کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-08 ساعت 13:22)پسر شجاع نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 12:40)arash12 نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 11:54)sara_82 نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 10:35)mohammad69 نوشته:  بچه هایی که برگشتن ای کاش سفرنامه هاشونو می نوشتن
باورکنید به دوستان تو خیلی مسائل می تونه کمک کنه.
مرسی از همگی
منتظریم.

سلام من از بچه های 2013 هستم موفق به گرفتن ویزا نشدم یکسال و نیم وقتم ر روی لاتاری و مهاجرسرا گذاشتم مثل همه دوستان اگه اینجا بچه ها سفرنامه ننوشتند سفرنامه بچه های 2013 کامل هست به تاپیک 2013 مراجعه کنید .امیدوارم اتفاق تلخی که واسه بچه های 2013 افتاد را بچه های 2014 تجربه نکنند.با ارزوی دریافت ویزا و کلیر شدن بچه ها ی 2014
موفق باشید دوستان
دوست عزیز سلام لطف میکنی بگی شما با این کیس نامبر 4000 چرا موفق نشدی؟یعنی شما مدارکتون رو دیر به کی سی سی فرستادی؟یا دلیل دیگه ای داشته؟
سلام، همونطور که در امضا خانوم sara_82 می‌بینید، ایشون با کیس نامبر ۴۰۰۰ در ماه مارث مصاحبه شدند، یعنی‌ هیچ تاخیری در مصاحبه نبوده، این مساله تاخیر در ارسال فرمها به کی سی‌ سی‌ فقط برای کارنتی‌های سری اول و دوم مشکل ایجاد میکنه, و دلیل اینکه ایشون ویزا نگرفته رو هم میتونید از امضا ایشون بفهمید که ایشون دیر کلیر شدن و متأسفانه در اون زمان سهمیه ویزا ایران تمام شد و به ایشون ویزا نرسید!

مگه تاخیر در ارسال فرمهای ۲۳۰ و ۱۲۲ به کی سی سی باعث مشکل میشه ؟ میشه بیشتر توضیح بدید
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza
(2013-10-08 ساعت 16:13)mehran.re نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 14:21)javadi436 نوشته:  دوستان عزیز برای ما بعد از 3 روز از زمان مصاحبه فرم 9 سوالی دادن داریم پر می کنیم (مصاحبه 3 اکتبرانکارا)

سلام دوست عزیز. میشه یکم از شرایط خودت موقع مصاحبه، سوالات افیسر و سوالایی که تو فرم 9 سوالي هست توضیح بدید؟

سوالات و نحوه پركردن فرم 9 سواليو بهتره تو تاپيك خودش ببنيد خيلي خوب توضيح داده شده
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، aghaghia ، Saeedv13 ، nedaba
(2013-10-08 ساعت 17:14)amaka747 نوشته:  مگه تاخیر در ارسال فرمهای ۲۳۰ و ۱۲۲ به کی سی سی باعث مشکل میشه ؟ میشه بیشتر توضیح بدید[/b]

سلام.
باعث مشکل نمیشه ولی هر چه دیرتر بفرستین دیرتر هم پروندتون به جریان میفته و افراد بعد از کارنت شدن نامه دومشون به ترتیب زمان ارسال فرم جایگزین میشه و ممکنه یکم نامه دوم دیرتر جایگزین بشه و با توجه به اتفاق تلخ امسال بهتره هر چه زودتر زمان مصاحبه معلوم و مصاحبه انجام بشه.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، H Pier ، afshinghwink ، ali1220 ، pari pariaaa ، zepehr ، محبت ، maryam_a ، sepideh_ ، Mahjabin
(2013-10-08 ساعت 12:40)arash12 نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 10:35)mohammad69 نوشته:  بچه هایی که برگشتن ای کاش سفرنامه هاشونو می نوشتن
مرسی از همگی
منتظریم.

سلام من از بچه های 2013 هستم موفق به گرفتن ویزا نشدم یکسال و نیم وقتم ر روی لاتاری و مهاجرسرا گذاشتم مثل همه دوستان اگه اینجا بچه ها سفرنامه ننوشتند سفرنامه بچه های 2013 کامل هست به تاپیک 2013 مراجعه کنید .امیدوارم اتفاق تلخی که واسه بچه های 2013 افتاد را بچه های 2014 تجربه نکنند.با ارزوی دریافت ویزا و کلیر شدن بچه ها ی 2014
موفق باشید دوستان
دوست عزیز سلام لطف میکنی بگی شما با این کیس نامبر 4000 چرا موفق نشدی؟یعنی شما مدارکتون رو دیر به کی سی سی فرستادی؟یا دلیل دیگه ای داشته؟
نه من فقط بخاطر کارم کلیر طولانی خوردم وگرنه پروندم کامل بود و به موقع همه فرمها رو فرستادم.
کیس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری:آنکارا
زمان مصاحبه:13 مارچ
کلیر:16 سپتامبر
تعداد:1 نفر
تشکر کنندگان: m_yek ، azadeh2014 ، H Pier ، محبت ، javadi436 ، ali1220 ، pari pariaaa ، noobnoobi ، behfaza ، soli asali ، r91 ، sce ، ghasoo ، hamid_fs3 ، artam2 ، maryam_a ، amin arefi ، miladfr12
(2013-10-08 ساعت 14:29)arash12 نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 14:21)javadi436 نوشته:  دوستان عزیز برای ما بعد از 3 روز از زمان مصاحبه فرم 9 سوالی دادن داریم پر می کنیم (مصاحبه 3 اکتبرانکارا)
دوست عزیز سلام خسته نباشید این فرم 9 سوالیتون همون فرمی هست که به بچه های 2013 داده شده اگر تغییر کرده میشه لطف کنید اینجا برای بچه ها بگذارید؟
دقیقا همونه
تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa ، zepehr ، godot ، Sam2014 ، behfaza ، .YAS ، far572000 ، soli asali ، quasimodo ، ali1220
دوستان من و همسرم فرم 9 سوالی را تکمیل و به همراه رزومه ایمیل کردیم بلا فاصله ایمیل تایید دریافت توسط سفارت آنکارا ارسال شد جالبه نه !(2014)
تشکر کنندگان: nedaba ، soli asali ، azadeh2014 ، ghafari88 ، محبت ، ali1220 ، aghaghia ، shadi79 ، Sam2014 ، ffrfar ، maryam_a ، behfaza ، amin arefi
(2013-10-09 ساعت 14:47)sargol2001@yahoo.com نوشته:  لازم نىست دقىقا بگن کارشون چى بوده.زمىنه کارىشون ىا دلاىل کلىرنس طولانى رو که مىشه توصىح بدن. و فکر مى کنم اىن تاپىک جاى مطرح کردن اىن گونه مساىل هم باشه دىگه.اىن جورى ماهم بىشتر اشنا مىشىم با واقعىت لاتارى.ممنون

دوست من قطعا و قطعا هیچ کدام از عزیزانی که کلیرینس خوردن دلیل طولانی شدن آن را نمی دانند و همه عمدتا برداشت شخصی خودشونو می گن.
به نظر من به موقع ارسال کردن فرمها و اطلاعات مورد نیاز سفارت و اطمینان صددرصد از رسیدن آنها به سفارت و همچنین پیگیری مرتب مثلا در فاصله هر یکماه از طریق ایمیل به سفارت و یا تلفن می تواند بسیار راهگشا باشد.
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، ali1220 ، آلیس-1980 ، behfaza ، hamedapple
Exclamation 
سلام ، آيا از دوستان كسي هست كه تو سايت سفارت ابوظبي شماره كيسش شناسايي بشه ؟ منظورم رويت پيغام administrative process هست.
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: soli asali ، ali1220 ، maryam_a ، behfaza
(2013-10-07 ساعت 01:33)soli asali نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 01:11)mrpahlevani نوشته:  salam be hameye doostan
....
paidar bashid

ممنون دوست عزیز. مختصر و مفید و عالی .
یه سوال : کپی پاسپورت رو خواستن یا نه ؟ ( تمام صفحات )

بله كپي پاس ها رو خواستن من هم عليرغم اينكه كپي همه صفحات رو داشتم فقط صفحه اول رو دادم خانوم بد اخلاق هم به راحتي پذيرفت . شديدا اعتقاد دارم هر چه پرونده سبك تر باشه بهتره و فرآيند كلير زودتر خواهد بود .
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: nedaba ، ghafari88 ، محبت ، ali1220 ، آلیس-1980 ، aghaghia ، soli asali ، ffrfar ، maryam_a ، behfaza ، رژین ، amin arefi
(2013-10-09 ساعت 22:06)abiha نوشته:  دوستان تاپیک فرم 9 سوالی کچاست؟

اينجا
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: aghaghia ، آلیس-1980 ، soli asali ، masuodrh
سلام. ما امروز مصاحبه داشتیم و کلییر خوردیم. چند نفر دیگه هم بودن که کیس لاتاری بودن و کلییر خوردن. چند نفری هم بودن که از طروق دیگه اقدام کرده بودن که بجز ۲ نفرشون همگی‌ کلییر خوردن. مثلا یه خانم مسن بودن که دخترشون براشون اقدام کرده بودن و فقط بهشون گفتن بخاطر اینکه کپی‌ پاسپورت همسر دخترشون رو نفرستادن کلییر خوردن. تنها افرادی که ویزا گرفتن یه کیس نامزدی بود که خانومشون در آمریکا ساکن بودن و <ld><ldx>مشغول</ldx></ld> به کار و یه دختر خانم که تحصیلی‌ اقدام کرده بودن.

نکته جالب این بود که آفیسر گفت از ۳ ماه دیگه سایتو چک کنید برای اینکه ببینید کلییر شدید پرسیدم قبلان که میگفتید ۴ تا ۶ هفته. گفت بخاطر تعطیلی دولت این مدت بیشتر شده. فقط من متوجه نشدم اگر اینجوری هست چرا به همه ترکها ویزا دادن!!!!!!!! و یه سوال هم دارم افرادی که از دبی یا ایروان کلییر خردنننن بهشون گفت شده بعد از ۳ ماه سایتو چک کنننن؟؟؟؟؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
(2013-10-09 ساعت 22:17)tenese نوشته:  سلام. ما امروز مصاحبه داشتیم و کلییر خوردیم. چند نفر دیگه هم بودن که کیس لاتاری بودن و کلییر خوردن. چند نفری هم بودن که از طروق دیگه اقدام کرده بودن که بجز ۲ نفرشون همگی‌ کلییر خوردن. مثلا یه خانم مسن بودن که دخترشون براشون اقدام کرده بودن و فقط بهشون گفتن بخاطر اینکه کپی‌ پاسپورت همسر دخترشون رو نفرستادن کلییر خوردن. تنها افرادی که ویزا گرفتن یه کیس نامزدی بود که خانومشون در آمریکا ساکن بودن و <ld><ldx>مشغول</ldx></ld> به کار و یه دختر خانم که تحصیلی‌ اقدام کرده بودن.

نکته جالب این بود که آفیسر گفت از ۳ ماه دیگه سایتو چک کنید برای اینکه ببینید کلییر شدید پرسیدم قبلان که میگفتید ۴ تا ۶ هفته. گفت بخاطر تعطیلی دولت این مدت بیشتر شده. فقط من متوجه نشدم اگر اینجوری هست چرا به همه ترکها ویزا دادن!!!!!!!! و یه سوال هم دارم افرادی که از دبی یا ایروان کلییر خردنننن بهشون گفت شده بعد از ۳ ماه سایتو چک کنننن؟؟؟؟؟؟؟
راستش به ما که خانم سارا گرو گفت ۱ ماه تا ۲ ماه دیگه ! ولی بعید می دونم این فرآیند خیلی قابل پیش بینی باشه پس خودتون رو درگیر این مواعد نکنید .ممکنه بگن ۱ ماه ولی تا ۶ ماه طول بکشه و یا بگن ۳ ماه ولی ۱ ماهه کلیر بشه .
تشکر کنندگان: nasim ، گل نهال ، H Pier ، aghaghia ، tenese ، آلیس-1980 ، soli asali ، محبت ، exxedus ، EKAM ، nedaba ، javadi436 ، behfaza ، amin arefi
(2013-10-09 ساعت 22:17)tenese نوشته:  نکته جالب این بود که آفیسر گفت از ۳ ماه دیگه سایتو چک کنید برای اینکه ببینید کلییر شدید پرسیدم قبلان که میگفتید ۴ تا ۶ هفته. گفت بخاطر تعطیلی دولت این مدت بیشتر شده. فقط من متوجه نشدم اگر اینجوری هست چرا به همه ترکها ویزا دادن!!!!!!!! و یه سوال هم دارم افرادی که از دبی یا ایروان کلییر خردنننن بهشون گفت شده بعد از ۳ ماه سایتو چک کنننن؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز احتمالا به این خاطر هست که اکثر کشورها از قبل یه سوپیشینه از پلیس کشورشون با خودشون میبرند و خب این کمک بزرگی برای گرفتن ویزا و یا کلیر شدنِ سریعتر بهشون میکنه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-10-09 ساعت 22:17)tenese نوشته:  نکته جالب این بود که آفیسر گفت از ۳ ماه دیگه سایتو چک کنید برای اینکه ببینید کلییر شدید پرسیدم قبلان که میگفتید ۴ تا ۶ هفته. گفت بخاطر تعطیلی دولت این مدت بیشتر شده. فقط من متوجه نشدم اگر اینجوری هست چرا به همه ترکها ویزا دادن!!!!!!!! و یه سوال هم دارم افرادی که از دبی یا ایروان کلییر خردنننن بهشون گفت شده بعد از ۳ ماه سایتو چک کنننن؟؟؟؟؟؟؟

منم فكر ميكنم كه چون از ارگان هاي مختلف بايد استعلام بگيرن و اين تعطيلي ارگانها ممكنه روند سري اول را كمي كندتر بكنه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: H Pier ، aghaghia ، mrpahlevani ، soli asali ، m_yek ، EKAM ، ffrfar ، nedaba ، behfaza ، amin arefi
مرسی از همگی
منتظریم.

موفق باشید دوستان
سلام دوست عزیز
چرا نتونستی ویزا بگیری آخه کیس نامبر تو که خیلی زیاد نبود .
یکی از دوستای من 4600 بود تونست بگیره الان هم رفته اون هم 2013 بود و کلیرنس هم بهش خورد و بعد از 2 ماه کلیر شد
آخه یکی بگه چی شد چرا کیسهای بالاترر گرفتن ولی پاییین تر نتونستن؟؟؟؟؟؟
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان