کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان عزیز من یک سوال داشتم اگر امکان داره راهنماییم کنین من کلیر خوردم آفیسر به من گفت از هفته دیگه شروع به چک کردن بکنم معمولا چقدر طول میشه کلیر بر طرف بشه
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
(2013-12-16 ساعت 23:56)tenese نوشته:  اینو تو سایت آنکارا دیدید؟؟؟!!!Big Grin
Case no.ANK2012722025 admin process: 7 Nisan 2014
بعد دقیقا Nisan کدوم ماه هست؟؟؟

ماه آوریل یا آپریل!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-12-16 ساعت 23:20)nazanin fatemi نوشته:  
(2013-12-16 ساعت 23:14)pari pari نوشته:  
(2013-12-16 ساعت 15:21)ghafari88 نوشته:  
** قابل توجه دوستانی که پیگیر ویزاهای ما بودند **

سلام بچه ها
خوببن؟
بالاخره ما چشممون به جمال ویزاهامون روشن شد. Big Grin البته هنوز دستمون نرسیده و برامون اسکن کردند و ایمیل کردند. ایشالا دو سه روز دیگه اصلش هم دستمون می رسه. خواستم بگم که ما پیکاپ کردیم و ملیکا خانوم زحمتش رو کشیدند. از دوستانی که ازم یکی دو بار پرسیده بودند عذرخواهی می کنم که نمی تونستم زودتر بهشون بگم چیکار کردم برای اینکه می خواستم خودم مطمئن بشم و کارم انجام بشه تا خدای نکرده مدیون کسی نشم.
بهرحال گفتم طبق قولی که داده بودم این خبر رو بهتون بگم تا ایشالا سبب انرژی مثبتی بشه توی این تاپیک و شما ها هم امیدوار باشید. راستی اینم بگم که دریافت ویزاهای ما یه مقدار طول کشید. یعنی نزدیک یک هفته دست سفارت بود پاسپورت هامون و با حرف دوستان موافقم که چون سفارت سرش شلوغ هست در این ماه آخری، ممکنه علت همین باشه.
آهان راستی ... تاریخ صدور ویزاها از تاریخ صدور به مدت شش ماه هست .....
شاد باشید همیشه.... Smile
مباركتون باشه عمو احسان.به اميد اينكه ما هم به زودي كلير بشيم
خیلی مبارک

دوست عزیز چقدر زمان برد تا کلیرنس بشین از مصاحبه تا اعلام سفارت
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، محبت ، farazz
سلام دوستان
این هم تعطیلات ارمنستان: https://usvisa-info.com/fa-am/selfservice/holidays
تشکر کنندگان: farazz ، taleghani ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، mohamad92
سلام به همه شما بچه ها و دوستان گل [عکس: 2823_flower.gif]

امیدوارم که همچنان با انرژی به مسیرتون ادامه بدید. منم همین جا هستم پیشتون. انقدر ادامه می دیم تا همه چیز به سرانجام خوش برسه .... Big Grin

اینم انرژی مثبتای امروز.... باشد که همه این هایی که گفتم اتفاق بیفته هرچه زودتر به امید خدا .... Smile

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
این سایتو ببینین حتما
http://persian.iran.usembassy.gov/visas/...olicy.html
تشکر کنندگان: ghafari88 ، taleghani ، aaraam ، farazz ، pari pariaaa ، soli asali ، maryam_a ، NEURON
ما از تمامی مسافرانی که از سرتاسر جهان، به منظور دیدار موقت و یا مهاجرت، در چهارچوب قوانین مهاجرت ایالات متحده، به ایالات متحده می آیند، استقبال می کنیم.

قوانین تعیین کننده سیاست ایالات متحده در زمینه مهاجرت و صدور روادید

قوانین مهاجرتی ایالات متحده که توسط کنگره تصویب شده است، چهارچوب تصمیم گیری را در زمینه مسائل مهاجرت و سفر به ایالات متحده، شامل ورود و خروج تمامی مسافران از تمامی مرزهای کشور، تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسانی اجازه ورود به ایالات متحده را دارند، چه مدت می توانند در ایالات متحده بمانند، و چه زمانی باید این کشور را ترک کنند، مشخص می کند. قانون مهاجرت و اعطای تابعیت (INA) در فصل هشتم از مجموعه قوانین ایالات متحده، شالوده قوانین مهاجرت و متمم های این قوانین به شمار می رود. علاوه بر این، قوانین جدید مهاجرتی مانند قانون میهن دوستی ایالات متحده مصوب 2001 و قانون تقویت امنیت مرزها و اصلاح فرایند صدور روادید مصوب2002، بر فرایند صدور ویزا تأثیر می گذارند. در مورد قوانین و مقررات مهاجرت و سفر به ایالات متحده اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اطلاعات مربوط به زمان مورد نیاز جهت رسیدگی به درخواست صدور روادید

درخواست خود را با منظور داشتن فرصت کافی ارائه دهید! حتی با وجود بهبود به عمل آمده در فرایند رسیدگی که در آینده نیز ادامه خواهد یافت، بروز تاخیر گاه اجتناب ناپذیر خواهد بود. زمان مورد نیاز برای رسیدگی به درخواست ها یکسان نیست.

هدف ما صدور روادید، حداکثر 30 روز پس از ارائه درخواست روادید است، با این حال، "فرایند اداری" برخی از پرونده ها ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشد. در اکثر موارد این فرایند اداری تا 60 روز پس از زمان ارائه درخواست روادید به پایان می رسد. هنگامی که این فرایندهای اداری ضرورت دارد، زمان آن بسته به شرایط خاص هر پرونده تفاوت می کند. به همین علت، متقاضیان و یا نمایندگان آنها پیش از پیگیری وضعیت اداری درخواست روادید خود، باید حداقل 90 روز پس از تاریخ مصاحبه و یا ارائه مدارک تکمیلی، که پس از مصاحبه صورت گرفته است، صبر کنند.

اگر می خواهید به ایالات متحده سفرکنید و نیاز به دریافت روادید دارید، زمان مصاحبه خود را بسیار پیشتر از زمان برنامه ریزی شده خود برای سفر به ایالات متحده، تعیین کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تارنمای travel.state.gov مراجعه کنید و یا برای دریافت "دستور راهنمای" مفصل در این زمینه با سفارتخانه و یا کنسولگری ایالات متحده که درخواست روادید خود را به آنجا ارائه خواهید کرد، تماس بگیرید.

http://persian.iran.usembassy.gov/visas/...olicy.html
دوستان عزيز مطالب پارسالو كه مطالعه ميكردم يه نكاتي رو خلاصه نوشتم كه برام جالب بود:

طبق آمار پارسال شروع كليرها از اوايل ژانويه بوده. قبل از اون كه تك و توك بوده (مثل عمو احسان خودمون). مثلا طبق آمار دوستان 2013، سوم ژانويه 4 نفر كلير شدن كه همشون مصاحبه شده هاي نوامبر بودن. شروع به كلير شدن سريع هم از اوايل دهه دوم ژانويه شروع شده (همراه با جيغ بنفش و هورا و تبريك و ...).

ظاهرا سايت CEAS از 5 ژانويه شروع به شناخت كيسا كرده. كيساي اول رو زودتر شناخته و كيساي بالاترو بعداً. ظاهراً آنكارا پيشتاز بوده و ايروان "پس تاز". وقتي هم كه شروع به شناختن مي كنه حتي اونايي رو هم كه مصاحبشون هنوز انجام نشده رو ميشناسه. اونطور كه من فهميدم تقريباً دو هفته طول ميكشه كه آروم آروم همه كيسا رو بشناسه.

اعضايي از يك كيس كه اسمشون توي سايت سفارت نمياد (مثلا از يه زن و شوهر فقط اسم شوهر اومده) رو اتوماتيك به سايت CEAS اضافه ميكنن. نهايتاً همه اعضاي كيس، به اسم، توي سايت ليست ميشن.

سايت CEAS آنچنان به روز تر از سفارت نيست و سفارت كلير شدن رو زودتر اعلام مي كنه (حتي تا بيشتر از 10 روز در مورد آنكارا). بازم ظاهراً وضعيت تلفن اطلاع رساني وضعيت ويزا تو يو اس هم همچين بهتر از سايت CEAS نيست.

اعضاي كشوراي ديگه هم زياد كليرنس مي خورن و اين پروسه فقط براي ايرانيا نيست (ما فكر مي كرديم چون عدم سوء پيشينه ايرانيا رو قبول ندارن خودشون تو كليرنس اين كارو انجام ميدن).
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
(2013-12-17 ساعت 15:14)farazz نوشته:  اطلاعيه
در اقدامي هماهنگ با سايت منتظر سرا سايت سفارت آنكارا هم مسدود شد
احتمالا تصمیم گرفتن همه رو کلیر کننCool
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: godot ، farazz ، محبت ، قصه گو ، soli asali ، mrpahlevani
** پیکاپ ویزا **

دوستان گلم سلام ....
خدا رو شکر ما پاسپورت هامون هم رسید و دیگه الوعده وفا .... قول دادم باید عمل کنم ... قرار شد داستان پیکاپ ویزا رو بگم... البته همین جا بگم چون به نوعی برخی از موارد تبلیغ غیرمستقیم میشه و خلاف قوانین سایت هست، اگر از دوستان کسی خواست توی پیام خصوصی بگه بهش اطلاعات دقیق تر بدم:

ما طی تماس تلفنی با ملیکا خانوم هماهنگ کردیم برای پیکاپ. شماره یک آژانس هواپیمایی در محدوده ونک رو دادند که با این دوستان هماهنگ کنیم برای تحویل مدارک لازم از جمله پاسپورت ها و برگه آبی کلیرنس و این ها و البته عقد قرارداد. ما هم طی تماس تلفنی و هماهنگی مزاحمشون شدیم و علاوه بر اون مدارک یک پرینت هم از صفحه سایت ابوظبی مبنی بر کلیر شدنمون دادیم بهشون. در همون بدو امر هم باید کل هزینه رو پرداخت کنید که از قرار نفری ( پاسپورتی ) 600 درهم هست. در متن قرار داد قید شده که نهایتاً 15 روز کاری طول می کشه. برای ما هم تقریباً همین قدر زمان برد. اما دوستی رو سراغ دارم که همین ملیکا خانوم کارشون رو انجام دادند و زودتر هم مدارک رسیده دستشون. بعدش هم که چند بار با خود ملیکا خانوم تماس داشتم و کارها رو پیگیری می کردم تا اینکه ویزاها اومد و امروز هم رفتیم اصل مدارک رو از همون آژانس مربوطه دریافت کردیم. ما راضی بودیم و به لحاظ هزینه واقعــــــــــــــــاً به نفعمون شد چون ظاهراً سفارت هم کند کار می کرده و اگر می خواستیم خودمون بریم هم هزینه زیادی بهمون تحمیل می شد و هم وقتمون تلف می شد. باز اگر سوالی باشه در خدمت دوستان هستم.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
سلام دوستان
یکجاهم برای ما بگذارید ما امروز مصاحبه داشتیم و به همون گفتن همچی مرتبه فقط یکمی مراحل اداری باید انجام بشه و یک برکه آبی خوش رنگ به همون دادند همسر من خانه دار کار من خصوصی و سربازی در نیروی دریایی ارتش Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده همسرم -شماره کیس:2014AS26XX تاریخ رویت قبولی: 1/May تاریخ ارسال: 10/May (با ایمیل) کنسولگری : ایروان تاریخ مصاحبه هفته سوم December برگه آبی کلیر 30می
میبینم که تا من مریض شدم منتظر سرا و سایت سفارت آنکارا هم مریض شدند....اگر فکر کردید در نهایت مریضی از دستم راحت می شوید و من انرژی + را نمیدم سخت در اشتباهید :
فقط دور تر بیاستید که انرژی + من حامل سرماخوردگی است
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
مصاحبه برای روادید مهاجرت

هنگامی که شما هزینه های لازم را پرداخت کردید و مدارک مورد نیاز را به مرکز ملی روادید ارسال داشتید، زمان مصاحبه شما تعیین خواهد شد و پرونده شما به سفارت یا کنسولگری مرتبط ایالات متحده ارسال خواهد شد تا خود را برای مصاحبه آماده کنید. سفارت ها و کنسولگری های زیر فرآیند درخواست های مهاجرت ایرانیان را پیگیری می کنند وقادر به انجام مصاحبه ها به زبان فارسی هستند:

سفارت ایالات متحده در آنکارا، ترکیه
سفارت ایالات متحده در ابوظبی، امارات متحده عربی
کنسولگری ایالات متحده در فرانکفورت، آلمان

در طول مدت فرایند صدور روادید، معمولاً در جریان مصاحبه، یک انگشت نگاری دیجیتالی، بدون استفاده از روش مرسوم با جوهر، به سرعت انجام خواهد گرفت. برخی از درخواست های روادید، نیاز به فرآیند اداری بیشتری دارد که به زمان بیشتری بعد از مصاحبه درخواست کننده توسط کارمند کنسولگری نیاز دارد..
برخی از درخواست های صدور روادید به طی مراحل طولانی تری از نظر اداری نیاز دارند که سبب می شود رسیدگی به مدارک، پس از مصاحبه کارمند کنسولگری با متقاضی دریافت روادید، زمان بیشتری بگیرد. این موضوع هنگامی که متقاضیان درخواست خود را برای دریافت روادید ارائه می دهند، به اطلاع آنها رسانده می شود. قسمت عمده مراحل اداری، تا 60 روز پس از مصاحبه صدور روادید به پایان می رسد. هنگامی که این فرایندهای اداری ضرورت دارد، زمان آن بسته به شرایط خاص هر پرونده متفاوت است. به همین علت، از متقاضیان دریافت روادید خواسته می شود تا درخواست روادید خود را بسیار پیشتر از زمانی که قصد سفر به ایالات متحده را دارند، ارائه کنند.

نکته مهم: متقاضیان و یا نمایندگان آنها پیش از پیگیری وضعیت اداری درخواست روادید خود، باید حداقل 60 روز پس از تاریخ مصاحبه و یا ارائه مدارک تکمیلی، که پس از مصاحبه صورت گرفته است، صبر کنند
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
(2013-12-17 ساعت 19:27)kage.omid نوشته:  مصاحبه برای روادید مهاجرت...

امید جان شما چرا کلیرنس خوردی ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: soli asali ، hamid_fs3 ، farazz ، محبت
(2013-12-17 ساعت 19:34)5ina نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 19:27)kage.omid نوشته:  مصاحبه برای روادید مهاجرت...

امید جان شما چرا کلیرنس خوردی ؟
درود بر تو سینا جان
والا دو تا از سوالات مصاحبه من درباره خدمتم بود و مثل اینکه جوابای ما هم راضیشون نکرد و اومدیم در صف منتظران
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: soli asali ، H Pier ، قصه گو ، hamid_fs3 ، iris ، nazanin fatemi ، farazz ، nasim ، pari pariaaa ، محبت ، 5ina

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان