کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-13 ساعت 19:43)م.ق نوشته:  سلام به همگی
سوالی دارم. کسی میدونه که کیسی که زن و شوهر هستن تا به حال شده که همراه برنده اصلی در مصاحبه یا موقع کیلرنس ویزا بگیره و شخص برنده اصلی نگرفته باشه. یا اگر برنده اصلی نگیره ،همراه هم نمیگیره؟
سلام
من دقیقا جواب سوالتون را نمیدونم ولی میدونم که همراهان برای اولین ورود حتما باید با کیس اصلی وارد خاک یو اس بشوند به همین دلیل حتی اگر به همراه هم ویزا بدهند نمیتونه بدون کیس اصلی برود.
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: farazz ، farshadm999 ، mohamad92 ، قصه گو ، soli asali
متاسفانه یا خوشبختانه دیدم بده گذشت کمتر از ۴ ماه نزدیک ۱۰۰ صفحه این تاپیک جلو رفته ، بنا داشتم که برای کمک به برندگان ساله آینده یه خلاصه‌ای تا این ۱۰۰ صفحه بنویسم یعنی‌ از صفحه ۰ تا ۱۱۰ ، تمام صفحاتو دونه دونه خوندم و با توجه به پست‌های دوستان این اطلاعات رو جمع آوری کردم و به طور خلاصه می نویسم اگه اشتباهی‌ هست بهم بگید که اصلاح کنم.

کیلرنس همون administrative processing هست.

این پروسه ربطی‌ به سفارت انتخابی شما نداره و تقریبا بیشتر این پروسه توسط وزارت حفاظت از میهن (Department of Homeland Security = DHS) دنبال می‌شه.

اسم بچه‌هایی که می‌رن مصاحبه میشن و کیلیرنس بهشون می‌خوره در جایی‌ به نامه منتظر سارا لیست میشن که لینکش این هست:

2014: http://montazersara2014.co.nf
2013: http://2013.servehttp.com/c

طبق گفته سفارت معمولا بعد از ۲ یا ۳ ماه باید جواب کیلرنس شما بیاد که آیا کلیر شدید یا خیر.

####

برای چک کردن کیس‌های خودتون در سفارت ابوظبی لینک زیر

http://www.abudhabiivo.net

در مورد چک کردن وضعیت کیلیرنس در سفارت ابوظبی معمولان وقتی‌ چک می‌کنید برای وضعیت کیس فقط اسم ۱ نفر میاد ( در بعضی‌ مورد اسم برنده در بعضی‌ مورد اسم همراه ) و باز هم اجماع در مورد این مثل وجود نداره و پست‌های بسیاری در این مورد وجود داره.
####

سفارت آنکارا لینک زیر

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

####

سفارت ایروان لینک زیر

http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html

####

پیگیری مراحل اداری پرونده های مهاجرتی با کمک سایت CEAC

http://mohajersara.com/thread-5637-post-...#pid311890

####

با بررسی‌ ۱۱۰ صفحه متوجه شدم تقریبا بیشتر افرادی که برای مصاحبه میروند کیلیرنس میخورند.

در بین افرادی که ویزا ۱ ضرب میگیرند هم افرادی هستن که سربازی رفتن هم افرادی که سربازی نرفتند و در مورد کیلیرنس خوردن هم همینطور افرادی که سربازی هم نرفتن و کار دولتی نداشتن هم بودند که کیلیرنس خوردند.

وقتی‌ که از وضعیت کیلیرنس خود آگاه شدید هر چه سریع تر برای گرفتن ویزا اقدام کنید تا دچار مشکلات از قبیل تمام شدن سهمیه ویزا برای ایران نشوید.

مدیکال و ویزا
طبق چیزی که در پائین برگه آبی نوشته شده اعتبار مدارک مدیکال شما ۶ ماه می‌باشد چنانچه پروسه شما طولانی‌ شود و ۶ ماه رو رد کند برای گرفتن ویزا دوباره باید مدیکال رو تجدید کنید.

پیک آپ ویزا
در مورد پیک آپ ویزا از سفارت بعد از برسی‌ ۱۱۰ صفحه هنوز نتونستم به اجماع برسم! خیلی‌‌ها میگن فقط خودتون باید برید، یک سری میگن باید با وکالتنامه برید ، و یک سری دیگه میگن میتونید از سرویس‌های پیک آپ استفاده کنید و همه جور کامنتی پیدا کردم در این زمینه پس پیشنهاد می‌شه در موردش با خود سفارت تماس بگیرید گویا هر سفارت سیاست خاص خودشو دنبال می‌کنه.

کلیر نشدن برنده
در صورت کلیر نشدن فرد برنده حتی اگر فرد همراه هم ویزا گرفته باشه نمی‌تونه وارد آمریکا بشه و اصل همیشه با برنده هست، اگر برنده ویزا بگیره ولی‌ همراه ویزا نگیره ، برنده میتونه به تنهایی‌ وارد آمریکا بشه.
خوشحالم.
سوالی دارم. کسی میدونه که کیسی که زن و شوهر هستن تا به حال شده که همراه برنده اصلی در مصاحبه یا موقع کیلرنس ویزا بگیره و شخص برنده اصلی نگرفته باشه. یا اگر برنده اصلی نگیره ،همراه هم نمیگیره؟

ممکنه برنده اصلی ویزا بگیره و همراه کلیرنس بخوره ولی عکسش صادق نیست .
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: godot ، aaraam ، قصه گو ، soli asali ، aghaghia ، محبت ، reza_top60 ، nedaba ، farazz ، shayesteh
(2013-12-13 ساعت 21:54)KIMIA2005 نوشته:  

ممکنه برنده اصلی ویزا بگیره و همراه کلیرنس بخوره ولی عکسش صادق نیست

دقیقا مثل من دوستای‌ عزیز که خودم و بچه ها‌‌م ویزا گرفتیم ولی‌ هنوز همسرم کلیر نشده و من از کاری که کردم خیلی‌ پشیمونم میترسم همسرم به موقع کلیر نشه اون‌وقت من نمیدونم با دوتا بچه کوچولو چیکار کنم .Sad
کیس نامبر 2014AS000004XX/تعداد افراد کیس:4نفر/تاریخ رویت 6 می / ارسال فرمها27می با ایمیل/سفارت ایروان/
کارنت: 5 آگوست | مصاحبه:15 اکتبر | ویزا : * | ورود به آمریکا: * |Smile
(2013-12-13 ساعت 22:23)godot نوشته:  
(2013-12-13 ساعت 21:54)KIMIA2005 نوشته:  

ممکنه برنده اصلی ویزا بگیره و همراه کلیرنس بخوره ولی عکسش صادق نیست

دقیقا مثل من دوستای‌ عزیز که خودم و بچه ها‌‌م ویزا گرفتیم ولی‌ هنوز همسرم کلیر نشده و من از کاری که کردم خیلی‌ پشیمونم میترسم همسرم به موقع کلیر نشه اون‌وقت من نمیدونم با دوتا بچه کوچولو چیکار کنم .Sad
سلام
امیدوارم که به موقع همسرتان هم ویزا بگیرند هر چند اگر خدایی نکرده به مشکلی برخوردید و ایشان ویزا نگرفتند شما از امریکا راحت تر می توانید برای ایشان اقدام کنید حداقل این برنامه من و همسرم است و ما روی ان توافق کرده ایم فقط زبان را جدی بگیرید من که فعلا شبانه روز زبان می خوانم
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، pari pariaaa ، mohamad92 ، قصه گو ، soli asali ، godot ، محبت ، farazz ، shayesteh
سلام دوستان
برگه آبی ما هم دقیقا به همین شکل بود حتی ضربدرهاش.
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، soli asali ، محبت ، farazz
RE: کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان، من که سایت ابوظبی رو چک کردم اسم خانمم که برنده اصلی بود نوشته نشده بود و فقط اسم من بود که باید منتظر کلیر شدن باشم آیا برای کیس دیگری هم این مورد پیش آمده و آیا مشکلی وجود دارد یا خیر؟با وجودی که آفیسر به هر دو نفرمون گفت سایت رو چک کنید یعنی به خانمم نگفت ویزای شما آماده است....ممنون میشم جواب بدید
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، ghafari88 ، farazz
(2013-12-13 ساعت 23:09)ehsanifv نوشته:  RE: کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان، من که سایت ابوظبی رو چک کردم اسم خانمم که برنده اصلی بود نوشته نشده بود و فقط اسم من بود که باید منتظر کلیر شدن باشم آیا برای کیس دیگری هم این مورد پیش آمده و آیا مشکلی وجود دارد یا خیر؟با وجودی که آفیسر به هر دو نفرمون گفت سایت رو چک کنید یعنی به خانمم نگفت ویزای شما آماده است....ممنون میشم جواب بدید
سلام
ظاهرا دوستان می گفتند کسی که باعث کلیرنس خوردن به سبب شغل یا سربازی یا هر علت دیکری بوده اسمش در سایت نوشته می شود این مطلب را در پست های قبلی دوستان خواندم پس چندان موضوع نگران کننده ای نیست
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: ghafari88 ، قصه گو ، soli asali ، محبت ، farazz
سلام دوستان من اینو تو سایت سفارت ابوظبی پیدا کردم البته شاید قبلا افراد دیگه ای هم اینو دیده باشن ! ولی این میگه که ما باید کمی صبر و تحملمون رو بیشتر کنیم چون هنوز اونا گیر دوستان 2013 هستن
For DV-2013, the allotment of DVs to IRANIAN citizens has been exhausted earlier than expected because of an unexpectedly higher qualification rate among applicants. No additional visas can be made available, and DVs can no longer be issued and the program must be considered over for this year for citizens of IRAN. We understand the disappointment felt by all those who began the application process with the expectations that they would be issued visas
و در جایه دیگه ای هم این سوال جواب هست که برای منتظریا هست
Q. 10 My case is in administrative processing, when will it be posted on your website?

If your case is pending administrative processing, please be assured that we are working on each visa case. Please check the Embassy web site for your case number at http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html and click the Check Visa Status link. The site will provide updates on the status of your case and instruct you on any next actions. Please be advised that in less than 1% of cases administrative processing may take more than six months
تشکر کنندگان: soli asali ، aghaghia ، محبت ، nedaba ، farazz ، kage.omid
(2013-12-13 ساعت 19:43)Aardalan نوشته:  اين دوست عزيزمون soli asali كه هم پست منو لايك ميكنه هم پست آقاي غفاري رو ميشه بگه دقيقا با كدوم موافقه چون نظرات ما ١٨٠ درجه با هم فرق داره Wink SmileWink

بنده کمال تشکر رو دارم که نظریات و تفکراتتون رو بیان میکنید اینجا و همدیگرو به چالش میکشید Smile

با نظریات جناب ارشد بیشتر موافقم Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: ghafari88 ، محبت ، Vahid2014 ، farazz ، aaraam
(2013-12-13 ساعت 23:55)soli asali نوشته:  
(2013-12-13 ساعت 19:43)Aardalan نوشته:  اين دوست عزيزمون soli asali كه هم پست منو لايك ميكنه هم پست آقاي غفاري رو ميشه بگه دقيقا با كدوم موافقه چون نظرات ما ١٨٠ درجه با هم فرق داره Wink SmileWink

بنده کمال تشکر رو دارم که نظریات و تفکراتتون رو بیان میکنید اینجا و همدیگرو به چالش میکشید Smile

با نظریات جناب ارشد بیشتر موافقم Smile

لايك كردن يك پست دليل موافق بودن صد درصد با نويسنده نيست گاهى احترام گذاشتن بنظر وديدگاه متفاوت اوست
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: godot ، soli asali ، pari pariaaa ، محبت ، قصه گو ، ghafari88 ، farazz
بچه ها ... ميدونم ما سري اوليا چقدر نگران كارامون هستيما اما... اگه ما اينقدر بيتاب باشيم،بچه هايي كه كيس نامبر بالاتري دارن چي بگن بنده هاي خدا؟!هم استرس كارنتيشونو دارن و هم استرس مصاحبه و كليرنس و اتمام ويزا .
امشب نشسته بودم با خودم فكر ميكردم كه آره...حالمون گرفته اس از كند بودن كار سفارت ولي خب ويزا گرفتنمون دير و زود داره اما سوخت و سوز نداره كه ! ما بايد الگو باشيم براي بچه هاي روزها و ماه ها و سالهاي بعد !!!
خدا خواسته و يه راهي رو داريم با هم ميريم جلو،نا اميد نباشيم .باشه؟؟؟!!!
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
(2013-12-05 ساعت 04:15)me_u نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 16:02)kiana11 نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 11:58)peymanmohajer نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 11:48)kiana11 نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 10:26)KIMIA2005 نوشته:  بنظر بنده ملاک اصلی برای ورود فقط اعتبار ویزا هستش و به اندازه اعتبارویزا که سفارت مشخص میکنه فرصت خواهید داشت که وارد ا م ر ی ک ا شوید یعنی اگر اعتبار ویزا 6 ماه خورده و از مدیکال 4 ماه مونده شما همون 6 ماه را فرصت دارید برای ورود چون خود سفارت مدارک مدیکال و تاریخ رو بررسی و در نظر داره و اگر نیاز باشه مدتی را که از مدیکال گذشته از اعتبار ویزا کسر خواهد کرد وبر اساس اون تاریخ اعتبار ویزا رو مشخص میکنه تنها مگر انکه قبل از گرفتن ویزا مدیکال اکسپایر بشه که در ان صورت بایستی ابتدا مدیکال تجدیدو سپس برای اخذ ویزا اقدام کرد .
موافقم ۱۰۰٪ علی اقا ،لپ مطلب را فرمودید ، وقتی سفارت می گوید تا اون موقع ،یعنی تا اون موقع وتمامWink
ولي آخرين جمله برگه آبي كليرنس ايروان خلاف اينو ميگه. عين جمله رو ميارم:
"مدت اعتبار ويزاي مهاجرتي به اندازه اعتبار برگه معاينه پزشكي مي باشد"
نميخوام ازش نتيجه قطعي بگيرم اما به نظر با اون چيزي كه اكثر دوستان فرمودند متضاد مياد.
دوست من صحبت های علی اقا هیچگونه مغایرتی با فرموده شما ندارد (دوباره عنایت بفرمایید ویک نظری بفرمایید) ایشون گفته اند اگر زمان اتمام مدیکال برای سفارت مهم باشد در زمان صدور ویزا ،سفارت تاریخ اتمام زمان ویزا را متناسب با زمان اتمام مدیکال می زنند
توجه بفرمایید سفارت در برگه ابی شما گفته مدیکال برایش مهم است وزمان اتمام ویزا را با توجه به زمان اعتبار مدیکال می زنند ، ونگفته من زمان اتمام ویزا را می زنم ولی شما به زمان اتمام ویزا توجه نکن وملاک را براتمام مدیکال قرار بده،دوست من توضیح برگه ابی شما برای قبل از صدور ویزا هست ونه برای بعد از صدور ویزا Wink
حالا این برای انکارا مهم است ومی گوید برو مدیکال را تمدید کن در غیر این صورت ویزا نمی زنم ، چون سفارت برای زمان اعتبار ویزای خود ارزش قایل هست واگر اینجوری بود تاریخ شش ماهه اعتبار میزد ولی می گفت به تاریخ من توجه نکنید به تاریخ مدیکال توجه کنید که این مسأله بسیار خنده داراست .وهمینطور برای ایروان هم مهم است وتوجه بفرمایید سفارت قبل از صدور ویزا گفته تاریخ اتمام مدیکال برایم مهم است وحالا هرکس می خواهد ۶ماه کامل اعتبار ویزا راداشته باشد بایستی مدیکالش را تمدید کند در غیر این صورت زمان اتمام ویزا شما به زمان اتمام مدیکال شما محدود میشود. وهمینطور برای ابوضبی که ممکن است برایش مهم باشد یا خیر
این توضیحات را دادم که در انتها بگویم سفارت تمام موارد را لحاظ وانگاه اقدام به صدور زمان اکسپایر ویزا همه ما می کند.وان تاریخ برای اداره مهاجرت آمریکا مهم می باشد واز ان تاریخ نباید تخطی صورت پذیرد وتمام صحبتهای که برای مدیکال توسط سفارتها صورت می پذیردقبل از صدور ویزا است ووقتی ویزا صادر شد تاریخ اتمام ویزا ملاک اصلی وواقعی ماست Big Grinدر ضمن در برگه ابی ابوضبی که جلوی من هست در مورد مدیکال چیزی نگفته وشاید برای ابوضبی مهم نباشد ، البته اگر اقای غفاری عزیز چون یکماه از مدیکلشون گذشته تاریخ ویزاشون ۶ ماهه باشد پس برای ابوضبی زمان مدیکال مهم نیست Wink همتون را دوست دارم

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

این استنباط من از موضوع بحث بر اساس اطلاعات مختصری است که دارم و ملاک 100 در 100 حساب نمیشه

طبق قوانین بین المللی مهاجرت تمام اشخاصی که قصد اقامت و مهاجرت به کشور دیگری داشته باشند از لحاظ سلامت جسمی باید توسط پزشک معتمد معاینه بشوند و اجازه ورود به خاک اون کشور منوط به تایید پزشک میباشد.
این قوانین شامل توریستها نمیشود.

ضمنا مدت زمان انقضای بعضی از آزمایشات پزشکی 6 ماه در نظر گرفته میشود و به قول تعدادی از دوستان در این مدت هم امکان دارد شرایطی بوجود آید تا نیاز به تکرار آزمایشات باشد ولی چون از تاریخ انقضا آزمایشات نگذشته پس پیگیری از طریق سفارت یا اداره مهاجرت انجام نخواهد شد.

طبق اظهار نظر دوستان هنگام انجام آزمایشات بسته ای تحویل گرفته میشود که باید در خاک آم ری ک ا تحویل داده شود
اگر این بسته تاریخ انقضا داشته باشد و بعد از این تاریخ تحویل داده شود اصلا شک نکنید که تا تکرار مجدد آزمایشات مدیکال که کمتر از 6 ماه اعتبار دارند ممکن است از ورود شما به خاک این کشور ممانعت بعمل آید.
البته شاید در آنجا کمپ یا جائی به شکل قرنطینه وجود داشته باشد که مراحل مدیکال قابل تکرار باشد در این مورد اطلاعاتی ندارم

بهتر است که هماهنگی لازم با کنسولگری کن تا کی یا خود سفارت در این مورد اجرا شود تا اگر لازم است مراحل مدیکال تکرار گردد

دوستان عزیز بنظر این حقیر موضوع را جدی بگیرید تا خدای نکرده با مشکلی روبرو نشوید

من خودم با کنسولگری تماس میگیرم و تمام موارد را سوال خواهم کرذ و به اطلاع شما عزیزان خواهم رساند

سرافراز باشید.مثل سرو

سلام به دوستان عزیز

من با سفارت ترکیه تماس گرفتم و موضوع را اعلام کردم.

اول از همه گفتند که هیچ اطلاعاتی ازم از کنتاکی بدستشون نرسیده.
و به نوعی متعجب شدند چرا من هنوز مصاحبه هم نکردم این سوال را کردم.
شایدم کلی بهم خندیده باشن.
جواب این بود که به صورت استاندارد پایان وقت ویزا مطابق با پایان وقت مدیکال است.و اگر زمان صدور ویزا به انتهای مدت انقضای نزدیک باشه مدت زمان ویزا مطابق با انقضا مدیکال خواهد بود.پیگیری برای تمدید مدیکال بعهده فرد متقاضی است.

بنابراین دوستان دقت کنید اگه زمان کلیرنس شما بیشتر از 3 تا 4 ماه طول کشید قبل از تحویل مدارک به سفارت حتما مدیکال را تجدید کنید تا با ویزای شش ماهه راحت بتونید تمام برنامه ریزیهاتون را انجام بدید.

<<< [من فکر کنم به غیر از واکسن آنفولانژا و MMR بقیه موارد مشکلی نداره.حتی این امکان وجود داره که دکتر با یک گواهی مدیکال را تمدید کنه(نظر شخصی منه و ملاک 100 در 100 نیست)]>>>

نکته دیگر که الان به ذهنم رسید مربوط به این است که اگه مدت کلیرنس شما تا جولای یا آگوست 2014 طول کشید حتما به کنتاکی و سفارت ایمیل بزنید.
تا نسبت به پیگیری پروسه شما اقدام نمایند.اونها اصلا براشون مهم نیست که همه پروسه ها پیگیری کنند ولی اگه شما درخواست کنید طبق مقررات وظیفه دارند پاسخگو باشند.

من با یکی از دوستانم در us صحبت کردم و گفت اگه مدرک کتبی از مکاتباتتون داشته باشید میتونید پیگیر مراحل کاریتون بشید و حتی شکایت کنید.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2013-12-13 ساعت 18:55)Vahid2014 نوشته:  بازم هيچ خبرى نشد از انكارا .....دو هفته است رفتند تعطيلات

تازه تعطیلات کریسمس (احتمالا 2 هفته) داره شروع میشه
کیس نامبر :زیر پونصد ، دو نفر ، مصاحبه: اکتبر 2013 نتیجه : مراحل اداری و آپدیت : یکبار بعد از فرستادن ایمیل و بعد 4و 7و 8و 9 ایپریل بعدشم کلیر
تشکر کنندگان: قصه گو ، ghafari88 ، farazz ، mohamad92 ، soli asali ، pari pariaaa
(2013-12-13 ساعت 20:55)tabatabaie نوشته:  
(2013-12-13 ساعت 20:31)hedipes نوشته:  من از افيسر اخرش كه داشتم خداحافظي ميكردم پرسيدم كي ميشه تقريبا گفت ٢ ماهو نيم ٣ ماه... اين ٦ ماهي كه ميگين چيه؟؟؟ من اگه بيشتر از ٣ ماه بشه حتما مكاتبه ميكنم نميدونم دوستاني كه ٧٢ روز از كليرنسشون گذشته افيسر بهشون چي گفته، افيسر به من اين اين تاريخ دو بار گفت يك بار كه خودم ازش سوال كردم يك بار هم خودش گفت...

دوست عزیز شما چون امضا ندارین من نمیدونم مصاحبه شما کجا بوده ولی سایت سفارت آنکارا دقیقا در صفحه ای که آپدیت میکنه این جمله را نوشته که :
PLEASE NOTE: Due to high demand, we are currently experiencing delays in administrative processing. Most cases require 3-6 months to complete their administrative processing. However, please understand that this process has no time constraints and may even take longer.
We will not respond to any inquires for cases pending for less than 6 months.

افسر به من هم گفت یک ماه تا سه ماه دیگه سایت رو چک کن و با مدارک بیا. اصلا صحبتی از 6 ماه نکرد
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: farazz ، meisam14 ، Vahid2014 ، mohamad92 ، soli asali ، pari pariaaa ، 2014winner ، ebi1344

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان