کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
[عکس: Count_Sheep.gif]

اميدوارم هممون صبح كه چشمامونو باز ميكنيم كلي خبراي خوب بشنويم.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
دوستان عزیز :
به لطف دوست بسیار عزیزمون farshadm999 سایت منتظرسرا مشکلش حل شده.
www.montazersara2014.com

لینکش توی امضای من هم هست Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

(2013-12-19 ساعت 17:41)pari pari نوشته:  دوستان اين منتظر سرا قضيش چه طوري شده؟بايد دوباره مشخصات بفرستيم؟ميشه لينكشو بديد؟ممنون ميشم

http://www.montazersara2014.com/
خوشحالم.
تشکر کنندگان: pari pari ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa ، aghaghia ، H Pier ، امین 13 ، قصه گو
(2013-12-19 ساعت 18:11)Alireza 2014 نوشته:  سلام دوستان ما چه جوري ميفهميم كيلير شديم؟
انكارا هستيم
لطفا لينكش رو بدين

اگر شماره کیستون رو در این صفحه در شرایط کلیر شده یعنی بدون علامت مشاهده کنین به این معنی هست که کیس شما کلیر شده Big Grin که امیدوارم به همین زودی ها اتفاق بیافته ضمن اینکه در صورت تمایل می تونین امضاتون رو کامل کنین تا در آمارهایی که برای کمک به خودمون و بقیه ساخته میشن شرکت داده بشین همچین می تونین اطلاعات کیستون از جمله حدود شماره و تاریخ و محل مصاحبتون رو برای Soli asali عزیز بفرستین تا در لیست سایت منتظر سرا اضافه بشین.
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
پست موقت
با تشکر فراوان از دوست عزیز farshadm999 و همینطور soli asali عزیز، برای ایجاد منتظرسرای جدید، میخواستم تمام این بحث های مربوط به مشکلات منتظرسرا رو عدم تایید کنم که یکم تاپیک سبکتر باشه، امیدوارم کسی از عدم تایید شدنه پستش ناراحت نشه Rolleyes به امید این که اسامیِ موجود در منتظرسرا هر چه زودتر سبز بشند Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-12-19 ساعت 21:06)aghaghia نوشته:  پست موقت
با تشکر فراوان از دوست عزیز farshadm999 و همینطور soli asali عزیز، برای ایجاد منتظرسرای جدید، میخواستم تمام این بحث های مربوط به مشکلات منتظرسرا رو عدم تایید کنم که یکم تاپیک سبکتر باشه، امیدوارم کسی از عدم تایید شدنه پستش ناراحت نشه Rolleyes به امید این که اسامیِ موجود در منتظرسرا هر چه زودتر سبز بشند Smile

فکر خوبیه مدیر جان
میخواستم خودم پیشنهاد بدم و قطعا کسی هم ناراحت نمیشه ! Smile
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: farshadm999 ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، Sam2014 ، feel ، aghaghia ، pari pari ، hamid_fs3 ، farazz ، امین 13 ، nedaba ، قصه گو
دوستان من یه سوال دارم اگه کلیر بشیم چه پیغامی میاد رو سایت
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، قصه گو
من میخواستم اینجا از دوستانی که لطف داشتن و تو پیام خصوصی راهنمایی میدادن و قصد کمک داشتن تشکر کنم و ازشون معذرت بخوام.
واقعا پیام های دریافتی زیاد بود و من هم وقت جواب دادن به همشون رو نداشتم Sad

به هر حال مرسی که کمک و همفکری کردید و این نشون دهنده متعصب بودن شماس Smile
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، farazz ، pari pariaaa ، امین 13 ، ali1220 ، kage.omid ، masuodrh ، nedaba ، قصه گو ، saeedshafiee ، ojee
ما هم امروز ٦٠ روزه شديم ..... Cool
به نظرتون تو هفته ي جديد ايميل بزنم وضعيتمو پيگيري كنم يا اينكه تا بعد از تعطيلات ژانويه دست نگه دارم؟

پيشاپيش از بذل مساعدت همتون كمال تشكر را دارمBig Grin
ارادتمند
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
(2013-12-20 ساعت 12:05)pari pariaaa نوشته:  ما هم امروز ٦٠ روزه شديم ..... Cool
به نظرتون تو هفته ي جديد ايميل بزنم وضعيتمو پيگيري كنم يا اينكه تا بعد از تعطيلات ژانويه دست نگه دارم؟

پيشاپيش از بذل مساعدت همتون كمال تشكر را دارمBig Grin
ارادتمند
عزیزم کارمندان فعال به تعطیلات رفتن ان شا الله بذار بعد کریسمس
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pari ، ghafari88 ، H Pier ، farazz ، pari pariaaa ، قصه گو ، nasim ، nazanin fatemi ، میما
میبینم که با وجود اینکه جمعه است و قراره سایت آنکارا آپدیت بشه هیچ کس اینجا نیست !!!!!!!!!!!!!!!!! بابا به این زودی دل کندین ؟ امید داشته باشید Big Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: H Pier ، farazz ، soli asali ، ojee ، pari pariaaa ، sal0811 ، feel ، hamidrezapir1 ، قصه گو ، nasim ، nazanin fatemi ، ebi1988 ، alitab
(2013-12-20 ساعت 15:09)tabatabaie نوشته:  میبینم که با وجود اینکه جمعه است و قراره سایت آنکارا آپدیت بشه هیچ کس اینجا نیست !!!!!!!!!!!!!!!!! بابا به این زودی دل کندین ؟ امید داشته باشید Big Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

از امروز بخش ویزا تعطیله
رفت تا 20 روز دیگه . شما هم تو تدارک شب یلدا باش
از سایت آنکارا بخاری بلند نمیشه . . .
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

ما هم به کلیرنسی ها و منتظرسرایی ها پیوستیم.
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
(2013-12-20 ساعت 15:09)tabatabaie نوشته:  میبینم که با وجود اینکه جمعه است و قراره سایت آنکارا آپدیت بشه هیچ کس اینجا نیست !!!!!!!!!!!!!!!!! بابا به این زودی دل کندین ؟ امید داشته باشید Big Grin

بابا نوئل میخواد برای بچه ها کلیر بیاره... دیگه کم کم استارت کلیر شده ها باید زده بشه ایشالا از سال نو میلادی.... بازم انرژی مثبت
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
SmileBig GrinBig GrinBig GrinCoolBig GrinBig GrinBig GrinWink
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
(2013-12-20 ساعت 15:23)poopak16 نوشته:  ما هم به کلیرنسی ها و منتظرسرایی ها پیوستیم.
خوش اومدی پوپک جون Big Grin
به امید کلیر شدن هرچه سریعتر همه بچه ها
**2014AS11/تعداد:2 نفر/تاریخ مصاحبه:18 دسامبر-آنکارا /ویزا :کلیر 27 june بعد از 191 روز انتظار - ورود به امریکا 2014 Sep 20 لاس و گاس
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
آپدیت ها : 19-30دسامبر - 16-17-23-24 ژانویه - 11 فوریه - 28 مارچ با ایمیل - 2-3-4-5 - 12-23-24-26 JUNE
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، poopak16 ، feel ، soli asali ، قصه گو ، farazz ، maryam_a ، امین 13 ، pari pari ، ebi1988

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان