کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-17 ساعت 16:39)ali1220 نوشته:  سلام دوستان
یکجاهم برای ما بگذارید ما امروز مصاحبه داشتیم و به همون گفتن همچی مرتبه فقط یکمی مراحل اداری باید انجام بشه و یک برکه آبی خوش رنگ به همون دادند همسر من خانه دار کار من خصوصی و سربازی در نیروی دریایی ارتش Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

سلام و خوش آمد
من هم مثل شما بود شرایطم و کلیرنس شدم
شغل.خدمت.و....
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
تشکر کنندگان: soli asali ، H Pier ، ali1220 ، قصه گو ، farazz ، nasim ، pari pariaaa ، محبت ، 5ina ، kage.omid
سلامی چو بوی خوش آشنايي بدان مردم دیده روشنايي
درودی چو نور دل پارسایان بدان شمع خلوتگه پارسایی
دوستان و همراهان عزيز ، چند سئوال برام پيش اومده ، ممنون مي شم پاسخ بدين
1- 10 روز از مصاحبه ما در ابوظبي گذشته ولي سايت سفارت ابوظبي هنوز كيس ما رو نمي شناسه . معمولا بعد چند روز كيس شما شناسايي شد؟
2- بايد واكسن هاي باقي مونده رو مثل هپاتيت مرحله سوم رو بزنيم و يا آنفولانزا مرحله دوم براي بچه ها ، آيا جايي تكميل واكسن بعد از مصاحبه چك مي شه؟
3- چون يكي از پاسپورت ها رو بدليل اينكه 6 ماه به اتمام اعتبارش مونده بايد تعويض كنم تا اگه به اميد خدا كلير شديم ويزا تو اين پاس بخوره مشكلي ايجاد نمي كنه؟
ممنونم و براي همه آرزوي سلامتي دارم و اميدوارم همه دوستان كه منتظر هستن بزودي كلير بش .
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2014AS1xxx / ﺳﻔﺎﺭﺕ: ابوظبی 4 نفر / کلیر: بعد از 178 روز / دريافت ويزا: جون / مقصد: سفر اول اگوست 2014 بستن
تشکر کنندگان: قصه گو ، farazz ، soli asali ، 5ina
(2013-12-17 ساعت 11:59)peymanmohajer نوشته:  دوستان عزيز مطالب پارسالو كه مطالعه ميكردم يه نكاتي رو خلاصه نوشتم كه برام جالب بود:

طبق آمار پارسال شروع كليرها از اوايل ژانويه بوده. قبل از اون كه تك و توك بوده (مثل عمو احسان خودمون). مثلا طبق آمار دوستان 2013، سوم ژانويه 4 نفر كلير شدن كه همشون مصاحبه شده هاي نوامبر بودن. شروع به كلير شدن سريع هم از اوايل دهه دوم ژانويه شروع شده (همراه با جيغ بنفش و هورا و تبريك و ...).

ظاهرا سايت CEAS از 5 ژانويه شروع به شناخت كيسا كرده. كيساي اول رو زودتر شناخته و كيساي بالاترو بعداً. ظاهراً آنكارا پيشتاز بوده و ايروان "پس تاز". وقتي هم كه شروع به شناختن مي كنه حتي اونايي رو هم كه مصاحبشون هنوز انجام نشده رو ميشناسه. اونطور كه من فهميدم تقريباً دو هفته طول ميكشه كه آروم آروم همه كيسا رو بشناسه.

اعضايي از يك كيس كه اسمشون توي سايت سفارت نمياد (مثلا از يه زن و شوهر فقط اسم شوهر اومده) رو اتوماتيك به سايت CEAS اضافه ميكنن. نهايتاً همه اعضاي كيس، به اسم، توي سايت ليست ميشن.

سايت CEAS آنچنان به روز تر از سفارت نيست و سفارت كلير شدن رو زودتر اعلام مي كنه (حتي تا بيشتر از 10 روز در مورد آنكارا). بازم ظاهراً وضعيت تلفن اطلاع رساني وضعيت ويزا تو يو اس هم همچين بهتر از سايت CEAS نيست.

اعضاي كشوراي ديگه هم زياد كليرنس مي خورن و اين پروسه فقط براي ايرانيا نيست (ما فكر مي كرديم چون عدم سوء پيشينه ايرانيا رو قبول ندارن خودشون تو كليرنس اين كارو انجام ميدن).

یکی از بهترین و مستدل ترین مطالبی که تو این تاپیک تا حالا نوشته شده
(2013-12-18 ساعت 11:14)masoudsadry نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 11:59)peymanmohajer نوشته:  دوستان عزيز مطالب پارسالو كه مطالعه ميكردم يه نكاتي رو خلاصه نوشتم كه برام جالب بود:

طبق آمار پارسال شروع كليرها از اوايل ژانويه بوده. قبل از اون كه تك و توك بوده (مثل عمو احسان خودمون). مثلا طبق آمار دوستان 2013، سوم ژانويه 4 نفر كلير شدن كه همشون مصاحبه شده هاي نوامبر بودن. شروع به كلير شدن سريع هم از اوايل دهه دوم ژانويه شروع شده (همراه با جيغ بنفش و هورا و تبريك و ...).

ظاهرا سايت CEAS از 5 ژانويه شروع به شناخت كيسا كرده. كيساي اول رو زودتر شناخته و كيساي بالاترو بعداً. ظاهراً آنكارا پيشتاز بوده و ايروان "پس تاز". وقتي هم كه شروع به شناختن مي كنه حتي اونايي رو هم كه مصاحبشون هنوز انجام نشده رو ميشناسه. اونطور كه من فهميدم تقريباً دو هفته طول ميكشه كه آروم آروم همه كيسا رو بشناسه.

اعضايي از يك كيس كه اسمشون توي سايت سفارت نمياد (مثلا از يه زن و شوهر فقط اسم شوهر اومده) رو اتوماتيك به سايت CEAS اضافه ميكنن. نهايتاً همه اعضاي كيس، به اسم، توي سايت ليست ميشن.

سايت CEAS آنچنان به روز تر از سفارت نيست و سفارت كلير شدن رو زودتر اعلام مي كنه (حتي تا بيشتر از 10 روز در مورد آنكارا). بازم ظاهراً وضعيت تلفن اطلاع رساني وضعيت ويزا تو يو اس هم همچين بهتر از سايت CEAS نيست.

اعضاي كشوراي ديگه هم زياد كليرنس مي خورن و اين پروسه فقط براي ايرانيا نيست (ما فكر مي كرديم چون عدم سوء پيشينه ايرانيا رو قبول ندارن خودشون تو كليرنس اين كارو انجام ميدن).

یکی از بهترین و مستدل ترین مطالبی که تو این تاپیک تا حالا نوشته شده

موافقم. از سردرگمی و نگرانی درمون آورد. کاش زودتر عنوان می شد
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: farazz ، امین 13 ، godot ، H Pier ، میما ، sal0811 ، peymanmohajer ، pari pariaaa ، ebi1344 ، soli asali ، قصه گو
سایت آنکارا چند لحظه پیش بالا اومد اما دریغ از یه دونه کلیرنس جدید!!!!
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farazz ، ebi1344 ، H Pier ، soli asali ، masuodrh ، 5ina ، قصه گو
(2013-12-18 ساعت 14:37)byazdani نوشته:  سایت آنکارا چند لحظه پیش بالا اومد اما دریغ از یه دونه کلیرنس جدید!!!!

سایت آپدیت نشده باید ببینیم تو اولین آپدیت چه اتفاقی میوفته
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: sal0811 ، mohamad92 ، pari pariaaa ، farazz ، kage.omid ، ebi1344 ، محبت ، soli asali ، 5ina ، قصه گو
خدايي من كه اينقدر سايت ايروان رو چك كردم اينجوري شدم : [عکس: 1.gif]
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
(2013-12-17 ساعت 20:02)kage.omid نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 19:34)5ina نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 19:27)kage.omid نوشته:  مصاحبه برای روادید مهاجرت...

امید جان شما چرا کلیرنس خوردی ؟
درود بر تو سینا جان
والا دو تا از سوالات مصاحبه من درباره خدمتم بود و مثل اینکه جوابای ما هم راضیشون نکرد و اومدیم در صف منتظران

ای بابا.. مگه سربازی رفتی پسر ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: farazz ، hamid_fs3 ، soli asali
(2013-12-18 ساعت 17:31)5ina نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 20:02)kage.omid نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 19:34)5ina نوشته:  [quote='kage.omid' pid='450898' dateline='1387292272']
مصاحبه برای روادید مهاجرت...

امید جان شما چرا کلیرنس خوردی ؟
درود بر تو سینا جان
والا دو تا از سوالات مصاحبه من درباره خدمتم بود و مثل اینکه جوابای ما هم راضیشون نکرد و اومدیم در صف منتظران

ای بابا.. مگه سربازی رفتی پسر ؟

سلام آقا امید
افسر به شما گفت چند ماه طول میکشه و کی سایتو چک کنید ؟
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: soli asali ، 5ina ، farazz
بچه ها قضیه کلیرنس خیلی پیچده است و کیس به کیس و فرد به فرد موضوع خاص خودش رو داره. بطور مثال مشابهت اسمی و مشابهت قیافه و اشتباه گرفتن شخص با یکی دیگه و امثالهم همه تو این پروسه دخیلن. تنها سربازی و شغل شخصی ملاک نیست. باید صبر کردو دید سرنوشت برا هر کدوممون چی خواسته. بامید بهترینا برا همم مون.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان: ghafari88 ، maryam_a ، masuodrh ، pari pari ، soli asali ، pari pariaaa ، 5ina ، قصه گو ، NIKKI ، farazz ، امین 13 ، taleghani
(2013-12-18 ساعت 20:45)hamid_fs3 نوشته:  بچه ها قضیه کلیرنس خیلی پیچده است و کیس به کیس و فرد به فرد موضوع خاص خودش رو داره. بطور مثال مشابهت اسمی و مشابهت قیافه و اشتباه گرفتن شخص با یکی دیگه و امثالهم همه تو این پروسه دخیلن. تنها سربازی و شغل شخصی ملاک نیست. باید صبر کردو دید سرنوشت برا هر کدوممون چی خواسته. بامید بهترینا برا همم مون.

پس من ۱۰۰% کیلیرنس میخورم چون قیافم خیلی‌ تابلوئه
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، mrpahlevani ، 5ina ، قصه گو ، farazz
(2013-12-18 ساعت 20:56)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-18 ساعت 20:45)hamid_fs3 نوشته:  بچه ها قضیه کلیرنس خیلی پیچده است و کیس به کیس و فرد به فرد موضوع خاص خودش رو داره. بطور مثال مشابهت اسمی و مشابهت قیافه و اشتباه گرفتن شخص با یکی دیگه و امثالهم همه تو این پروسه دخیلن. تنها سربازی و شغل شخصی ملاک نیست. باید صبر کردو دید سرنوشت برا هر کدوممون چی خواسته. بامید بهترینا برا همم مون.

پس من ۱۰۰% کیلیرنس میخورم چون قیافم خیلی‌ تابلوئه

همه بچه های مهاجرسرا گلن نگو اینو دوست خوبم Sad منظور من مشابهت قیافه با کسی بود که مشکل امنیتی داشته باشه فرشاد عزیز Smile
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، soli asali ، pari pariaaa ، 5ina ، قصه گو ، farazz
(2013-12-17 ساعت 16:39)ali1220 نوشته:  سلام دوستان
یکجاهم برای ما بگذارید ما امروز مصاحبه داشتیم و به همون گفتن همچی مرتبه فقط یکمی مراحل اداری باید انجام بشه و یک برکه آبی خوش رنگ به همون دادند همسر من خانه دار کار من خصوصی و سربازی در نیروی دریایی ارتش Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خوش اومدید.به امید اینکه به زودی کلیر بشید
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، soli asali ، pari pariaaa ، m_yek ، 5ina ، قصه گو ، farazz ، امین 13 ، ojee
سلام به دوستان
من تازه از مصاحبه برگرشتم و اف بی ای چک خوردم میخواستم بدونم چون سرباز سپاه بودم امکانش هست کیسم رد بشه
وچقدر بررسی کیسم طول می کشه

با سپاس فراوان
(2013-12-18 ساعت 21:46)parvaz_parsi نوشته:  سلام به دوستان
من تازه از مصاحبه برگرشتم و اف بی ای چک خوردم میخواستم بدونم چون سرباز سپاه بودم امکانش هست کیسم رد بشه
وچقدر بررسی کیسم طول می کشه

با سپاس فراوان

خوش اومدی
باید امیدوار باشیم اینجوری نباشه ... چون خیلی ها رد میشن Big Grin
سربازی یه پروسه اجباری هست و اونا از این موضوع مطلع هستن و برای همین کلیرنس می زنن ... اگه قرار بر حذف و ردکردن کیس بود همون موقع مصاحبه بدون تعارف میگفتن Wink
ایشالا شما هم زود کلیر شی
ما هم همینطور
ایشالا امسال ردی و جا مونده از ویزا نداشته باشیم
Rolleyes
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان