان برای بار دو هزارم داستان ابوظبی فرق می کنه و یکی سایت جدا برای این ماجرا اختصاص داده و زمانی که کیس نامبر رو داخلش وارد کنیم در نتیجه میگه که وضعیت کیس در چه حاله و اینا .... آنکارا و ایراوان اینطوری نیستن و از این متن و نامه ای که من گذاشتم خبری نیست ... توی همون سایت خودشون فقط کیس نامبرهای کلیر شده رو اعلام می کنند ..... مچکرم!
3- By the way ( همون راستی خودمون ! Big Grin ) ... ایشالا به محض اینکه ویزا رو گرفتم در مورد جزئیاتش اطلاع رسانی مبسوط رو انجام می دم ..... خیالتون راحت ( قابل توجه اون دوستانی که در پیام خصوصی و عمومی ازم راجع بهش سوال کردند )

و اماااااااااااااااااااا
پاشید پاشید که همراه با باقی دوستان می خوایم انرژی مثبت پخش کنیم .... سهمتون رو انرژی مثبتا بگیرید که سرتون بی کلاه نمونه ...... باشد که امروز دیگه خدایی شاهد کلی کلیر باشیم ........ Smile

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-12-09 ساعت 09:47)ghafari88 نوشته:  سلام سلام سلام
ایشالا امروز بعد از اینجوری : [عکس: 670519_computer4.gif]

اینجوری بشید : [عکس: 551419_computer3.gif]

1- اِهِم .... مممممم ..... ممنون از وقتی که در اختیار من قرار دادید! ...... Big Grin ...... از همه عزیزان دلم که ابراز احساسات کردند کمال تشکر رو دارم. باشد که همینایی که این بالا نوشتم رو امروز شاهد باشیم دیگه خدایی!
2- عزیزان آنکارایی و ایروانی ..... سر جدتون از این سوالا نپرسید دیگه! .... بابا جان برای بار دو هزارم داستان ابوظبی فرق می کنه و یکی سایت جدا برای این ماجرا اختصاص داده و زمانی که کیس نامبر رو داخلش وارد کنیم در نتیجه میگه که وضعیت کیس در چه حاله و اینا .... آنکارا و ایراوان اینطوری نیستن و از این متن و نامه ای که من گذاشتم خبری نیست ... توی همون سایت خودشون فقط کیس نامبرهای کلیر شده رو اعلام می کنند ..... مچکرم!
3- By the way ( همون راستی خودمون ! Big Grin ) ... ایشالا به محض اینکه ویزا رو گرفتم در مورد جزئیاتش اطلاع رسانی مبسوط رو انجام می دم ..... خیالتون راحت ( قابل توجه اون دوستانی که در پیام خصوصی و عمومی ازم راجع بهش سوال کردند )

و اماااااااااااااااااااا
پاشید پاشید که همراه با باقی دوستان می خوایم انرژی مثبت پخش کنیم .... سهمتون رو انرژی مثبتا بگیرید که سرتون بی کلاه نمونه ...... باشد که امروز دیگه خدایی شاهد کلی کلیر باشیم ........ Smile

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

ايشالاااااااااااااااااااا.من واقعا كلافه شدمSad
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، monthmehr ، farazz ، H Pier ، godot ، farshadm999 ، soli asali ، hedipes ، قصه گو ، rezajoon
(2013-12-08 ساعت 20:39)ghafari88 نوشته:  بفرمایید .. اینم متنی که بعد زدن کیس نامبر در سایت ابوظبی نشون داده میشه. امیدوارم بارقه های امید همیشه اینجا جاری باشه عزیزان دلم :

[عکس: 44568755932101766176.jpg]
برای انرژی های مثبت متشکرم از همه به ویژه عمو احسانSmile
برای آنکارا هم مشابه این متن بعد از کلیر شدن وجود داره؟ اگر اشتباه نکنم قبلا این اطلاعات رو از طریق سیس میشد چک کردحالا که سایت سیس به روز نیست چی میشه و مثلا از کجا می تونیم بدونیم سهمیه ویزا اون ماه تمام شده یا نه؟؟؟
در مورد ایمیل به سفارت و پیگیری تاخیر کلیر، حدود 2 ماه از مصاحبه ما گذشته و ما کلیر نشدیم سایت سفارت آنکارا گفته به در خواست هایی که کمتر از 6 ماه هست جواب نمیده به نظر شما پیگیری کنیم یا منتظر بمونیم.
توی یکی از پست ها این شماره (00120248577600) بود این شماره مربوط به کجاست؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: ghafari88 ، میما ، pari pariaaa ، farshadm999 ، farazz ، soli asali ، feel
(2013-12-09 ساعت 13:07)tenese نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 20:39)ghafari88 نوشته:  بفرمایید .. اینم متنی که بعد زدن کیس نامبر در سایت ابوظبی نشون داده میشه. امیدوارم بارقه های امید همیشه اینجا جاری باشه عزیزان دلم :

برای آنکارا هم مشابه این متن بعد از کلیر شدن وجود داره؟ اگر اشتباه نکنم قبلا این اطلاعات رو از طریق سیس میشد چک کردحالا که سایت سیس به روز نیست چی میشه و مثلا از کجا می تونیم بدونیم سهمیه ویزا اون ماه تمام شده یا نه؟؟؟

یه مورد دیگه در مورد ایمیل به سفارت و پیگیری تاخیر کلیر، حدود 2 ماه از مصاحبه ما گذشته و ما کلیر نشدیم سایت سفارت آنکارا گفته به در خواست هایی که کمتر از 6 ماه هست جواب نمیده به نظر شما پیگیری کنیم یا منتظر بمونیم.

سهمیه ویزای هر ماه جداگانه نیست که لازم به پیگیری از این نظر باشه
شماره داده شده هم مربوط به kcc هستش. موفق باشید.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: tenese ، pari pariaaa ، farshadm999 ، farazz ، soli asali
Big Grin اینم از انرژی مثبت های امروز... ببخشین البته با کمی تاخیر- خوبیش اینه که تا آخرای روز جلوی چشم می مونه

[font=Verdana]
+++[/font]
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farshadm999 ، محبت ، farazz ، soli asali ، maryam_a ، hedipes ، قصه گو ، nazanin fatemi
(2013-12-09 ساعت 13:40)aaraam نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 13:07)tenese نوشته:  

در مورد ایمیل به سفارت و پیگیری تاخیر کلیر، حدود 2 ماه از مصاحبه ما گذشته و ما کلیر نشدیم سایت سفارت آنکارا گفته به در خواست هایی که کمتر از 6 ماه هست جواب نمیده به نظر شما پیگیری کنیم یا منتظر بمونیم.

سهمیه ویزای هر ماه جداگانه نیست که لازم به پیگیری از این نظر باشه
مرسی از جوابت .من هم فکر می کردم سهمیه ویزا ماهانه نیست ولی پایین متنی که آقای غفاری گذاشتن نوشته:
Please note: if you don't send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، farshadm999 ، محبت ، farazz ، soli asali
(2013-12-09 ساعت 14:03)tenese نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 13:40)aaraam نوشته:  سهمیه ویزای هر ماه جداگانه نیست که لازم به پیگیری از این نظر باشه
مرسی از جوابت .من هم فکر می کردم سهمیه ویزا ماهانه نیست ولی پایین متنی که آقای غفاری گذاشتن نوشته:
Please note: if you don't send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month

باید عرض کنم که هر سفارت سهمیه ماهانه هم داره و ممکنه سهمیه اون ماه تموم بشه و صدور ویزا به ماه بعدش موکول بشه ....
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-12-09 ساعت 14:28)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 13:40)aaraam نوشته:  سهمیه ویزای هر ماه جداگانه نیست که لازم به پیگیری از این نظر باشه

باید عرض کنم که هر سفارت سهمیه ماهانه هم داره و ممکنه سهمیه اون ماه تموم بشه و صدور ویزا به ماه بعدش موکول بشه ....

در اینصورت دریافت ویزا (اگه بیفته تو ماه بعد) با مشکلی مواجه میشه یا نه؟
یه سوال دیگه، تو سایت ceac سهمیه ماهانه ویزا مشخص می کنن؟
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farshadm999 ، farazz ، soli asali
(2013-12-09 ساعت 14:59)aaraam نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 14:28)ghafari88 نوشته:  

در اینصورت دریافت ویزا (اگه بیفته تو ماه بعد) با مشکلی مواجه میشه یا نه؟
یه سوال دیگه، تو سایت ceac سهمیه ماهانه ویزا مشخص می کنن؟

در حال حاضر نه .. مشکلی ایجاد نمی کنه ... برای ماه آخر که دیگه بعدش ماهی وجود نداره که بخوان ویزا بدن ممکنه مشکل ایجاد کنه .. سایت ceac هم سهمیه ماهانه مشخص نمی کنه ... توی بولتن هم که خودشون گفتن برید ببینید هم چیزی پیدا نکردم .... فعلا نگران این چیزا نباشید .... Smile
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: behfaza ، aaraam ، pari pariaaa ، farshadm999 ، محبت ، farazz ، soli asali
سايت انكارا الآن اپديت شد ولى دريغ از يدونه ...................................................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: ghafari88 ، مهدی 2014 ، pari pariaaa ، farshadm999 ، محبت ، farazz ، soli asali ، قصه گو
دوستان دوباره سايت آنكارا آپديت شد و هيچ كليري اعلام نشد.
2014AS2XX (همسرم) / سفارت: آنكارا / 2 نفر/مصاحبه: هفته چهارم اكتبر
كلير بعد از ۲۴۴ روز
(2013-12-09 ساعت 04:31)rezajoon نوشته:  زبان زبان زبان
سلام
اونم از نوع زبون درازWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: farazz ، meisam14 ، soli asali ، میما ، pari pariaaa ، Vahid2014 ، NEURON
(2013-12-03 ساعت 21:56)ssafaye66 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 21:44)javadi436 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 17:20)اریوبرزن نوشته:  من فروردین 92 مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم وتا شهریور کلیرنسم طول کشید مدیکالم رو هم تمدید نکردم وقتی ویزاها رو گرفتم توش زده تاریخ اکسپایر ویزا 4 مارس 2014 یعنی 13 اسفند92 هنوزم ایرانم و قراره اگه خدا بخواد آخر بهمن برم دیگه نمیدونم

دوستان عزیز من ویزای صادرشده از انکارا رو دیدم روی ویزا تاریخ اتمام اعتبار ویزا خورده بود و دقیقا به اندازه زمان باقیمانده مدیکال بود .ویزا مال یک خانواده محترم 2013 بود که فقط 5 روز اعتبار داشت چون از زمان مدیکال فقط 5 روز مونده بود و بهشون تاکید شده بود که از این زمان 5 روزه استفاده کنند .
دوست من شما هم قبل عزیمت به آمریکا حتما مسئله مدیکال رو پیگیری و تجدید نمایید در غیر اینصورت دچار مشکل خواهید شد من اگر زود متوجه می شدم دیروز توی سفارت از کارشناس سوال میکردم تا کاملا مطمئن باشیم .

همونطور که در پست بالاتر گفته بودم شاید قوانین سفارتا فرق داشته باشه
شاید ویزای انکارا تا زمان مدیکال اعتبار داره
و شاید ویزای ایروان مستقل از زمان اعتبار میدکال باشه
در غیر این صورت برای این بنده خدای ایروانی ویزا صادر نمیکردن و میگفتن اول برو مدیکال مجدد و بعد بیا برات صادر کنیم
با سلام
افسری که با ما مصاحبه کرد گفت تاریخ مدیکال مهمه و اگر تاریخ مدیکال از 6 ماه بگذره باید تمدید کنید و طبق گفته ایشون از تاریخ مدیکال و ویزا نباید بیش از 6 ماه بگذره
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
دوستانم .... برای این که از استرس کلیرنس در بیام از فردا بعد از ظهر ها قراره برم کلاس مکالمه زبان (intro) که با نت برگ بجای 300 تومن فقط 96 تومن دادم.صبح ها هم کلاس شیرینی پزی و آشپزی به طور هم زمان با مدرک فنی و حرفه ای. حقیقتش همونطور که قبلا" هم گفته بودم این مسئله داره برام اذیت کننده میشه.که هر روز بیام سایتو چک کنم و ببینم خبری نیست.سه هفته از مصاحبه گذشته اما من حتی حوصله ی سفرنامه نوشتن هم نداشتم. باید به زندگی عادی برگردم.از یکایک شما به خاطر دل گرمی دادنتون سپاس گزارم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان