کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-04 ساعت 23:25)shervin4d نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 23:02)mehdi2014 نوشته:  سلام دوستان.
من فوق لیسانس دارم، شغلم دولتیه و سربازی هم با تمام قوا رفتم. واسه روحیه دادن به خودم یه سوال داشتم.
کسی بوده با شرایط فوق الذکر که کلیرنس نخورده باشه و یه ضرب ویزا گرفته باشه؟؟؟؟
حتی اگه یه نفر هم باشه موجب قوت قلب خواهد بود به خدا!!!

ایشالا که یه ضرب بگیری بشی قوت قلب من! البته من سربازی نرفتم شغل دولتی هم ندارم و مجردم اما فوق لیسانس رو دارم که البته پشیمونم Big Grin
من چند ماه پيش يه شغل كاملا پاره وقت بدون حقوق سر وقت داشتم كه يه اقاي مثلا كار بلد گفت حتما تو فرمت اينو بنويس كه نگن بيكاره (كه حالا پشيمونم)،دانشجوي فوق هم هستم ترم اول كه از اين تصميمم هم پشيمونم ، حالا به نظرتون برم پي اشتغال به تحصيل يا بيخيال بشم ؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، behfaza ، ojee
(2013-10-11 ساعت 01:07)Niyousha نوشته:  
من فوق لیسانس دارم، شغلم دولتیه و سربازی هم با تمام قوا رفتم. واسه روحیه دادن به خودم یه سوال داشتم.

ایشالا که یه ضرب بگیری بشی قوت قلب من! البته من سربازی نرفتم شغل دولتی هم ندارم و مجردم اما فوق لیسانس رو دارم که البته پشیمونم Big Grin
من چند ماه پيش يه شغل كاملا پاره وقت بدون حقوق سر وقت داشتم كه يه اقاي مثلا كار بلد گفت حتما تو فرمت اينو بنويس كه نگن بيكاره (كه حالا پشيمونم)،دانشجوي فوق هم هستم ترم اول كه از اين تصميمم هم پشيمونم ، حالا به نظرتون برم پي اشتغال به تحصيل يا بيخيال بشم ؟
سلام
نیوشا جان هرچی رو در فرمها زدید مدارکش رو هم آماده کنید و یا باید بزنید زیر حرفتون که اصلا توصیه نمیشه اما در اونجا هر مدرکی رو که خواستن فقط ارائه بده و اگر راجبشون پرسیدن توضیح بدهSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Niyousha ، soli asali ، behfaza ، ojee ، سیمین راد
(2013-10-11 ساعت 00:47)Niyousha نوشته:  يه سوال در مورد ليست سفرها داشتم، من پاسپورتم تازه عوض كردم واين پاس سومم هست و هيچ مهري توش نيست، ولي تو پاس دومم شينگن دارم و ٥ كشور اروپايي سفر كردم كه فكر كنم اين يه پوئن مثبت هست ، اگه افيسر از سفرام چيزي نپرسه و پاس سفيد منو ببينه احتمالا كليرنس بخورم ، اين مشكل چه جوري حل كنم؟
سلام
اتفاقا تا جائی که من خوندم در پروسه لاتاری داشتن سفرهای خارجی زیاد نه تنها یک حسن محسوب نمیشه یه عامل اساسی برای کلیرنس خوردنه و این مورد برای دریافت ویزای توریستی یک پوئن مثبته و اگر آفیسر ازتون راجب بهش نپرسه یک شانس یزرگه که البته بعید میدونم نپرسنSmile

تشکر کنندگان: Niyousha ، soli asali ، behfaza
(2013-10-11 ساعت 01:27)محبت نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 01:07)Niyousha نوشته:  

سلام
نیوشا جان هرچی رو در فرمها زدید مدارکش رو هم آماده کنید و یا باید بزنید زیر حرفتون که اصلا توصیه نمیشه اما در اونجا هر مدرکی رو که خواستن فقط ارائه بده و اگر راجبشون پرسیدن توضیح بدهSmile

اون موقع كه فرمارو ميفرستادم از ارشد قبول نشده بودم،تازه ٣ هفتس كه قبول شدم و دارم ميرم دانشگاه . دانشجو ارشد بودن پوئن منفي هست؟برداشت من از نوشته هاي بعضي از دوستان اين چنين هست كه ارشد خونده ها بي برو برگشت كلير ٤ ماهه ميخورن درسته؟
شماره کیس***2014AS00000
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، behfaza ، ojee
(2013-10-11 ساعت 01:32)محبت نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 00:47)Niyousha نوشته:  يه سوال در مورد ليست سفرها داشتم، من پاسپورتم تازه عوض كردم واين پاس سومم هست و هيچ مهري توش نيست، ولي تو پاس دومم شينگن دارم و ٥ كشور اروپايي سفر كردم كه فكر كنم اين يه پوئن مثبت هست ، اگه افيسر از سفرام چيزي نپرسه و پاس سفيد منو ببينه احتمالا كليرنس بخورم ، اين مشكل چه جوري حل كنم؟
سلام
اتفاقا تا جائی که من خوندم در پروسه لاتاری داشتن سفرهای خارجی زیاد نه تنها یک حسن محسوب نمیشه یه عامل اساسی برای کلیرنس خوردنه و این مورد برای دریافت ویزای توریستی یک پوئن مثبته و اگر آفیسر ازتون راجب بهش نپرسه یک شانس یزرگه که البته بعید میدونم نپرسنSmile

جداً؟ پس من كليرو خوردم ، اينا چرا دنباله ادماي اس و پاس ميگردن اخه؟
شماره کیس***2014AS00000
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، behfaza
(2013-10-11 ساعت 01:36)Niyousha نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 01:27)محبت نوشته:  سلام

اون موقع كه فرمارو ميفرستادم از ارشد قبول نشده بودم،تازه ٣ هفتس كه قبول شدم و دارم ميرم دانشگاه . دانشجو ارشد بودن پوئن منفي هست؟برداشت من از نوشته هاي بعضي از دوستان اين چنين هست كه ارشد خونده ها بي برو برگشت كلير ٤ ماهه ميخورن درسته؟
خیر نمیشه قطعا در این مورد نظر داد Smile اما بهتره که دانشجوی ارشد بودن مطرح نشه

تشکر کنندگان: Niyousha ، soli asali ، behfaza ، ojee
(2013-10-11 ساعت 01:39)Niyousha نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 01:32)محبت نوشته:  
سلام

جداً؟ پس من كليرو خوردم ، اينا چرا دنباله ادماي اس و پاس ميگردن اخه؟
خیر نمیشه اینطور تحلیل کرد که دنبال آدمهای آس و پاس میگردن چون آدمهائی که عموما برای امنیت ملی کشورشون خطر دارن هم معمولا آدمهای دنیا دیده ای هستن و هر چه پر مغزتر خطرناکترWink میشه با این دید هم به قضیه نگاه کرد، نه

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، nedaba ، soli asali ، Niyousha ، maryam_a ، behfaza ، پدی ، مامان خانم ، kamix
(2013-10-11 ساعت 12:15)farnama نوشته:  دوستان 2 تا سوال. بچه ها گفته بودن واسه کسایی مث من که با 15 ملیون وثیقه داریم میریم مصاحبه حتما باید اون فیش 15 ملیونی رو ببریم.حالا که من یادم رفته ازش کپی بگیرم چه کنم؟

یه چیز دیگه

مادرم برنده هست و من و پدرم زیر مجموعه ایشون هستیم

ممکنه مادرم بهشون ویزا بدن و مثلا به من و پدرم ندن؟

دوست من مدارک مستند رو بیشتر از کیس اصلی که مادرتون هستن می خوان! مدارک شما و پدرتون خیلی نباید تاثیرگذار باشه توی روند! در کل همه چیز ممکنه اما معمولا اگر پدرو مادرتون کار دولتی نداشته باشند یا پدرتون سربازی نرفته باشند راحت ویزا میگیرید و اگر هم احیانا کلیرنس بخورید از شما ممکنه برای رفع نقص مجددا در یه تاریخی به سفارت مراجعه کنید! اگر هم کسی رو اینجا داری بهش بگو واست از فیش 15 ملیونی اسکن بگیره و واست ای میل کنه! نباید مشکا حادی باشه!
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، pari pariaaa ، behfaza
الان من ایرانم.فیش رو از بانک گرفتم دادم نظام وظیفه.دیگه دسترسی بهش ندارم.

من سوالم این بود که ممکنه چون کار پدرم دولتی هست مثلا من و ماردم بگیریم و به پدرم کلا ویزا ندن.اصلا فرض می کنیم مثلا پدرم کلیر نشن.همه ی اعضا ویزا نمیگیرن یا فقط پدرم
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، behfaza
كيس شما وابسته برنده اصلي يعني مادرتون هست. يعني اگه ايشون ويزا نگيرن، شما و پدرتون هم نميگيرين. اما در صورت ويزا نگرفتن شما يا پدرتون، براي بقيه افراد كيس مشكلي پيش نمياد.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: shervin4d ، farnama ، soli asali ، محبت ، pari pariaaa ، behfaza
بچه ها سيس اصلن مارو تحويل نميگيره كسي هست وضعيتشو ديده باشه ؟
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
سلام

من توی این تاپیک خوندم که برنده اصلی که آقا بوده کلیرنس شده اما به خانوم و بچه برنده اصلی ویزا دادند بعد این چجوری میشه؟ خدای نکرده شاید تا 6 ماه دیگه جواب برنده اصلی نیاد بعد خاونم و بچه که ویزا گرفتند چی میشند؟ اونا باید برند؟آقا چی میشه؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
(2013-10-11 ساعت 15:36)2014winner نوشته:  بچه ها سيس اصلن مارو تحويل نميگيره كسي هست وضعيتشو ديده باشه ؟
سلام
ظاهرا هنوزم آپدیت نشده باید مقداری صبور باشید هنوز کسی اعلام نکرده شناسائی کیسش روSmile

(2013-10-11 ساعت 16:00)vistac نوشته:  سلام

من توی این تاپیک خوندم که برنده اصلی که آقا بوده کلیرنس شده اما به خانوم و بچه برنده اصلی ویزا دادند بعد این چجوری میشه؟ خدای نکرده شاید تا 6 ماه دیگه جواب برنده اصلی نیاد بعد خاونم و بچه که ویزا گرفتند چی میشند؟ اونا باید برند؟آقا چی میشه؟
سلام
ان شا الله که این مورد امسال پیش نمی آید اما پارسال حداقل دو مورد از این حالت بودند که خانم و بچه ها آمریکا تشریف داشتند و آقا جا مانده بود البته در این طور موارد می شود برای کیس جا مانده از همان آمریکا. اقدام کرد و حدود شش ماهی زمان می بارد اما خدا کند خانواده ها منسجم ویزا بگیرند
خدانگهدار
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: aghaghia ، soli asali ، محبت ، pari pariaaa ، زری وحدتی ، behfaza ، godot
(2013-10-11 ساعت 16:00)vistac نوشته:  سلام

بله دوست عزیز، اینطور بوده ولی ایشون هیچکدوم از ویزاها رو نگرفتند و منتظر شدند که کلیر بشند بعد همه ویزاها رو با هم بگیرند... البته احتمالِ بسیار زیاد برنده خانم بودند نه اقا، چون اگر برنده اصلی کلیرینس بخوره به بقیه هم ویزا نمیدن...
اگر خدای نکرده در کیسی همه اعضا کلیر نشند و فقط به یک یا تعدادی از افراد ویزا بدن باید اون افراد برن، بعد فرد باقیمانده اگر تا آخر سپتامبر 2014 کلیر شد و ویزا گرفت که بهشون میرن و به خانواده اضافه میشن وگرنه باید بمونند و خانواده از طریق ویزای خانوادگی براشون اقدام کنند که حدود 1 سال، یه مقدار کمتر یا بیشتر طول میکشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان