کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام ما هم شناخت ولی
چرا Case Creation Date: 19-Oct-2012
؟؟؟ چرا 2012 ؟؟؟؟
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: 5ina ، farazz ، soli asali ، hamidrezapir1 ، mohamad92 ، amin arefi
(2014-01-01 ساعت 19:13)hamed1286 نوشته:  سلام ما هم شناخت ولی
؟؟؟ چرا 2012 ؟؟؟؟
یعنی 19 اکتبر 2012 لاتاری ثبت نام کردی دوستمBig Grin
تشکر کنندگان: hamed1286 ، 5ina ، قصه گو ، farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، mohamad92 ، uranus88
(2014-01-01 ساعت 19:15)aseman abi نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 19:13)hamed1286 نوشته:  سلام ما هم شناخت ولی
؟؟؟ چرا 2012 ؟؟؟؟
یعنی 19 اکتبر 2012 لاتاری ثبت نام کردی دوستمBig Grin

جل الخالق ... راست میگیا Big GrinBig Grin
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: 5ina ، قصه گو ، aseman abi ، farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، mohamad92
(2014-01-01 ساعت 19:04)aseman abi نوشته:  دوستان از کجا و چه جوری میفهمن چند بار در سیس اپدیت می شن
چون مال من فقط یه دونس اونم 6 نوامبره
یعنی از اون موقع تا حالا کسی به پرونده من دست نزده؟
(تاریخ اپدیت وضعیت) کجاست؟
در صفحه سیس شما اون بالا دو تا تاریخ هست اولی تاریخ قبولی دومی تاریخ که بر حسب هر ایمیل شما یا رسیدگی خودشون آپ میشه ، شما این رو باید چک کنید، ممکن برای همه اعضاء خانواده آپ بشه و ممکن فقط برای متقاضی اصلی در هر صورت تغییرات در این تاریخ نشون دهنده رسیدگی هست و خوبه قوت داره
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: قصه گو ، aseman abi ، kage.omid ، farazz ، soli asali ، maryam_a ، pari pariaaa
(2014-01-01 ساعت 19:45)amjad نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 19:04)aseman abi نوشته:  دوستان از کجا و چه جوری میفهمن چند بار در سیس اپدیت می شن
چون مال من فقط یه دونس اونم 6 نوامبره
یعنی از اون موقع تا حالا کسی به پرونده من دست نزده؟
(تاریخ اپدیت وضعیت) کجاست؟
در صفحه سیس شما اون بالا دو تا تاریخ هست اولی تاریخ قبولی دومی تاریخ که بر حسب هر ایمیل شما یا رسیدگی خودشون آپ میشه ، شما این رو باید چک کنید، ممکن برای همه اعضاء خانواده آپ بشه و ممکن فقط برای متقاضی اصلی در هر صورت تغییرات در این تاریخ نشون دهنده رسیدگی هست و خوبه قوت داره
یعنی برای من که فقط یه تاریخو 6 نوامبرو نوشته یعنی اینکه من فقط همون یه بار اپدیت شدم واز 6 نوامبر تا حالا کسی به پرونده من نگاه هم نکرده
خدا قووووووووت
تشکر کنندگان: H Pier ، kage.omid ، soli asali ، pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، mohamad92 ، farazz
دوستامون در سفارت آنکارا و ابوظبی امروز سه ماه انتظار هم رد کردند .... براشون آرزوی صبر و زودترکلیرشدن داریم

واقعا دارن چیکار میکنن !؟ قصد کلیر کردن دارن اصلا Sad
(2014-01-01 ساعت 19:54)aseman abi نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 19:45)amjad نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 19:04)aseman abi نوشته:  
یعنی برای من که فقط یه تاریخو 6 نوامبرو نوشته یعنی اینکه من فقط همون یه بار اپدیت شدم واز 6 نوامبر تا حالا کسی به پرونده من نگاه هم نکرده
خدا قووووووووت
اینکه چیزی نیست ، پرونده من از اول اگوست تا الان دیده نشده!!البته من خودم تا حالا ایمیلی نزدم و اشتباه هم کردم ، شما پیگیر باشین
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، farazz ، mohamad92
دوست عزیز شماره کیس نامبر رو تو سایت ابوظبی باید بدون صفر بزنی
2014َas3432
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
(2013-12-31 ساعت 22:30)moqadam نوشته:  من از مدیران مهاجرسرا خواهشمندم که یک موضوع به نام "پیکاپ ویزا "برای هر سفارت جداگانه به موضوع ها اضافه کنن که از کلیرنس جدا بشه
ممنون

دوست عزیز پیکاب ویزا فقط برای سفارت ابوظبی امکانپذیره که چون یک تصمیم شخصی است و سایت نمیتونه مسئولیتی رو در این زمینه قبول کنه، به خود شما عزیزان بر میگرده...
[/quote]

منظورم این بود که بچه های لاتاری که کلیر میشن تجربیات خودشونو از پیکاپ ویزا جداگانه در فایل دیگری بنویسند و از فایل کلیرنس جداش کنید
ممنون
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، mohammadg846 ، قصه گو
آقا میگن این سایت سیس آپدیت شده، من کیس‌های ۲۰۱۴ رو میزنم میاره.

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

2014AS519
2014AS350
...
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، farazz ، محبت ، alitab ، hamidrezapir1 ، uranus88
فک کنم سایت سفارت اعلام کیسش خیلی سریعتر از سیس هست
برای مثال شما اگه کیس 2014AS507 رو که 30 دسامبر کلیر شد رو در سایت سیس نگاه کنید در اون تاریخ آپدیتش ثبت شده ولی هنوز در حالت Administrative Processing است

Cool
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farazz ، soli asali ، محبت ، الدورادو ، 2014winner ، hamidrezapir1
(2014-01-02 ساعت 01:25)hamed1286 نوشته:  فک کنم سایت سفارت اعلام کیسش خیلی سریعتر از سیس هست
برای مثال شما اگه کیس 2014AS507 رو که 30 دسامبر کلیر شد رو در سایت سیس نگاه کنید در اون تاریخ آپدیتش ثبت شده ولی هنوز در حالت Administrative Processing است...
نه عزیزم. تا وقتی ویزاش چاپ نشه تو حالت AP میمونه.
تاریخ آپدیت من 6 دسامبر و همراهان من 25 نوامبره این مسئله چه مفهومی داره؟ سوال دومم اینکه تو متن نوشته بعد اعلام آماده شدن ویزا 2 روز کاری برای دریافت ویزا بعد تحویل پاسپورت کافیه ؟ و اینکه پاسپورتو باید به سفارت تحویل بدیم؟ ممنون میشم از دوستان مطلع سوالات منو پاسخ بدن
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، alitab ، hamidrezapir1
(2014-01-02 ساعت 09:47)ali3875 نوشته:  تاریخ آپدیت من 6 دسامبر و همراهان من 25 نوامبره این مسئله چه مفهومی داره؟ سوال دومم اینکه تو متن نوشته بعد اعلام آماده شدن ویزا 2 روز کاری برای دریافت ویزا بعد تحویل پاسپورت کافیه ؟ و اینکه پاسپورتو باید به سفارت تحویل بدیم؟ ممنون میشم از دوستان مطلع سوالات منو پاسخ بدن
یعنی بررسی فقط روی پرونده شما انجام شده و نه دیگر اعضاء خانواده- بابت سوال دوم سایت CSC نوشته تا پنج روز کاری معمول ، کمتر هم سابقه داشته - بله پاسها تحویل سفارت میشه ، بیرون سالن انتظار ، خانم باادبی بود که مدارک شما رو ازتون گرفت ، تا اونجا میرید پاس ، برگه صورتی و سایر کسری مدارکتون رو اونجا تحویل میدین ، در مورد کسری مدارک ممکن مدارک ناقص تیک زده شده توسط کنسول باشه و میتونه مدارک منقضی شده باشه مثل مدیکال و ترجمه شناسنامه و عقد نامه که شش ماه اعتبار دارن
اما سایت CEAC، همونطور که از اسمش پیداست سر کنسولگری مجازی ا م ر ی کا بوده و مطابق متن عنوان شده خودشون همه گونه خدمات کنسولی ارائه میده از جمله پیگیری آخرین وضعیت پرونده متقاضیان .از اونجائی که چکینگ متقاضی احتمالا در بخشهای مختلف اداری و جغرافیائی انجام میشه همه پاسخها در فولدر اصلی متقاضی در این سایت ذخیره میشه (تاریخ آپدیت هائی که میبینیم )بنا بر این ما فکر میکنیم سفارت رو دور زدیم و زودتر از افسر پرونده وضعیت خودمون رو فهمیدیم؟!! قبل از اینکه سایت سیس در مهاجر سرا کشف ! بشه ملاک فقط سایت سفارت ها بود . بر حسب تجربه بسیاری از اعضاء کلیر شده ، آپدیت بدون ایمیل و بدون ارسال مدارک در خواستی سفارت ، در چند نوبت نزدیک به هم (شاید حتی یک نوبت !) نشان دهنده کلیر شدن متقاضی و درج کیس نامبر در اولین آپدیت سایت سفارت خواهد بود.
از اونجائی که آدمی به امید زندس تا کنون کسی در صدد رد این فرضیه بر نیومده!! شما هم بر نیا و قبول کن!!
در مورد کیس خودم براتون مثال میزنم : ما چهار نفریم و متقاضی خودم هستم ، فرزندان و همسرم فقط یکبار آپدیت شدند ولی خود من چون مشمول Administrative Processing شدم چندین بار .اما چه فایده !
دوستان همین الان سایت انکارا اپدیت شد ببینید که شمارتون هست یا نه؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ghafari88 ، amjad ، قصه گو ، H Pier ، farazz ، محبت ، soli asali ، Fifi2015 ، 2014winner ، mohamad92 ، alitab

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان