کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام
این زمان کلیر چرا اینقدر طولانی شده الان تا 81 روز اومده آیا این روال عادی هست یا خیر ؟؟
و بعدیه سوال دیگه بیشترین زمان کلیر معمولا چند روزه ؟؟
الان این منتظر سرای 2013 که تا 321 روز منتظر کلیرشدن بوده درسته یا خیر ؟؟ ARI66
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، farazz
(2013-12-23 ساعت 19:26)tabatabaie نوشته:  بچه ها ما کلیر شدیم ...... باورم نمی شه Shy
پس امیدوارم باشید و بدونید که سفارت فعاله و پروسه همه در جریانه به امید کلیر شدن همگی

به سلامتي دوست عزيز.باور نمي كنيد چند روزه توي خونه صحبت شماست...بس كه بي طأقتم دخترم مي گفت پس اوليها چي بگن ؟منم ميگفتم راست ميگي مثل طباطبايي!!! خيلي براتون خوشحالم.ميدونم الان ديگه تاپيك مورد علاقه أتون ميشه:اولين سفر به آمريكا براي فعال سازي گرين كارت!يا بهترين اير لاين واسه سفرهاي خارجي....ولي مثل عمو احسان غفاري كه هميشه همراهمونه قول بديد فراموشمون نمي كنيدBig Grin
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
(2013-12-23 ساعت 20:24)قصه گو نوشته:  [quote='tabatabaie' pid='452004' dateline='1387810578']
بچه ها ما کلیر شدیم ...... باورم نمی شه Shy
پس امیدوارم باشید و بدونید که سفارت فعاله و پروسه همه در جریانه به امید کلیر شدن همگی
سلام و تبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببریکات صمیمانه
کلیرتون چند روز طول کشید ؟؟
و کدام سفارت ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
(2013-12-23 ساعت 20:38)kamranh نوشته:  
(2013-12-23 ساعت 20:24)قصه گو نوشته:  [quote='tabatabaie' pid='452004' dateline='1387810578']
بچه ها ما کلیر شدیم ...... باورم نمی شه Shy
سلام
کلیرتون چند روز طول کشید ؟؟
و کدام سفارت ؟؟

سلام
74 روز
آنکارا
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: artam2 ، kage.omid ، feel ، قصه گو ، farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، pari pari ، aghaghia ، azadeh2014
دوستان عزیز اگر می شه به من بگید که از کجا می تونم تعطیلات PTT را چک کنم، انتخابم پست مرکزی آنکارا بوده در عدالت سرای ، از سایتش پیزی دستگیرم نشد .
ممنون میشم راهنماییم کنید
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: hamedmas ، ghafari88 ، farazz ، soli asali ، قصه گو
(2013-12-23 ساعت 19:26)tabatabaie نوشته:  بچه ها ما کلیر شدیم ...... باورم نمی شه Shy

دوستم کلی تبریک میگم خیلی خوشحال شدم برات آرزوی موفقیت دارم.
با توجه به کیس هایی که تا الان کلیر شدن شاید بشه نتیجه گرفت کیس هایی که تا الان کلیر شدن افرادی بودن که باید یکضرب می گرفتن ولی به خاطر تعطیلی سفارت کلیر خوردن.Cool
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: tabatabaie ، feel ، قصه گو ، farazz ، مهدی 2014 ، soli asali ، pari pariaaa
(پست موقت )
من هم تبریک می گم و واقعاً خوشحالم که شاهد این کلیر بودیم. برنامه ریزی کنید و در اولین فرصت پاسپورت هاتون رو تحویل سفارت بدید. شاد باشید همیشه. Smile
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
دوستان من یک سوال دارم برای ابوظبی چند روز معطلی داره که ویزا رو بهمون بدن میخوام ببینم در صورت رفع کلیر چقدر باید تو امارات باشم یا درجا بری سفارت ویزارو همون موقع میدن یا میگن چند روز دیگه بیایین؟؟Rolleyes
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، soli asali
(2013-12-23 ساعت 22:01)feel نوشته:  دوستان من یک سوال دارم برای ابوظبی چند روز معطلی داره که ویزا رو بهمون بدن میخوام ببینم در صورت رفع کلیر چقدر باید تو امارات باشم یا درجا بری سفارت ویزارو همون موقع میدن یا میگن چند روز دیگه بیایین؟؟Rolleyes

سه تا چهار روز کاری، ولی بعضا تا یک هفته هم شده
تشکر کنندگان: feel ، farshadm999 ، farazz ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa
(2013-12-23 ساعت 22:01)feel نوشته:  دوستان من یک سوال دارم برای ابوظبی چند روز معطلی داره که ویزا رو بهمون بدن میخوام ببینم در صورت رفع کلیر چقدر باید تو امارات باشم یا درجا بری سفارت ویزارو همون موقع میدن یا میگن چند روز دیگه بیایین؟؟Rolleyes

من یه پست تو تاپیک سفر به امارات گذشتم اگه هزینه براتون مهمه شاید به دردتون بخوره.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، soli asali
سلام
برای دریافت ویزا نمی تونیم خودمون نریم ! و به شرکت یا شخصی وکالت بدیم برامون دریافت کنند !؟
آنکارا Cool
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، 2014winner
(2013-12-23 ساعت 20:49)tabatabaie نوشته:  دوستان عزیز اگر می شه به من بگید که از کجا می تونم تعطیلات PTT را چک کنم، انتخابم پست مرکزی آنکارا بوده در عدالت سرای ، از سایتش پیزی دستگیرم نشد .
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام با تبریک مجدد همین امشب برو عوضش کن Yeni sehir شنبه ها هم بازه
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: tabatabaie ، soli asali ، pari pariaaa ، 2014winner ، amin arefi
http://turkey.usembassy.gov/iranian_appl...farsi.html
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، amin arefi
یک سوال داشتم
ممنون میشم اگه کسی جواب بده
اگه مانند case 161 انکارا یکی از اعضا نشه یعنی خودش شده کلیر یا اعضای خانواده اش.
بعد انهایی که کلیر شدن میتوانند ویزاشون رو بگیرن و وارد آمریکا بشن یا نه.
مرسی
Case No.:2014asxxx
Interview date:31 oct
Embassy:Ankara
Family No.:2
Clearance 1st person:12 Dec
Clearance 2st person:5 June
تشکر کنندگان: soli asali ، farshadm999
(2013-12-23 ساعت 22:40)nano2 نوشته:  یک سوال داشتم
ممنون میشم اگه کسی جواب بده
اگه مانند case 161 انکارا یکی از اعضا نشه یعنی خودش شده کلیر یا اعضای خانواده اش.
بعد انهایی که کلیر شدن میتوانند ویزاشون رو بگیرن و وارد آمریکا بشن یا نه.
مرسی

بله هر کسی که کلیر شده میتونه بره . ولی خیلی از خانواده ها صبر می کنند تا همگی کلیر بشن و با هم برن
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، farshadm999 ، 2014winner ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان