کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-11 ساعت 16:10)مامان خانم نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 16:00)vistac نوشته:  سلام

من توی این تاپیک خوندم که برنده اصلی که آقا بوده کلیرنس شده اما به خانوم و بچه برنده اصلی ویزا دادند بعد این چجوری میشه؟ خدای نکرده شاید تا 6 ماه دیگه جواب برنده اصلی نیاد بعد خاونم و بچه که ویزا گرفتند چی میشند؟ اونا باید برند؟آقا چی میشه؟
سلام
ان شا الله که این مورد امسال پیش نمی آید اما پارسال حداقل دو مورد از این حالت بودند که خانم و بچه ها آمریکا تشریف داشتند و آقا جا مانده بود البته در این طور موارد می شود برای کیس جا مانده از همان آمریکا. اقدام کرد و حدود شش ماهی زمان می بارد اما خدا کند خانواده ها منسجم ویزا بگیرند
خدانگهدار
سلام
خیر دوست خوبم مورد اینچنینی نداشتیم که برنده اصلی نرفته باشه ولی مورد بوده که خانم برنده اصلی بوده به اتفاق بچه ها رفته و آقا به خاطر کلیرنس طولانی و اتمام سهمیه ویزای ایران نتونستن برن و اتفاقا چه انسانهای ماه و کار درستی هم بودن اما متاسفانه نشد دیگه احتمالا چون ننوشته بودن که برنده کیس خانم بودن یا به عکس شما رو به اشتباه انداخته وگرنه اعضای کیس بدون برنده اصلی نمیتونن وارد آمریکا بشن و یا باید بعد از ایشون برنSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

سلام دوستاي عزيزم.
به نظرتون ليست سفرهاي خارجي رو چه جور آماده كنيم براي سفارت؟
يعني يه فايل تايپ كنيم و ببريم اگه زياد مهر خورده پاس؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-11 ساعت 17:39)abiha نوشته:  سلام دوستاي عزيزم.
به نظرتون ليست سفرهاي خارجي رو چه جور آماده كنيم براي سفارت؟
يعني يه فايل تايپ كنيم و ببريم اگه زياد مهر خورده پاس؟

ليست سفرها رو در جواب فرم ٩ سوالي كه ميفرستن ميتونيد تايپ كنيد
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، ali1220 ، زری وحدتی ، zepehr ، behfaza ، ojee
دوستان عزیز و خوبم ،

همانطور که بارها در این مورد تذکر داده شده ، لطفاً تاپیک کلیرنس رو با ارسالهای غیر مرتبط شلوغ نکنید . بنده امروز برای سرکشی و جویا شدن وضعیت دوستانی که کلیرنس دارن و به راهنماییها و کمک های خاصی نیاز دارن اومدم ، که متاسفانه پیدا کردن این دوستان در بین این همه ارسال برام گیج کننده شد !!!!! . دوستان ، چرا نمیخواید که مطالبتون رو که مربوط به این بخش نیست رو در تاپیک خودش ذکر کنید ؟ چرا دوست نداریم که قوانین رو رعایت کنیم ؟ باور کنید اینها همه باعث میشه و شده که ما همواره مورد اتهام بی فرهنگی و بی نظمی قرار بگیریم . باور بفرمایید ، این مجموعه کوچیک اگه که درست بشه ، قطعاً یه کشور هم با این طرز تفکر درست میشه !! . مگه کشورهای غربی از جمله خود آمریکا ، اینطور نشدن ؟ خواستن و شدن . اگه به فیلمهای قدیمی این کشورها نگاه کنید ، خشونت ، بی قانونی و خیلی چیزای دیگه رو خواهید دید !!! . اما امروز این مردم به دیدگاهی رسیدن که اون مسائل رو کنار بگذارن . البته نه اینکه هیچ آثاری از گذشته وجود نداره ، چرا هنوز هم هست !! اما اگر هم اتفاق بیفته ، مردم خود به خود اون رو نکوهش میکنن . خواهش میکنم به منظور احترام به نظر بسیاری از کاربران و مدیران ، این تاپیک رو فقط و فقط به منظوری که ایجاد شده ، استفاده بفرمایید .
بسیار بسیار متشکرم .
Smile 
دوستان سوالی دارم. اون کسی که معافیت پزشکی داره ازش میپرسن برای چی داره؟ و نوع بیماریش باعث کلیر خوردن نمیشه؟ اگه با پارتی براش معافی پزشکی جور کرده باشن اونجا باید راستشو بگه یا بگه اون بیماری رو داره؟Cool
تشکر کنندگان: soli asali ، ali1220 ، زری وحدتی ، behfaza ، afshinghwink
سلام به دوستای گل مهاجرسرایی
اولن که ببخشید تا وقتی که آنکارا بودم سرم خیلی شلوغ بود نتونستم سفرنامه بنویسم دومن هم بخاطر کلیر شدنم خیلی ناراحت بودم.خب دیگه میرم سر اصل مطلب ما چهارشنبه با پرواز ایران ایر به سمت آنکارا رفتیم . پرواز عالی بود نصف هواپیما هم خالی بود ما هم رفتیم خوابیدیم !!!
به آنکارا که رسیدیم ترانسفر اومد دنبالمون و به اتپ بلوار رفتیم از عکسهایی که توی اینترنت دیده بودم خیلی بهتر بود!فقط اتاقها تاریک هستند و دستشویی دمپایی نداره اگه دوس دارین با خودتون ببرین.اینترنت هتل هم عالی بود.هتل توی یه منطقه مثل میدون انقلاب خودمونه چندتا دانشگاه اون اطراف هست و پر از کتاب فروشی.اکثرا دانشجو ها و قشر جوون رفت و آمد میکنن در کل محیط زنده ای داره.هتل تمیزی ست صبحانه ی معمولی داره نهار و شام ولی خبری نیست.
فردا صبحش که پنجشنبه بود رفتیم پیش انگان عزیز.بر خلاف چیزی که تو ایمیلش نوشته بود ازمون عکس نخواست و منشی با دوربین ازمون عکس گرفت.بعد رفتیم خون دادیم
وبعدش عکس ایکس ری بعدش هم پیش دکتر رفتیم خانم انگان معاینمون کرد از مطب هم عکس گرفتم اگه بتونم میزارم.من و همسرم 355 دلار نقد دادیم بهشون.بعد از ظهر آنکارا رو حسابی گشتیم اما نصیحتی که میتونم بهتون اینجا بکنم کاپشن و پلیور!
جواب آزمایش ها ساعت 3 فردای معاینات آماده بود ما چون زود رسیدیم مجبور شدیم نیم ساعت بشینیم اونجا تا ساعت 3 بشه.جواب ها رو گرفتیم مصاحبمون دوشنبه بود.ما مونده بودیم و کلی وقت اضافه.
الان باید برم بقیشو براتون به زودی مینویسم
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
(2013-10-11 ساعت 20:45)mahbube نوشته:  سلام میشه بگید تمووم شدن سهمیه ویزاهای ایران مربوط به سال 2013 چی هس قضیش؟اصولن چی میشه یکی کلیرنس بش میخوره؟

با اجازه مدیران و با سابقه ها
دوست عزیز سهمیه هیچ کشوری نمیتونه توی لاتاری بیشتر از 7درصد ویزاهای صادره کل باشه که عددی در حدود 3500 تا میشه پارسال متاسفانه میزانی که از کشور ما اعلام شده بودن بیشتر از این عدد بود و در نتیجه دوستانی که کلیر های طولانی خوردن و یا کیس نامبر های بالا داشتند موفق به دریافت ویزا نشدند که امیدواریم امسال این اتفاق دیگه نیفته
2-کیلیر فرایندی که یک سری استعلام ها هست که بنا به وضعیت شما و تشخیص آفیسر و یا شاید هم خود KCC باید از ارگانهای مختلف عمدتا" اطلاعاتی آمریکا گرفته بشه تا به شما اجازه ورود داده بشه دلایل اون میتونه متفاوت باشه اما برای هیچ کس کاملا"شفاف نیست ولی در مورد ایرانی ها که اکثرا" این پروسه رو طی میکنند معمولا" خدمت سربازی ،سابقه کار دولتی بوده البته موارد دیگه هم هست که اگه تایپیک پارسال و بخونید اطلاعات کامل تری خواهید گرفت
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
(2013-10-11 ساعت 20:45)mahbube نوشته:  سلام میشه بگید تمووم شدن سهمیه ویزاهای ایران مربوط به سال 2013 چی هس قضیش؟اصولن چی میشه یکی کلیرنس بش میخوره؟

توضیح کامل را دوستمان در بالا دادند.اما اضافه کنم که امریکا از نظر اداری یه چیزی مثل ایرانه.در2013 اینها اگه حتی با چرتکه هم حساب میکردند می تونستن بفهمن که تعداد افراد قبول شده خیلی زیاده ولااقل مرحله دوم را نباید اعلام میکردن.اما دریغ که حتی چرتکه هم نداشتند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: EKAM ، soli asali ، mehdir ، گل نهال ، sepideh_ ، زری وحدتی ، behfaza ، afshinghwink ، godot ، soroush84 ، kasrafo
(2013-10-12 ساعت 00:29)پدی نوشته:  

توضیح کامل را دوستمان در بالا دادند.اما اضافه کنم که آمریکا از نظر اداری یه چیزی مثل ایرانه.در2013 اینها اگه حتی با چرتکه هم حساب میکردند می تونستن بفهمن که تعداد افراد قبول شده خیلی زیاده ولااقل مرحله دوم را نباید اعلام میکردن.اما دریغ که حتی چرتکه هم نداشتند
امسال انگار تو همون مرحله اول به اندازه کل 2013 اعلام کردند درسته؟ یا من اشتباه میکنم؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali ، sepideh_ ، behfaza ، afshinghwink
(2013-10-11 ساعت 15:36)2014winner نوشته:  بچه ها سيس اصلن مارو تحويل نميگيره كسي هست وضعيتشو ديده باشه ؟

من ۱ هفتست دارم چک میکنم کیس نامبرم رو نمیشناسه Sad
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: sepideh_ ، soli asali ، 2014winner ، behfaza ، afshinghwink ، ojee
دوستان از کلیرنس های امسال کسی تا حالا کلیر شده؟
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: aghaghia ، afshin4749 ، زری وحدتی ، soli asali ، behfaza ، ojee
(2013-10-12 ساعت 01:33)الدورادو نوشته:  دوستان از کلیرنس های امسال کسی تا حالا کلیر شده؟

خیر دوست عزیز، به اکثر دوستان گفته شده که از یکی 2 ماه بعد و یا حتی بیشتر به سایت مراجعه کنند و وضعیتشون رو چک کنند...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
سلام شماره من **2014as4 بود و مصاحبه اکتبر در آنکارا بود و همه مدارک کامل بود و سربازی معاف بودم و فقط خانم بنده شغل دولتی داشت
ما هم رفتیم برای مراحل اداری (1 تا 3 ماه دیگه) به نظر شما برای 2015 ثبت نام کنیم؟
کیس نامبر :زیر پونصد ، دو نفر ، مصاحبه: اکتبر 2013 نتیجه : مراحل اداری و آپدیت : یکبار بعد از فرستادن ایمیل و بعد 4و 7و 8و 9 ایپریل بعدشم کلیر
راستی آقای راهواری که تورشون و برخوردشون و مسئولیت پذیریشون عالی بود ، به ما گفتند که اگر شماره شما تا دوماه در نیومد حتما باهاشون
تماس بگیریم . راهی وجود داره که ایشون بتونن پیگیری کنن
موفق باشید همگی

یک سوال دیگه ، کسی میدونه که وضعیت اعضاء رو کجا لیست کردن که بشه بریم ببینیم؟
کیس نامبر :زیر پونصد ، دو نفر ، مصاحبه: اکتبر 2013 نتیجه : مراحل اداری و آپدیت : یکبار بعد از فرستادن ایمیل و بعد 4و 7و 8و 9 ایپریل بعدشم کلیر
تشکر کنندگان: nedaba ، زری وحدتی ، soli asali ، afshin4749 ، محبت ، afshinghwink ، noobnoobi
سلام دوستان من مصاحبم هفته اول اکتبر بود ..با کیس 2014AS00004XX ...برام خیلی تعجب برانگیز بود که همه با شرایط خیلی خوب کلیرنس خوردن که یکی پسر جوانی بود پزشک و معافیت سربازی بدون شغل دولتی و تمکن مالی خوب که من گفتم قطعا به این اقا میدن که کلیرنس خورد!!!!!!! و از جمله خودم و همسرم ...من و همسرم فوق لیسانس داریم رشته هامون هم حساس نبود و من معافیت سربازی داشتم و کارم هم ازاد بود کلیه مدارکه کاریم هم ترجمه شده همراهم بود ولی در عین ناباوری پس از سه تا سوال از من و 4 تا از همسرم که این ها بود : شغلتون ؟ رشته تحصیلی تون ؟ و سربازی رفتی ؟ همین و از همسرم هم همینا و میخواهی بری امریکا چی کار ؟ هیچ سواله دیگی نپرسید !!!!! و ما کلی مدرک ترجمه شده از کارو ریز نمراته دانشگاه و .................کلی مدرک دیگه اصلا نگفت یکیشو بدید .......فقط و فقط اصل شناسنامه ها گذر نامه تمکن مالی کارت معافیت و اخرین مدرک تحصیلی...فقط همین !!!! که گفت ما نیاز به بررسی بیشتر داریم و بین سه تا 6 ماه اینده تو فلان سایت چک کنید....و یه برگه صورتی کم رنگ داد دستمون و تشکر کرد و به فارسی گفت خداحافظ. Sad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان