کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان عزیزم میشه بگید از کجا می فهمید که سایت آنکارا یا ابوظبی یا ایروان کی شماره ها رو آپدیت می کنه؟
من اون سایتی که افسر تو آنکارا بهم گفت را میرم چک می کنم ولی اینکه کی و چه زمانی آپدیت شده رو نمیتونم بفهمم
ممنون
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: soli asali ، Vahid2014 ، farazz
(2013-12-12 ساعت 19:13)basi2014 نوشته:  دوستان عزیزم میشه بگید از کجا می فهمید که سایت آنکارا یا ابوظبی یا ایروان کی شماره ها رو آپدیت می کنه؟
من اون سایتی که افسر تو آنکارا بهم گفت را میرم چک می کنم ولی اینکه کی و چه زمانی آپدیت شده رو نمیتونم بفهمم
ممنون
دوست عزیز تنها راهش زل زدن دائم به سایت سفارته Big Grin
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، قصه گو ، محبت ، pari pariaaa ، 2014winner
(2013-12-12 ساعت 19:59)hamideftex2014 نوشته:  سلام دوستان
میشه یکی از دوستان بگه تفاوت برگه صورتی با ابی چی هستش؟
دوست عزیز ..تاکنون ذهن عزیزان بسیاری به این موضوع درگیر شده ولی هیچ دلیل قانع کننده ای کشف نشده ..چون مفاد هر دو برگه مثل هم هست و به نظر میرسه تفاوتی وجود نداره
خیلی خودتون رو با رنگ برگه اذیت نکنید..الان تو منتظرسرا همه ما با برگه های رنگارنگ در شرایط تقریبا یکسان به سر میبریم..
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، قصه گو ، محبت ، pari pariaaa ، 2014winner
(2013-12-12 ساعت 20:03)masuodrh نوشته:  
دوست عزیز ..تاکنون ذهن عزیزان بسیاری به این موضوع درگیر شده ولی هیچ دلیل قانع کننده ای کشف نشده ..چون مفاد هر دو برگه مثل هم هست و به نظر میرسه تفاوتی وجود نداره
خیلی خودتون رو با رنگ برگه اذیت نکنید..الان تو منتظرسرا همه ما با برگه های رنگارنگ در شرایط تقریبا یکسان به سر میبریم..

برگ ویزا ۱ ضرب سفید؟??
خوشحالم.
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، محبت
(2013-12-12 ساعت 20:41)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-12 ساعت 20:03)masuodrh نوشته:  

برگ ویزا ۱ ضرب سفید؟??
ایشالا یک ضرب می گیری . رنگشو بی خیال.Big Grin
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، ffrfar ، محبت
دوستا خوبم من هفته آخر نوامبر مصاحبه داشتم ولي بعد از ٢ هفته هنوزم سايت ابوظبي كيسمونو نمي شناسه خيلي نگرانم چي كار كنم؟؟؟؟
CN : 2014AS0000021## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13Sep/مصاحبه : هفته آخر Nov Smile وضعيت: كليير بعد از ١٨٨ روز ---ورود به امريكا٦ سپتامبر، سنديگو . دريافت سوشيال ١٣ سپتامبر،دريافت گرين كارت ٢٧ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
(2013-12-12 ساعت 23:13)قصه گو نوشته:  دوستان خوبم لطفاً يه تاپيك درست كنيد مثل منتظرسرا...اونجا همه ي برگه ها با رنگ هاي مختلف در سفارت هاي مختلف دسته بندي بشن.در واقع به صورت عكس نمايش داده بشن تا تصورات ما هم كلير بشه!!

دوست عزیز هیچ فرقی بین این برگه ها نیست و همه شون محتویاتش یکیه، احتیاجی هم به تاپیک جدا نیست، کافیه چند نفر از دوستان عکس بگیرن از برگه شون و همینجا بذارن، مثلا خود شما که برگه سفید گرفتید، یکی از دوستان که آبی گرفتن و یکی از دوستانی که صورتی گرفتن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: محبت ، SOLTANI11 ، farazz ، قصه گو ، KIMIA2005 ، maryam_a ، soli asali ، 2014winner
(2013-12-13 ساعت 00:09)omid05 نوشته:  دوستا خوبم من هفته آخر نوامبر مصاحبه داشتم ولي بعد از ٢ هفته هنوزم سايت ابوظبي كيسمونو نمي شناسه خيلي نگرانم چي كار كنم؟؟؟؟
سلام
دوست خوبم تنها چیزی که نگرانی نداره و موارد مشابه بسیاری داشته همین مورد بوده شما قدری دیگر تامل بفرمائید و بعد با یک تماس پیگیری کنید البته فعلا نیازی نیستSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، soli asali
(2013-12-12 ساعت 19:13)basi2014 نوشته:  دوستان عزیزم میشه بگید از کجا می فهمید که سایت آنکارا یا ابوظبی یا ایروان کی شماره ها رو آپدیت می کنه؟
ممنون

سایت ابوظبی که متوجه نمیشید کی آپدیت میشه چون فقط کیس خودتون رو میشه چک کنید.ولی 6 ماه سایت آنکارا و ارمنستان رو زیر نظر دارم و تقریبا مخصوصا ارمنستان نگاه میکنم،آنکارا بیشتر جمعه ها آپدیت میکنه ولی مثلا این هفته شنبه هم آپدیت کرد.ولی ارمنستان هیچ حساب کتابی نداره.امروز بعد از حدود 14 روز آپدیت شد.از اواخر sep تا الان حدود 5،6 بار آپدیت شده و کلا با حساب امروز تقریبا 25 نفر رو کلیر کردن
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، محبت ، pari pariaaa ، mohamad92 ، soli asali
(2013-12-12 ساعت 19:05)hamideftex2014 نوشته:  سلام دوستان

خودت جواب خودتو دادی داداش تنها تفاوتشون همون رنگ برگه هاست Big Grin
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: farshadm999 ، قصه گو ، masuodrh ، محبت ، pari pariaaa ، soli asali ، farazz
ديگه خيلييييييييييييييي خسته شدم...
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: قصه گو ، masuodrh ، pari pari ، pari pariaaa ، soli asali ، farazz ، 2014winner
(2013-12-13 ساعت 00:49)aghaghia نوشته:  
(2013-12-12 ساعت 23:13)قصه گو نوشته:  دوستان خوبم لطفاً يه تاپيك درست كنيد مثل منتظرسرا...اونجا همه ي برگه ها با رنگ هاي مختلف در سفارت هاي مختلف دسته بندي بشن.در واقع به صورت عكس نمايش داده بشن تا تصورات ما هم كلير بشه!!

دوست عزیز هیچ فرقی بین این برگه ها نیست و همه شون محتویاتش یکیه، احتیاجی هم به تاپیک جدا نیست، کافیه چند نفر از دوستان عکس بگیرن از برگه شون و همینجا بذارن، مثلا خود شما که برگه سفید گرفتید، یکی از دوستان که آبی گرفتن و یکی از دوستانی که صورتی گرفتن...

مگه میشه حرف مدیر به این گلی رو گوش نداد Big Grin برگه رنگ آبی ارمنستان با من ... قصه گوی عزیز یا اقا احسان هم زحمت برگه سفید ابو ظبی رو بکشند و یکی دیگه از دوستان هم برگه صورتی انکارا .. تا تصورات این دوست عزیز قصه گو مون هم کلیر بشه و انشالله قصه و داستان کلیرنس تمامی عزیزان هم به خیر و خوشی به پایان برسه و خیالمون هم از این بابت راحت شه ...

[عکس: 22225034043225264841.jpg]

[عکس: 25385346103227642223.jpg]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
سلام دوستان
ببخشید من در ابوظبی مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم ولی حالا دقیقا نمیدونم کجا باید case_number را چک کنم برای ویزا.
متشکر میشم راهنمایی کنید
شماره کیس: 2014AS15XX ، تعداد کیس 2 نفر ، تاریخ نامه قبولی: May 2013
کنسولگری: abu dhabi ، تاریخ مصاحبه اول: second week of December 2013
تاریخ مصاحبه دوم: first week of Feb 2014 ، کلیر: 8june
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، azadeh2014 ، قصه گو
آنکارایی ها آماده باشیم یا نه ؟
همه آماده ها انرژی ها بالا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اینقدر انرژی میدهیم که روی ایروان و ابوظبی هم تاثیر گذار باشه
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
(2013-12-13 ساعت 01:56)hedipes نوشته:  ديگه خيلييييييييييييييي خسته شدم...

اینجا کسی حق نداره خسته شه !
حداقل اگه قراره اون باید من باشم Sad
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: masuodrh ، saeedshafiee ، soli asali ، farazz ، Aardalan ، قصه گو ، محبت ، pari pari ، hedipes ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان