کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-23 ساعت 22:43)farazz نوشته:  
(2013-12-23 ساعت 22:40)nano2 نوشته:  یک سوال داشتم
ممنون میشم اگه کسی جواب بده
اگه مانند case 161 انکارا یکی از اعضا نشه یعنی خودش شده کلیر یا اعضای خانواده اش.
بعد انهایی که کلیر شدن میتوانند ویزاشون رو بگیرن و وارد آمریکا بشن یا نه.
مرسی

بله هر کسی که کلیر شده میتونه بره . ولی خیلی از خانواده ها صبر می کنند تا همگی کلیر بشن و با هم برن
ممنون بابته جواب
اینجوری که با ستاره میزنند یعنی MAIN APPLICANT کلیر شده یا ممکنه اون نشده باشه و یکی از اعضای خانواده اش کلیر شده باشن؟
اگه همراه شده باشه و اصلی هنوز نشده باشه همراه میتونه تنهایی ویزا بگیره و بره امریکا؟
مرسی
Case No.:2014asxxx
Interview date:31 oct
Embassy:Ankara
Family No.:2
Clearance 1st person:12 Dec
Clearance 2st person:5 June
تشکر کنندگان: farshadm999 ، soli asali ، farazz ، محبت
(2013-12-23 ساعت 22:51)nano2 نوشته:  ممنون بابته جواب
اینجوری که با ستاره میزنند یعنی MAIN APPLICANT کلیر شده یا ممکنه اون نشده باشه و یکی از اعضای خانواده اش کلیر شده باشن؟
اگه همراه شده باشه و اصلی هنوز نشده باشه همراه میتونه تنهایی ویزا بگیره و بره آمریکا؟
مرسی

به هیچ عنوان . کیس برنده باید زودتر از افراد ذینفع و یا همراه با افراد ذینفع وارد آم.ری.کا بشه. حالا بسته به شانس افراد کیس شخص برنده گاها زودتر از بقیه افراد و گاها دیرتر کلیر میشه.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، قصه گو ، soli asali ، aghaghia ، taleghani ، farazz ، محبت ، nedaba
http://photos.state.gov/libraries/iran/1...%20DV2.pdf
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: hamed1286 ، farshadm999 ، NEURON ، 2014winner ، soli asali ، farazz
(2013-12-23 ساعت 20:45)tabatabaie نوشته:  
(2013-12-23 ساعت 20:38)kamranh نوشته:  
(2013-12-23 ساعت 20:24)قصه گو نوشته:  [quote='tabatabaie' pid='452004' dateline='1387810578']
بچه ها ما کلیر شدیم ...... باورم نمی شه Shy
پس امیدوارم باشید و بدونید که سفارت فعاله و پروسه همه در جریانه به امید کلیر شدن همگی
سلام
کلیرتون چند روز طول کشید ؟؟
و کدام سفارت ؟؟

سلام
74 روز
آنکارا
تبريك ميگم دوست عزيز.خيلى خوشحال شدم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
(2013-12-23 ساعت 19:26)tabatabaie نوشته:  بچه ها ما کلیر شدیم ...... باورم نمی شه Shy
پس امیدوارم باشید و بدونید که سفارت فعاله و پروسه همه در جریانه به امید کلیر شدن همگی
پست موقت
اییییییییول تبریک می گم بهتون
Smile
امیدوارم بقیه دوستان کلیرانسی هم کلیر بشن نوبت به ما که رسید اینجا خالی باشهWink
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
تشکر کنندگان: feel ، 2014winner ، soli asali ، tabatabaie ، NIKKI ، farazz ، pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، H Pier ، امین 13 ، قصه گو
پس چرا ابوظبی کلیر نمیکنه ؟؟Sad
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: soli asali ، hedipes ، مهدی 2014 ، pari pari ، farazz ، امین 13 ، maryam_a ، قصه گو
(2013-12-24 ساعت 01:33)hamed1286 نوشته:  
(2013-12-23 ساعت 22:32)hamed1286 نوشته:  سلام
برای دریافت ویزا نمی تونیم خودمون نریم ! و به شرکت یا شخصی وکالت بدیم برامون دریافت کنند !؟
آنکارا Cool
(پست موقت)
من چند باری پرسیدم !؟
چرا کسی جواب این سوال منو نمیده ؟؟؟؟ SadSadSad

پیک آپ ویزا
در مورد پیک آپ ویزا از سفارت بعد از برسی‌ ۱۱۰ صفحه هنوز نتونستم به اجماع برسم! خیلی‌‌ها میگن فقط خودتون باید برید، یک سری میگن باید با وکالتنامه برید ، و یک سری دیگه میگن میتونید از سرویس‌های پیک آپ استفاده کنید و همه جور کامنتی پیدا کردم در این زمینه پس پیشنهاد می‌شه در موردش با خود سفارت تماس بگیرید گویا هر سفارت سیاست خاص خودشو دنبال می‌کنه.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، 2014winner ، hamed1286 ، farazz ، pari pariaaa ، hamidrezapir1
(2013-12-23 ساعت 16:48)abedniya نوشته:  سایت Ankara اپدیت شده!! امیدوارم این شماره ها مال بچه های منتظر سرا باشه! masoudsadry و Hamid nezam
2014AS161
2014winner و farazz و sabor
2014AS731
2014AS804

من كه هنوز اينجامSad اما براي كسايي كه كلير شدن خيلي خوشحالم
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: میما ، sabor ، farazz ، محبت ، pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، 5ina ، asalkhan00m ، mrpahlevani ، nazanin fatemi
(2013-12-24 ساعت 01:40)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-24 ساعت 01:33)hamed1286 نوشته:  
(2013-12-23 ساعت 22:32)hamed1286 نوشته:  سلام
برای دریافت ویزا نمی تونیم خودمون نریم ! و به شرکت یا شخصی وکالت بدیم برامون دریافت کنند !؟
آنکارا Cool
(پست موقت)
من چند باری پرسیدم !؟
چرا کسی جواب این سوال منو نمیده ؟؟؟؟ SadSadSad

پیک آپ ویزا
در مورد پیک آپ ویزا از سفارت بعد از برسی‌ ۱۱۰ صفحه هنوز نتونستم به اجماع برسم! خیلی‌‌ها میگن فقط خودتون باید برید، یک سری میگن باید با وکالتنامه برید ، و یک سری دیگه میگن میتونید از سرویس‌های پیک آپ استفاده کنید و همه جور کامنتی پیدا کردم در این زمینه پس پیشنهاد می‌شه در موردش با خود سفارت تماس بگیرید گویا هر سفارت سیاست خاص خودشو دنبال می‌کنه.

ایروان و آنکارا فقط و فقط یکی از اعضای کیس باید بره.
آنکارا اگر یک نفر از اعضای کیس بره باید برای دیگر اعضای بالای 18 سالِ کیس، وکالت نامه ترجمه شده به انگلیسی یا ترکی داشته باشه
بوظبی میتونی خودت بری یا هر کس دیگه به جای شما بره برای دریافت ویزا و به وکالت نامه هم احتیاجی نیست!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

کسی از دوستان راجع به ایروان اطلاعاتی داره اینقدر که طولانی شد این پروسه کلیرنس دیگه کم کم فکر می کنم مسکل از کامپیوتر منه !!! Smile
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
تشکر کنندگان: farazz ، pari pariaaa ، 2014winner ، hamidrezapir1 ، 5ina ، soli asali ، قصه گو ، tenese
(2013-12-24 ساعت 11:00)amiekin نوشته:  کسی از دوستان راجع به ایروان اطلاعاتی داره اینقدر که طولانی شد این پروسه کلیرنس دیگه کم کم فکر می کنم مسکل از کامپیوتر منه !!! Smile

ناراحت نباش دوست من، همدردیم! مثل اینکه کامپیوتر منم مشکل داره!! Big Grin
تشکر کنندگان: godot ، farazz ، pari pariaaa ، محبت ، 2014winner ، hamidrezapir1 ، 5ina ، میما ، soli asali ، قصه گو ، tenese
سلام
دوستان خوبم ضمن تبریک به تمامی کلیر شده ها، ما رو هم تو خوشحالیتون سهیم بدونید و لطفا اطلاعاتتون رو به منتظر سرا اعلام کنید تا بتونن همه بچه ها استفاده کنن. سپاس و موفق باشید
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

بچه هاي ايروان من ديروز به سفارت ايميل فرستادم و صبح اين جواب رو گرفتم ،شايد اگه چند نفر ايميل بزنيم و پيگيري كنيم ،يه تكوني به خودشون بدن !!!! هر چند كه تو آخرين خط ميگه بايد ٩٠ روز صبر كني و بعد ايميل بزني(من نميدونم پس اون ٦٠ روز چي بود!!! ) :

Dear inquirer,

Please be advised that the case is under administrative process and as soon as it is done you will be able to see the case number on our website. Please check the website regularly. This process is out of our hands and it may take a few months to be completed.

When your case number appears on our website http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html, return to the Embassy with your passport and the item(s) listed on the refusal sheet any Monday through Friday 9:00 to 17:00 pm.

Please wait at least 90 days before sending an email about the case status.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
کجایید انرژی دهندگان؟
یه روز من دیر اومدم کسی نباید بجای من انرژی + بذاره؟
اینم انرژی امروز واسه همه دوستان عزیز
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
دوستان سلام، من یه سوال دارم، متاسفانه مصاحبه من 3 فوریه است و احتمالاً من از اول آپریل به بعد استرالیا خواهم بود. با توجه به اینکه همسرم سربازی رفته و هر دو کار تقریباً دولتی داریم، احتمالاً کلیرنس می خوریم اما چون پاسپورتمونو داریم می بریم استرالیا، برای پیکاپ ویزا چی کار کنیم؟ پاسپورت رو نمیشه پست کرد برای کسی، این شرکتها هم که تو تهران هستن نه استرالیا
حالا از وقتی که کلیر میشیم، ما چقدر وقت داریم که مراجعه کنیم و ویزا رو بگیریم؟ و اینکه هیچ راهی نداره که من بتونم از اونجا پیکاپ کنم؟ آیا ممکنه که در عرض 2 ماه کلیر بشیم؟ به نظرتون چی کار کنم؟ اگه نمیشه اصلاً خرج نکم برم تا دبی برای مصاحبه، کلاً بی خیال بشم! :-(
شماره کیس: **2014AS00035 سفارت: Ankara -->Abu Dhabi تعداد افراد کیس: 2 نفر ارسال اولین فرمها: 9 june ارسال فرمهای اصلاح شده: ایمیل در 21 july تاییدیه: 14 september تاریخ مصاحبه: 3 فوریه ابوذبی مقصد: هنوز نامعلوم
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، 5ina ، pari pariaaa ، soli asali ، farazz ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان