کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-28 ساعت 17:18)ekhtera نوشته:  خانم من تا 8 ماه دیگر اعتبار پاسپورتش تمام می شه. ایشان برنده اصلی هست. ما 1.5 ماه هست منتظر کلیر هستیم. اگر زودتر بخواهد پاسپورتش را تمدید کند، در زمان زدن ویزا سفارت آمریکا در ارمنستان گیر نمی دهد؟ چون ما می خواهیم زودتر پاسپورت را تمدید کنیم که لحظه آخر دچار مشکل تمدید نشیم. لطفا راهنمایی کنید.

با سلام خدمت شما دوست عزيز .
من هم بعد از مصاحبه اعتبار پاسپورتم منقضي شد البته چند ماه از اعتبارش مونده بود ولي به هر حال ٦ ماه نبود من هم حسب پيشنهاد مديران عزيز مخصوصا ارشادات اقاقياي عزيز اقدام به تعويض پاس بعد از مصاحبه كردم و بلافاصله بعد از وصول پاس جديد مراتب رو بهمراه رونوشتي از پاس جديد به سفارت اعلام و ارسال كردم . در پاسخ به من گفتند كه كيس من با اطلاعات جديد آپديت شد و مشكلي نخواهد بود لكن همونطور كه دوستان هم گفتند حتما پاس قبلي رو چنانچه ويزا آماده شد بايد همراه خودم ببرم . نهايتا توصيه اكيد دارم مراتب رو به سفارت متبوع خودتون بهمراه رونوشت از پاس جديد اعلام كنيد مبادا خدايي ناكرده دچار مشكلي بشيد.
آرزوي موفقيت براي همه دوستان دارم
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، farazz ، NIKKI ، aghaghia ، ekhtera ، pari pariaaa ، taleghani
(2013-12-28 ساعت 20:17)moqadam نوشته:  کسی تا حالا بعد از کلیر شدن برای گرفتن ویزا از ابوظبی با خانم ملیکا هماهنگی کرده ؟ آخه ایشون هم این کار رو میکنه. پاسو که برااشون بفرستی ویزا رو می گیره و میده یه شرکتی در تهران.
کسی تا به حال اینکارو کرده؟

جناب ارشد ابوظبی هم گویا با خانم ملیکا هماهنگ کردن و ویزا رو گرفتن !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: ghafari88 ، farazz
(2013-12-29 ساعت 01:04)soli asali نوشته:  
(2013-12-28 ساعت 20:17)moqadam نوشته:  کسی تا حالا بعد از کلیر شدن برای گرفتن ویزا از ابوظبی با خانم ملیکا هماهنگی کرده ؟ آخه ایشون هم این کار رو میکنه. پاسو که برااشون بفرستی ویزا رو می گیره و میده یه شرکتی در تهران.
کسی تا به حال اینکارو کرده؟

جناب ارشد ابوظبی هم گویا با خانم ملیکا هماهنگ کردن و ویزا رو گرفتن !

بله. من دادم به ایشون انجام دادند. تو پست های قبلیم رو بگردید، توضیحاتی در این زمینه دادم. اگر سوال خاصی دارید در خدمتتون هستم.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، farazz
بچه ها من روز مصاحبم تو آنکارا یه پسری اونجا بود که ویزای یکضرب گرفت ولی باید تا 5روز صبر میکرد که ویزاش آماده بشه و از اونجایی که سربازی نرفته بود و وثیقه گذاشته بود نمیتونست بمونه و برگشت که سال دیگه دوباره بیاد و ویزاشو بگیره. از اون افیسر امریکایی پرسید که میتونه بعدا کسی دیگه بیاد ویزاشو بگیره اون خانمم گفته بود نه فقط خودت باید بیای. پس دوستانی که درمورد آنکارا انقد سوال میکنن که میشه کس دیگه ای بره بدونن که نمیشه باید شخصا خودتون برید. سفارت های دیگه رو نمیدونم
موفق باشید
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: قصه گو ، ghafari88 ، farazz ، azadeh2014 ، taleghani ، محبت ، soli asali
(2013-12-29 ساعت 09:45)basi2014 نوشته:  بچه ها من روز مصاحبم تو آنکارا یه پسری اونجا بود که ویزای یکضرب گرفت ولی باید تا 5روز صبر میکرد که ویزاش آماده بشه و از اونجایی که سربازی نرفته بود و وثیقه گذاشته بود نمیتونست بمونه و برگشت که سال دیگه دوباره بیاد و ویزاشو بگیره. از اون افیسر آمریکایی پرسید که میتونه بعدا کسی دیگه بیاد ویزاشو بگیره اون خانمم گفته بود نه فقط خودت باید بیای. پس دوستانی که درمورد آنکارا انقد سوال میکنن که میشه کس دیگه ای بره بدونن که نمیشه باید شخصا خودتون برید. سفارت های دیگه رو نمیدونم
موفق باشید
شما مطمئنین؟ پس این آژانس هایی که پیکاپ ویزا دارن (مثل راهواری) نمیتونن از سفارت آنکارا ویزامون رو بگیرن؟
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
سلام دوست عزیز
23 دسامبر ابوظبی
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: میما ، farazz ، NIKKI ، aghaghia ، soli asali ، قصه گو
(2013-12-29 ساعت 10:51)Hamid nezam نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 09:45)basi2014 نوشته:  بچه ها من روز مصاحبم تو آنکارا یه پسری اونجا بود که ویزای یکضرب گرفت ولی باید تا 5روز صبر میکرد که ویزاش آماده بشه و از اونجایی که سربازی نرفته بود و وثیقه گذاشته بود نمیتونست بمونه و برگشت که سال دیگه دوباره بیاد و ویزاشو بگیره. از اون افیسر آمریکایی پرسید که میتونه بعدا کسی دیگه بیاد ویزاشو بگیره اون خانمم گفته بود نه فقط خودت باید بیای. پس دوستانی که درمورد آنکارا انقد سوال میکنن که میشه کس دیگه ای بره بدونن که نمیشه باید شخصا خودتون برید. سفارت های دیگه رو نمیدونم
موفق باشید
شما مطمئنین؟ پس این آژانس هایی که پیکاپ ویزا دارن (مثل راهواری) نمیتونن از سفارت آنکارا ویزامون رو بگیرن؟

اون افسر خانم به اون پسر اینجوری گفت و زیر برگه اون پسر همچنین زیر برگه صورتی رنگ من هم نوشته که خود شخص بادید بیاد.دیگه خود دانید...
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: farazz ، taleghani ، soli asali
میشه لطف کنید بگید خودتون پاسپورت رو پست کردید؟ چقدر هزینه کردید؟ کی رسید؟ میشه دقیق توضیح بدید؟ مطمئنه؟ اگه تو صفحات قبل توضیح دادید ممنون میشم بگید کدوم صفحه؟ ملیکا چقدر می گیره؟ شرکت چقدر؟
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، قصه گو
(2013-12-29 ساعت 12:29)moqadam نوشته:  میشه لطف کنید بگید خودتون پاسپورت رو پست کردید؟ چقدر هزینه کردید؟ کی رسید؟ میشه دقیق توضیح بدید؟ مطمئنه؟ اگه تو صفحات قبل توضیح دادید ممنون میشم بگید کدوم صفحه؟ ملیکا چقدر می گیره؟ شرکت چقدر؟

سلام

1- خیر. پاسپورت ها رو به آژانسی که با ایشون کار می کنند تحویل دادم و قرارداد هم با همین آژانس بستم.
2- نفری 600 درهم.
3- در حدود چهارده روز کلاً طول کشید. از اول که پاس ها رو تحویل دادم تا موقعی که ویزا خورده تحویل گرفتم.
4-در مورد اطمینان به نظر من هیچ چیز مطلقی وجود نداره. کار ما رو بدون عیب و نقص انجام دادند و همکاری خوبی هم داشتند. ولی من نمی تونم بگم مطمئن هستند یا نیستندو خدای نکرده اگر برای شما مسئله ای پیش بیاد بگید فلانی گفت. این چیزی هست که خودتون باید در موردش به نتیجه برسید.
5- پست قبلی من در همین مورد رو هم می تونید اینجا بخونید.
6-هزینه جدا جدا نمی گیرن. کلاً نفری ( پاسپورتی ) 600 درهم.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: moqadam ، aghaghia ، محبت ، soli asali ، farazz ، nedaba ، pari pariaaa ، hamid_fs3 ، قصه گو ، azadeh2014 ، EKAM
[quote='tabatabaie' pid='453197' dateline='1388250720']
دوستان عزیزم چرا همه اینقدر بی حال و بی حوصله شده اید؟
بابا بعد از کلیر شدن تازه مرحله استرس جدید شروع می شه که کجا برم و کی برم و با چه ایر اینی برم و چی میشه و اوضاع کار چطوره و چی ببرم و کی برم ویزا بگیرم ؟ کی استفا بدم ؟!!تازه بچه های آنکارا که روزهاشون زیاد بشه تایم کمتری واسه رفتن دارند و استرس می گیرتشون (منو که گرفته) پی بجای نا امیدی پاشید شروع کنید به خوندن بقیه موضوعات اینجوری هم اطلاعات کسب میکنید هم بعدا دچار سر در گمی نمیشوید.... من خودم قبل از کلیر شدنم راحت می خوابیدم الان هر 5 دقیقه از خواب میپرم و از اینکه نمیدونم چی در انتظارمه دارم دیوونه میشم .... انرژی های + تون رو قوی تر کنید و محکم باشید ، شما اول راه 2014 ها هستید بنده های خدایی که شماره های بالا دارند چی بگویند پس؟ هیچ عذری برای نا امیدی پذیرفته نیست.
واسه همتون زودتر کلیر شدن رو آرزومندم
اینم + بابا نوئلی
+++++++++++++++++
+++++++++++++++++
+++++++++++++++++
++++++++++++++
+++++++++++
+++++++
+++
+

این پروسه لاتاری ....از ابتدا تا انتها نیاز صبر و بردباری ....هدف و برنامه ریزی داره.....تازه وقتی به انتهای راه میرسی یک ابتدای ناشناخته ای شروع میشه....شما که کلیر شده اید تازه در ابتدای راهید..پیشاپیش سال 2014 میلادی مبارک
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
خدایا !
دستهایم را به تو می سپارم ، این بار نه برای آنکه چیزی طلب کنم ،
بلکه می خواهم دستهایم را از امروز تا همیشه بگیری تا دیگر هرگز نترسم ، تنها نباشم
و در میان تمام دغدغه ها و آشفتگی ها ، دلگرم حضورت باشم .
پروردگارا ! تنهایم نگذار . آنقدر در این روزگار پر مشغله ،
سرگرم دنیا شده ام که گاهی یادم می رود تو هنوز هم مراقب
من هستی .می دانم دستهایم را که بگیری ، ناامیدی برایم واژه ای
نا آشنا می شود .........
کیس:سه رقمی/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:1می/ مصاحبه:هفته اول نوامبر/کلیرنس بعد از 233روز/مقصد NY
به امید فردایی زیبا Smile
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$
(2013-12-29 ساعت 12:42)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 12:29)moqadam نوشته:  میشه لطف کنید بگید خودتون پاسپورت رو پست کردید؟ چقدر هزینه کردید؟ کی رسید؟ میشه دقیق توضیح بدید؟ مطمئنه؟ اگه تو صفحات قبل توضیح دادید ممنون میشم بگید کدوم صفحه؟ ملیکا چقدر می گیره؟ شرکت چقدر؟

سلام

1- خیر. پاسپورت ها رو به آژانسی که با ایشون کار می کنند تحویل دادم و قرارداد هم با همین آژانس بستم.
2- نفری 600 درهم.
3- در حدود چهارده روز کلاً طول کشید. از اول که پاس ها رو تحویل دادم تا موقعی که ویزا خورده تحویل گرفتم.
4-در مورد اطمینان به نظر من هیچ چیز مطلقی وجود نداره. کار ما رو بدون عیب و نقص انجام دادند و همکاری خوبی هم داشتند. ولی من نمی تونم بگم مطمئن هستند یا نیستندو خدای نکرده اگر برای شما مسئله ای پیش بیاد بگید فلانی گفت. این چیزی هست که خودتون باید در موردش به نتیجه برسید.

نفری 600 درهم!!! یعنی 2نفر حدود 1میلیون تومان! واقعا هزینه گزافیه!اگه یه نفر یه روزه برگرده دوبی ویزاهارو بگیره هم مطمنتره هم بصرفه تر.
من که هیچ رقمه نمیتونم دلمو راضی کنم همچین مدرک مهمی(ویزا) رو بدم دست یه غریبه،حتی اگه مجانی برام بیارهBig Grin
تشکر کنندگان: محبت ، farazz ، soli asali ، قصه گو ، reza_top60 ، Lemony
(2013-12-30 ساعت 14:47)نام کاربری somi نوشته:  نفری 600 درهم!!! یعنی 2نفر حدود 1میلیون تومان! واقعا هزینه گزافیه!اگه یه نفر یه روزه برگرده دوبی ویزاهارو بگیره هم مطمنتره هم بصرفه تر.
من که هیچ رقمه نمیتونم دلمو راضی کنم همچین مدرک مهمی(ویزا) رو بدم دست یه غریبه،حتی اگه مجانی برام بیارهBig Grin
سلام
دوست خوبم بعضی وقتها زمان ارزشش بیش از این حرفهاست و این رو باید از کسانی پرسید که لحظه لحظه ها براشون گرون قیمت میشه و بسته به شرایط باید حرکت کرد ولی در کل بابت اطمینان خاطر حق با شماست البته برای استرس میگمSmileوگرنه قرارداد که بسته بشه مسئولیت و مصونیت میاره.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: farazz ، 5ina ، soli asali ، قصه گو ، EKAM ، KIMIA2005
(2013-12-30 ساعت 14:47)نام کاربری somi نوشته:  نفری 600 درهم!!! یعنی 2نفر حدود 1میلیون تومان! واقعا هزینه گزافیه!اگه یه نفر یه روزه برگرده دوبی ویزاهارو بگیره هم مطمنتره هم بصرفه تر.

دوست خوبم. در مورد اطمینان قضیه من نمی تونم نظری بدم چون هر کسی در مورد شرایط خودش مختار هست؛ اما در مورد هزینه بسیار بسیار به صرفه هست اتفاقا! .... شما اگر بخواهید دبی تشریف ببرید باید هزینه بلیط هتل و ویزا بدید که به گفته سفارت بین 4-7 روز طول می کشه تا ویزا رو تحویل بدن. پس باید برای حداقل هفت روز هتل بگیرید. هزینه رفت و برگشت به ابوظبی رو هم در نظر داشته باشید. بحث ارزش اون زمان چند روز رو هم درنظر داشته باشید. ضمناً ما که پاسپورت هامون رو دادیم به سفارت نزدیک ده روز دست سفارت بود. یعنی بخاطر شلوغ بودن سر سفارت این زمان هم طول کشید. حالا تصور کنید قرار بود خودم می رفتم. در کل معتقدم به لحاظ هزینه ای خیلی خیلی به صرفه تر هست.
شاد باشید. Wink
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-12-30 ساعت 14:47)نام کاربری somi نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 12:42)ghafari88 نوشته:  

سلام

2- نفری 600 درهم.

نفری 600 درهم!!! یعنی 2نفر حدود 1میلیون تومان! واقعا هزینه گزافیه!اگه یه نفر یه روزه برگرده دوبی ویزاهارو بگیره هم مطمنتره هم بصرفه تر.

ای کاش ارمنستان هم مانند ابوظبی پیکاپ ویزا داشت بخدا ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان