کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
[b][b][b]دوستان عزیز که کلیر شدید لطفا اطلا عات حدودی کیستون و تاریخ مصاحبه و محلش رو برای درج در منتظر سرا بفرستید به soli asali که به همگی کمک می کند.متشکرم[/b][/b][/b]
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: H Pier ، soli asali ، قصه گو ، farazz ، masuodrh ، امین 13 ، ebi1988 ، NEURON ، khder ، amin arefi
(2013-12-20 ساعت 15:24)H Pier نوشته:  
(2013-12-20 ساعت 15:09)tabatabaie نوشته:  میبینم که با وجود اینکه جمعه است و قراره سایت آنکارا آپدیت بشه هیچ کس اینجا نیست !!!!!!!!!!!!!!!!! بابا به این زودی دل کندین ؟ امید داشته باشید Big Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

بابا نوئل میخواد برای بچه ها کلیر بیاره... دیگه کم کم استارت کلیر شده ها باید زده بشه ایشالا از سال نو میلادی.... بازم انرژی مثبت
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
SmileBig GrinBig GrinBig GrinCoolBig GrinBig GrinBig GrinWink

دوستان ابوظبی هم جمعه ها آپدیت میشه و به ساعت ما چه ساعتی این اتفاق میفته؟؟
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: soli asali ، hamidrezapir1 ، قصه گو ، farazz ، godot ، ebi1988
سلام دوستان، در مورد سایت CEAC اطلاعات دارین؟ مثلی تو این سایت میشه وضعیت پرونده مون رو به صورت الکترونیک دنبال کنیم، ولی من که 10 روزه کلیرنس شدم هرچی میرم توی این سایت و شماره case خودم رو وارد میکنم میزنه Invalid Immigrant Visa Case Number ، کسی اطلاعات کاملی داره در این مورد؟
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، قصه گو ، ssafaye66
(2013-12-20 ساعت 19:24)Hamid nezam نوشته:  سلام دوستان، در مورد سایت CEAC اطلاعات دارین؟ مثلی تو این سایت میشه وضعیت پرونده مون رو به صورت الکترونیک دنبال کنیم، ولی من که 10 روزه کلیرنس شدم هرچی میرم توی این سایت و شماره case خودم رو وارد میکنم میزنه Invalid Immigrant Visa Case Number ، کسی اطلاعات کاملی داره در این مورد؟

دوست عزیز فعلا این سایت هیچ کیسی رو نمیشناسه ،پارسال از نیمه دوم ژانویه شروع به شناسایی شماره ها کرده ،تا ببینیم امسال از کی شروع میشه ، نگران نباشید ما که 70 روز رو هم رد کردیم هنوز شماره ما رو هم نمیشناسه.
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، خسته از وطن ، قصه گو ، ssafaye66 ، امین 13 ، ebi1988 ، khder ، mahdii
سلام دوستان من یه سوالی داشتم
لطفا کسی میدونه که کلیر کدوم سفارت سریعتر میاد ؟ آنکارا ایروان یا ابوظبی ؟ کدوم ؟ من میخوام نامه بزنم کی سی سی و محل مصاحبم رو عوض کنم :v
شماره کیس:2014AS00005xxx
تاریخ رویت قبولی:1 jul
کنسولگری:ایروان
ارسال فرمهای سری اول: 06, 2013 Agu
اصلاح فرم و گرفتن تاییده اصلاحیه 24 , sep 2013
تعداد نفرات: 1نفر
کارنت شدن کیس:میاد به امید خدا Big Grin
مصاحبه:نکردن
دریافت ویزا:نگرفتم فعلا Tongue

تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، امین 13
(2013-12-20 ساعت 19:29)tabatabaie نوشته:  
(2013-12-20 ساعت 19:24)Hamid nezam نوشته:  

دوست عزیز فعلا این سایت هیچ کیسی رو نمیشناسه ،پارسال از نیمه دوم ژانویه شروع به شناسایی شماره ها کرده ،تا ببینیم امسال از کی شروع میشه ، نگران نباشید ما که 70 روز رو هم رد کردیم هنوز شماره ما رو هم نمیشناسه.

سلام آقای طباطبایی
لطفا اگر میشه بگید سربازیتون کجا بود ؟ و اینکه مدرک تحصیلیتون چی هست ؟ ببخشید ها میخواستم ببینم که به کی کی ها گیر میدن و سه تا شیش ماه انتظار میزنن ؟ Sad
شماره کیس:2014AS00005xxx
تاریخ رویت قبولی:1 jul
کنسولگری:ایروان
ارسال فرمهای سری اول: 06, 2013 Agu
اصلاح فرم و گرفتن تاییده اصلاحیه 24 , sep 2013
تعداد نفرات: 1نفر
کارنت شدن کیس:میاد به امید خدا Big Grin
مصاحبه:نکردن
دریافت ویزا:نگرفتم فعلا Tongue

تشکر کنندگان: soli asali ، tabatabaie
عزیزان آفیسر به من گفته که برای ابوظبی تو سایت زیر چک کنم ولی مثل اینک آپدیت مراحل پروند مثل سایت سیس توش وجود نداره چون فقط اسم و فامیل و مینویسه و میگه که پرونده شما در حال بررسی هستش . اگه کسی اطلاعا ی داره بده ممنون میشیم در ضمن آفیسر به من گفت از هفته بعد شروع به چک کردن بکنم کسی آفیسر بهش گفته از یک هفته بعد شروع به چک کردن کنه یا نه فقط به من گفتن؟؟

http://www.abudhabiivo.net/

Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
(2013-12-20 ساعت 20:43)tina_torabi نوشته:  سلام دوستان من یه سوالی داشتم
لطفا کسی میدونه که کلیر کدوم سفارت سریعتر میاد ؟ آنکارا ایروان یا ابوظبی ؟ کدوم ؟ من میخوام نامه بزنم کی سی سی و محل مصاحبم رو عوض کنم :v

برو تو منتظر سرا انجا خودتون متوجه میشین
http://www.montazersara2014.com/?p=2
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، masuodrh ، pari pariaaa ، ebi1988
(2013-12-20 ساعت 20:43)tina_torabi نوشته:  سلام دوستان من یه سوالی داشتم
عزیز من دل خوشی داری ها. هر چه قدر هم باهاشون برای تغییر سفارت مکاتبه کنی بازم اون جایی که دلشون می خواد مصاحبت رو میندازن. ما تو نامه اولمون محل مصاحبه رو آنکارا زده بود، مکاتبه کردیم برای ابوظبی جواب دادن باشه در پروندتون درج می کنیم بعد مصاحبمون رو ایروان گذاشتن!!!Big Grin
اصلا بگو...هرچه پیش آید خوش آید....
تشکر کنندگان: farshadm999 ، farazz ، soli asali ، m_yek ، مهدی 2014 ، godot ، nazanin fatemi ، ghafari88 ، pari pariaaa
(2013-12-20 ساعت 23:02)farzadsmile نوشته:  دوستان تاریخ مصاحبه ما ا اوایل فوریه در ابوظبی هست.
با kcc برای تعویض سفارت مکاتبه کردیم. جواب دادن که پرونده شما ارجاع داده شده به سفارت ابوظبی و باید با اونها مکاتبه کنید.
این عجیب نیست که ما برای تعویض سفارت باید با سفارت ابوظبی مکاتبه کنیم؟

نه دوست عزیز اصلا عجیب نیست و کاملا منطقیه !
بعد از کارنت شدن شما میرید زیر نظر سفارت مربوطه و باید درخواست خودتون رو به سفارت بدید
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، farzadsmile ، محبت ، farazz ، قصه گو ، امین 13
(2013-12-20 ساعت 23:35)farzadsmile نوشته:  
(2013-12-20 ساعت 23:20)soli asali نوشته:  
(2013-12-20 ساعت 23:02)farzadsmile نوشته:  دوستان تاریخ مصاحبه ما ا اوایل فوریه در ابوظبی هست.
با kcc برای تعویض سفارت مکاتبه کردیم. جواب دادن که پرونده شما ارجاع داده شده به سفارت ابوظبی و باید با اونها مکاتبه کنید.

بعد از کارنت شدن شما میرید زیر نظر سفارت مربوطه و باید درخواست خودتون رو به سفارت بدید
یعنی ما باید برای تعویض سفارت با سفارت ابوظبی مکاتیه کنیم؟
وقتی که سفارت عوض شد نامه دوم ما هم آپدیت می شه دیگه مسلماً؟ درسته؟

از این موضوع خبر ندارم ولی فکر نمیکنم نامه دوم تعویض بشه.
شما ایمیلی که باهاشون مکاتبه کردی رو تائید کردن که شما سفارتت رو عوض کنی رو پیرینت میکنی و با خودت میبری.
سعی کنید تمام مکاتباتتون را از اول تا آخر پیرینت کنید و با خودتون ببرید!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت ، farazz ، farzadsmile ، امین 13 ، nazanin fatemi
(2013-12-20 ساعت 23:35)farzadsmile نوشته:  
(2013-12-20 ساعت 23:20)soli asali نوشته:  

یعنی ما باید برای تعویض سفارت با سفارت ابوظبی مکاتیه کنیم؟
وقتی که سفارت عوض شد نامه دوم ما هم آپدیت می شه دیگه مسلماً؟ درسته؟
اگه نامه دوم شما آپدیت شده و سفارت محل مصاحبه شما ابوظبی مشخص شده پیشنهاد من اینه که همون سفارت رو تشریف ببرین به خاطر اینکه درگیر ارسال پرونده تون به سفارت دیگه نشین. چراکه الان پرونده شما ارسال شده سفارت ابوظبی و اونها پرونده تون رو بررسی خواهند کرد.
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: aaraam ، محبت ، farazz ، ghafari88 ، farzadsmile ، soli asali ، mohamad92
(2013-12-21 ساعت 00:49)soli asali نوشته:  از این موضوع خبر ندارم ولی فکر نمیکنم نامه دوم تعویض بشه.
شما ایمیلی که باهاشون مکاتبه کردی رو تائید کردن که شما سفارتت رو عوض کنی رو پیرینت میکنی و با خودت میبری.

البته من تصور می کنم از زمانی که پرونده به سفارت ارجاع بشه دیگه تغییری توی نامه دوم داده نمیشه و تمام مستندات براساس نامه نگاری ها با سفارت هست. کما اینکه ما تاریخ مصاحبمون تغییر کرد اما نامه دوم هنوز که هنوزه ( ما ویزا هم گرفتیم) همون قبلی ( یعنی همون چیزی که اول گذاشته بودند ) هست.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: manamilad ، farzadsmile ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، farazz
(2013-12-21 ساعت 09:53)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 00:49)soli asali نوشته:  از این موضوع خبر ندارم ولی فکر نمیکنم نامه دوم تعویض بشه.

البته من تصور می کنم از زمانی که پرونده به سفارت ارجاع بشه دیگه تغییری توی نامه دوم داده نمیشه و تمام مستندات براساس نامه نگاری ها با سفارت هست. کما اینکه ما تاریخ مصاحبمون تغییر کرد اما نامه دوم هنوز که هنوزه ( ما ویزا هم گرفتیم) همون قبلی ( یعنی همون چیزی که اول گذاشته بودند ) هست.
عمو احسان عزیز، یعنی شما روز مصاحبه و برای مدیکال که باید پرینت نامه مصاحبه داشته باشین، پرینت همون نامه اولیه رو با خودتون داشتید؟ روز مصاحبه دم در سفارت مگه نباید پرینت نامه مصاحبه رو نشون بدید؟
***2014AS3
تاریخ ارسال فرم های اول: 9 jun
کارنت: 11 دسامبر
مصاحبه: February
دریافت ویزا:‌ یک ضرب
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، farazz
(2013-12-21 ساعت 10:42)farzadsmile نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 09:53)ghafari88 نوشته:  

عمو احسان عزیز، یعنی شما روز مصاحبه و برای مدیکال که باید پرینت نامه مصاحبه داشته باشین، پرینت همون نامه اولیه رو با خودتون داشتید؟ روز مصاحبه دم در سفارت مگه نباید پرینت نامه مصاحبه رو نشون بدید؟

بله دقیقاً .... همون نامه اول که روی سایت قرار گرفته بود ( و هنوز هم هست ) رو ارائه دادیم. ولی اگر مکاتبه ای با سفارت داشتید پرینتش رو همراه داشته باشید. کما اینکه پویان عزیز که براشون ایمیل هم اومده بود همراه داشتند ( که البته نیاز نشد )
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، farzadsmile ، EKAM ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، farazz ، ojee ، 5ina ، امین 13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان