کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-13 ساعت 14:52)2014winner نوشته:  
(2013-12-13 ساعت 01:56)hedipes نوشته:  ديگه خيلييييييييييييييي خسته شدم...

اینجا کسی حق نداره خسته شه !
حداقل اگه قراره اون باید من باشم Sad

راست میگی بالاخره هرچه باشه تو از همه زودتر مصاحبه شدی نوبتی هم باشه نوبت توئهWinkBig Grin
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، 2014winner ، ffrfar ، ghafari88 ، pari pariaaa ، mohamad92 ، Vahid2014
الان سایت آپدیت شد،کلا نمیخوان کسی رو کلیر کنند؟
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: 2014winner ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa ، pari pari ، mohamad92
بازم هيچ خبرى نشد از انكارا .....دو هفته است رفتند تعطيلات
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: 2014winner ، soli asali ، farazz ، amohammadiazar ، pari pariaaa ، Shabi2605
سایت آپدیت شد بازم هیچی Sad
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، amohammadiazar ، pari pariaaa ، mohamad92
به نظر من امسال یه کم اوضاع غیر عادیه این همه طول کشیدن کلیر ها. به قول یکی از بچه ها مثل اینکه باید خودمونو آماده کنیم برای روزهای سخت.اگه همینجوری پیش بره کیلو کیلو هم شروع کنن به کلیر باز هم بهمون ویزا نمیرسه
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، hedipes ، amohammadiazar ، pari pariaaa ، mohamad92
ظاهرا ما همه ول معطلیم
دیگه از این همه انتظار حالم داره بد می شه
کارم شده سایت انکارا رو چک ردن لحظه به لحظه حتی خواب می بینم که دارم سایتو چک می کنم
از هفته بعد هم که سفارت تق و لقه ........دیگه چه شود....
تشکر کنندگان: 2014winner ، soli asali ، farazz ، amohammadiazar ، mohamad92
(2013-12-13 ساعت 19:12)aseman abi نوشته:  ظاهرا ما همه ول معطلیم
دیگه از این همه انتظار حالم داره بد می شه
کارم شده سایت انکارا رو چک ردن لحظه به لحظه حتی خواب می بینم که دارم سایتو چک می کنم
از هفته بعد هم که سفارت تق و لقه ........دیگه چه شود....

از طرف بچه های "ویزای ازدواجی" (که بعضیهاشون بیشتر از یک ساله که منتظرن کلیرشن) آرزو میکنم که هر چه زودتر کلیر بشین :-)
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
(2013-12-12 ساعت 19:13)basi2014 نوشته:  دوستان عزیزم میشه بگید از کجا می فهمید که سایت آنکارا یا ابوظبی یا ایروان کی شماره ها رو آپدیت می کنه؟
من اون سایتی که افسر تو آنکارا بهم گفت را میرم چک می کنم ولی اینکه کی و چه زمانی آپدیت شده رو نمیتونم بفهمم
ممنون

سلام دوست عزیز
در انتهای جدول کلیر شده ها تاریخ آپدیت سایت رو مینویسه.
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
دوستان واقعا چرا اينقدر خود زني ميكنيد. بابا يه نگاه به منتظر سراي ٢٠١٣ بندازيد ،اوايل كار ٢٠١٣ اكثرا تا ٢٠٠ روز هم طول كشيده كلير شدنشون .پس كارا رو روال هست فقط شما داريد مخ خودتونو ميخوريد ، امسال بيشترين انتظار ٧٢ روزه فعلا ،پس لطفا آروم مثل هميشه زندگيتونو بكنيد و برنامه ها تون رو واسه سه ماه ديگه بزاريد
کیس نامبر :2014AS26xx
کنسولگری : ایروان
نفرات کیس : 2
مصاحبه : 11 دسامبر
دریافت ویزا: 13 دسامبر
California DMV - Driver License
California DMV - Rules of the Road
California DMV - Top 10 Reasons for Failing the Driving Test
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، godot ، aaraam ، maryam_a ، mohamad92 ، atial
من تصور می کنم که دیگه لازم هست دوستانی که 60 روز رو رد کردند مکاتبه ای با سفارت هاشون داشته باشن ...
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
اين دوست عزيزمون soli asali كه هم پست منو لايك ميكنه هم پست آقاي غفاري رو ميشه بگه دقيقا با كدوم موافقه چون نظرات ما ١٨٠ درجه با هم فرق داره Wink SmileWink
کیس نامبر :2014AS26xx
کنسولگری : ایروان
نفرات کیس : 2
مصاحبه : 11 دسامبر
دریافت ویزا: 13 دسامبر
California DMV - Driver License
California DMV - Rules of the Road
California DMV - Top 10 Reasons for Failing the Driving Test
تشکر کنندگان: farazz ، mohamad92 ، soli asali ، سیمین راد
سلام به همگی
سوالی دارم. کسی میدونه که کیسی که زن و شوهر هستن تا به حال شده که همراه برنده اصلی در مصاحبه یا موقع کیلرنس ویزا بگیره و شخص برنده اصلی نگرفته باشه. یا اگر برنده اصلی نگیره ،همراه هم نمیگیره؟
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: farazz ، farshadm999 ، mohamad92 ، soli asali ، hamed1286
(2013-12-13 ساعت 19:31)ghafari88 نوشته:  من تصور می کنم که دیگه لازم هست دوستانی که 60 روز رو رد کردند مکاتبه ای با سفارت هاشون داشته باشن ...

عمو احسان من دیروز با شماره ای که شما دادید با مرکز تماس گرفتم ولی گفت اطلاعات مربوط به پروسه کاری شما دست سفارتی است که رفتید برای مصاحبه و اینجا ما فقط تاریخ مصاحبه را داریم و اینکه شما رفتین مصاحبه ، همین .
سفارت هم که با توجه به سایتش حتما میخواهد بگه که زیر 6 ماه جواب نمیدن...Sad
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: farazz ، ghafari88 ، farshadm999 ، pari pariaaa ، mohamad92 ، قصه گو ، soli asali ، محبت
من از افيسر اخرش كه داشتم خداحافظي ميكردم پرسيدم كي ميشه تقريبا گفت ٢ ماهو نيم ٣ ماه... اين ٦ ماهي كه ميگين چيه؟؟؟ من اگه بيشتر از ٣ ماه بشه حتما مكاتبه ميكنم نميدونم دوستاني كه ٧٢ روز از كليرنسشون گذشته افيسر بهشون چي گفته، افيسر به من اين اين تاريخ دو بار گفت يك بار كه خودم ازش سوال كردم يك بار هم خودش گفت...
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: farazz ، reza_top60 ، farshadm999 ، pari pariaaa ، mohamad92 ، قصه گو ، soli asali ، محبت
(2013-12-13 ساعت 20:31)hedipes نوشته:  من از افيسر اخرش كه داشتم خداحافظي ميكردم پرسيدم كي ميشه تقريبا گفت ٢ ماهو نيم ٣ ماه... اين ٦ ماهي كه ميگين چيه؟؟؟ من اگه بيشتر از ٣ ماه بشه حتما مكاتبه ميكنم نميدونم دوستاني كه ٧٢ روز از كليرنسشون گذشته افيسر بهشون چي گفته، افيسر به من اين اين تاريخ دو بار گفت يك بار كه خودم ازش سوال كردم يك بار هم خودش گفت...

دوست عزیز شما چون امضا ندارین من نمیدونم مصاحبه شما کجا بوده ولی سایت سفارت آنکارا دقیقا در صفحه ای که آپدیت میکنه این جمله را نوشته که :
PLEASE NOTE: Due to high demand, we are currently experiencing delays in administrative processing. Most cases require 3-6 months to complete their administrative processing. However, please understand that this process has no time constraints and may even take longer.
We will not respond to any inquires for cases pending for less than 6 months.
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: farazz ، farshadm999 ، pari pariaaa ، mohamad92 ، soli asali ، محبت ، hedipes ، 2014winner

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان