کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-16 ساعت 16:24)hamideftex2014 نوشته:  دوستان سلام
یه سوالی پیش اومده .... اون برگه مشخصات که اخر لیست مدارک ارسالی به سفارت بود و شامل کیس و نام و نام فامیل و اسم ادرس و تلفنها بود رو چرا پس روز مصاحبه جز مدارک اضافی توسط مصاحبه کننده برگردونده شد؟ من این مدارک رو یک ماه و خورده ای قبل مصاحبه فرستاده بودم و فقط روز مصاحبه یه نامه تمکن مالیو اصل مدارکم (شناسنامه و پاس و کارت پایان خدمت رو از من گرفت و دیگه هیچی ازم نخواست و اخرشم کلی مدارک رو حتی ترجمه پیش دانشگاهیم رو برگردوند ولی ترجمه دیپلم و دانشگاهم رو پیش خودش نگه داشت به نظرم یکم غیر عادی اومده و اعصابم سر این موضوع کلی بهم ریخته که چرا مصاحبه من مصل بقیه نبوده و فقط 3 تا سوال ساده و برگه صورتی ... نمیدونم چرا .... اولش گفت قسم بخور... کجا خدمت کردی ... کجا کار میکنی و .... اونجا پیش کی میخوایی بری.... و اخرشم گفت شهر قشنگی هستش و مدارکت کامله و برای مراحل اداری 1 تا 3 ماه باید صبر کنی... میخواستم بدونم برای همه شما دوستانی که مصاحبه کردید هم همینطوری بوده یا مال من اینقدر ساده و سریع بوده در صورتی وقتی اونجا بودم تقریبا اونایی که مصاحبه میشدن 2 تا 3 برابر من داشتن با مصاحبه کننده حرف میزدن ولی برای من این قدر ساده و سریع بود .... راستش خودمم متوجه نشده چی شد و کی ش و چه اتفاقی افتاد.... حسابی الان قاطی هستم.... اگه کسی همینطوری بوده مصاحبش به من هم بگه تا بونیم کجا و چرا اینطوری شد مورد ماها.

دوست عزیز..لطفا امضاتون رو کامل کنید تا بدونم کجا و با کدوم آفیسر مصاحبه شدین
ما هم ابوظبی مصاحبه شدیم..بسیار کوتاه..کلی هم مدارک رو برگردوندند..
نگران نباشید..من هم تا چند روز تو شوک اون مصاحبه بودم..ولی خب نگران نباشید..مدارک مورد نیاز رو برداشتند و برای مابقی هم طبق ادعای شما در فرم ها..دنبال تحقیقات بیشتر هستند
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
دوستان سلام
مي خوام يه خبر بد بهتون بدم اگه بريد صفحه زمان بندي مصاحبه كيس ها تو سفارت آنكارا رو بخونيد (لينك زير)
مي بينيد كه بخش ويزاي سفارت آنكارا از 19 دسامبر (28 آذر) تا 6 ژانويه (16 دي) تعطيله .
خدا به هممون صبر بده
غم مرگ برادر را برادر مرده مي داند . . . Sad
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

(2013-12-16 ساعت 17:01)قصه گو نوشته:  عمو احسان عزيز بسيار مشعوفمان كرديد!! روزي همه ي بچه هاي منتظر سرا كنه. درسته كه ما رو خبر نكرديد ولي شستمان خبردار شده بود كه ممكنه چكار كنيد!! بهترين كارو كرديد كه گذاشتيد بعد از اتمام برنامه مطلعمون كنيد.اما هزار علامت سوال در ذهنمان نقش بسته كه خود بهتر ميدانيد چيستند!؟! منتظر جواب هايشان مي مانيم....

Big Grin ممنونم از شست شما که خبر دار شده بود! Big Grin
ولی صادقانه متوجه نشدم که چه علامت سوال هایی نقش بسته! Sad
اگر سوالی باشه که بتونم جواب بدم خوشحال می شم در خدمت دوستان باشم.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: amin arefi ، میما ، 5ina ، soli asali ، مهدی 2014 ، farazz ، maryam_a ، mohamad92
منتظر سرای عزیز ما چه بلایی سرش اومده؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: 5ina ، soli asali ، مهدی 2014 ، farazz ، ghafari88
(2013-12-16 ساعت 16:56)farazz نوشته:  دوستان سلام
مي خوام يه خبر بد بهتون بدم اگه بريد صفحه زمان بندي مصاحبه كيس ها تو سفارت آنكارا رو بخونيد (لينك زير)
مي بينيد كه بخش ويزاي سفارت آنكارا از 19 دسامبر (28 آذر) تا 6 ژانويه (16 دي) تعطيله .
خدا به هممون صبر بده
غم مرگ برادر را برادر مرده مي داند . . . Sad
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

سلام
بیاییم اینجوری به این قضیه نگاه کنیم که تو این تاریخها وقت مصاحبه نذاشتند که پرونده کسایی که قبلا مصاحبه شدنو ببندندو کلیر کنند.
ولی انصافا خیلی تنبل تشریف دارند, سایت اصلی ابوظبی یه 1 ماهی می شه که کسی سراغشم نرفته! هنوز اون تعطیلیه 28 نوامبر تو قسمت Notice ش هست!! وقتیم سایتو باز می کنی 3 تا دماغ می یاد رو صورتت Big Grin
شیطونه می گه یه آستینی بالا بزنیمو با عمو احسان بریم یه تغییر اساسی تو سایتشونو پروسشون بدیم Big Grin کسی دوست داشت بیاد Wink
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: soli asali ، hamedmas ، farazz ، meisam14 ، pari pariaaa ، pari pari ، ghafari88 ، mohamad92 ، feel ، sharifian
(2013-12-16 ساعت 16:03)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-16 ساعت 15:47)مهدی 2014 نوشته:  تبریک عمو احسان عزیز - امیدوارم همیشه -همین طور - پر انرژی باشی...
اگه ممکنه عکس ویزا رو بزار ما هم ببینیم شاید یه کم آروم و امیدوار شدیم... Smile
البته اگه مقدوره .
موفق باشی.

ممنون مهدی جان ....
واقعیت اینه که قیافش عین همونی هست که همه دوستان قبلاً گذاشتن ... یعنی این شکلی:

[عکس: 17798938558449810199.jpg]

اگر من رو از گذاشتن ویزای خودمون معاف کنید ممنون می شم که دیگه نشینم موارد داخلش رو پاک کنم و این ها. ولی مثل همین هست که عکسش رو گذاشتم. ایشالا ویزاهای خودتون رو جشن بگیریم. Cool
تبریک می گم . واقعا روحییییییییییییییییییییییییییییییییییییه دادید
ای کاش وطن جائی برای ماندن بود
چون برنده اصلی مادرم هست و الان اسم پدرم فقط هست یعنی تا وقتی پدرم چکش تموم نشه چک بقیه شروع نیمشه؟
ممکنه به خاطر پدرم مال ما هم طولانی شه؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: 5ina ، mohamad92 ، soli asali ، محبت ، farazz
(2013-12-16 ساعت 20:56)farnama نوشته:  چون برنده اصلی مادرم هست و الان اسم پدرم فقط هست یعنی تا وقتی پدرم چکش تموم نشه چک بقیه شروع نیمشه؟
ممکنه به خاطر پدرم مال ما هم طولانی شه؟
تقدم و تأخری تو فرآیند کلیرنس افراد وجود نداره و کاملا مستقل از هم صورت میگیره..چه بسا که ممکنه مادر شما زودتر کلیر بشن و بتونن ویزاشون رو بگیرن ولی پدرتون در زمان بعدتری کلیر بشن فقط یک نکته..اونم این که قبل از کلیر شدم مادرتون..حتی اگر پدرتون و شما کلیر شده باشین..هیچ کدوم از شما نمیتونید ویزا بگیرین..چون برنده اصلی ایشون هستن.
اینکه اسم پدرتون رو تو سایت میزنه نشون دهنده این نیست که مادر شما کلیر شده بودند ..بلکه محتمل تر این هست که دلیل اصلی کلیرنس کیس پدر شما بوده..شما خیلی به این چیزا فکر نکن ..انشاله همه باهم کلیر میشین و ویزا میگیرن..از حالا میخوای بابا رو بپیچونی انگار Cool
مراحل چک هر فرد از زمانی که مدارک به kcc میرسه شروع میشه
با سلام
واسه ارمنستان میشه پیکاپ کرد اخه تو فرم آبی رنگ نوشته زمانی که ویزا شدین خودنن بیایین?
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، nasim ، farazz
(2013-12-16 ساعت 16:24)hamideftex2014 نوشته:  دوستان سلام
یه سوالی پیش اومده .... اون برگه مشخصات که اخر لیست مدارک ارسالی به سفارت بود و شامل کیس و نام و نام فامیل و اسم ادرس و تلفنها بود رو چرا پس روز مصاحبه جز مدارک اضافی توسط مصاحبه کننده برگردونده شد؟ من این مدارک رو یک ماه و خورده ای قبل مصاحبه فرستاده بودم و فقط روز مصاحبه یه نامه تمکن مالیو اصل مدارکم (شناسنامه و پاس و کارت پایان خدمت رو از من گرفت و دیگه هیچی ازم نخواست و اخرشم کلی مدارک رو حتی ترجمه پیش دانشگاهیم رو برگردوند ولی ترجمه دیپلم و دانشگاهم رو پیش خودش نگه داشت به نظرم یکم غیر عادی اومده و اعصابم سر این موضوع کلی بهم ریخته که چرا مصاحبه من مصل بقیه نبوده و فقط 3 تا سوال ساده و برگه صورتی ... نمیدونم چرا .... اولش گفت قسم بخور... کجا خدمت کردی ... کجا کار میکنی و .... اونجا پیش کی میخوایی بری.... و اخرشم گفت شهر قشنگی هستش و مدارکت کامله و برای مراحل اداری 1 تا 3 ماه باید صبر کنی... میخواستم بدونم برای همه شما دوستانی که مصاحبه کردید هم همینطوری بوده یا مال من اینقدر ساده و سریع بوده در صورتی وقتی اونجا بودم تقریبا اونایی که مصاحبه میشدن 2 تا 3 برابر من داشتن با مصاحبه کننده حرف میزدن ولی برای من این قدر ساده و سریع بود .... راستش خودمم متوجه نشده چی شد و کی ش و چه اتفاقی افتاد.... حسابی الان قاطی هستم.... اگه کسی همینطوری بوده مصاحبش به من هم بگه تا بونیم کجا و چرا اینطوری شد مورد ماها.
متاسفانه یا خوشبختانه مصاحبه با اکثر ا یرانیها مختصر و کوتاه است ...وانها با سیستمهای اطلاعاتی وامنیتی و مدارک مستند ما بررسیها راشروع می کنند
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: masuodrh ، amohammadiazar ، soli asali ، محبت ، Vahid2014 ، nasim ، farazz
(2013-12-16 ساعت 15:21)ghafari88 نوشته:  
** قابل توجه دوستانی که پیگیر ویزاهای ما بودند **

سلام بچه ها
خوببن؟
بالاخره ما چشممون به جمال ویزاهامون روشن شد. Big Grin البته هنوز دستمون نرسیده و برامون اسکن کردند و ایمیل کردند. ایشالا دو سه روز دیگه اصلش هم دستمون می رسه. خواستم بگم که ما پیکاپ کردیم و ملیکا خانوم زحمتش رو کشیدند. از دوستانی که ازم یکی دو بار پرسیده بودند عذرخواهی می کنم که نمی تونستم زودتر بهشون بگم چیکار کردم برای اینکه می خواستم خودم مطمئن بشم و کارم انجام بشه تا خدای نکرده مدیون کسی نشم.
بهرحال گفتم طبق قولی که داده بودم این خبر رو بهتون بگم تا ایشالا سبب انرژی مثبتی بشه توی این تاپیک و شما ها هم امیدوار باشید. راستی اینم بگم که دریافت ویزاهای ما یه مقدار طول کشید. یعنی نزدیک یک هفته دست سفارت بود پاسپورت هامون و با حرف دوستان موافقم که چون سفارت سرش شلوغ هست در این ماه آخری، ممکنه علت همین باشه.
آهان راستی ... تاریخ صدور ویزاها از تاریخ صدور به مدت شش ماه هست .....
شاد باشید همیشه.... Smile
مباركتون باشه عمو احسان.به اميد اينكه ما هم به زودي كلير بشيم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
(2013-12-16 ساعت 19:09)قصه گو نوشته:  
(2013-12-16 ساعت 17:14)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-16 ساعت 17:01)قصه گو نوشته:  عمو احسان عزيز بسيار مشعوفمان كرديد!! روزي همه ي بچه هاي منتظر سرا كنه. درسته كه ما رو خبر نكرديد ولي شستمان خبردار شده بود كه ممكنه چكار كنيد!! بهترين كارو كرديد كه گذاشتيد بعد از اتمام برنامه مطلعمون كنيد.اما هزار علامت سوال در ذهنمان نقش بسته كه خود بهتر ميدانيد چيستند!؟! منتظر جواب هايشان مي مانيم....

Big Grin ممنونم از شست شما که خبر دار شده بود! Big Grin
ولی صادقانه متوجه نشدم که چه علامت سوال هایی نقش بسته! Sad
اگر سوالی باشه که تونم جواب بدم خوشحال می شم در خدمت دوستان باشم.
اين كه هماهنگي با مليكا خانم چطور صورت گرفت؟چطور پاسپورت ها رو فرستاديد؟ چطور براتون مي فرستند كه اطمينان بر انگيزتر باشه؟ و تقريباً اصل مطلب: هزينه ها چقدر شد؟ پيشاپيش از همكاري صميمانه ي شما كمال تشكر را داريمBig Grin

چشم.ایشالا پاسپورت ها رسید دستم به صورت مبسوط توضیح می دم خدمتتون.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: masuodrh ، kiana11 ، قصه گو ، mohamad92 ، soli asali ، محبت ، Vahid2014 ، nasim ، farazz ، مهدی 2014 ، pari pariaaa
(2013-12-16 ساعت 23:14)pari pari نوشته:  
(2013-12-16 ساعت 15:21)ghafari88 نوشته:  
** قابل توجه دوستانی که پیگیر ویزاهای ما بودند **

سلام بچه ها
خوببن؟
بالاخره ما چشممون به جمال ویزاهامون روشن شد. Big Grin البته هنوز دستمون نرسیده و برامون اسکن کردند و ایمیل کردند. ایشالا دو سه روز دیگه اصلش هم دستمون می رسه. خواستم بگم که ما پیکاپ کردیم و ملیکا خانوم زحمتش رو کشیدند. از دوستانی که ازم یکی دو بار پرسیده بودند عذرخواهی می کنم که نمی تونستم زودتر بهشون بگم چیکار کردم برای اینکه می خواستم خودم مطمئن بشم و کارم انجام بشه تا خدای نکرده مدیون کسی نشم.
بهرحال گفتم طبق قولی که داده بودم این خبر رو بهتون بگم تا ایشالا سبب انرژی مثبتی بشه توی این تاپیک و شما ها هم امیدوار باشید. راستی اینم بگم که دریافت ویزاهای ما یه مقدار طول کشید. یعنی نزدیک یک هفته دست سفارت بود پاسپورت هامون و با حرف دوستان موافقم که چون سفارت سرش شلوغ هست در این ماه آخری، ممکنه علت همین باشه.
آهان راستی ... تاریخ صدور ویزاها از تاریخ صدور به مدت شش ماه هست .....
شاد باشید همیشه.... Smile
مباركتون باشه عمو احسان.به اميد اينكه ما هم به زودي كلير بشيم
خیلی مبارک
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: قصه گو ، mohamad92 ، feel ، ghafari88 ، soli asali ، محبت ، Vahid2014 ، nasim ، farazz ، shayesteh ، pari pariaaa
(2013-12-16 ساعت 21:41)naftoonbazoft1 نوشته:  با سلام
واسه ارمنستان میشه پیکاپ کرد اخه تو فرم آبی رنگ نوشته زمانی که ویزا شدین خودنن بیایین?

سفارت ارمنستان تاکید داره که ویزا توسط خود شخص برنده و یا همراه ایشان دریافت بشه.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، nasim ، farazz ، shayesteh ، pari pariaaa ، amin arefi ، mohamad92
اینو تو سایت آنکارا دیدید؟؟؟!!!Big Grin
Case no.ANK2012722025 admin process: 7 Nisan 2014
بعد دقیقا Nisan کدوم ماه هست؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، farazz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان