کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-15 ساعت 22:40)pari pariaaa نوشته:  مديراااا اجازه هست؟!آخه ما تاپيك از هر دري،سخني (غير مهاجرتي) نداريم تا اونجا باهم صحبت كنيم مثل ٢٠١٣ ايهاSad
حالا كه از بيكاري زديم تو خط مشاعره ،منم اين شعر زيباي مولوي رو داشتم ميخوندم و ميذارم براتون.
نميدونم چرا آخر هر مصراعش كه "نميشود" داشت هم خودم "كليرنس جان" اضافه ميكردم ناخوداگاه وقتي داشتم ميخوندم Big GrinBig GrinBig Grin

بی همگان به سر شود بی‌تو به سر نمی‌شود
داغ تو دارد این دلم جای دگر نمی‌شود

دیده عقل مست تو چرخه چرخ پست تو
گوش طرب به دست تو بی‌تو به سر نمی‌شود

جان ز تو جوش می‌کند دل ز تو نوش می‌کند
عقل خروش می‌کند بی‌تو به سر نمی‌شود

خمر من و خمار من باغ من و بهار من
خواب من و قرار من بی‌تو به سر نمی‌شود

جاه و جلال من تویی ملکت و مال من تویی
آب زلال من تویی بی‌تو به سر نمی‌شود

گاه سوی وفا روی گاه سوی جفا روی
آن منی کجا روی بی‌تو به سر نمی‌شود

دل بنهند برکنی توبه کنند بشکنی
این همه خود تو می‌کنی بی‌تو به سر نمی‌شود

بی تو اگر به سر شدی زیر جهان زبر شدی
باغ ارم سقر شدی بی‌تو به سر نمی‌شود

گر تو سری قدم شوم ور تو کفی علم شوم
ور بروی عدم شوم بی‌تو به سر نمی‌شود

خواب مرا ببسته‌ای نقش مرا بشسته‌ای
وز همه‌ام گسسته‌ای بی‌تو به سر نمی‌شود

گر تو نباشی یار من گشت خراب کار من
مونس و غمگسار من بی‌تو به سر نمی‌شود

بی تو نه زندگی خوشم بی‌تو نه مردگی خوشم
سر ز غم تو چون کشم بی‌تو به سر نمی‌شود

هر چه بگویم ای سند نیست جدا ز نیک و بد
هم تو بگو به لطف خود بی‌تو به سر نمی‌شود

جو بد جوری عرفانی شدهBig GrinBig Grin
به سلامتی هموطن های خوش ذوق و با حالم که یه تار موشونو با دنیا نمیشه عوض کرد.
ایشالا هرچه زود تر شماره های منتظرسرا سبز سبز بشن و هورررررررررای دوستان گلم این تاپیک رو به وجد بیاره.
الهی آمین
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
(2013-12-15 ساعت 23:10)sophia نوشته:  بابا شماها که وضعيتتون خوبه, منه بدبخت که پاسمو گرفتنو بهم کليرنس زدن, زنداني شدم اينجا چي بگم, بريد خدا رو شکر کنيد,

سلام دوست عزیز
یعنی چی اسیر شدی؟چرا پاستونمیدن؟چند وقته؟
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
تشکر کنندگان: soli asali ، hamidrezapir1 ، محبت ، قصه گو ، farazz ، 5ina
(2013-12-15 ساعت 12:38)خسته از وطن نوشته:  
(2013-12-15 ساعت 12:04)ali3875 نوشته:  دوستان معمولا هر چند وقت یک بار کیس کلیر شده را اعلام میکنن؟ روند کار خیلی کنده حالا ما که 25 روزه منتظریم نگران دوستان بالای 60 روزم واقعا انتظار سخته
بدتر از انتظار اینه که آنکارا مثل ابوظبی سیستمی برای کنترل و اطلاع رسانی روند پروندمون نداره

پارسال رو که من چک کردم تا این موقع هر کدوم از سفارتها حداقل 10-15 تا کیس کلیر کرده بودن مخصوصا ایروانSad
دوستان یه حسی بهم میگه 19 دسامبر خبرای خوبی داریم.
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
شاید ما هم نیاز به یک تاپیک غیر مهاجرتی داریم....که راحت حرف دلمون رو بزنیم.....شادیها ...غمها...احساسات...صبر وتحمل کردن ها....
راستشو بخواین...تحمل کردن این تاپیک وتاپیک بولتن ویزا یکم سخته ..صبر زیادی میخواد...ولی خوب این نیز بگذرد......
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
(2013-12-15 ساعت 23:53)nazanin fatemi نوشته:  شاید ما هم نیاز به یک تاپیک غیر مهاجرتی داریم....که راحت حرف دلمون رو بزنیم.....شادیها ...غمها...احساسات...صبر وتحمل کردن ها....
راستشو بخواین...تحمل کردن این تاپیک وتاپیک بولتن ویزا یکم سخته ..صبر زیادی میخواد...ولی خوب این نیز بگذرد......

نازنين جون باهات موافقم ناجووووووررررررBig Grin يعني هي ميرم تاپيك از هر دري سخنيه ٢٠١٣ هاااااا و آرزو ميكنم ما هم يه تاپيك مثل اونا داشتيم،اصلا يه جو خاصي داره .كاش مديرا اين تاپيك رو ايجاد كنن برامون.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
(2013-12-16 ساعت 00:21)pari pariaaa نوشته:  
(2013-12-15 ساعت 23:53)nazanin fatemi نوشته:  شاید ما هم نیاز به یک تاپیک غیر مهاجرتی داریم....که راحت حرف دلمون رو بزنیم.....شادیها ...غمها...احساسات...صبر وتحمل کردن ها....

نازنين جون باهات موافقم ناجووووووررررررBig Grin يعني هي ميرم تاپيك از هر دري سخنيه ٢٠١٣ هاااااا و آرزو ميكنم ما هم يه تاپيك مثل اونا داشتيم،اصلا يه جو خاصي داره .كاش مديرا اين تاپيك رو ايجاد كنن برامون.

منم خیلی موافقم..چند روز هست که هی میام یه عالمه مطلب مینویسم ..بعد پشیمون میشم و پاک میکنم..خلاصه حرفای از هر دری دارم و دلم گرفته..مدیرای خانوم به داد دل ما خانوما برسن..خب ما برون گراییم باید بحرفیم تا آروم شیم..روزهای دوشواری شده
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
بیدار شین بیدار شین چقدره می خوابین!!! Big Grin آفتاب اومده وسط آسمون الان
اصلن خواستم انرژی مثبتهای امروز اینجوری باشه، حرفیه!!!!!

[font=Verdana]
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++[/font]

دیگه چیکار کنم واسه ارسال اولین انرژی مثبت مجبور بودم از خواب شیرین صبحگاهی بزنم Big Grin
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
(2013-12-15 ساعت 23:44)mohamad92 نوشته:  
(2013-12-15 ساعت 12:04)ali3875 نوشته:  دوستان معمولا هر چند وقت یک بار کیس کلیر شده را اعلام میکنن؟ روند کار خیلی کنده حالا ما که 25 روزه منتظریم نگران دوستان بالای 60 روزم واقعا انتظار سخته
بدتر از انتظار اینه که آنکارا مثل ابوظبی سیستمی برای کنترل و اطلاع رسانی روند پروندمون نداره

پارسال رو که من چک کردم تا این موقع هر کدوم از سفارتها حداقل 10-15 تا کیس کلیر کرده بودن مخصوصا ایروانSad
با سلام
من چند روز پیش تو اخبار شنیدم که برای آغاز سال نو تدابیر امنیتی شدیدی مخصوصا توی فرودگاههای آمریکا اتخاذ کردن. چون با توجه به تعطیلات کریسمس و مسافرتهای پیش رو فرودگاهها خیلی شلوغه و از بمب گذاری و خرابکاری میترسن. برای همین ما ایرانیها هم که اسممون بد در رفته و شاید برای همین کلیرنسا رو گذاشتن برای اونور سال میلادی. یه نکته دیگه هم شاید برای همین مسافرتهای کریسمس سر سفارتها برای ویزاهای توریستی خیلی شلوغ باشه. بهر حال امیدوارم که سرعت کلیرنسها بعد از سال میلادی بالا بره. من خودم جزء اون دسته ای هستم که حدود 70 روز از مصاحبم میگذره و هنوز خبری نشده.
تشکر کنندگان: mehdikhosro ، ghafari88 ، قصه گو ، میما ، NIKKI ، masuodrh ، pari pariaaa ، mohamad92 ، 5ina ، farazz ، soli asali
(2013-12-16 ساعت 09:59)byazdani نوشته:  
(2013-12-15 ساعت 23:44)mohamad92 نوشته:  

با سلام
من چند روز پیش تو اخبار شنیدم که برای آغاز سال نو تدابیر امنیتی شدیدی مخصوصا توی فرودگاههای آمریکا اتخاذ کردن. چون با توجه به تعطیلات کریسمس و مسافرتهای پیش رو فرودگاهها خیلی شلوغه و از بمب گذاری و خرابکاری میترسن. برای همین ما ایرانیها هم که اسممون بد در رفته و شاید برای همین کلیرنسا رو گذاشتن برای اونور سال میلادی. یه نکته دیگه هم شاید برای همین مسافرتهای کریسمس سر سفارتها برای ویزاهای توریستی خیلی شلوغ باشه. بهر حال امیدوارم که سرعت کلیرنسها بعد از سال میلادی بالا بره. من خودم جزء اون دسته ای هستم که حدود 70 روز از مصاحبم میگذره و هنوز خبری نشده.
خوبه والا مثل اینکه سالهای قبل از مسافرتهای کریسمس خبری نبوده که امسال به فکر این چیزا افتادن!! این هم از شانس ما!! کلا دوست دارن به سایتشون زل بزنیم چشامون ریزبین و تیز بین بشه Big Grin
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، mohamad92 ، 5ina ، farazz ، soli asali
سلام به شما دوستان
این سایتceacکیسن نامبر من رو نمی شناسه
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان: 5ina ، 2014winner ، farazz ، soli asali
(2013-12-16 ساعت 12:33)naftoonbazoft1 نوشته:  سلام به شما دوستان
این سایتceacکیسن نامبر من رو نمی شناسه
نگران نباشید فعلا هیچ کیسی رو نمیشناسه..انشاله از ماه آینده شاید راه بیافته
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ghafari88 ، mohamad92 ، محبت ، 5ina ، 2014winner ، farazz ، مهدی 2014 ، soli asali ، hedipes
** قابل توجه دوستانی که پیگیر ویزاهای ما بودند **

سلام بچه ها
خوببن؟
بالاخره ما چشممون به جمال ویزاهامون روشن شد. Big Grin البته هنوز دستمون نرسیده و برامون اسکن کردند و ایمیل کردند. ایشالا دو سه روز دیگه اصلش هم دستمون می رسه. خواستم بگم که ما پیکاپ کردیم و ملیکا خانوم زحمتش رو کشیدند. از دوستانی که ازم یکی دو بار پرسیده بودند عذرخواهی می کنم که نمی تونستم زودتر بهشون بگم چیکار کردم برای اینکه می خواستم خودم مطمئن بشم و کارم انجام بشه تا خدای نکرده مدیون کسی نشم.
بهرحال گفتم طبق قولی که داده بودم این خبر رو بهتون بگم تا ایشالا سبب انرژی مثبتی بشه توی این تاپیک و شما ها هم امیدوار باشید. راستی اینم بگم که دریافت ویزاهای ما یه مقدار طول کشید. یعنی نزدیک یک هفته دست سفارت بود پاسپورت هامون و با حرف دوستان موافقم که چون سفارت سرش شلوغ هست در این ماه آخری، ممکنه علت همین باشه.
آهان راستی ... تاریخ اعتبار ویزاها از تاریخ صدور به مدت شش ماه هست .....
شاد باشید همیشه.... Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-12-16 ساعت 15:21)ghafari88 نوشته:  
** قابل توجه دوستانی که پیگیر ویزاهای ما بودند **

سلام بچه ها
خوببن؟
بالاخره ما چشممون به جمال ویزاهامون روشن شد. Big Grin البته هنوز دستمون نرسیده و برامون اسکن کردند و ایمیل کردند. ایشالا دو سه روز دیگه اصلش هم دستمون می رسه. خواستم بگم که ما پیکاپ کردیم و ملیکا خانوم زحمتش رو کشیدند. از دوستانی که ازم یکی دو بار پرسیده بودند عذرخواهی می کنم که نمی تونستم زودتر بهشون بگم چیکار کردم برای اینکه می خواستم خودم مطمئن بشم و کارم انجام بشه تا خدای نکرده مدیون کسی نشم.
بهرحال گفتم طبق قولی که داده بودم این خبر رو بهتون بگم تا ایشالا سبب انرژی مثبتی بشه توی این تاپیک و شما ها هم امیدوار باشید. راستی اینم بگم که دریافت ویزاهای ما یه مقدار طول کشید. یعنی نزدیک یک هفته دست سفارت بود پاسپورت هامون و با حرف دوستان موافقم که چون سفارت سرش شلوغ هست در این ماه آخری، ممکنه علت همین باشه.
آهان راستی ... تاریخ صدور ویزاها از تاریخ صدور به مدت شش ماه هست .....
شاد باشید همیشه.... Smile

تبریک عمو احسان عزیز - امیدوارم همیشه -همین طور - پر انرژی باشی...
اگه ممکنه عکس ویزا رو بزار ما هم ببینیم شاید یه کم آروم و امیدوار شدیم... Smile
البته اگه مقدوره .
موفق باشی.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: ghafari88 ، poem ، pari pariaaa ، قصه گو ، soli asali ، farazz ، NIKKI ، hedipes ، nazanin fatemi ، sharifian
(2013-12-16 ساعت 15:47)مهدی 2014 نوشته:  تبریک عمو احسان عزیز - امیدوارم همیشه -همین طور - پر انرژی باشی...
اگه ممکنه عکس ویزا رو بزار ما هم ببینیم شاید یه کم آروم و امیدوار شدیم... Smile
البته اگه مقدوره .
موفق باشی.

ممنون مهدی جان ....
واقعیت اینه که قیافش عین همونی هست که همه دوستان قبلاً گذاشتن ... یعنی این شکلی:

[عکس: 17798938558449810199.jpg]

اگر من رو از گذاشتن ویزای خودمون معاف کنید ممنون می شم که دیگه نشینم موارد داخلش رو پاک کنم و این ها. ولی مثل همین هست که عکسش رو گذاشتم. ایشالا ویزاهای خودتون رو جشن بگیریم. Cool
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
دوستان سلام
یه سوالی پیش اومده .... اون برگه مشخصات که اخر لیست مدارک ارسالی به سفارت بود و شامل کیس و نام و نام فامیل و اسم ادرس و تلفنها بود رو چرا پس روز مصاحبه جز مدارک اضافی توسط مصاحبه کننده برگردونده شد؟ من این مدارک رو یک ماه و خورده ای قبل مصاحبه فرستاده بودم و فقط روز مصاحبه یه نامه تمکن مالیو اصل مدارکم (شناسنامه و پاس و کارت پایان خدمت رو از من گرفت و دیگه هیچی ازم نخواست و اخرشم کلی مدارک رو حتی ترجمه پیش دانشگاهیم رو برگردوند ولی ترجمه دیپلم و دانشگاهم رو پیش خودش نگه داشت به نظرم یکم غیر عادی اومده و اعصابم سر این موضوع کلی بهم ریخته که چرا مصاحبه من مصل بقیه نبوده و فقط 3 تا سوال ساده و برگه صورتی ... نمیدونم چرا .... اولش گفت قسم بخور... کجا خدمت کردی ... کجا کار میکنی و .... اونجا پیش کی میخوایی بری.... و اخرشم گفت شهر قشنگی هستش و مدارکت کامله و برای مراحل اداری 1 تا 3 ماه باید صبر کنی... میخواستم بدونم برای همه شما دوستانی که مصاحبه کردید هم همینطوری بوده یا مال من اینقدر ساده و سریع بوده در صورتی وقتی اونجا بودم تقریبا اونایی که مصاحبه میشدن 2 تا 3 برابر من داشتن با مصاحبه کننده حرف میزدن ولی برای من این قدر ساده و سریع بود .... راستش خودمم متوجه نشده چی شد و کی ش و چه اتفاقی افتاد.... حسابی الان قاطی هستم.... اگه کسی همینطوری بوده مصاحبش به من هم بگه تا بونیم کجا و چرا اینطوری شد مورد ماها.
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان: amin arefi ، قصه گو ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa ، mohamad92

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان